Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
hmmm tego to ci nie powiem ale jak czytalam gdzies to nawet pobieranie krwi jak jest trzeba zaznaczyc ze sie bierze takie srodki anty. wiec mysle zebys poszla sie tam dowiedziec cyz jesli oddasz krew nie bedzie miala w sobie tego wspolczynnika z tej tabletki mi sie zdaje ze w kri tez cos tam sie znajdzie w koncu wchlania to tez organizm nie wiem szczerze ci pwoiem zapytaj sie lekarza albo idz tam i tam ci na miejscu powiedzia cyz mozes zoddac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bogaci.
o kurcze... doczytałam... bo ja własnie pije sobie taką herbatkę z pradem... i tak juz popijam i upiłam z pół szklanki, wzięłam tabsa i po kilku minutach znów łyczek... mam nadzieje, że to co pisze to ansurdalna sytuacja i na nic nie wpłynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bogaci.
??????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hmnmm jak wczesniej sie doczytalas to wezmiesz to pod uwage ja ci tez nie pwoiem tego ze w 100% nie zaszkodzi cos mocniejszego wypic jak sie tabsa wezmie dlatego trzeba byc ostroznym nigdy nic nie wiadomo najlepiej jest isc sie zapytac do lekarza i czy to nie oslabi dzialania tabsa.bo my tu mozemy mwoic ze nei oslabi a dany trunek bedziem iec taki skladnik ktory wplynie na dzialanie tabletki i co wtedy? wtedy tabletka nie pomoze trzeba byc ostroznym i najlepiej isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys zapijała piwskiem czy wódką (o zgrozo) i miała zamiar żłopać alko całą noc to taaak, ale troche doprawionej herbaty nie jest groźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bogaci.
czyli ja na wszelki wypadek tej herbaty nie dopije i dziś sie powstrzymam od seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ja tez tak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hmmmmm kurcze jak chcesz tego sexu to i tak bedzie ale nei wiem wiesz co najlepiej przeczytaj jakie ta herbata ma skladnimi i przeczytaj w ulotce yasminelle mzoe bedzie pisac ktory skladnik zaszkodzi a jak nei ebdzie to kochaj sie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
nei wiem jak inne laski ale jabym radzila najlepiej isc do lekarza i zapytac dla zabicia tej ciekawosci i pozniejszego strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bogaci.
to była zwykła herbata z odrobiną wiśnówki. ale teraz mni sie przypomniało, ze jak miała 6 tabletkę to wypiłam sobie z teściową lampkę wina... a potem no wiecie... idę do lekarza za jakiś tydzien na kontrolę to go dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulka_77 ..................blizny sa naprawde malenkie..... mam 3 dziurki na jajnikach...i pod pepuszkiem....tych na jajnikach nie widac...nawet jak masz skapy stoj na plaze..a ten koło pepka...mi sie goi..nadal...jest lekko rozowy...ale blizny sa naprawde nie wielkie...a ten bol ..no nic o bolu Ci nie powiem bo..mnie nie bolało nic......(tzn...zawsze bolały mnie jajniki jak miałam dni płodne..i nigdy bym nie pomyslała ze to torbiel) no a dowiedziałam sie przez przypadek..ze mam torbiel...poszłam na usg...sprawdzic czy nie jetsem w ciazy przypadkiem.... no i mowia..ze NIE...ale jest gorzej.....niz myslimy no i tego samego dnia połozyli mnie do szpitaka bo w kazdym momencie mogł peknac..był wielkosci pomarancza duzego...i gdyby pekł to usuniety bym miała jajnik ale skonczyło sie na malenkich bliznach i 2dniowym pobycie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi...o branie tabletek....jestem bardzo zadowolona...z yasminelle....nie mam wogole skutkow ubocznych...nawet apetyp mi sie zmniejszył...z czego sie ciesze.... a jak u was...?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Witam, mam takie pytanie odnośnie nie robienia przerwy miedzy kolejnymi bilistrami. Wiem że raz na jakis czas mozna jej nie robic, ale chcialm sie dowiedzieć czy po skonczeniu 2 bilistra moge wziasc od razu np 7 tabletek z 3-ego? a po tych siedmiu zrobic przerwe czy jak juz nie chce robić przerwy to mam wziąść cały 3-ci bilister??? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka_77
