Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kukurukuku
Drogie Yasminellki do których grona sama należe mam ogroooomnaaa prośbę :D Bardzo proszę o ocene mojego kotka Józka (Joey) którego zdjęcie można znaleźć na stronie www.sheba.pl w galerii jako dodane 16.08.07 przez użytkownika Tesia_S.... aby zagłosować należy się zarejestrowac :D z góry bardzo wszystkim dziekuje :) ciumasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
czy kazda z was uwarza ,że jest tez zabezpieczenie osmego dnia przerwy przed wzieciem tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 8 dnia to już nie przerwa! 8 dnia bierzesz pierwszą tabletke z następnego blistra, bo inaczej stracisz zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekus
no tak wziełam! ale godzine wzieciu tej tabletki juz sie kochałam! fakt ,że nie do konca. jet wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tabletkę wzięłaś o tej samej porze co poprzednie opakowanie lub wcześniej to raczej wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Hymnn a co ze mna?? Bralam stediril i po 7 dniowej przerwie wzielam pierwsza yasminellke o 18 a o 2 w nocy sie kochalam do konca.. Myslicie ze wszystko bedzie ok?? ze zmiana tabletek w niczym tu niezaszkodzi?? a i był to moj ostatni dzien okresu.. a podbno w czasie okresu niemozna zajsc.. Pomożcie prosze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppodczas brania tabsów nie tyle występuje okres co krwawienie z odstawienia hormonów... myślę że jeśli wcześniejsze tabletki brałaś wg zaleceń i tą przyjęłaś tego 8 dnia to powinnaś być już zabezpieczona, tym bardziej że tabletka wchłania się ok 3 godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie koniecznie, bo np. mi przepisala te tabletki ginekolog na wyregulowanie okresu i na zmiany hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo każdy po co innego do ginekologa idzie:) dobra dziewczynki-yasminellki..... żegnam sie z wami na tydzień.... jade z moim skarbem w góry:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
hej dziweczyny mam takie pytanie... Skończyłam drugie opakowanie Y i jestem w trakcie 7 dniowej przerwy. Tak jak po pierwszym opakowaniu, tak i teraz dostałam okres w 3 dniu przerwy czyli dziś...(w sobotę) To troche bez sensu że okres dostaje właśnie w sobote...bo dziś i jurto przyjeżdza mój misiek no i same wiecie... I tak się właśnie zastanawiam co zrobić żeby dostawać okres w poniedziałek??? Moja ostatnia tabletka (21 dzień) to środa... powiedzcie mi jak wziąść tabletki żeby ostatnim dniem brania tabletek był piątek (a nie środa) i wtedy dostałabym okres w poniedziałek a nie sobote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu weź jednego razu 23 tabletki i dopiero zrób przerwe. ale potem zostanie Ci wybrakowane opakowanie, a zeby juz zawsze konczyc je w piątki bedziesz musiała wziąć następnie całe 21 tabletek wiec tamto zostanie jako \"zapasowe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam powazny problem poniewaz w ciagu 2,5 miesiaca stosowania yasminelle przytyłam 5kg. Po 2 cyklu miałam niewielkie plamienie w czasie 7 dniowej przerwy od tabletek i okres trwał 2 dni. W pierwszym lub drugim tygodniu pierwszego opakowania miałam mała wpadke z chłopakiem i teraz nie wiem co sie dzieje(moja pierwsza antykoncepcja)... nie miałam innych objawow zrobiłam dwa testy ciazowe quick vue i wynik był negatywny..prosze o szybka odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
zdesperowana111 --> co to znaczy mała wpadka? kochaliście się do końca? raczej o ciąże obawiać się nie musisz. po pierwsze bierzesz tabletki (na ulotce wyraźnie pisze,że jesteś chroniona od pierwszej, "przetestowało" to wiele dziewcząt i wszytko było ok) po drugie niby yasminelle są tymi cudownymi tabletkami po których sięnie tyje,ale to się zdarza. tutaj i na forach innych tabletek czytałam,że dziewczyny potrafiły przytyć nawet 12 kilo. także nie masz się o co martwić,jeżeli te 5 kilo to poprostu zacznij ćwiczyć,zastosuj jakąś diete. na potwierdzenie skuteczności y. ogłaszam wszem i wobec iż krwawienie pojawiło się. niestety należe do tych kobiet,które tegoż krwawienia nie mają regularnie -raz go nie było,raz było w niedziele,raz w poniedziałek,a teraz sobota,czyżby następne wypadałoby w piątek? :) jednak cały czas zastanawiam się nad zmianą...teraz jest lepiej,biore maglek no o od wczoraj zaczęłam 7dniową przerwę,więc nóżki i ręce mniej bolą,ale jak ja mam od nowego blistra znowu się użerać z tymi kłuciami,skurczami i bólami to ja nie wiem. jeżeli uda mi się wprosić do lekarza we wtorek to zmieniam,jeżeli nie to przeboleje ten miesiąc a pod koniec września mam już legalną wizyte :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do konca ale w ostatniej chwili...z ta waga tylko mi sie brzuch powiekszył a reszta ciałą wydaje mi sie taka sama jak była...czasem mam hustawke nastrojow i mnie brzuch boli ale nie mam nic powazniejszego z objawow ciazy...jesli liczyc od wpadki to juz na oko 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
