Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bohaira
Czy Raphacholin C może wpływać na zmniejszenie działania anty? SKŁAD 1 drażetka zawiera Wyciąg suchy z czarnej rzodkwi z węglem leczniczym (Raphani sat. nigri extr. sicc. cum Carbo medicinalis) (1:1) 150 mg Wyciąg gęsty z ziela karczocha (Cynarae herbae extr. spissum) 47 mg Kwas dechydrocholowy 40 mg Olejek mięty pieprzowej 15 mg Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sacharoza, żelatyna, aerosil, stearynian magnezu, talk, guma arabska, wodorofosforan wapnia, węgiel leczniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
różyczka19 --> nie pamiętam jak było na początku,ale mnie od czasu do czasu zaboli brzuch w dolnych partiach. często jest to takie ukłucie,albo ból jakby od jajnika. nie wiem jaki udział mają w tym tabletki,ale skoro kilka dziewczyn pisało już o tym to znaczy że jakiś jednak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekuś
jak wyglądaja te wasze plamnienia? to jest krwisty kolor? ja mam taka wydzieline brązwawą... taka ciemny kremowy jasny brąż. nie wiem co to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Ekuś spokojnie;) ja też miałam taką dziwną brązową wydzieline ;) czasem nawet krew tam sie pojawiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejęta
cześć dziewczyny :* od niedawna (jakis 2tyg) biorę Yasminelle i nie uważam żeby te tabletki były takie cudowne. Są to moje pierwsze tabs wcześniej żadnych nie brałam. I póki co jedynym pozytywem jest to, że urosły mi piersi, zmniejszył mi się apetyt i schudłam, al epoza tym starsznie się męcze, bo non stop mam mdłości, kreci mi się w głowie, dodatkowo migreny, senność, bóle brzucha, coś z jelitami, jakieś bulgotanie.. ojej.. :/ i martwie się. w sumie jutro ide do ginka, ale stwierdziłam, ze napisze bo może któraś z was miała poodbne objawy? nie wspomne już o niekończącym się okresie :/ powiedzcie mi jeszcze czy papierosy mogą mieć jakiś negatywny wpływ na bracie tych tabletek. i czy biorąc tabletkę w pierwszy dzień okresu powinnam zacząć od tej z właściwym dniem tygodnia? Pomóżcie! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietus
Palenie papierosow moze nie tyle ma negatywny wplyw na dzialanie tabletek co moze powodowac zwiekszenie szansy na zakrzepice. Wiec to juz jest twoj wybor, w ciaze przez to szybciej nie zajdziesz. Niekonczacy sie okres to natomiast bardzo czesty objaw przy Yasminellach. Najprawdopodobniej gin zmieni Ci tabletki... powinien. Moze jednak wymysli cos lepszego. Te tabletki sa b dobre ale nie dla kazdego... Trzeba trafic na swoje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
DZiewczynki???????????????:(:(:( kurcze już dawno powinien mi sie skonczyć okres , a tu nawet dzis nie ma zamiaru jako takiego. to juz 8dni jeju cio ja mam lobic??? tak sie męcze że ło!!!!!!!!!!!!czy której sie jeszcze tak zdazyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
ja mam dzisiaj dostać okres... czekam z niecierpliwoscia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
Dziewczyny... wy tez przed okresem nie mialesycie zadnych bolow? ja wg nic nie odczowam;/ i martwie sie czy go wg dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekustylko sie cieszyc ze nic nie boli :) chyba nie chcialabys zeby bylo inaczej? a okres na pewno sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co to za gostek co wczoraj proponował tabelki antykoncepcyjne bez recepty? strasznie miał atrakcyjne ceny:-\\ u mnie właśnie okres się skończył trwał 6 dni czyli tak samo, innością było tylko to że w nocy prawie w ogóle nie krwawiłam dopiero rano jak wstawałam i zaczynałam się ruszać. Dziś jest 7 dnień brania tabletek nastrój trochę się już ustabilizował ale wahania jeszcze są. Po za tym brak apetytu i częstsze oddawanie moczu i przyjmowanie płynów, wagi nie sprawdzam bo akurat z tym nie mam problemu ale jak dalej będę mieć taki spadek apetytu to żebym nie została anorektyczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
Czy może mi ktoś pomóc?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
okres miałam dosta 15sierpnia ale dostałam przed wczoraj i już sama nie wiem czy to było krwawienie czy okres wzięłam tabletkę dziś 3 dzień będe brac nie wiem czy bedą działac?? pomóżcie prosze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
Kasiu ty wiesz jaka ja jestem;/ filmatorka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
kasienka pomożesz mi?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
albo ekus??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asijaale nie wiem jak mam Ci pomoc, nie widzialam przeciez co to bylo, czy to byl okres.... jak mialas dostac 15 sierpnia to dostalabys go duuuzo szybciej, czy to mozliwe u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
bierzesz tabletki tak ? to przeczytaj kochana ulotke... mozliwe ze to poprostu plamnienia takie intensywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
ja podczas brania pierszego blistra Y to miałam od pierwszego dnia cyklu przez 18 dni okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
ale ja nie dostałam ulotki :/ ten ginekolog nic mi nie powiedział :/ no ale czy one działaja nawet jeśli to nie był okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
pierwszy raz biore tabletki.. dziś będzie 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
czyli tak... wzielas pierwsza tabletke i na drugi dzien dostałas okres tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz normalne krwawienie jak przy okresie to po prostu wczesniej dostałas okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
nie krwawienie dostałam w sb i zażyłam w nocy tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
nie qmam... wzielas tabletke podczas pierwszego dnia cyklu tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ona nie wie czy to był okres bo miała dostać 15 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
tak.. ale mój chłopak mowi ze to nie był okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
to co to było ?;/ było krwawienie tak? i masz jeszcze czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
no mam jeszcze ono jest takie brązowawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×