Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Cześć Do Groszelk1988--> kurcze ja mam chyba to samo co ty po stosunku z też mam takie bardzo duże pieczenie i normalnie jakbym mi tam cos puchło boli przez ok 15 do 20 min.a potem przechodzi. myslałam moze ze to jest od otarca chciałam powiedzieć ze idziemy na całość. kurcze troche sie boje i nieraz mam taka biaława wydzieline .:( Kończe drugi blister. Chciałam dodać ze chodze na solarke i nic sie nie dzieje zero plan ani uczuleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttutttt
witam. niebawem zaczynam brać. a propos biustu. ja z przerażeniem myśle o tym, że mi urośnie i pewnego dnia "nie zmieszczę się w staniczki" buuuuuuuuuuuuuuuu. koszmar. mam nadzieję, że nie nastąpi to z dnia na dzień i nie okaże się rano, że nie mam co założyć:////// poza tym w ogóle jestem zestresowana:/za dużo się forów naczytałam;) aha. ja już kupiłam. po 36,80. jeśli ktoś ma w mieście aptekę z serii Dbam o zdrowie- to wejdźcie na stronę www.doz.pl tam mają aptekę internetową - tzn zamawia się i odbiera w wybranej placówce. ech. te stresy mnie zjedzą:///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia81 ----------> nie mam, ale wtedy co nabawiłam sie tamtej infekcji mialam.. Teraz juz jest wszystko ok. (tak mysle) nawet nie wiem jak o tym powiedziec ginekolog.. to takie glupie.. poza tym kiedy stosujemy zel jest w miare spoko, mysle ze to przez nadmierna suchosc pochwy przy stosowaniu tych tabletek. kasieniaa --------> rozumiem Cie, mi tez sie wydaje ze to normalne przez suchosc po tabletkach.. sama nie wiem, ale dzięki wam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do Groszek----> kiedy pójdziesz następnym razem po tabletki przebadaj się. Jeśli Twój gin. nic nie stwierdzi będziesz miała potwierdzenie swojej diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu
wy traktujecie siebie jak wyrocznię????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
hej mam pytanie .Jezeli zaczelam stosowac tabletki w 2 dniu cyklu i jesli kochalam sie w 7 dniu stosowaniu tabletek.Czy jest mozliwosc ,ze moge zajsc w ciąże?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek1988 ginekolog mi mówił, że takie pieczenie może być od spermy zwyczajnie.. więc jeśli kochasz się bez prezerwatywy, to może być od tego.. a jeśli z, to może uczulenie na lateks? kasieniaa ---> białą wydzielinę każda z nas ma cały czas :] taka nasza natura.. biała = dobra.. :) tylko jedna może mieć mniej, druga mniej.. raz możemy mieć bardziej intensywną wydzielinę, raz mnie.. ale jeśli biała, to nie masz się co martwić, bo własnie taki kolor powinien mieć nasz śluz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja pierdziu ------> po to jest forum zeby porozmawiac wymienic sie doswiadczeniami na temat dzialan niepozadanych z dziewczynami ktore dluzej juz stosuj yasminelle ale nikt nie zmusza by wszystko brac na powaznie a kazda z nas wie po co dokladnie bierze tabletki anty. wiec troche wyluzuj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julus25
--> o ja pierdziu Czy ty posiadlas wszystkie rozumy swiata???to ze te tabletki bierze sie m.in. na poprawe cery nie jest wymyslem dziewczyn tak twierdza rowniez ginekolodzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeminka ----------------> a wiesz ze moze masz racje, bo kiedy używaliśmy gumki to nic takiego nie mialam tylko tam am jak stosuje tabletki. o ja pierdziu ------> moja przemdówczyni ma racje :) my sie wymieniamy poglądami, nei traktujemy się jak wyrocznie, tylko kożystamy z doświadczenia innych. widać nie śledzisz tematu od początku. Poza tym, jezeli masz sie tu pojawiać tylko po to, by nas krytykować, nic tu nie wnosząc to papatki, nikt Cie tu nie trzyma jak jest CI tak tu żle i głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
