Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Aldonkaaaa
Witajcie dziewczyny:) mam do Was pytanie:) Czy zadarzyło Wam się zażywać w ostatnim czasie a wlaściwie w czasie równoległym z braniem Yasminelle jakiś antytbiotyków?? ja właśnie teraz choruje na zapalenia migdałków:/ dostałam antybiotyk i zastanawiam się w jakim stopniu antybiotyki mogą zmniejszać skuteczność antykoncepcyjną.. macie może jakieś informacje na ten temat?? dzięki za odpwoeidź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
miasia1983 -->spadłaś mi z nieba ;) aldonkaaa -->zaleca się stosowanie dodatkowego zabezpieczenia w czasie stosowania antybiotyku i 7 dni po. kilka stron wcześniej odpowiadano na to pytanie. ja mam pytanie,bo dostałam krople do oczu,które zawierają jakiś steryd. czy to w jakiś sposób wpływa na działanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie od rozpoczecia drugiego opakowania dzien w dzien mam biegunkę i bóle w dolnej częsci brzucha :(:( i mam takie huśtawki nastrojów ze masakra!Aha powiedzcie mi jak to jest bo po te pierwsze Yasminelle bylam prywatnie u ginekologa ,zapisal mi 2 opakowania ,i powiedzial ze jak sie skoncza to zebym tlyko po recepte przyszła.To jak pojde prywatnie po sama recepte to tez zaplace 60zl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
czapeczka --> jeżeli ginekolog i pani w recepcji są na tyle mądrzy to receptę powinnaś otrzymać za darmo i bez kolejki. Przynajmniej tak jest u mnie i kilku moich znajomych (z tego co się dopytywałam). co to tych biegunek i bólów to nie mam pojęcia,ale szczerze Ci współczuje. w sumie ja też mam w czasie brania tabletek takie bóle w dole brzucha,czasem ukłucie a czasem taki nieprzyjemny ból. Raczej nie jest to związane z jakimś stanem chorobowym,bo w tych sprawach jestem przebadana na wszystkie strony dzięki moim nadprogramowym wizytom u ginekologów i jednego nadwrażliwego ginekologa ;) więc trzeba zrzucić na tabletki :) ponawiam moje pytanie dotyczące sterydów zawartych w lekach na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.. ja mam takie pytanko? w ktorym dniu odstawienia mniej wiecej dostalyscie okres? bo u mnie 3 dzien a okresu nie widac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, to dopiero 3 dzien, ja dostaje piątego, inne laski nawet siódmego... czekaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tylko te czekanie jest najgorsze.. bo jakies takie glupie mysli po glowie chodza ze wpadka jakas czy cus :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałabym że skoro masz czekać na krwawienie jak na świętość i sie bać to na cholere sie trujesz tabsami i uprawiasz seks ale powiem tylko: czekaj cierpliwie, krwawienie przyjdzie, nie ma sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlott
witam po wielu dniach :) do ta_druga - otoz ja przyjmuje je na pco. Dzis poleciala dopiero 4 tabletka, wiec ciezko cokolwiek powiedziec o moim okresie. Moze tyle, ze mam nadzieje, ze wystapi terminowo :) Poki co, odpukac, czuje sie calkiem przyzwoicie. Przez pierwsze 2 dni mialam leciutki bol glowy wieczorem-po ok godzinie od wziecia tabletki, wiec chodzilam spac z lekka wirowka w glowie-ale przeszlo. Moze troche zyly mi sie powiekszyly?Ale moze widze wiecej niz powinnam :) Po przeczytaniu ulotki, mialam wiele skutkow ubocznych, jeszcze przed wzieciem pierwszej tabletki:) Wiekszosc ustapila po rozpoczeciu pierwszego blistra. Zobaczymy co bedzie dalej. Pozdr dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlott
acha-zaczelam je brac dopiero od 5tego dnia okresu (czyli juz przedostatniego dnia) bo tak mi dr powiedziala. A nastepny...sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... pytanko... czy możliwe jest że po tym pierwszym blistrze krwawienie nie wystąpi wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
CZeść Dziewczynki. wydawało mi sie jak do tej pory że nie mam zadnych skótków ubocznych a tym oprócz pogorszenia się stanu cery. a tym czasem mam taką hustawkę nastrojów ze to jest nie samowite. nawet nie chce mi sie widywać z moja qmpelą. i po za tym na wszystki krzycze i jestem zla. Myslicie że to po jakims czasie przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
ssszalonaaa---------- tak to jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
paulinka..------- na pewno przejdzie :-) z tego co pisza dziewczyny większość skutków ubocznych prezchodzi także bądź dobrej myśli. Ja też mam czasem gorsze dni ale nie zwalam tego na tebaletki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
czapeczka --> dziękuje bardzo ;* szalonaaa --> ja po pierwszym blistrze krwawienia nie miałam,dopiero przy drugim krwawienie było jak za czasów mojego okresu,teraz przy trzeciej przerwie mam bardzo skąpe krwawienie. paulinka.. -->powinno minąć,Twój organizm po prostu przyzwyczaja się do tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
