Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

na razie nie za bardzo orientuje sie w temacie yasminelle takze nie bardzo moge odpowiadac na Wasze pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aen
mam pytanie - jak działa, co daje, po prostu po co zazywa się Yasminelle, oprócz tego ze jest srodkiem antykoncepcyjnym? dzieki, jesli mozna odpowiedzcie na ikzdawaz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pykunia
moniak-----------> moj przypadek jest dosc dziwny: mialam dostac okres 26 czerwca. dostalam 8 lipca ale to nie byl okres tylko5 dniowe plamienie. zaniepokojona poszlam do ginekologa i powiedzial, ze nie ma zmian w macicy, ze jest zwezona; robil mi usg dopochwowe i tez nieczego nie stwierdzil. mimo tego nadal nie krwawie. stad to moje pytanie, czy w 3 tyg ciazy mozna ja juz wykryc. czy lekarz mogl sie pomylic? 17 lipca mialam jajeczkowanie, ale nadal nie mam okresu. i pytalam wczesniej czy mozliwym jest by byc w ciazy i miec owulacje. prosze Cie o Twoj komentarz i z gory dziekuje za odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
pykunia-----> jesli martwisz sie że jestes w ciąży to zrób sobie test i bedziesz miala wtedy pewnośc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnianka- yasminelle maja mniej estrogenu (0,02) niż yasmin (0,03)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pykunia- w ciązy nie ma owulacji, zrób test z krwi na HCG dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------> marsta ja okres dostałam dziś rano i tak myśle że teraz nic nie będe skracać i za miesiąc po prostu wezme opakowanie po opakowaniu, bo właduje sie w okres na sam wyjazd:/ a tego nie chcę, bo co to za tydzień by był:/ myśle że nie będzie źle, przynajmniej tak sądze po tym, że tabletki przyjęły mi sie bez skutków żadnych.... i wszystko jest wręcz \"ksziążkowo\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytania zamieszczone kilka postów wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"powiedzcie mi jeżeli jest ten tydzień przerwy to niezależnie czy będzie obfite czy skąpsze krwawienie (przypominające bardziej plamienie) to stresować się nie trzeba? pytałam o to lekarza,ale tutaj chce jeszcze to potwierdzić. \" nie należy sie martwic jesli krwawienie bedzie skąpe często im dłuzej bierze sie pigułki tym bardziej okres staje sie skąpy, a nawet jesli taki trafi sie raz na jakis czas to po prostu figiel organizmu, ktory przeciez nie jest maszyną ;) zmiany klimatu czy stres mogą tez na to wpłynąc \"a drugie pytanie kieruję do dziewczyn dłużej biorących y. tudzież znających się na rzeczy: czy jest jakaś szansa na to,że tabletki wpłyną na powiększenie piersi pomimo,że przez trzy opakowania piersi nie zareagowały?\" nie wiem jak to jest z piersiami, ale np. po długim czasie stosowania mogą sie pojawic skutki uboczne (mdłości, bóle głowczy czy sennosc) ktorych nie było wcześniej wiec moze i piersi... chociaz wątpie, niektorym dziewczynom jest potrzebne wiecej estrogenu niz w yasminelle żeby im piersi \"wystartowaly\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Czesc mam pytanko jakie skutki wystąpią jeżeli przestane brac tabletki oczywiscie po skonczeniu pierwszego opakowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
hej mam takie pytanie dzisaj dostalam rano okres i mam go dosc malo....a zazwyczaj wieczorem juz mi sie "rozkrecal"...ale dzisiaj tez zaczelam brac tabletki...czy to ze moj okres jest taki skapy moze miec cos wspolnego z ta 1. tabletka??prosze o odpowiedz i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
rozyczka19----------------> Hej bardzo możliwe że to przez ta pierwszą tabletke bo ja też tak miałam ale z tego powodu mozna sie tylko cieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasd
witam A ja dzisiaj zmykam na wymarzony urlop: ok 24 mam pociąg do: Przemyśl (jedyne 10 godzin) potem Busikiem do: LWÓW ok 3 godziny , Niedziela 16:05 pociąg do: DONECK jedyne 31 godzin Potem już z górki Busikiem do: URZUF ( Урзуф) (MORZE) ok 3 Godzin ... UKRAINA TO PIĘKNY KRAJ - jak ktoś nie ma planów to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pykunia
Dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
bejbee8 no tak niby mozna sie cieszyc ale sie troche zaniepokoilam bo juz myslalam ze moze w ciazy jestem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
