Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zaczyna brać yasminelle
eh tylko ten mój gin to jakiś dziwny jest... juz tu o ni,m wspominałam... on w ogóle zalecił mi jakies specjalnie branie tych tabletek a przeciez one wszystkie maja taki sam skład... dlatego pytam czy przy nadwadze 30 kg te tabletki nie będą za słabe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna brać yasminelle
84 kg wzrost ok 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno byc problemu, przeczytalas ulotke?jesli w ogole pisza tam cokolwiek o wadze to chodziloby o wage ponad 90 kg, ale nie wiem czy w ogole tam cos takiego jest napisane, a i tak wazysz mniej wiec sie nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna brać yasminelle
uff:) czyli wszytko ok:) a tak mój komentarz co do Y.: biorę od poniedziałki pierwsze opakowanie i są to też moje pierwsze tabsy ;)ogólnie czuje sie po nich dobrze, jestem pełna sił witalnych i wydaje mi się, ze trochę mi piersi spadły:) czuję że brzuch mam tez mniej napompowany. Niby to dopiero szósta tabletka, ale takie coś u siebie zauważyłam. Gin powiedział, ze po Y będę często robić siusiu i, że dzięki temu schudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj ze to wywoluje dzialanie moczopedne, uwazaj zebys sie nie odwodnila, to nie jest takie dzialanie odchudzajace tylko wlasnie moczopedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna brać yasminelle
u mnie z piciem nie ma problemu:) ja to pijam po kilka litrów dziennie napojów, więc to akurat u mnie nie problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski... naprawdę, to że po 4 czy 9 dniach brania czujecie sie dobrze to o niczym nie świadczy, jakikolwiek osąd o swoim samopoczuciu mozecie wydać dopiero po miesiącu a to i tak minimum bo do 3 miesięcy organizm sie przyzwyczaja... jak czytam \"dziś moja 3 tabletka i czuje sie świetnie\" to mnie krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna brać yasminelle
Moniak to oczywiste, ja nie wydaje osadu tylko pisze jak się czuje w danej chwili. Ty zapewne jesteś bardziej doświadczoną jasminelką i wiesz o tych tabletkach sporo więcej, ale nie napisałam, ze one są rewelacyjne i ze macie je kopiować tylko pisze jak sie czuję po danym "okresie" brania. Przecież juz po 1szej tabletce mogłam mieć takie skutki uboczne ze szok. jak na razie jest ok. na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogólnie tylko mowie, bo juz tu milion takich było co sie po 3 dniach zachwycały a ja nie biore yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam najprawdopodobniej zakrzepice:/ swietnie.... nie palcie przy tabletkach... ja głupia bylam, myslalam ze mimo iz w ulotce jest napisane o zakrzepicy to mi sie to na pewno nie przydarzy.... a tu klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
do Kasienka1986, w niedziele bedzie 22 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiruriru19 nie wiem jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym, zakrzepica to bardzo powazny problem, hormony to nie sa cukierki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
kasienka1986 co ja mam zrobić?? skoro pani gin mi kazała od niedzieli brać;/, bo moge teraz nie mieć okresu przez ok. miesiąc albo dłużej, tak że teraz mam dylemat , bo gin. mi powiedziała że nie wiadomo ile bym musiała czekać na następny okres bo u mnie to nie wiadomo;/ mam dylemat, co zrobić?? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij brać tak jak każe gin, ale przez pierwsze opakowanie musisz sie dodatkowo zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
dzięki , a jak zaczne drugie opakowanie to już moge??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
ja zaczelam wspolzycie z clopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia juz przy drugim blistrze i jak do tej pory koncze czwarty i w ciązy nie jestem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam witam!! Co do zakrzepicy to fakt tojest niebezpieczne, ale ja nadal czasem sobie popalam, w sumie duzo mneij niz wczesniej a przede wszystkim zadziej, ale to dlatego ze sa wakacje, a co bedzie po nich?? nie wiem:)moze sie na plastry przestawie albo dalej bede unikac fajek:/ tylko to bedzie trudne:P A o do samopoczucia to od kilku dni mam taki metaliczny/zelazisty posmak w ustach, czy ktoras z was tez tak ma?? a jak nie to moze wiecie co to moze oznaczac:/ No i dopiero teraz czesciej chodze siusiu, przez pierwsze 2 opakowania nic takiego nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
dzięki;*mam jeszcze jedno pyt. kiedyś na jakimś forum przeczytałam że podobno jak sie zazywa tabletki anty wieczorem przed snem to sie nie tyje d nich , czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jak sie zażywa tabletki przed snem to mozna jedynie uniknąć takich skutkow ubocznych jak mdłości, biegunka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka9999
wspominałyście cos o zakrzepicy, czym to sie objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
jeszcze raz dziękuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
czarnulka9999 --> w ulotce jest dokładny opis tego. a mi się coś takiego dziś stało...przez ostatnie trzy dni brałam globulki dopochwowe na zapalenie,przed wczoraj rano wsadziłąm ostatnią,nad ranem się kochałam (wiem,że niezabardazo można,ale nie mogłam się powstrzymać),wczoraj byłam na imprezie i dzis rano miałam plamienie (tzn nie dokońca plamienie,po prostu pozostałości po brązowej mazi...sorry za naturalizm) za tydzień będe miała 7dniową przerwe i jest to moje 4 opakowanie,więc co to było do jasnej anielki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
ej i jeszcze jedno pytanie...czy któraś z Was brała novinette lub harmonet? bo ja chyba zmieniam y. na coś innego,bo moje żyłki mnie denerwują. Jeszcze kilka postów wcześniej pisze na ten temat...absolutnie nie strasze,pisałam już jaka jest moja sytuacja (moja mama ma żylaki i ja chyba też->to informacja dla nowych). Moniak co Ty bierzesz i co mi radzisz? chciałabym poznać Twoje zdanie,gdyż mądra z Ciebie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm spotkałam sie kiedys z czyms takim że dziewczyna miała plamienia po leczeniu globulkami... moze tak bylo tez w Twoim przypadku? ale nawet jesli nie to na razie sie nie martw bo jednorazowe plamienia/krwawienia w trakcie brania pigułek nie są powodem do niepokoju, ale jeśli pojawią się znowu w którymś z kolejnych cykli to udaj sie do lekarza bo bywa tak że tabletki są za słabe dla danej osoby i objawia sie to plamieniami- jednak antykoncepcja jest cały czas zachowana, za słabe tabletki po prostu nie trzymaja cyklu i stąd plamienia, ale tak jak mowie skoro to sie zdazyło pierwszy raz to nie ma powodu do obaw, obserwuj co z tego wyniknie w kolejnych cyklach ja biore mercilon od roku, bardzo dobrze mi służy, ale nie będę polecać Ci żadnych tabletek bo to sie mija z celem, to co dobre dla mnie nie musi byc dobre dla Ciebie, moge jedynie powiedzieć, ze po moich tabletkach dobrze się czuję, mają dość przystępną cene (ja kupuję za 26 zł), dobrze oznakowany blister i bardzo dużą, dokładną ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka9999- zakrzepica.. u mnie to jest drętwienie ręki i nogi, dosyć uciążliwy ból ręki, mam bardzo słabą dłon (to przez to odrętwienie.. nie czuje w palcach małych przedmiotów:/) muszę cały czas nią ruszać bo jak mam w 1 miejscu to czuje mrówki zaraz:/ a własnie... jak łyknęłam dwie aspiryny i chwile po tym yasminelle to nic sie nie stało z działaniem Y? bo z tego co mi wiadomo aspiryna i polopiryna nie maja interakcji z yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×