Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
dziewczyny ja mampytanie bo nigdzie na forum neiumei sie dowiedziec jednej sprawy dotyczacej jednego leku mmoze nei dotyczy tego antykoncepcji ale moze ktoras z was bedzie znala odp.mam nadzerke lekarz przepisal mi lek POLSEPTOL dopochwowo i w ulotce pisze ze jest bakteriobujczy przeciwwirusowy itd. ale gdzies czytalam u kogos na forum i myknelo mi to przed oczami ze potrafi byc przeciwplemnikowo i chcialam si edowiedziec czy to prawda moze ktoras cos na ten temat wie bo co szukam forum to nikt nie wiem albo jedna osoba sie wypowiedzxiala i brak odp.na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulala
czesc dziewczyny. Dzisiaj gin przepisał mi własnie yasminelle. sa to moje pierwsze tab wiec mam niezlego nerwa. Boje sie tych skutków ubocznych a najbardziej tego ze jednym z nich jest podobno pojawienie sie trądziku. Już przezywałam to świnstwo i nie chce przez to przechodzić jeszcze raz dlatego tak bardzo mam obawy zeby zaczac je brać. jak to jest ze odrazu ostry wysyp bedzie. przepraszam jesli sie powtarzam ale nie mam z kim o tym pogadać a 128 stron do przeczytania to tez nielada wyzwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jak nei sprobujesz to sie nei dowiesz jak to zadziala na twoj organizm kazda kobieta to odczowa inaczej ja nie mialam zadnego tradziku za to bardzo mnei piersi bolaly ty np. mozesz tego nei wiem ani tradziku ani bolu piersi a mzoe ci wyskoczyc cos innego wiec jak nei sprobujesz to nie dowiesz sie a jak znow nei dowiesz sie bedziesz mie cobawy przed wzieciem kazdego innego srodka anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulala -------------> Mi nie wyskoczyła nawet jedna krostka. TOTALNE ZERO. Cerę mam gładziutką jak dupa niemowlaka. W sumie to nigdy nie miałam jakichś bardzo strasznych problemów skórnym - takie tam w okresie dojrzewania ale też potrafiło mnie nieźle wywalić. Zresztą wielu dziewczyno cera się właśnie poprawia więc może warto spróbować - najwyżej zmienisz tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mam pytnie, czy podczas brania tabletek, czujecie przed krwawieniem ze ono przyjdzie? proszę o odpowedz bo to dla mnie ważne..i kiedy dostajcie krwawienie z odstawienia? :) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Ja czuje ze dostane okres...mimo ze biore tabletki to tydzien przed okresem bola mnie piersi:/ Tak przynajmniej bylo jak brałam Yasmin, zobaczymy czy przy Yasminelle tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Tez czuje, boli brzuch chociaz nie tak mocno jak bez tabsow, poza tym w moim przypadku okres jest jak w zegarku z tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
Ja czuje znow bol brzucha oznacza to ze lada moment lub lada dzien mam dostac okres.wczesniej zanim bralam tabletki odczowalam bol piersi i brzucha teraz czuje tylko brzuch i to momentami tak zaboli jakby jzu byl okres wiec nic mi sie nei zmienilo po tabletkach oprocz tego ze piersi mnei nie bola.zobaczymy jak bedzi epo tym 2-gim opakowaniu bo tak mialam po pierwszym i pierwsze 7 dni przerwy.ale ja mysle ze to zalezy od organizmu kto jak co przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
Dziewczyny ale ja wzięłam tabletkę pierwszego dnia okresu tylko chodzi o to, ze jak dostałam okres w poniedziałek to on nie kazał brać tabletki podpisanej poniedziałek tylko piatek, więc ja nie wiem o co mu chodzi :O jak pójdę do niego po następne opakowanie to sie go spytam o co mu chodzi. No bo jak wszystkie pigułki są takie same to ja nie wiem co on wymyslił... W końcu to lekarz więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
