Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

jak tez musze przyznac ze przytylam:/ ja widze najbardziej po tym jak ja żre... non stop bym cos jadła.... inne tabletki zatrzymują wode w organizmie i dlatego sie tyje, yasminelle odwadniaja ale może dzialaja w taki sposob, że jesc sie bardziej chce... nie wiem..... oprócz tego boli mnie od paru dni podbrzusze... kłuje bardzo... jestem przy drugim blistrze... zostaly mi 3 tabletki do konca, a zaczelo mnie bolec jakos 4 dni temu. dodam że bardzo czesto kocham sie z moim kochanie bo libido mam 6 razy wyższe :P boje sie czy czasem cos tam sie nie zadzialo... ze cos poszlo nie tak.. bralam aspiryne przy drugiej tabletce drugiego blistra.. mam nadzieje ze nie miala zadnego wpływu na Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--->marsta jasne to z emasz i dostalas teraz to nic zjedz te dwie ostatnie co amsz tabletki zrob 7-dni przery tak jak pisze i nei przejmuj sie tym ze mas zokres a bierzesz tabletki bo ci sie nei skonczyly wazne bys wziela te cale 21 ta bletek.zrob ta przerwe i wejs po tej 7-dniowej przerwie tabletke i zacznijod nowa ureguluje ci sie to.wiec nie martw sie.wiesz wsumei niczemu nei da sie tak zaufac ale czasem tzreba sie przelamac mysle ze jest dobrze.lekarz mi tez pwoiedzial ze tak moge miec przy 2-opakowaniu wiec si enei martwie tylko wyczekuej tego okresu jak nigdy. bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYsłowice ----------------> Teraz to ja dziękuję. Ja wiem że tak może być w końcu gdyby coś było nie tak to lekarka nie przepisałaby mi kolejnych 2 opakowań a mówiłam je o wszystkich objawach. Zresztą mam pod bokiem fachową pomoc - moja ciocia, ona bierze tabsy kilka lat i to właściwie ona pomogła mi podjąć decyzję o braniu tabsów. Też mówi że mam się nie strachać i że wszystko się wyreguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no widzisz bedzie dobrze marsta !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
cze laski ja jestem w polowie 2 opakowania :):) niedlugo ide po 3-cie dobrze sie czuje; JESC MI SIE nie chce:):):):P:P >>>>>>>>>>co mnie cieszy; piersi mam takie jakie mialam apetytu brak:):):) jest oki!!!!!!!!!! nawet mam takie dni ze jak rano wstaje nie czuje glodu jem normalnie:) kolacji nie jem:):) raz dziennie przynajmniej sie wyprozniam:) kazdy organizm inaczej reaguje :)pozdro hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka886
Cześć dziewczyny!Mam pytanie biorę 3 dzień yasminella i mam mdłości i boli mnie głowa bardzo,czy to normalne,czy stosowanie tabletek wieczorem nie rano ma jakies znaczenie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fassi
czesc dziewczyny! mam jedno krotkie pytanie dla pewnosci. jesli ostatnia tabletke wzielam w poniedzialek i aktualnie mam przerwe 7-dniowa to w ktory dzien biore pierwsza z kolejnego blistra? dzisiaj - poniedzialek? czy jutro - we wtorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
stosowanie wieczorem czy rano nei ma znaczenia.hmmm moze tobie nie pasuja te tabletki mzoe maja jakis taki wspolczynnik ktory niepasuje i twoj organizm nei przyjmuje tego na twoim miejscu poszlabym do lekarza ja znow mialam inne dolegliwosci ale zapytalam lekarza i pwoiedzial ze to jest normalne ale co do wymiotow bol glowy itd.to pisze w ulotce by przerwac i isc od lekarza z tym.wiec radze ci isc do lekarza i moze przepisze ci inne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________ewelka886 to czy bierzesz rano czy wieczorem nie ma najmniejszego znaczenia, aczkolwiek lepiej jest brać rano, bo jak zapomnisz to masz jeszcze czas zażyć i przypomnieć sobie przez caaały dzień, a jak pójdziesz spać to nie weźmiesz i możesz przegapić nawet te 12 godzin w trakcie których powinnaś zażyć tabletkę. A mdłości i bóle głowy to ponoć normalne - ja mam tylko mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
we wtorek bo to jest 8dzien po 7-dniowej przerwie.w ulotce tam pisze przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
fassi------- jeśli ostatnią wzięłaś w poniedziałek to pierwszą zkolejnego bilistra bierzesz we wtorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fassi
dzieki wielkie!poprostu chcialam sie upewnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenie o której porze bierze się tabletki, byle zawsze o tej samej. A co do mdłości to potwierdzam, też je miałam na początku. Teraz jest już ok. No może czasem mnie zemdli ale naprawdę bardzo rzadko. I bez tabletek czasem je miałam więc spoko. A co do bóli głowy no to nic ci nie poradzę bo mnie to nie dotyczy. Może tylko tyle że chyba rzeczywiście powinnaś się udać do lekarza bo po co masz się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
a wiec dziewczyny majac te tabletki zazywajac je regularnie bez zadnych komplikacji mozna sie kochac do konca ze swoim partnerem........................... tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
