Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Meegii
jestem tu nowa... biore tabletki drugi tydzień, na razie wszystko jest ok oprócz plamienia.... mam w planie nie robic 7 dniowej przerwy,tylko od razu zacząć nowe opakowanie... musze przesunąć okres, jade na wakacje. pozdrawiam ciepło:) aa to jak z tym alkoholem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zwymiotujesz przed wchłonięciem tabletki to alkohol nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:)Zwracam się znowu ze swoim pytaniekm dziewczyny:) niestety wczoraj nikt mi nie udzielił odpowiedzi:( a dopadły mnie jakieś wątpliwości:( czy wiecie może czy antykoncepcja przy yasminelle jest zachowana gdy bierze się pierwsze opakowanie w tzw systemie ciągłym?? tzn po zakończeniu okresu 7 dniowej przerwy ostatnio używanego preparatu antykoncpyjnego? ja przeszłam s cilest na yasminelle:) w ulotce pisze że można go zażywać włąśnie w takim systemie, tylko czy antykonepcja jest zachowana:)?? baardzo prosze Was o jakaś odpowiedź:) Pozdawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
Dziewczyny Wy tez tak duzo za nie płacicie. Mąż kupował mi to kosztowały 45,26 znalazłam tylko jedna aptekę obok siebie w Warszawie na Bródnie ktora je ma po 39zł z jakimis groszami, to trochę dużo!:-( Kiedyś używałam Mercilon to juz dawno bo ok 6 lat temu kosztował ok 25zł jeszcze jakos do przyjecia, ale te sa zabójczo drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:/ te tabletki są baaardzo drogie:/ za Cilest płaciłam ok 18,99 ale niestety źle się po nich czułam i zrezygnowałam:/ teraz za Yasminelle zapłaciłam chyba 45,99:/ jestem zdziwiona bo kolezankia która mieszka w Mysłowicach płaci za nie 32,50:/ ponad 10 zł mniej:/ chyba ją poprosze o takie co miesięczne zakupy dla mniee bo jednak różnica jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
No i koniec 7 dniowej przerwy i koniec okresu:-) dziś pierwsza tabletka z drugiego bilistra:-) i jak na razie wszystko ok :-P pozdrawiam aha ja za tabletki płacę 34zł ale tylko we wtorki do wtedy w aptece "dr max" są hurtowe ceny :-) a tak normalnie to 43 zł :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
nowai 22 skad jestes ze placisz 34zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
hej dziewczyny. mam problem bo wczoraj mialam wziasc tabletke z kolejnego blistra o godzinie 20.00 a wzielam o 20. 47 i teraz nei wiem o ktorej dzisiaj wziac nastepną czy o 20 czy o 21..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Madziaka79--------- kupuję w Tarnowie OluSs---------- to bez znaczenia. Najlepiej weź o tej o której bierzesz zawsze. Byleby nie później niż po 12 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Madziaka79-------- a ty gdzie kupujesz? Nie ma w tym mieście apteki "Dr. Max" Może też mają taka promocję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Czesc dziewczyny, ja juz bralam 2 rodzaje tabletek, w tym Cilest(20-25zl), potem mialam plastry Evra, ale przy moich intensywnych treningach nie sprawzaja sie, druga sprawa ze sa drogie bo kosztuja ok 50zl, to dla mnie stanowczo za duzo... (studiuje i jeszcze nie pracuje) Poprosilam wiec lekarza o tansze tabletki i ten przepisal mi Yasminelle bo sa "slabsze" od Cilest, zaplacilam 32zl za opakowanie. Czy naprawde nie ma tanszych tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
jestem z warszawy i nie słyszałam o takich aptekach. U nas sa zielone apteki i ogolnie maja tansze leki ale minus jej jest to ze kupic mozna tylko za gotowke a kolejki sa do niej takie że nie mam nigdy ochoty w nich stac ze staruchami, mam troje dzieci w tym roczne blizniaki i jak mam stac 30 minut z nimi w kolejce to dziekuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
teraz sprawdzilam mamy dwie takie apteki ale daleko ode mnie legionowo i minskmazowiecki to za dlaeko dla mnie chyba ze te legionowo ale maz musialby tam specjalnie jechac to tyle samo co zakup paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta_LDZ są tańsze, niektore tabsy są refundowane np. stediril 30 kosztuje niecałe 3 zł, a microgynon 21 ok 10 zł chyba i uprzedzam Twoje pytanie- są tak samo skuteczne jak te drogie PS. a Twoj facet nie moze chociaz połowy ceny płacic? ja biore mercilon za 26 zł i składamy sie z facetem po 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
moniak a jak dziala na ciebie mercilon? bo ja przez pierwsze trzy miesiace bolala mnie glowa pozniej mdlosci po trzech miesiacach juz oki ale strasznie spadlo mi libido i moj maz stwierdzil ze jak mam to brac to po co mi antykoncepcja jak nie mam na niego ochoty...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dobrze służy, libido ok (tzn tak jak teraz siedze to mi sie nie chce, ale wpuścic tu mojego faceta to od razu inaczej :D), zawroty głowy na początku miałam, potem przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