moim zdaniem albo on zle ci wytlumaczyl albo jest glupi jak tak ci tlumaczyl. wiec to jst tak masz okres i pierwszego dnia jak masz krwawienie bierzesz o danej porze jak sobie ustalisz tabletke anty (ja np.dostalam we wtorek rano i o godz.6.00 rano sobie wzielam odrazu tabletke anty)i jak dostalam we wtorek to biore sobie tabletke z oznaczenia WT czyli wtorek a nie ze biore pozniej kilka dni odrazu jak amsz pierwsze krwawienie.potem bierzesz dzien w dzien te tabletki o ustalonej przez ciebie godzinie ja sobie ustalilam tak ze biore zawsze rano o 6.00 jak wstaje do pracy to biore i jade pokolei jak sa dni tygodnia. i az do tad jak wezme wszystkie.potem jest te 7-dni przerwy nei biore zadnej dopiero w 8-dniu nawet jak mam dalej okres zaczynam kolejne opakowanie.moim zdaniem ten twoj lekarz jest zakwalifikowany do zmiany go bo jak mzoesz brac tabletke w piatek jak dostalas np.w srode okres.to sie bierze w 1-dniu krwawienia a nie jak jest krwawienie po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jak zaczelas brac pierwszy raz te tabletki wogole jako tabletki anty to zawsze zaczynasz je brac od dnia gdy masz " 1 " krwawienie. czyli pierwszy dzien okresu!!!! ani dnia pozniej ! bo zaczynasz wprowadzasz organizm do stosowania ich (tych tabletek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
Mysłowice! wzięłam w PIERWSZYM DNIU KRAWAWIENIA. miałam okres w poniedziałek ale on kazał wziac w poniedziałek tabletkę z dniem piatek a nie ponwidziałek. ale skoro sa wszystkie takie same to ja nie rozumiem...czemu nie mogłam wziąć tej podpisanej w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Wzięłaś tą piątkową? A czemu akurat nie niedzielną? Nie rozumiem tego totalnie :/ Jakiś dziwny ten lekarz.... Bo po to mamy podpisane tabletki żeby w poniedzialek brać poniedziałkową a w czwartek czwartkową... A tak wogóle to mam pytanie - czy zawsze bierzecie o idealnie tej samej porze? Np. 2 minuty spóźnienia nie stanowią zagrożenia...? Pytam, bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
No własnie... ale chyba dnie minuty to nie zagrozenie;) ale skoro wszystkie tabletki sa takie same to spoko bo nuż myślałam, ze narobiła bałaganu w organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet godzina opóźnienia nie stanowi zagrożenia bo jak sama powiedzialas tabsy sie bierze o tej samej PORZE czyli np. rano lub wieczorem. jesli wieczorem to moze to byc 18 lub 20 lub 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
moze machneły mu sie dni bo to na "P" i to na "P" te oznakowania są po to byś wiedziała kiedy wziełaś tabletke nie ebdzie ci latwo zapamietac ze tego dnia mialas okres i tego dnia wzielas tabletke np.poniedzialek a jakbys wziela np.czwartek to i tak pogubisz sie ztym kiedy mialas pierwszy dzien miesiaczki bierz zgodnie z oznaczeniami wtedy nei zapomnisz ze tego dnia wzielas i bedzieszm ogla patrzec ooo tego nie wzielam dnia e oznakowania sa po to by sie nie pogubic.bez sensu ci gada twoj lekarz!!! ja bylam u dwoch lekarzy i razem mi tak samo odp. po co mialby twoj lekarz tak przestawiac!!nei rozumiem go.powaznie wszyscy ci mowia jak powinno sie brac wg.oznakowac zeby miec pod kontrola i nei pomylic sie. bierz tak jak pisze w ulotce a nie sluchaj lekarza zeby brac zamiast poniedzialku to piatek bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
moim zdaniem ten lekarz sie machnol !! najlepiej przeczytaj ulotke i niech ci kitu nei gada ze to sa glupstwa tam pisane gdyby nie te glupstwa napisane to jakbys brala po swojemu bylaby ciaza achyab tego nie chcesz co? po to biezresz te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
