Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość mietaxa
Czesc kobietki.jakos nie mialam czasu zeby napisac cos o sobie.zajrzalam dzisiaj na forum i postanowilam Wam co nieco powiedziec.Przyjechalam do Wlk.Brytanii jakies poltora roku temu z zamiarem pozostania tu na jakis czas.Przyjechalam z chlopakiem z ktorym mielismy wspolne plany na przyszlosc.Rzeczywistosc jednak zweryfikowala je.Po miesiacu wszystko sie skonczylo.I wtedy kolezanka z pracy opowiedziala mi o pewnym Turku ktory pracuje z jej chlopakiem.Zobaczyl mnie i koniecznie chcial mnie poznac.Po jakims czasie wreszczie skusilam sie na spotkanie i od tej pory oszalalam.Nigdy w zyciu nic takiego mi sie nie przytrafilo.Wmawialam sobie ze nie moge sie z nim spotykac, bo to Turek, bo wiadomo jaka oni maja opinie,co ludzie powiedza itp.Byly wzloty i upadki, wciaz sa,ale wciaz jestesmy razem,poznajemy sie coraz lepiej a ja czuje sie najszczesliwsza kobieta na swiecie.I dodam tylko dla wszystkich "zyczliwych" ze nie jestem glupia malolata ktorej ktos kupil kwiatki, powiedzial "kocham Cie" i przewiozl BMW i osiagnal swoj cel.Przed nim bylam w dwoch zwiazkach z Polakami, w tym jeden byl dlugotrwaly.I gdybym dzisiaj miala wybierac miedzy tymi Polakami a moim Turkiem bez wahania wybralabym tego ostatniego.Moj apel do wszystkich dziewczyn, ktore chca, ale boja sie z jakichs wzgledow zwiazac z muzulmaninem: dziewczyny, odwagi!!! idzcie za glosem serca,milosc czyni cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Może to nie po muzulamańsku... ale AMEN :D Miło mi Cie powitać na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Ja tez witam nowa kolezanke jak rozwiez pozdrawiam stale bywalczynie! Robotek, yavrum..... skad te smutne humorki? pamietajcie ze w zyciu jest zawsze tak ze raz sa uzloty raz upadki! wszyscy mamy watpliwosci! Ja juz jestem w miare stalym zwiazku a czasem tez sie zastanawiam nad sensem wielu rzeczy a potem znowu jest fajnie! zwiazek na odleglosc jest bardzo trudny i przeprowadzka do innego kraju rowniez ale przeciez jestescie madrymi i wyksztalconymi kobitkami ,ktore wiedza czego chca od zycie! nie ma sytuacji bez wyjscia!Wszystko zalezy od Was!!!!Czasem nie warto sie zawczasu martwic!bedzie dobrze i wszystko sie ulozy:) Malutka ma zdarty nosek:( gada jak najeta choc nie wiem w jakim jezyku;) remont idzie pelna para! dlatego tez nie mam za duzo czasu:( pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes milosciwie usprawiedliwiona nesie :) a co sie stalo malutkiej??? pewnie mowi w esperanto, zrobila synteze szwedzkiego, tureckiego i polskiego hehe:) dzieki za slowa pocieszenia, pewnie masz racje. trzeba tylko rozgonic czarne chmury ;).... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
ehh .. dawno sie nie odzywałam na tym forum ale jestem na bieżąco i codziennie odwiedzam tę stronę żeby sobie poczytać co się u Was dzieje.Tak szczerze to zazdroszcze tym szczęśliwym w związkach, mi niestety nie było dane.Mi było z moim M.dobrze do czasu.Po 2 miesiącach kontaktowania się między sobą przez smsy i MSN po prostu powiedział mi,że nie ma sensu żebyśmy ze sobą nawet rozmawiali bo ja jestem w Polsce a on w Turcji i to "big problem" .. no i od tego momentu zero kontaktu .. szkoda że taki mało cierpliwy no ale cóż , widocznie musze sobie nastepnym razem znaleźć bardziej cierpliwego :) Pozdrawiam wszytskie kobitki mające czekających z wytrwałością mężów/chłopaków. 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h0oney nie przejmuj sie, widocznie jakis malo wytrwaly :) z drugiej strony to i tak lepiej, niz mialby Cie zwodzic. Poznasz innego, jak nie turaska, to jakas inna narodowosc. 3maj sie cieplo wszystkim wam zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
Hehe no właśnie.Dobrze że mi od razu powiedział :) Mam nadzieje,że może jeszcze kiedyś się zobaczymy na wakacjach bo mam zamiar powrucić do Turcji :) Dziękuje za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
miało być "powrócić" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h0oney jak nie ten to inny ;) tylu facetow chodzi po ziemii, ze az szkoda zadnego nie poznac heh sorry, ale mam glupawke od rana :) ja natomiast mam zamiar w koncu sie wybrac do Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
No pewnie :) Tylu chłopa że nie warto myśleć tylko o jednym :P Chciałabym pojechać do Turcji i sie kiedyś spotkać z którąś z dziewczyn z tego forum :) Fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
