Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

nowai22- jesli zapomnisz pigułki i odblokuje Ci sie owulacja to plemniki z poprzednich stosunków jesli przeżyły w Tobie mogą zapłodnić, 7 dni wstecz podaje sie dlatego że faktycznie tyle moga przeżyc plemniki w ciele kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
OPEN-UPPP -->ja wogóle nie puchne ;) ale wyobraź sobie,że takie nastroje jak miałam przed okresem mam teraz na codzień i to jeszzce bardziej nasilone. w środe wizyta u ginekologa,jeżeli te humory nie od tabletek to tylko psycholog może mi pomóc. :) poziom mojej zazdrości osiągnął poziom maksymalny,natomiast wraz z tym moja samoocena poziom bliski minimalnemu (a nigdy tak nie było). poza tym widzę,że styl życia mamy podobny,choć ja ograniczyłam papierosy,bo mi to dwóch lekarzy ze zwględu na te moje żyły poradzili hehe paulinka.. -->myślę,że juz możesz zdecydowanie. skoro stosujesz się do zaleceń i wszytko jest ok. ;) moniak --> mam takie pytanie do Ciebie,ponieważ biorę krople do oczu,które są antybiotykiem. czy mogą one osłabiać działanie tabletek czy krople do oczu ani inne preparaty nie mają takiej mocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelki działają miejscowo więc raczej nie powinny zaszkodzić tabletkom ale jeszcze to sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, przeciez krople do oczu nie dostaja sie do krwioobiegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
moniak----- dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
mam mały problem... od wczoraj po południu źle się czuję- jest mi nie dobrze ale nie wymiotowałam... Teraz powinnam wziąść tabletkę (dziś 5 z drugiego bilistra) i nie wiem co zrobić bo czuje jakbym za chwilę miała zwymiotować :-( Co robić???? Na dodatek pojawiły się myśli że to ciążą,.. mam nadzieję że panikuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
Open-upp mnie mineły po tygodniu od zaczecia tosowania>NARESZCIE bo kilka razy na dzień płakałam bez powodu. dzieki za odp. teraz ja pytam:) P.S fajnie że jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my kobiety to jednak mamy prze.... z tymi humorami ;-/ Czy komuś pomogły te pigułki na trądzik ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! wlasnie skonczylam przegladac caly temat, zajelo mi to dobre 2 tygodnie. Wlasnie zaczelam brac trzecie opakowanie Y. i coz moge powiedziec?? dopoki nie czytalam tego forum nie zauwazylam zadnych zmian, ale zaczelam sie zastanawiac i w sumie to chyba tylko zyly mi bardziej widac,no moze male pajaczki,ale nie wiem czy to od tabletek czy juz wczesniej byly,bo nie zwracalam uwagi :D, a poza tym chyba wszystko w normie, no moze od czasu gdy czytam zaczyna mnie w nogach cos lupac, ale moze to od biegania:) co do godziny o ktorej biore, to pierwsze dwa opakowania bralam okolo20:30, teraz zmienilam na 12, bo tabletka zdazy sie wchlonac niemal przed kazda impreza. sory ze tak dlugo, ale w koncy po przeczytaniu wszystkich stron nalezalo mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
hej mam pytanie czy w 3 mies brania tabl. moga wystapic mdlosci?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam bardzo niewielkie problemy z tradzikiem.. miejscami czasem wyskoczylo pare krostek.. a po tabletkach ktore biore od miesiaca ten problem w ogole mnie nie dotyczy.. wlasciwie pozbylam sie upriornych malych krostek calkowicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
jestem po drugim opakowaniu Y dzisiaj 3 z odstawieniam.. i chyba dostałam okres... tzn jest COŚ... ale bardzo mnało;/ czy to normalne?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczyna
czesc laski mam pyt czy od yasmineelu rosna piersi skoro maja one tak w sobie malo ilosci hormonow?bo z tego co wiem to po yasminie rosna a ja zaczynam wlasnie brac yasmineel i chce wiedziec czy jest takie samo dzialanie?bo jesli tak to super;)tego nigdy za wiele pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
odpowie mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don`t panic Ekus, po pierwsze okres moze sie jeszcze rozkręcic a po drugie przy tabletkach czesto jest bardziej skąpy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
jest to bardzo minimalne;/ ale jesli mialam go miec dzisiaj.. a jakies krwawienia było... to to okres jest prawda?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
Kurcze wydawało mi sie że juz okres mi sie skonczył a on trwa nadal. jeju co ja mam robić:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
Czy calcium ma wpływ na działanie tabsów?? bo słyszałam ze okres po nim trwa dłuzej. Prosze napiszcie bo juz sie tak mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, słuchajcie zauważyłam u siebie od dwóch dni taką sytuację. Jestem bardzo śpiąca przez cały dzień o 21 to już oczy same mi się zamykają nie mam apetytu jak już jestem głodna coś w musze w siebie a za godzinie mnie mdli strasznie. Kładę się spać i mimo tego że jestem bardzo zmęczona ciężko mi usnąć jak w końcu usnę i w nocy chłopaki mnie obudzą to ciężko mi znów usnąć i tak od dwóch dni. Rano wstaję nie dość że mnie mdli to jeszcze głowa mnie boli... Wydaje mi się że to od tych tabletek nie miałam wcześniej takich problemów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak byc ze to przez tabletki.mdlosci czesto sie pojawiaja gdy organizm sie przyzyczaja do tabletekco do sennosci, czytalam ze niektore dziewczyny po yasminelle tak wlasnie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem właśnie czy mam to przeczekać czy po skończeniu tego pierwszego blistra zakończyć i iść do ginekologa. Powiedział żebym się pokazała u niego jak skończę drugie opakowanie to przepisze mi na pół roku receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz juz jak wolisz, musisz sama ocenisz czy chcesz poczekac i zobaczyc czy Ci przejdzie, czy pojsc do ginekologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
madzialka79------ a przy ktorym opakowaniu jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czuję się jakbym w ciąży była, z bliźniakami to miałam takie mdłości że w szpitalu wylądowałam i całymi dniami spałam nie miałam siły noga ruszyć tak przez 3 miesiące później ze spaniem było oki mdłości miałam az do 6 miesiąca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tabletkach tez mdlosci moga byc,szczegolnie na poczatku... jak nie mina tak do 3 opakowania to wtedy tabletki na pewno sa zle....ale jesli nie masz sily sie meczyc bo te dolegliwosci sa dla Ciebie juz zbyt dokuczliwe to przejdz sie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do końca tego blistra bo i tak nie mogę przerwać w trakcie i zobaczę jeśli te stany będą się utrzymywać albo nasilą to rezygnuję nie po to wydaję tyle kasy aby się męczyć bo tak naprawdę znów nie mam siły ani ochoty na sex z mężem. Nie wiem coś ze mną nie tak czy jak już drugie z kolei tabletki które przyjmuje i działają na mnie nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do końca tego blistra bo i tak nie mogę przerwać w trakcie i zobaczę jeśli te stany będą się utrzymywać albo nasilą to rezygnuję nie po to wydaję tyle kasy aby się męczyć bo tak naprawdę znów nie mam siły ani ochoty na sex z mężem. Nie wiem coś ze mną nie tak czy jak już drugie z kolei tabletki które przyjmuje i działają na mnie nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×