pójde do niego gdzies nza 14 dni to z hnim to wyjasnie, a jak dalej bedzie głupoty gadał to zmienie gina. ważne ze tabletki sa wszystkie takie same. dzięki diewczyna za rede;) skoro wasi lekarze tak powiedzieli i skoro żadna z Was nie jest mamą to ok:) ja sobie z tym ginem pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
Ale skoro one wszystkie są takie same to mogę teoretycznie brac obojetne którą tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
mysląc to tak bo sa takie same ale po co zmienic cos jak zawsze mozna miec lepiej wszystko pod kontrola.lepiej dogadaj sie z tym ginem bo cos mi sie zdaje ze cos kreci. wszystkie laski mowia ak samo ja specjalnie poszlam do 2 gine.i taks amo mi pwoiedzieli wiec robie tak jak mi powiedzieli i pisze w ulotce.to zycze ci milej rozmowy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale dzięki opisanym dniom nie pomylisz się - to jest dla twojej wygody a nie dlatego że tak lepiej wygląda jak jest podpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
Ja wiem wiem:) że te dni mają pomóc tylko chciałam tak sie upewnic;) moze temu lekarzowi pomyliło się z innymi tabletkami... no ale nie powinno... w kazdym razie uspokiłyscie mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
w koncu powinnismy sobie zycie ulatwac a nie ograniczac i utrudniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
wszystkie tabletki przynajmniej o ktorych wiem to sa podpisane te anty wiec ich zastosowanie jest takie same kiedy wziasc jak je waziasc i po co sa wyznaczone dni tygodni. moze jesmu naprawde sie pokrecil ten poniedzialek z piatkiem ale upewnij sie i jesli dalej ci tak bedzie gadal i upieral sie ze ze ulotki sa do kitu ze falszywie pisza to lepiej go zmien bo po co ma cie robic w konia i mozesz miec potem problemy zwiazane z tym.widzisz ja dla pewnosci poszlam do 2 i wiem jak jest w sprawie tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
laski jestem po 4 opakowaniach i....zazwyczaj okres dostawalam w 2 dniu przerwy. Tym razem jednak chyba jest cos nietak. Jestem w 4 dniu przerwy a okresu nie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
Witajcie dziewczynki. Mialam dawac znac jak sie czuje po Yasminelkach,i: to moja 3 tabletka, bol glowy przeszedl samopoczucie ogolnie ok ale cera kiepsko - nigdy nie mialam problemów ani jak bralam tab. ani bez (biore tab. juz 7 lat) powiem szczerze ze jestem w szoku - mam nadzieje ze to chwilowe. Z plamieniami to jeszvze nie wiem co bedzie bo mam jeszcze okres. Pozdrawiam wszystkie nowe Yasminellki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
Witam dziewczyny! Pisze ten tekst 3 raz bo moj komp sie zawiesz. Mialam was informowac jak sie czuje po Yasminelkach: 3 tabletka - bol glowy przeszedl, samopoczucie oki ale cera nie bardzo - nigdy nie mialam problemow z nia nawet jak nie bralam tab. (biore juz 7 lat) jestem w szoku - mam nadzieje ze to chwilowe, z plamieniami to jeszcze nie wiem bo mam jeszcze okres. Pozdrawiam wszystkie mowe Yasminelki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
widze ze kazdy inaczej przechodzi ten okres brania tych tabletek ja nei mialam problemu z cera ani nic tylko na poczatku przez 2 tygodnie mnie piersi bolaly i mialam plamienia ale to normalne. kazdy organizm to inaczej przechodzi inaczej przyswaja inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska26
Dziewczyny powiedzcie, nic sie nie stalo jak pierwsza tabletke Jesminelle wzielam po 7 dniach przerwy a nie od razu. Bralam Jasmin wczesniej a teraz zaczelam pierwsze opakowanie Jasminelle po 7 dniach przerwy od skonczenia Jasmin. pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×