Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Do Ssszaloneeej:) To wspaniale, że trafiłaś w odpowiednie tabletki! Widzisz, ja zniechęciłam się już po pierwszej, choć może powinnam dać organizmowi szansę do przyzwyczajenia się do nowej sytuacji-bądź co bądź dostał nadprogramową dawkę syntetycznych hormonów...Może po jednym lub dwóch opakowaniach przyzwyczaiłabym się i byłoby OK, ale stwierdziłam, że jak mam się męczyć i czuć źle-to dziękuję... Zadzwoniłam do lekarki i spytałam, jakie konsekwencje będzie miało jednorazowe przyjęcie tabletki i zaprzestanie. Powiedziała mi, że może nic wielkiego się raczej nie stało, ale mogę np. plamić przez miesiąc no i nie wiadomo jak teraz z owulacją, więc trzeba uważać szczególnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do madzia -------------------> Jeżeli chodzi o palenie papierosów to NIE jest to prawdą że zmniejszają skuteczność tabletek. Po prostu nikotyna podnosi ciśnienie krwi co w konsekwencji związane jest z różnymi chorobami krwi i nadciśnieniem. Moja gin. poleciła ograniczyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Jestem po 13 tabletce i jak do tej pory wszystko ok. Tylko malutkie plamienie- nie większe od ilości śluzu jaki był zanim zaczełam brać "Y" Oby tak dalej...:-P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
czesc dziewczyny. mam do Was male pytanko...otoz zatrulam sie czyms i na to zatrucie bralam Laremid i Nifuroksazyd czy to oslabia dzialanie tabletek?? aha i jeszcze jedno..kiedys czytalam tu na forum ze jesli bierze sie np.2 opakowania pod rzad to pod koniec tego drugiego moze wystapic krwawinie..a u mnie tego nie ma...czy to znaczy ze moge byc w ciazy???:( odpowiedzcie prosze..i z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
siema laski !!! :): ja dzis bylam u pani ginekolog i tezmi przepisała Yasminelle:):) czekam tylko za miesiączką i zaczynam braĆ Mam nadziję ze bede superek sie czuła:) pozdro HeY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa =
megi23 :* Pochwal się nam później jak wrażenia =Dd 3mam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znowu ja i kolejne nurtujące pytanko:) ponoć kto pyta nie błądzi:) dziewczynki powiedzcie mi czy w czasie tej tygodniowej przerwy tez jesteśmy zabezpieczone w takim samym stopniu jak podczas codziennego brania tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowa
Hejka Laseczki :) własnie kończe pierwsze opakowanie Yasminelle, ogolnie nie jest zle :) przez caly czas mam plamienia skąpe ale sa i to maly dyskomfort...humorek zmienny, sama nie wiem czy zrzucac wine na tabletki czy po prostu na uciązliwa sytuacje w domu poplacze sobie czasami do podusi... PS chciałabym serdecznie pozdrowic Yasminellke pod nickiem madzia = czytajac Twoja notke doslownie jakbym czytala o sobie :) i ciesze sie ze teraz juz jestes super zadowolona bo to dalo mi nadzieje :) dzieki bardzo pozdrawiam wszystkich serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stokrotka1851 ---------------> Kilka stron wcześniej ( może 2-3 )jest wklejona przygotowana prze dziewczynę o niku Kasieńka 1986 lista środków które osłabiają lub nie działanie tabletekanty. Musisz tam popatrzeć. ------------> megi 23 Trzymam za ciebie kciuki. Napewno będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
cze laski :) dzieki ze 3macie kciuka szczegolnieTy Madziu :) :) dam zanc jakie wrazenia:* mam nadziej ze bd oki !!!!! :0 pozdrowki heY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
cze laski :) dzieki ze 3macie kciuka szczegolnieTy Madziu :) :) dam zanc jakie wrazenia:* pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Właśnie zaczynam zażywać Yasminelle. Mam pytanie, czy którejś z Was powiększyły się piersi po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ;-) no ja biore yasminelle już 2 opakowanie i wiesz mozen ie tyle co mi się powiekszyly piersi ale bardziej jakos zaokrąglily i wydaje mi się ze sa pelniejsze, ale wiesz kazda z nas ma inny organizm i moze inaczej reagować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale bym nie narzekała, gdyby mnie też się troszeczkę zaokrągliły, bo mam rozmiar dziecięcy :) Ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na temat wpływu Yasminelle na powiększanie się piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 1 opakowanie Yasminelle - zafoliowane oryginalnie. Miałam brać ale okazało się, że nie ma takiej potrzeby. Kto jest zainteresowany - proszę o kontakt na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon33
czesc jak długo czekacie na okres po ostatniej tabletce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pierwszym opakowaniu miałam 4 dni za szybko okres, po drugim 2 dni za szybko a po trzecim opakowaniu miałam w 4 dniu przerwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa =
Hehehe dziekuję ślicznie za pozdrowienia :*:*:* w końcu po to jest to forum, żebyśmy my - KoBIETKI udzielały sobie rad :]] Ja od zawsze miałam duży biust, ale tak jak i wielu z Was, z tego co czytam, zrobił się pełniejszy, zaokrąglił się, na co nie narzekam =Dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa =
Kochana iwon33 Po skończeniu blistra, krwawienie występuje koło 3-4 dnia od ostatniej tabletki... może wystapic 2go... albo nawet 6go... byle by w tygodniu przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
u mnie w 3 dniu przerwy zaczęło sie krwawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaa
Ja mam przerwe od pon i okres dostaje w piatek. Zawsze. A co do piersi to mi urosly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekus
po ilu godzinach tabletka z drugiego blistra już działa? skoro pisze,że już od pierwszej tabletki jest sie chronionym, to raczej tak jest co? aha i jeszcze jedno... co jest z tym osmym dniem... Pisze,że jest sie chronionym przez 7 dni... a ten osmy ktory trzeba wziasc kolejna? tez jest jakas ochrona? co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jestes chroniona osmego dnia gdy wezmiesz tabletke. chodzi o to ze po ostatniej tabletce jestes chroniona podczas przerwy 7-dniowej tylko wtedy gdy nastepnego,osmego dnia wezmiesz tabletke. gdy tak postepujesz,jestes chroniona caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekus
kasiu kochana... jeśli tam jesteś to weskaj mi wyslij na maila twoje gadu... chcialabym z toba porozmawiać... jesli to mozliwe.. widze ze czuwasz tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekus
prosze.. Mam za duzo pytan do Ciebie... wiem,że jestes w tym dobrze poinformowana.. i gdyby była taka możliwosc chcialabym z Toba porozmawiac na priva.. (1376119)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
siema laski dostałam okres i zaczynam brac tableteczki ja chce o 20 tej braĆ a Wy o ktorej bierzeciecie? buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa =
Ja biorę o 19 =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę o 22. Tuż przed snem, żeby się ładnie wchłonęła. No właśnie - a jak wczoraj wzięłam godzinkę później to i tak jest wszytko ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×