americanos..... dziękuję bardzo za odpowiedź, ok czyli zobaczymy co się będzie dalej działo, czekam jeszcze na wyniki badań bo miałam robione na te markery całe i trochę się denerwuje, że wyjda jakieś nowotwory czy coś tam tfu... ja dzisiaj będę brała 3 tabletkę yasminelle no i póki co to nic mi się nie dzieje... żadnych skutków ubocznych... a czy to prawda, że po takich tabletkach antykoncepcyjnych rosną piersi? :) jak tak to będę się bardzo cieszyć... heh, Pozdrawiam laleczki... a jeszcze jedna sprawa jak pisałam pierwszego posta to dałam opcję, żeby mi przychodziły odpowiedzi na maila i mam teraz całą skrzynkę zapełnioną wiadomościami jak to zrobić żeby mi to na maila nie przychodziło... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
americanos ja też nie mialam jakich takich skutków ubocznych oprocz złego nastroju na poczatku okresu trwającego 15 dni i plamień. ale apetyt mam wiekszy:( tak jak i ochote na sexik:)))) mam takie pytanie bo jak już pisalam mialam planmienia. juz od kilkju dni nie mam a dziś pojawila sie krew.wczoraj wypilam ostatnia tabletke z 1blistra i jak myślicie może być to już okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka_77
a nie wiecie przypadkiem czy jak się ma torbiel na jajniku to można się sexić? :) mi własnie skonczył się okres dzisiaj i pierwszy raz w życiu miałam tylko 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulka_77 nie przejmuj sie ..zadnymi towotworami...bo nawet jesli było by cos nie tak juz dzwonili by..jesli wyniki sa złe to lekarze dzwonią....od razu..wiec bez obaw zadne nowotwory.... jesli chodzi Ci o piersi tak jest......tylko czy tobie urosną nie wiem nie znam twojego organizmu...wiec moga ,ale nie musza.... swojego meila...skasuj...w ustawieniach..nacisnij na swoj nick..i skasujesz...pozdawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mam zadych skutkow ubocznych...:):):):):):) jesli chodzi o 2 pytanie...hmm..to trudno mi jest powieidzec...bo plamienia zwykle mają...kolor brazowawy....a okres....czerien:):):) nulka_77...........jesli nie odczuwasz zadnego bolu podczas seksu..to nie ma obaw...no ale...spytaj sie lekarza,,,,,..ale moim zdaniem nie ma przeszdkod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos... dzięki troszeczkę mnie uspokoiłaś :) z piersiami mam nadzieję że wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy... jak krzywo leże to odczyuwam że mnie boli...a raczej tak kłuje po lewej stronie ale jak leże normalnie to nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo ja miałam jak sie kochałam ale po operacji tlyko ze ja byłam na gorze to po lewej stopnie kuuuło..mnie....to zalezy od ciebie....czy boli......no a piszesz ze kuje...pogadaj z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
Kathashisha mnie moj gin mowił ze sa w 100 % pewne że sie po nich nie tyje. chociaż ja mam teraz wiekszy apetyt i przytyłam kilo. ale nie wiem czy to dla tego że teraz pozostaje bez ruchu bo ciagle w domu jestem. a mam pytanie jaka diete stosujesz?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skutkach ubocznych pisze, że możliwe jest przybranie kilku kg ... czytajcie ulotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaabb
Czesc. Dziewczyny pisalam niedawno o moim problemie z wymiotami. Wzielam 1 tabletke z 2 opakowania i po 6h zwymiotowalam. mialam tez biegunke, bylam zatruta, wiec przyjmowalam leki takie jak wegiel, smecta i jakies jeszcze pigulki na flore zoladka.. powiedzcie mi czy po 7 dniach od tego incydentu z wymiotami biegunka i przyjmowaniem roznych lekow moge bez obaw kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka9999
akka22 wg mnie powinnas wziac do końca 3 opakowanie i nie robisz przerwy. Przerwe zrobisz jak skończysz całe 3 opkakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×