a wlasnie mam jeszcze jedno pytanie czy jak biore tabletki moge pic alkohol??bo nic na ten temat nie ma w ulotce, a jade niedlugo nad morze i nie wiem czy moge wypic cos ze znajomymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chwila jest to pytanie! ALKOHOL NIE WPłYWA NA DZIAłANIE ANTYKONCEPCJI! natomiast może wywołać wymioty i jeśli do 3 - 4 godzin po wzięciu tabletki pojawiły się wymioty [to JEST w ulotce], należy [a wręcz POWINNO] zażyć następną pigułkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka.... możesz pić, tylko z umiarem, bo jak zwymiotujesz to możesz osłabić działanie tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
dzieki . a co do tego ze co chwile jest to pytanie to lukam sobie na to forum od kilku dni na rozne tematy i na taki jeszcze nie trafilam.....bardzo za to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie przepraszaj przeciez nie ma za co, po prostu co chwila ktos tu wchodzi z tym samym pytaniem i ciagle te same odpowiezi. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekuś
Witam was kochane:) juterko mam dostać okres... yh. Brałam tabletki codziennie...nigdy o zadnej nie zapomniałam. ale pomimo to sie i tak martwie:( ze moge go nie dostać :( jestem juz po drugim opakowaniu... ah jio... jestem filmatorką;/ takze takie filmacje u mnie to normalne i ta panika... a tymczasem lece do pracy. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka16
Prawda, Ukraina jest super. Polecam Odesse. Ja wlasnie tez sie martwie bo to dopiero 3 dzine po odstawieniu ale nawet mnie brzuch nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą Ukrainą to moze troszke nie na temat ale mieszkam przy granicy z Ukrainą i często tam bywam i też polecam bo tam jest calkiem inne zycie niz u nas :) a co do Yasminelle to jestem w polowie drugiego opakowania i praiw wszystkie skutki uboczne minęły oprocz straznego nasilenia płaczliwosci bezpowodu!!!Normalnie teraz bym sie mogla na zawolanie rozplakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
moniak --> dziękuje za odpowiedź,biorę tabletki przede wszystkim dla bezpiecznego seksu,ale tak po cichutki liczyłam na to,że pozytywne skutki uboczne u mnie siępojawią ;) niestety...ani piersi sięnie powiększyły,cere miałam zawsze ok,choć zawsze mogłoby być lepiej itp. no cóż...człowiek wszytkiego mieć nie może ;) co do tych humorów i zmian nastroju to się właśnie tak zastanawiam,bo zawsze pisałam,że wahania nastroju miałam tylko na początku,ale łaczyłam je z faktycznymi problemami. ale tak sobie myśle,że chyba te tabletki jednak wpłynęły na mój nastrój,bo nigdy nie miałam takich złych nastrojów,prawie codziennie jest mi niedobrze z nerwów,bo sobie wmawiam tysiące problemów,jestem bardzo drażliwa i robie z igły widły. i tak nie wiem czy to mój charakter czy jakiś też miały w tym udział tabletki. co Wy na to? całuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko123
mam pytanie. czy w trakcie 7 dniowej przerwy wasz okres jest taki jaki byl przed braniem tabl czy zamiast niego jest plamienie?? dzisiaj jest moj 3 dzien przerwy no i jedynie plamienie sie nasililo( przez 21 dni mialam plamienie ale takie lekkie) => teraz ja pytam ja chwilami tez mam kiepski nastroj i raczej bez wiekszego powodu ale nie jest taK ZLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
słoneczko123 --> krwawienie może być zdecydownie skąpsze,więc się nie martw. ja sama teże zaczęrpnęłam informacji,bo o ile moja poprzednia przerwa obfitowała w krwawienie tak teraz bardziej to przypominało plamienie,ale jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
czy jak zaczynalyscie brac tabletki to bolal was brzuch??mnie zazwyczaj bolam tylko w pierwszy dzien okresu a teraz boli mnie caly czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
bolal*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------> słoneczko 123 U mnie przerwa bez tebletek wygląda podobnie. W sumie to myślałm że uporałam się z plamieniami, miałam je cały pierwszy miesiąc z \"y\", póżniej dwa dni spokoju. Wczoraj wieczorem ( 4 dnia bez tabletek ) znowu dostałam plamień. Róznica jest tylko taka że te obecne są bardziej krwiste. Sory że tak obrazowo ale przez 21 dni z tabletkami miały one chyba wszystkie kolory. W srodę zaczynam nowy blisterek i mam nadzieję że to się skończy bo mimo iż moje libido wariuje to jakoś nie mam ochoty na spontaniczny seksik, po prostu to co się ze mnie wydobywa nie wygląda zbyt ładnie ;-( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×