a takie głupawki z rana to ja też bardzo lubie , mogłaby i mi się udzielić bo na razie jest zamuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez troche mojej, bo ja mam nadmiar heh nie moge sie skupic na pracy, chce do domu, bo taka ladna dzis pogoda :) h0oney jakie wojewodztwo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hmmm a mmoze udaloby nam sie kiedys spotkac wszystkie razem? trzeba pomyśleć nad takim rozwiązaniem... tylko jaki termin bedzie odppowiedal kazdej :D hehe chyba najlepiej na lotnisku:D wszystkie razem do turcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
pomorskie :D ale by było mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Ja kujawsko pomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
a Ty Madzik :) ?? Ale wyobraźcie sobie co to za jaja by były :D Jakbyśmy razem wybrały tę samą wycieczke w tych samych termianach i byśmy sie spotkały na lotnisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl, na lotnisku z biletem w jedna strone :D honey, nie przejmuj sie, tak sie czasem koncza wakacyjne znajomosci...To i tak nic w porownaniu z facetem mojej psiapsiolki-wczoraj dowiedziala sie, ze facet zyje z druga kobieta! tylko zapomnial jej o tym powiedziec przez 4 miesiace....strasznie mi jej zal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak, palant jeden...wykladowca na uczelni-niby powazny i kulturalny facet.. dzis chyba nie bede na kawie, sciskam i do \"pozniej\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
No to wielkopolskie,kujawskie to nie az tak daleko :P No właśnie wiem.. nawet za dużo nie oczekiwałam od tej znajomości bo wiedziałam,że prędzej czy poźniej ona polegnie ale po prostu miło było bo to coś nowego.Chciałam po prostu żeby ta znajomość przetrwała do nastepnego lata,że jak się spotkamy to siebie rozpoznamy i bedziemy sie dobrze bawić w swoim towarzystwie:)Szkoda mi twojej przyjaciółki :( Domyślam się co przeżywa bo ja tez przez to przechodziłam :( I niestety to bardzo boli.Najważniejsze to to,żeby teraz był ktoś przy niej i nie pozwolił jej o tym wszytskim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, ale ona wlasnie jest bardzo daleko... wczoraj ostro powalczylysmy z kucukbalu na salam,ale widze, ze to forum jest raczej malo demokratyczne...albo masz poglady jak wszyscy albo won. u nas przynajmniej kazy moze wylewac pomyje, co tez wielu czyni, ale przynajmniej nie ma takiej slodkiej jednomyslnosci jak tam...jesli skrytykuje sie jakikolwiek element tamtejszej kultury, to od razu wszystkie dziewczyny rzucaja sie z pazurami...Wg. wiekszosci tych dziewczyn nalezy akceptowac wszystko co niesie bycie z muslimem i trzeba byc tolerancyjnym oraz szanowac jego kulture, co oznacza np, ze powinnam nosic stroj nurka na plaze:D. jedna laska napisala nawet, ze cyt;\" Mnie nawet to nie przeszkadza jak kobieta godzi się na inne żony, na męża pijaka i tłuczki co 2 dzień, jeśli jest szczęśliwa bądź właśnie tego chce – jej wybór\". stwierdzilam, ze glowa muru nie przebijesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOoney1
o matko to ja dziekuje :/jak kobieta moze byc szczesliwa w takim zwiazku:/ nie rozumiem .. No to szkoda że psiapsióła jest daleko :( Nie możesz być w tych trudnych chwilach razem z nią :( A co do wspólnego wyjazdu to myślałam sobie o lipcu i sierpniu :) Fajnie by było :) Dziewczyny kochające Turcje i nie tylko wyruszające wspólnie na poszukiwanie przygód hahah dobre :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taki wyjazd w przyszle wakacje to ja sie wstepnie pisze :) yavrum na dupkow nie ma razy, nigdy nie wiesz z kim sie spotykasz, dopiero po dlugim czasie wszystko wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie mushe pochwalic ,ze znowu rozmawiam z \"moim\" Turkiem :) I nawet bajer mu sie poprawil ... :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietaxa
To w przyszle wakacje jade z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby sie zbierala ekipa polek na wakacje 2008??? :) edysia a jak z Twoim bajerem hehe? tez go tam omotaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe widze, ze koleżanki podchwycily mój pomysł :) jednak na cos sie tu przydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossi Sandal JUZ niedlugo
witam serdecznie. ale sie forum rozpisalo....dopiero teraz moge spokojnie poczytac i widze temacik sie rotkrecil na dobre. Wlasnie wracam po 45 dniowym urlopie z Turcji. moge powiedziec widzialam i przezylam. Bylo swietnie tylko straszne gorraco...ponad 45 na osi...turcja ma naprawde blask.Dla mnie te wykacje beda niezapomniane bo moj nadal nie wlochaty Turek pokazal mi swoj kraj w calej okazalosci. Polecam oczywiscie Alanye Antalye Manavgat i Pamukkale. to niesamowite miejsca...no i jeszcze gdy sie ma u boku ukochana osobe...pozdrawiam serdecznie wszystkich. a poza tym jak tam pierwsze forum "on turek ja Polka..."? funkcjonuje jeszcze? dawno nie zagladalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×