teraz ja pytam.--------- z tego co piszesz wynika że jesteś już po 3 bilistrze... Jak u ciebie samopoczucie po Y?Masz jakieś skutki uboczne? I jeszcze jedno - jak piersi urosły czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Słuchajcie mam problem... od miesiąca biorę yasminelle, miałam nie robić przerwy przed drugim opakowaniem i nie mieć okresu, więc zaraz jak skonczylam pierwsze, zaczelam drugie.... Tylko, że ja właśnie dostałam okres, mimo, że cały czas biorę tabsy :( I na dodatek się beznadziejnie czuje, normalnie dobrze znosiłam te kilka dni, a teraz mnie brzuch boli non-stop i w ogóle się czuję źle...:O O co chodzi....? :O Wy też miałyście okres jak nie robiłyście przerwy, czy normalnie nie? I odkąd bierzecieY macie mniej bolesne miesiaczki, czy wlsanie tak jak u mnie....na odwrót? :( Qrcze...tak dobrze się czułam po Y, a teraz dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narvanka
Wczoraj wzielam ostatnia tabletke i czuje sie swietnie ^^ Schudlam,piersi mi sie troche powiekszyly i moja cera sie poprawila ;d;d;d;d;d zero skutkow ubocznych...No moze poza plamieniami ;] Teraz w spokoju czekam na okres ;d;d;d;d Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
dziewczyna_gangstera przeciez napisane jest w ulotce ze nie nalezy brac pod zad opakowania drugiego przy pierwszym razie dopiero po trzech miesiacach. Nic dziwnego ze sie zle czujesz... Ja za to mam huśtawki nastroju jak poprzedniczka, jestem bardziej nerwowa dzis biore moja trzecia tabletke pierwszy raz. Tylko Ja mam dzieciaczki i one na tym cierpia bo na nich sie wyzywam. Mam nadzieje ze mi to przejdzie bo czuje sie jak przed okresem a nie w czasie. Wszystko mnie irytuje i wyprowadza z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna_gangstera- często skutekiem brania dwóch opakowan pod rząd są plamienia lub krwawienia, wiec to normalne i tak zareagował Twoj organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaka79
przepraszam pod rząd zapomnialam "r"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
nowai22 --> jakiekolwiek skutki uboczne odczuwałam jedynie przez jakieś dwa tygodnie pierwszego blistra. Miałam huśtawki nastroju (z tym,że na ten stan wpłynęły też faktyczne problemy,a tabletki mogły jedynie wzmóc ten efekt),plamienie tylko przez kilka dni,schudłam (ponieważ wmówiłam sobie,że po tabletkach przytyje,więc zaczęłam mniej jeść,ograniczyłam do minimum spożywanie soli,dużo pije wody niegazowanej etc,potem weszło mi to w nawyk i zaczęłam odczuwać mniejszy apetyt,a dodam,że wcześniej jadłam za trzech ;) ), piersi niestety nie urosły (tak po cichutku liczyłam na to,gdyż moje piersi są ledwo widoczne heheh),libido osiągnęło stan maksymalny ;) troszkę mi też ręce drętwiały i miałam mrowienie,ale teraz to przeszło,czasem tylko coś tam pomrowi. jedyny poważny minus to uwidocznione żyły,ale proszę się mną nie sugerować,bo jak już powtarzałam wiele razy mam skłonności genetyczne do problemów z żyłami i zawsze miałam żyły bardziej widoczne,a tabletki po prostu ten efekt wzmocniły. Poza tym nic a nic,czuje się tak jakbym nic nie brała z tą różnicą,że muszę pamiętać o magicznej godzinie 17 i tabletkę połknąć :D dziewczyna_gangstera --> ja mam zdecydowanie mniej bolesne,krótsze i skąpsze krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp:) moja gine powiedziala mi ze moge od razu lykać bez przerwy, bo jeszcze się jej o to pytałam, bo to dla mnie ważne teraz :O no ale teraz to już i tak muszę skonczyć to opakowanie... :( nie wiem czemu ona mi pozwoliła już przy pierwszym opak nie robić przerwy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wczoraj wziełam pierwszą tabletkę yasminelle i zaczęłam od początku opakowanie od tej poniedziałkowej a był czwartek co mam teraz zrobić czy brać dalej za kolejnością czy przeskoczyć dziś na piątek, ale nawet jak przeskocze później zostanąmi od wtorku tabsy, prosze odpowiedzcie bo niewiem co zrobić dziś:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nic każda tabletka ma ten sam składnik w tej samej dawce dni tygodnia napisane są ułatwieniem dla nas będziesz musiała pamiętać albo napisz sobie daty na górze dla ułatwienia, abyś się nie pomyliła:-) Następne opakowanie zacznij od prawidłowego tygodnia ułatwi CI to przyjmowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki a dziś mam wziąść już tą piątkową pewnie i jak obejde opakowanie to mi zostanie ta z czwartku na poniedziałek to moge tak podmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już bierz tak jak brałaś bo później się nie połapiesz tylko dla ułatwienia napisz na górze każdej tabletki datę jak zapomnisz to będziesz wiedziała kiedy i od jakiego tygodnia zacząć następne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi lekarz jak wczoraj bylam powiedzial ze te tabletki jednak sie roznia.. i juz sama nie wiem bo jeden mowi tak drugi inaczej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×