Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

aniaaona ---------------> Yasminelle to tabletki jednofazowe a co za tym idzie każda ma ten sam skład. Nie różnią sie niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ulotce jest napisane\" każda tabletka zawiera 0,02 mg etynyloestradiolu oraz 3 mg drospirenonu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO madziaka79, chciałam znać opinię innych dziewczyn biorących te tabletki, moja gin zmieniała mi tabletki na różne i w końcu zdecydowała żebym została przy tych dłuższy czas, na początku było ok ale przy tamtych miałam okres 4 dni a teraz różnie, chce zmienić lekarza bo uważam że ona bagatelizuje to co do niej mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia185 Ja ci kochana nie pomogę sama biorę je od niedawna dziś 3 tabletkę, na razie zauważyłam że mam wachania nastroju jestem podminowana ze tak to nazwe ale wiadomo biore hormony i jeszcze laki na serce pewnie pozniej mi przejdzie, moj okres jest mniej obfity niz mialam w nocy w ogóle go nie mam na razie trwa 3 dni normalnie mam i po 7 dni zobaczymy jak bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Mam pytanie.Chialabym stosowac tabletki antykoncepcyjne . Wyjezdzam na studia do innego miasta. Np gdybym poszla do ginekologa w rodzinnym miescie to czy inny lekarz w miescie w ktorym bede studiowala bedzie mogl wystawiac mi recepte?Czy recepty moga byc wystawiane przez 1 lekarza ktory wybral dla mnie tabletki? Nie wiem gdzie mam isc do ginekologa:PZebym nie musiala jezdzic specjalnie co miesiac po recepte;/ :P Jak to jest:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie przeprowadzasz..to wystarczy ze znajdziesz ginekologa..ktory recepte bedzie wystawiał CI. przeciez zmieniasz miejsce zamieszkania.... nie tabletki... ..normalnie recepte dostaniesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekuś.
Bierzecie tabletki prawda? która z was juz jest po pierwszym opakowaniu? kochacie sie bez jakichkowliek zabezpieczen dodtakowych ? czy te tabletki sa skuteczne? nie wiem co mam o nich myslec juz bez kitu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Ekuś --> ja dziś zaczynam czwarte opakowanie,jestem z nich bardzo zadowolona,bez gumki kochałam się już w 8 dni bodajże,a do końca to tak przy końcu drugiego tudzież na początku trzeciego,bo ja strachliwa kobieta jestem ;) tabletki są skuteczne. ważne jest tylko aby nie zapominać o braniu tabletek i ewentualnie jak bierzesz inne leki to sprawdzić czy w zcasie ich stosowania skuteczność tabletek jest obniżona. Madziaka79 --> o piersiach Ci nie powiem,bo nie urosły ;p ale waga to spadała tak stopniowo. ale jak śledziłam posty dziewczyn to niektóre dosłownie z dnia na dzień zgubiły kilka kilogramów i piersi przy pierwszym blistrze urosły. ja niestety takiego szczęścia nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi piersi urosły w połowie pierwszego opakowania i to tak nagle jakoś :) ale fajne sa bardzo mi sie podobaja :) a teraz jestem przy drugim opakowaniu ale nie zauwazylam jeszcze spadku wagi tylko z dnia na dzien stopniowy brak apetytu :p tak jakos teraz jem tylko gdy jestem glodna a nie dla przyjemnosci jakies ciasteczka czy cos w tym stylu,a przed braniem Y żarłam za dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi piersi urosły w połowie pierwszego opakowania i to tak nagle jakoś :) ale fajne sa bardzo mi sie podobaja :) a teraz jestem przy drugim opakowaniu ale nie zauwazylam jeszcze spadku wagi tylko z dnia na dzien stopniowy brak apetytu :p tak jakos teraz jem tylko gdy jestem glodna a nie dla przyjemnosci jakies ciasteczka czy cos w tym stylu,a przed braniem Y żarłam za dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka16
Mam takie pytanie... Wczoraj wzielam ostatnia tabletke, jest to moje pierwsze opakowanie. bralam regularnie. nigdy nei zapomnialam. ustalilam sobie godzine 22.30, dwa - trzy razy wzielam ok 22.10, raz o 23, wczoraj ok 23.40:/ dzis zaczelam sie bardzo zle czuc. wymioty, bol brzucha, stan podgoraczkowy. ja badzo ciezko choruje i zazwyczaj sie tak czuje w czasie choroby, zwyklego przeziebienia, ale zaczelam sie bac. wydaje mi sie niemozliwe zebym byla w ciazy. chociaz to jest pierwsze opakowanie... slyszalam ze tab;lteki zaczynaja dzialac dopiero po jakims czasie, ale slyszalam tez wersje ze od pierwszej tabletki... jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka16
Hmm... wymiotow nie mialam, ale miala biegunke. tylko ze ja te biegunke przez zaczeciem brania tabletek tez mialam od czasu do czasu, ogolnie ostatnio mam rozstrojony zoladek. nie wiem co mam o tym myslec. poczekam na okres. jak nie przyjdzie ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki !!! o wkońcu przestału mnie męczyć te plamienia i nie wiem czy to kwestia tego że organizm w końcu się przyzwyczaił do nowego czo to że piłam przez ostatnie trzy dni wapno - takie bez wit. C. Tak poradziła mi moniak z tego forum. Tak czy inaczej jest dobrze. Teraz czekam na okres - dziesiaj trzeci dzień bez tabletek - no i znowu jestem ciekawa bo również na tym forum wyczytałam że jeżeli przez cały miesiąc wystepowały plamienia to krwawienie może nie wystąpić. Szkoda by było bo wtedy nie będę wiedziała w który dzień będe dostawała krwawienia. No właśnie kobietki - Czy zawsze dostajecie krwawienia w ten sam dzień ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie trafi chyba.... we wtorek wzięłam ostatnią tab z pierwszego blistra..... boli mnie brzuch a okrezu nie ma... a boli jak cholera... czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