ja pierdziu---> jesli cos ci sie nie podoba to nikt cie nie zmusza do czytania postow z tego forum.byloby nawet lepiej jakby cie juz wiecej nie bylo bo tylko denerwujesz wszystkich wszystkich uzytkownikow. zyjemy w wolnym kraju, to nie jest jedyne forum w internecie i jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to sie po prostu nie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegatymbark
Hej ! Zastnawiam sie czy jeśli biore tabletki pierwszy raz to moj chłopak moze spokojnie do konca? ( wiecie o co mi chodzi....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do vegatymbark-----> Kochana po to m. in. bierzesz tabletki! szalejcie...do końca. Pozdrawiam i powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna izabela
dziewczyny, pomocy!!!!!!!! zaczęłam brać tabletki od strony ze sreberkiem, ale chyba zrobiłam błąd, patrząc od strony bez napisu yasminelle, zaczęłam brać rząd pierwszy, a potem zgodnie ze strzałką po prawej stronie rząd trzeci!!! Co teraz??? A może to prawidłowo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
stokrotka nie trzymalam tych globulek w lodówce,dostałam 1 opakowanie i mój partner nie musiał niczego brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
justyna izabela--->nie ma znaczenia z ktorej strony bierzesz tabletki. wygodniej jest brac od tej ktora jest zaznaczona tym dniem tyg. w ktorym dostalas okres(ja bralam z 1. rzedu w srode czyli 3 tabletke). wtedy jak zapomnisz to bedziesz mogla od razu to zauwazyc. ale nie ma znaczenia ktora wezmiesz pierwsza bo wszystkie maja taki sam sklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiaaaaaaa
Hej laski, no ja od trzech miesięcy brałam yasmine i na początku mnie obsypało na twarzy, dekolcie i plecach i powiem wam ze było to straszne i sie męczyłam miesiac z tym. później mi wszytsko pięknie zeszło i sie cieszylam bo zawsze miałam problemy z cerą, a teraz nic, piękna i gładziutka cera. oprócz tego mialam bóle głowy, ale wszystko minęło.po skończeniu trzeciego blistra lekarz mi zmienil tabletki na yasminelle. no i biore 5 dzien, na razie wszystko pieknie, zero dolegliwości, trądziku też żadnego póki co i mam nadzieje że sie nie pojawi bo tu lato sie zbliża i trza troche cialka odsłonic:) a troche mnie nastraszyłyście tymi info o wulkanach:) no nic, skutki uboczne moze i yasminelle ma, ale pamietajcie że ma mniej hormonów a i mniej hormonów przyjmowanych z zewnątrz tym lepiej, na pewno mniejsze ryzyko raka piersi, a to chyba ważne:) trzymajcie sie, udanego seksu:) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuska
Uprawialam wczoraj sex, a mam dni plodne. Czy moglam zajsc w ciaze pomimo brania yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily_lu
asuska!!skoro bierzesz tabletki to nie masz dni płodnych:)jesli tylko dobrze stosujesz,nie zapominasz itd to o ciaze martwic sie nie musisz!!Ja jestem przy 3 opakowaniu yasminelle...to moje pierwsze tabletki i powiem szczerze ze na poczatku tesh sie martwilam o to czy one dzialaja aby napewno itd ale teraz moge jush sobie odpuscic myslenie nad tym czy przypadkiem nie jestem w ciazy bo PO TO SA TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE!! pozdrawiam wszytskie zestresowane..i te wyluzowane tesh:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna iza
ale czy biorąc od strony sreberka powinnam zacząć od dołu, czy od góry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
justyna iza--->Nie ma to zadnego znaczenia!!w sumie moglabys brac tabletki od srodka opakowania bo wszytskie maja taki sam skład!!jednak jak jush ktoras z moich poprzedniczek sie wypowiedziala to aby zaczynac biorac tableke z opisanym dniem(zgodnym z tym jaki jest kiedy zaczynasz brac tabl.)jest pomocne przy kontrolowaniu ilosci wzietych pigulek(tj.zorientujesz sie gdy zapomnisz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna iza
dzięki śliczne za odpowiedź. całuję i pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśkowa_mama
