Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Do gwiazdka86 ---> Dziękuję Ci bardzo kochaniutka:) a możesz mi jeszcze powiedzieć ile one kosztują w tej Arnice? Wiesz, parę złotych nie robi różnicy jak chce się kupić tylko jeden blister tabletek, ale gdy chce się zrobić zapasy na parę miesięcy to różnica może być spora i można juz trochę zaoszczędzić na \"waciki\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
jakie sa objawy brania tabletek te pozytywne i negatywne???Chce zaczac brac na wizyte do ginekologa jade za tydzien a chcialabym sie jak najwiecej dowiedziec..czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Chodzi mi ogolnie o tabletki antykoncepcyjne niewiem jakie mi przepisze lekarz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ara ---> Przykro mi, ale chyba nikt nie odpowie na Twoje pytanie w paru zdaniach. Zarówno plusów jak i minusów przyjmowania tabletek jest bardzo dużo. Wystarczy, że trochę \"pogrzebiesz\" w internecie, a na pewno znajdziesz odpowiedź. Wiadomości na temat tabletek antykoncepcyjnych jest mnustwo. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allexa ---> w tej Arnice Yasminelle kosztuje 36,90. ale tylko w tej, nie kupuj w innej, bo możesz się zdziwić jak pani farmaceutka zaśpiewa ci jakieś 44 zika. ja już swoją przygodę z Yasminelle skończyłam. po 2 opakowaniach... na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corunia gina
A mi tabletki wypisal tato - ginekolog po to, zebym nie cierpiala podczas okresu. Nie mam zadnych skutkow ubocznych,koncze drugi tydzien. Nie mialam wczesniej zadnych badan ani nic. Jest OK. Szaleje z chłopakiem nareszcie na calosc! ale boje sie tego czy...moze we mnie skonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1989
Czemu skonczylas?? I "na szczescie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esk00
hallo, corunia gina--- tylko pozazdrościć, mam pytanie a czy ojciec też przeprowadzał u ciebie badania?? ja bym sie nie odważyła, gienio w rodzinie to dobra rzecz ja kupiłam dzisiaj yasminelki w kraku kolo bagateli w apteczce bobilewicz i zubożyłam się o 36 złociszy, startuje w poniedziałek, do tej pory brałam yasmin i mój gienio powiedział ze yasminelle będzie lepsze dla mnie zobaczymy, pochwale się wam pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylkaaaa
halo halo:) mam pytanko, przez 1,5 roku bralam yasmin, a teraz mialam miesiac przerwy. przez poltora roku dostawalam okres dokladnie w tym samym dniu i mniej wiecej o tej samej godzinie, a podczas tej przerwy nie dostalam jeszcze okresu. czy ktoras z Was tez tak miala po zrobieniu przerwy? bo nie wiem czy sie denerwowac...:) dodam, ze sie nie kochalam kiedy nie bralam tabletek. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
po 1 tabletce lekkie mrowienia w nogach:////// czyli te pozostałe 999 biorących nie musi sie stresować, bo ja już ten objaw miałam:/ nadal dziwacznie jest. niebawem nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Jedni mowia ze tabletki zcayzna sie brac w pierwszym dniu okresu inni ze tydzien po okresie i jak tu sie odnalzesc??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do Ara----->Kochana yasminelle zaczynasz brać w pierwszy dzień okresu!Bierzesz przez 21 dni i masz 7 dni przerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corunia gina
Nie. Nie robił mi zadnych badan, poza kilkoma pytaniami. Nigdy nie mialam robionych badan u ginekologa. Dostalam tabletki bo mialam okres dziwnie i cierpilama bardzo. Tata nie mysli, ze uprawiam dzieki nim rowniez sex ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomizestrachu
wlasnie przeczytalam na yasminelle.pl ze w trakcie stosowania mozna zajsc w ciaze!!! :(:(:(:( PRAWDA!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Jeślo nie zastosujesz się do zasad przyjmowania tabletek, opuścisz jedna lub więcej i nie przylmiesz o odpowiedniej porze, jeśli będziesz stosowała leki, które obniżają działanie tabl. antykoncepcyjnych to rzeczywiście jest ryzyko zajścia w ciążę. Jeśli natomiast będziesz brała tabl. o stałej porze i regularnie to nie ma szansy na nieplanowaną ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
czy naprawde nie ma tu nikogo z Warszawy kto by wiedział gdzie nabyc najtaniej yasminelle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
wejdż na stronę www.doz.pl i dalej do apteki internetowej. tam można zamówić za 36,40 do którejś z sieci aptek w całej Polsce. Skorzystałam i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith...
to dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam problemy z depresja... nawet nie jestem pewna czy to to, czy problem ze mna... co radzicie? jestem w 2 opakowaniu: skonczyc? przerwac od razu? nie zmieniac wogole? ps. lekarz kazal mi przyjsc na kontrole za rok dopiero o.O martwi mnie to. zapalenie pecherza jego zdaniem nie ma nic wspolnego z tabsami a czestszym wspolzyciem bolesne piersi mina, a wahania nastojow przemilczal... czy mialyscie robione badania na poziom hormonow przed dobraniem? i czy mialyscie (jak tak to po jakim czasie) przyjsc na jakies badania jak juz skonczylyscie pudelko (zeby zobaczyc jak wyglada watroba, itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśkowa_mama
też miałam i chyba mam nadal takie wahania nastrojów hehehe biedny mój mąż ;) ale cos za coś, nie ma zadnych leków super bezpiecznych,ale wiem,ze te są naprawdę lepsze od innych brałam kiedyś yasmin, uwierz było gorzej yasminelle biorę od kilku miesięcy i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśkowa_mama
słuchajcie, naprawdę nikt nie jest z Poznania? bezskutecznie szukam apteki gdzie można kupić yasminelle taniej czy ktos coś wie?? ratujcie mój budżet rodzinny ;) całuski dla wszystkich yasminellek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
stopa mi ścierpła:///// i to nie od zasiedzenia:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
a dlaczego w ulotce jest napisane jako działania nieporządane (czyli w niedużym nasileniu) do przeżycia - drętwienie i mrowienie. a wcześniej, że w przypadku drętwienia, czy dziwnego uczucia jakijś części ciała natychmiast odstawić???to co ja mam zrobić?buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esk00
apropo tych leków, które obniżają działanie tabletek ---- nie raz mi się zdarzyło że brałam antybiotyk bo dopadła mnie grypa czy infekcja gardła i jakoś jeszcze nie powiększyło mi się towarzystwo, to takie zabezpieczenie się ze strony producenta, tak jak pisze o skutkach ubocznych, zauważcie wszędzie to piszą na ulotkach, pewno gdybym nie brała tabsów regularnie i jakoś przewlekle łykała antybiotyki to można się obawiać, bo to jednak wchodzi z sobą w reakcje w organiźmie na papierosach tez piszą palenie zabija Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gwiazdka86 ---> 36,90 to całkiem przyzwoita cena. Często jestem w Olsztynie, więc myślę, że zrobię \"zakupy\" w tej Arnice. Ja u siebie w mieście (jestem z okolic Olsztyna) płaciłam 39,90. Na razie, oprócz tych plamień, które mam nadzieję niedługo ustąpią, nic mi nie dolega, więc myślę, że Yasminelle zostanie ze mną na dłużej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonappetit
Pomimo brania tabsów boje sie zajscia w ciaze... jestescie pewne ze reguralne branie itp mi pomoze temu zpaobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do banappetit---->jeśli będziesz stosowała sie do wytycznych w ulotce nie ma takiej możliwości abyś zaszła w ciążę Po to bierzesz tabletki, aby zapobiec nieplanowanej ciąży. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie a mianowicie
w którym dniu przerwy macie krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×