zdesperowana111 --> jak nie do końca to o co się martwisz? poza tym zrobiłaś testy,jak chcesz idź do ginekologa i się upewnij,a nie wmawiaj sobie ciąże. brzuch mógł się powiększyć,bo woda się zatrzymała,albo masz wzdęcia...jak jeszcze nie brałam tabletek też miałam różne takie "urojenia",codziennie obserwowałam swój brzuch (ktory na moje oko się powiększał),miałam zmienne nastroje,obowiązkowo poranne mdłości. w domu mam full ksiażek i poradników dotyczących ciąży (dziecka nie mam ,ale od małego mój instynkt macieżyński był na wyjątkowo wysokim poziomie ;) ) i tylko odhaczałam objawy ciąży. mogłabym tutaj wymieniać kilka takich historii,bo co nowy miesiąc to nowe urojenia ;) jeżeli bardzo się stresujesz to idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, W piątek byłam u mojej Pani ginekolog po receptę na kolejne opakowania. Opowidziałam jej jak znosiłam pierwsze dwa i to że znowu pod koniec drugiego blistra mam lekkie plamienia ( w właściwie to taką brązową wydzielinę - dzisiaj tylko zauważyłam troszkę krwi ale też takiej bardzo ciemnej ). Tak czy inaczej powiedziała że jest OK, i że nie mam się tym martwić bo tak może być do 3 blistra. Wypisałam kolejne opakowania i kazała przyjść jak się będzie działo coś niepokojącego. Uspokoiła mnie bo te ponowne plamienia zaczęły mnie martwić, cały miesiąc spokój a pod konie znowu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPEN-UPPP ------------> A które opakowanie bierzesz, bo ja też mam plamienia w trakcie brania - tak pod koniec blistra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna_musze_wiedziec
Mam pytanie, moze ktoś będzie umiał mi pomóc. Wczoraj wzięłam tabletkę, ale 2 godziny później wymiotowałam, więc wzięłam nową, bo tak jest w instrukcji. Nie wymiotowałam z powodu tabletki, tylko własnej głupoty, wczoraj były moje urodziny i za dużo wypiłam :/ Nie wiecie jak to teraz działa ? Biorę tabletki po prostu 20 dni zamiast 21 ? Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pykunia
Zastanawiam się nad zmiana tabletek bo Yasminelle jestem rozczarowana. Zaczelam 3 tydz pierwszego blistra i widze tylko same negatywne objawy. Plamienia, ból w podbrzuszu, nabrzmiałe i bolące piersi, wysyp -nawet nie pryszczy- tylko jakis czerwonych krost, ktore bardzo zle sie goją. Poza tym mam takie wahania nastrojow ze sama ze soba nie wytrzymuje. Stalam sie rozdrazniona, humorzasta, placzliwa i bardzo szybko sie denerwuje i wpadam w furie. Wiem, ze o takich objawach jest wzamianka w ulotce, ale chyba chodzi o to by sobie ulatwiac zycie a nie utrudniac. Po Yasmin nic mi nie bylo, czulam sie swietnie. I z tego co widze to wole miec w tabletce wiecej hormonu niz by dzialy sie ze mna takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
Witam! Dużo się tutaj naczytałam, więc i ja zapytam. Biorę właśnie drugie opakowanie Yasiminelle. Po pierwszym krwawienie pojawiło się piątego dnia dopiero i też nie było to normalne krwawienie - brązowawy śluz, na dodatek niewiele. Teraz jestem w połowie drugiego opakowania i od paru dni boli mnie brzuch, jak przed okresem. Fakt, nie mocno, ale boli. Dodam, że kochałam się ze swoim chłopakiem w pon. Ma się te obawy, czy wszystko jest okej. Pigułki i gumka, a mimo to... Ech. I jeszcze jedno - czy po pierwszym razie możliwy jest brak krwawienia? Tyle się naczytałam o krwi, która chlusta na ściany, a tu nic... ;) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
Ach, przedtem brałam Harmonette i okres pojawiał się normalnie. Poza tym częściej mam potrzebę załatwiania się, to normalne? Czy może wkręcam sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
No i jakby więcej śluzu jest. Ciągle mam wrażenie, że mam w miejscach intymnych wilgotno. I tak od poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
z pytaniem ja myśle ze to wszystko noramalne że masz wilgotno to juz napewno bo wydzielina ci zgestniała a po za tym te tabletki nie zatrzymuja wody w organiżmie tak wiec czesaciej chodzisz siusiu ja tez:) nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
z pytaniem --> potwierdzam,wszytko normalnie jest. ja przy pierwszym blistrze nie miałam krwawienia w ogóle,bóle podbrzusza zdarzają się do teraz (a jestem po 4 blistrze) itd. Pykunia --> no chyba czas zmienić yasminelle. ja też się zastanawiam nad zmianą,ale w przeciwieństwie ja nie mogę się "pochwalić" taką listą skutków ubocznych,bo ich poprostu nie ma...jedyny to pogorszenie krażenia,a co za tym idzie wszelakie bóle,kłucia,skurcze nóg ;/ zuzanna_musze_wiedziec --> trzeba kupić nowe opakowanie...ponoć możesz skończyć wcześniej o tą jedną tabletke,ale ja nic nie wiem na ten temat,to jużktoś profersjonalny musi CI to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
Dzięki dziewczyny! Te szalejące hormony są okropne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsta - właśnie tak jest - plamienia jakis tydzień przed właściwym \"okresem\". Biorę 1-sze opakowanie. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×