A ja myslę,że a ja pierdziu ma troche racji. dziewczyny, nie zadawajcie pytań jak takie blondynki, czytajcie ulotke,pytajcie lekarza,to najwazniejsze,a dopiero potem pytajcie tutaj. Sama jestem zadowolona z yasminelki.Naprawde jest lepsza niż inne poprzednie które brałam.Polecam. Trzymajcie się dziewczyny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! ja na chwilke Dzobuś -- obiecałam że napiszę ...Badanie wykazało ;niewydolnosc żył głebokich podudzi.23 kwietnia ide z tym wynikiem do naczyniowego i on ma zadecydować czy bede mogła brac dalej tabsy czy też nie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA126
cześć dziewczynki. Do końca pierwszego blistra zostało mi 5 tabletek i od początku ich brania krwawie. Byłam u lekarza, który mi przepisał yasminelle i on powiedział ze musze to przeczekać ale moj chłopak stwierdził ze to nie jest normalne i umowił mnie na wizyte do innego lekarz, który cieszy sie dobrą opinią w naszym mieście i on z koleii powiedział mi ze widocznie moj organizm nie toleruje tych tabletek i kazał mi jesz szybko skończyć tzn brac dwie dzienni i przeisał mi Novynette. Mam nadzieje ze po nich krwawienia nie bedzie bo moj chłopak chyba oszaleje:). a może któraś z was brala Novinette??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynko gdybys przeczytala ulotkę to byś się dowiedziala że przez pierszy miesiąc nawet do trzeciego opakowania mogą sie utrzymywać plamienia. szczególnie kiedy nigdy nie brałas innych tabletk. Yasminelle są naprawdę dobre bo to najmniejsza ingerencja w kobiecy organizm, a plamic za pewne bedziesz i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA126
GROSZEK1988 dla Twojej wiadomosci przed jasminelle brałam jeszcze Regulon i byla ta sama sytuacja a ulotke przeczytałam bardzo wyraźnie i wiem ze plamienie może wystapic i trwac jakis czas ale bez przezady bo u mnie to nie jest plamienie tylko krwawienie i to dość obfite. Nie byłam chętna co do zmiany tabletek bo oprucz lekkiego tradziku, krwawienia i uczucia ciezkości to wszystko jest ok ale skoro lekarz zalecił zmiane dlaczego nie warto spróbować może bedzie lepiej. A poza tym reakcja organizmu na hormony może być rożna u karzdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. nie napisalas ze wczesniej juz cos brałas, nie moglam tego przewidzec, poza tym po co ta ostra reakcja ? :) teraz rozumiem. ale kazal Ci brac po 2 dziennie?? to nei lepiej bylo je odstawic, poczekac na normalny okres albo .. nie pamietam cos bylo chyba w ulotce napisane o tym jak sie zmienia w trakcie brania(?) nei pamietam, w kazdym bądz razie dwie tabletki dziennie? .. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttutttt
szkoda, że nikt nie zareagował na mój post. dzień rozpoczęcia coraz bliżej, a u mnie coraz większy stres://// teraz sobie myślę, że lekarka u której byłam do kitu jest. mówię, że chce tabletki, a ona ok. ja pytam co to takie go yasminelle a ona cyk- i już przepisane i to 4 paczki. ogólne badanie, polecenia zrobienia prób wątrobowych. i wsio. aha- i jedyne uboczne skutki o jakich wspomniała, jak ją zapytałam, to plamienia...normalnie eldorado. a teraz pytanie: czy próby wątrobowe się na czczo robi??? a z tym niezwiększaniem się biustu, to nikt mnie nie pocieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA126
Groszek1988 moze sie Ciebie jeszcze poradze bo nie bardzo chce zmieniac jasminelle na inne tabsy tym bardziej ze wlasnie zauwazyłam zanik krwawienia:) i teraz boje sie ze jak zaczne eksperymentowac z czyms nowym to znowu bedzie to samo a tego tu juz bym nie zniosla bo to juz miesiac bez...sexua faceta mam cały czas przy sobie:/. teraz mam dwie recepty na jasminelle i novynette, ktora wykupic??? Przepraszam za moja reakcje ale ja naprawde mam juz krwawienia. o mam robic......????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×