dalej on kosztuje ok 25zł kiedys tak placilam na poczatku 23 pozniej 25 i chyba doszedl do 26zł. Znalazlam internetowa apteke gdzie Yasminelle kosztuje 37,12(https://www.ai.doz.pl/produkty/118717/26) to juz taniej niz u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Dzieki za odpowiedz, owszem skladamy sie na tabletki, ale uwazam ze lekarze powinni przepisywac tansze leki.. ale z tego co widze dominuja 3-4 rodzaje tabletek/plastrow i to tych najdrozszych... suma sumarum rocznie wydaje sie duzo kasy na antykoncepcje... nawet jesli jest roznica 7-10zl na opakowaniu to po pomnozeniu przez 12mc wychodzi spora kwota, dla mnie dosc znaczaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Słyszałam że w magicznych aptekach Yasminelle kosztuje 32 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
W sumie masz rację Aneta_LDZ ja chodze co prawda do prywatnego ginekologa ale tylko dla tego ze w przychodzni ciezko sie dostac albo juz nie ma zapisow bo wyczerpany limit albo terminu. Ja akurat po porodzie blizniakow mailam powazne zapalenie śłuzowki macicy malo co nie umarlam tydzien po porodzie goraczka do 42 stopni i jeszcze kazali mi piersia karmic... teraz mam ciagle problemy z flora bakteryjna czeste zapalenia nie moge sobie pozwolic gdy je mam na to aby miesiac czekac na lekarza zrejonu. Jak poprosilam o antykoncepcje swojego prywatnego i aby libido nie spadlo po tabsach przepisal mi Yasminelle tylko nie spytal czy nie za drogie jak dla matki z trojka dzieci... a sa pewnie tansze albo refundowane a tez maja mala zawartosc tych skladnikow co dziala na moje libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
w warszawie nie ma tych magicznych aptek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercilon kosztuje juz 29 zł ;/ jedna apteke w warszawie znalazłam gdzie jest po 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Ja tez mam problemy z przychodnia, jak dzwonie zeby sie zapisac to albo lekarz chory albo na urlopie.. I wtedy mam przerwe (jak nie uda mi sie zalatwic cilestu bez recepty) Nie wiem juz jak mam z lekarzem rozmawiac.. prosilam o tansze.. czy zapytac przy nastepnej wizycie czy przepisze mi refundowane? Narazie wybore Yasminelle (2opak) i zobacze jak bede sie po nich czula (Narazie nie mialam zadnych skutkow ubocznych po antykoncepcji hormonalnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
Ja mam problem biore leki na serce sotahexal 40 i za bardzo nie moge kombinowac z antykoncepcja hormonalna i to zapalenie ktore mialam.Ale moze sa tansze leki ktore moga pozytywnie dzialac na moje libido...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowai22------------------> Powiedz mi a jak u ciebie z plamieniami, masz je ??? Ja właśnie jestem w drugim dniu bez tabletek ( we wtorek wzięłam ostatnią z pierwszego blistra ) i póki co krwawienia nie mam tylko dość obfite plamienia. Ciekawi mnie czy skończy się to przy kolejnym blistrze. Ps. No drogie są te tabletki. Mnie lekarz pytał się jak z kasą zanim mi je wypisał. Moja odpowiedź była taka - że dziecko kosztowało by mnie znacznie więcej więc ...... Pracuję, więc te 45 zł miesięcznie nie stanowi dla mnie wielkiego problemu. Ale zgadzam się z wami że drogie są. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
marsta------ a więc u mnie było tak: przy pierwszym opakowaniu przez 2-3 tyg (po okresie który generalnie nie różnił się od tych które miałam zanim zaczełam brać Yasminelle) miałam plamienia ale wyglądało to jak normalny śluz tyle że taki brązowy a poźniej miałam normalny biały śluz i tak do okresu. Okres dostałam w 3 dniu po odstawieniu i trwał 5 dni. Skończył się wczoraj a dzisiaj jeszcze jakieś małe czerwone plamki... Dziś wezmę pierwszą tabletke z 2 bilistra. Zobaczymy co bedzie jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Fakt,tabletki nie są tanie. Ja dziś objechałam kilka aptek w moim mieście,bo zawsze kupowałam w Krakowie gdzie studiuje i mam aptekę,gdzie yasminelle kosztują 41 zł (najtaniej ze wszystkich aptek w których byłam,choć i tak wiem że można znaleźć tańsze). Teraz w moim mieście znalazłam apteke gdzie y. kosztują 39,90 zł o ile dobrze pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam że w Krakowie w aptece austriackiej przy ul. krupniczej te tabletki kosztują 35.99zł - wiem, bo kupowałam :) Podobno jeszcze w aptece BOBILEWICZ na grodzkiej też są w podobnej cenie ;) A tak w ogóle to w aptece austriackiej wszystko jest duuużo tańsze i szczerze polecam tam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Witam ja wlasnie koncze pierwsze opakowanie yasminelle i musze powiedziec ze dobrze sie po nich czuje tylko libido spadło mi prawie do zera :( a u mnie kosztuja 29,80 zł widze ze najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
bejbee8--------> napisz gdzie kupujesz tak tanio, może się komuś przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×