wlasnie po co amsz sie niepokoic zyc w stresie idz najlepiej do lekarza on ci poradzi co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
najwyzej ci tylko tabletki zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania deee
Cześć Dziewfczyny :) ja z takim glupim pytaniem do Was :) no ale nie mam sie kogo zapytac a ulotka z tabletek jakos odpowiedziec nie chce :P jezeli skonczylam pierwsze opakowanie tabletek i zaczynam tydzien przerwy powinnam zaczac krwawic po niecalych 3 tyg od ostatniej miesiaczki... pozniej znowu trzy tyg i kolejna... wiec jak to mozliwe ze te tabletki reguluja cykle ? dla mnie to jest troche dziwne bo nigdy nie wyjdzie ze dostane okres w tym dniu miesiaca. a nie powinno tak byc ? pozdrawiam i z gory dzieki za odp :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 tabsow + 7 dni przerwy to 28 dni, tyle zawsze bedzie trwał Twoj cykl- dlatego regulują nie ma znaczenia ktorego dnia przerwy dostaniesz krwawienia- jak policzysz od pierwszego dnia do dnia przed kolejnym krwawieniem zawsze wyjdzie 28 dni czyli tyle ile trwa książkowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka 69
chce sie dowiedziec czy po yasmin lub yasminelle mila ktoras z was migrenowe bole glowy i czula sie zmeczona oraz rozdrazniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jak czytalam to duzo dziewczyn wlasnie tez tak sie czulo i mialo dolegliwosci takie same jak zaczelo brac dopiero pierwszy raz opakowanie chodz inne mialy caly czas ja mialam inne dolegliwosci wiec kazdy organizm inaczej to odbiera i zachowuje sie. jelsi masz takie cos jak piszesz idz do lekarza upewnic sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
Mnie głowa boli prawie non stop, myśle ,ze to napewno migrena, wczeniej brałam diane tez mnie bolała czasem głowa ale tylko wieczorami, po stediril bolała mnie mniej a po yasminelle boli mnie prawie caly czas, wiec juz sie do tego praktycznie przyzwyczailam i jakos z tym zyje.. a co do rozdraznienia, to okropne wszytko mnie drazni non stop szukam powodo do sprzeczki, jestem nie do wytrzymania, z chlopakiem caly czas sie kloce, niedlugo chyba przestane brac tabletki bo jak w koncu bedzie mial mnie dosc to mnie zostawi i niebeda mi juz potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
a ja na twoim miejscu poszlabym do lekarza i pogadala z nim moze zmienilby ci na kolejne znow tabletki badz kazal zrobic badania i dopiero stwierdzic czemu takie sa objawy jak zazywasz te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta 113
ja mialam bole glowy ale ustepuja a jestem juz pod koniec 2 opakowania yasminelle. wogole mam bole brzucha i kazdy mowi ze po 2 lub 3 opakowaniu powinny przejsc te dziwne akcje ale CZY KTOS WIE KIEDY USEPUJA KRWAWIENIA? bo tej jest straszne czy jestem z chlopakiem czy na basenie nagle patrze o znow mam plamy na ubraniach. i jeszcze jeden problem jak bierzecie pigulki i uprawiacie sex bez gumki to sperma zostaje w nas po stosunku a potem WYPLYWA I TO STRASZNIE NIE PRZYJEMNE UCZUCIE, JAK SOBIE Z TYM RADZICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
dopiero zaczelam je brac skoncze to opakowanie do konca a potem zobacze i do lekarza napewno sie wybiore po jakies kolejne.. a mam juz troche dosc tego ekspyrementowania na sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--->marta 113 ja tez tak mam podczas stosunku jak partner dojdzie to po wszystkim sperma wylatuje jest to nei przyjemne ale wsumie to dobrze zewylatuje bo nie ma potem takich bardzo obaw gorzej jak nei wyleci.ja znow wymyslilam tak ze jelsi jestem u gory po wyciagnieciu kieruje sie na gore i on ejst mokty nie ja he.nei wiem wlasnie dobre ppytanie co dziewczyny wy myslicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ale wsumie ta sperma cala nie wylatuje no nie?a jak ja sie pozbyc?da sie wogole?da sie wogole po stosunku sie wyczyscic? chyab nie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
My po stosunku bierzemy chusteczki higieniczne podkladamy zeby wszytko wylecialo na husteczki a reszte wycieramy sobie nawzajem :-) wiec zawsze mamy przy sobie jakoms paczuszke husteczek higienicznych ;;)) i teraz husteczki kojarza mi sie tylko z jednym :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
a calkowite resztki wylatuja jak sie idzie siku i po problemie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
to dobrze ze te resztki wylatuja a mozna np. sobie woda letnia przemyc pod strumieniem (chodzi mi o to zeby w dziurke )wyplucza sie te resztki spermy ze srodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
no można, ale po co sobnie życie utrudniac ?? jak sie usiadzie na kibelku to wszystko samo wyleci :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×