ssszalonaaa spokojnie jezeli wziełas we wtorek ostatnią to dostaniesz krwawienie jakoś czwartek ,piątek;)poziom hormonu nie spadł na tyle byś mogła je dostać( teoretycznie krwawienie powinno sie pojawić jakos w 3-4 dniu) a bolący brzuch to pewnie objawy zbliżającego sie krwawienia, bo ja tez tak miałam i krwawienie dostałam w 3 dniu od odstawienia:) a teraz zostały mi 2 tabletki i juz zaczyna coś mnie pobolewać .. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pykunia
Mam pytanko i bardzo prosze o odp. Czy podczas gdy jest sie w ciazy ma sie jajeczkowanie..? wiem troche moze sie wydac banalne pytanie ale ja juz glupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka16
Ja mam ostatnie pytanie. Slyszalam ze podobno alkohol zwieksza ryzyko zajscia w ciaze w czasie brania tabletek. Psuje ich dzialanie itp... Dziekuje za poprzednie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justytka
sprzedam nowe, pełnowartościowe opakowanie Yasminelle. zainteresowane panie proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssszalonaaa ---------------> Mam tak samo jak ty, we wtorek ostatnia tabletka a okresu jak nie było tak nie ma. No u mnie tylko z tą różnicą że nie boli mnie brzuch. Odczuwam tylko obecność jajnika. No ale jak pisałam wcześniej to pierwszy blister więc spodziewam się że krwawienie może nie wystąpić. W sumie to chciałabym wiedzieć w któy dzien będę dostawać krwawienia, bo za miesiąc wyjeżdżam na wczasy ( dokładnie w pierwszy dzień nowego blistra ). Mam nadzieję że do tego dnia okres mi się skończy bo mam zamiar poszaleć z moim misiakiem. Nie chcę kombinowac i skracać przerwy beztek lub też nie robić jej wogóle, bo dziwe rzeczy mogą się dziać. Dopiero co uporałm się z tymi cholernymi plamieniami. No dobra kobietki, pikna pogoda się zaczyna więc spadam nad morze, złapać kilka promieni. Miłego dnia życzę ;-) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana01313
hey dziewczynki mam do was małe pytanko bo sie wlasnie zastanawiam .... wziełam tabletke a po około5 10 minutkach miałam lekka biegunke ale to nic mocnego ... i teraz nie wiem czy brać nastpena tabletke czy raczej niee ... czy to mozliwe zeby tabletka wypłyneła po 5, 10 minutkach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agika
ja biore yasminelle 8 dni czuje sie normalnie tylko ze okres u mnie trwa juz 8 dni i ne widze zeby sie zmnejszała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie okres juz tylko plamienia/krwawienia ktore są normalne przy pierwszym opakowaniu, mozesz miec tak do konca tego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pykunia
HALO! Znow to samo, pytam ale nikt mi nie odp... jeszcze jedno, czy gdy kobieta jest w 3 tyg ciazy to ginekolog moze to juz stwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz zaobserwowac rozpulchnienie szyjki macicy choc niekoniecznie (pojawia sie 2-8 tydzien) no i test z krwi powinien wyjsc wiarygdny ale na usg dopiero po 4 tygodniu widać wiec nie wiadomo czy lekarz przy zwykłym badaniu zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
hejo. Dziewczynki mam pytanko. jak myślicie bo biore tabsy od kilku dni czy moge sie juz kochać bez obaw bez innego zabezpieczenia?? co byście zrobiły na moim miejscu??? Mysle ze dobrze zażywam tabsy. co dzień o tej samej godz. i nie pije nic co ma związek z dziurawcem albo żeńszeniem a i jejyne moje skótki ubocfzne to zły nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
masrta --> mój ginekolog powiedział,że krwawienie nie musi występować tego samego dnia,bo tez mnie to interesowało bardzo,gdyż w niedziele czekałam rano na krwawienie (moje koleżanki dostają nie tylko tego samego dnia,ale często o tej samej porze;) ) i się trochę stresowałam,ale już w poniedziałek krwawienie przybyło. ale trwa nadal,tzn. już tylko plamienie mam,które mnie denerwuje bo powinno się skończyć. powiedzcie mi jeżeli jest ten tydzień przerwy to niezależnie czy będzie obfite czy skąpsze krwawienie (przypominające bardziej plamienie) to stresować się nie trzeba? pytałam o to lekarza,ale tutaj chce jeszcze to potwierdzić. a drugie pytanie kieruję do dziewczyn dłużej biorących y. tudzież znających się na rzeczy: czy jest jakaś szansa na to,że tabletki wpłyną na powiększenie piersi pomimo,że przez trzy opakowania piersi nie zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa dostalam wlasnie okres jest to 5 dzien odstawienia.. hhe gdyby nie przyszedl juz bym sie martwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Ja też dostałam Yasminelle... i póki co czekam na okres i strasznie się boję... Mam bardzo złe doświadczenia po Diane35, brałam to na zmniejszenie łojotoku, a on się bardzo nasilił!!! Do tego opuchłam, wyglądałam okropnie jak nigdy :( odstawiłam to świństwo po 3 m-cach (szkoda ze tak pozno...) 🌻 🌻 🌻 ŁOJOTOK (nie trądzik) - czy jest nadzieja, że zmniejszy się choć trochę po Yasminelle?? Bo mam naprawdę ogromny, koleżanka pyta dlaczego jestem taka spocona :( to przez pco. ale jesli diane nie pomogla, to czy Yasminelle może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×