Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Paulkaa19
dzis biore 3 tabletke , strasznie boli mnie glowa ,ale nie wiem czy to od yasminelle i zamiast chudnac to tyje :(( bezsens.. no ale musze poczekac do konca bistra na jakies inne efekty. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
Paulka19 ja też tyje:( bardzo mnie to smuci. ale w następny poniedziałek ide do gina więc rozwiążemy ten problem bo mówił mji że to pewne że po nich sie nie tyje. albo bede dalej pić Yasminelle albo pomysle o czymś innym. w przeciągu miesiąca przytyłam 3kg. a ty ile już bierzesz i ile przytyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
Biore 3 dni a przytylam prawie 2 kg :| nie wiem czy to mozliwe, ale niejadalm duzo tak jak zwykle a nawet mniej :| pilam jedynie troche alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
hej dziewczyny!!! mam do was pytanie. czy opłaca sie brac yasminellki na poprawe cery? jestem w polowie 1 opakowania i jak na razie to jest gorzej niz było. mam nadzieje ze bedzie z czasem lepiej. czy komus one pomogły na cere? bo jak nie to nie ma sensu sie truc, bo jak na razie to same negatywy. czuje sie jak niedxwiedz- moge spac całe dnieeeeeeee. :). jak tak dalej pójdzie to zapadne w sen zimowy. pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
miki123456 ja nie miałam ani jednego pryszcza a od kąd biore yasminelle ciągle mam nowe bolące krostki. żadnym kremem ani niczym nie moge tego zwalczyć. i do tego ta tłusta cera. mam nadzieje że sie to poprawi po kilku blistrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
hej paulinka. no ja tez przyznam ze zanim zaczełam brac yasminelki to miałam lepiej - hehe ale chciałam miec jeszcze lepsza cere wiec lekarka przepisała mi te pigułki. podobno najpierw jest gorzej a póxniej lepiej wiec hmmmmm czekamy:)))) biore dopiero 13 tabletke. ps:open up bądx silna na pewno pomoga ci na cere - ja tez mam taka nadzieje:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
a własnie !!! paulinka które bierzesz opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Trafiłam na forum i bardzo się cieszę, bo mam ważne pytanie, a widzę, że jesteście biegłe w tych tematach. Jestem po pierwszym opakowaniu jasminelle, w ogóle są to moje pierwsze pigułki. To mój drugi dzień bez tabletki. I mam teraz takie pytanie-od kiedy powinny zacząć działać pigułki, gdy zaczęłam je brać w pierwszym dniu okresu? W ulotce było napisane, że praktycznie od razu. Ja kochałam się ze swoim chłopakiem po 7. tabletce, 3 dni po zakończeniu okresu. No i teraz czekam i sie strasznie denerwuję, a wiem, że u mnie psychika potrafi zdziałać wiele złego-kiedyś przesunął mi sie o dwa tygodnie bo sie denerwowałam. Powiedzcie mi, proszę, co o tym sądzicie. Będę wdzięczna, może zasnę :o) Z góry dzięki serdeczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o poprawę cery---------> ja jestem przy 5 opakowaniu i mi pomogły o ile się nie mylę w 3 opakowaniu. syfków brak , ale buzia wciąż błyszczy. także nie wiem- chyba wolałabym mieć kilka pryszczy które zatuszuję korektorem niż to świecące czoło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
WItam to znow ja hehe. mam pytanko do was dziewczynki jzu keidys o to si epytalam ale wole jeszcze raz sie zapytac jem te tabletki yasminelle i czesto sie kocham ze swoim chlopakiem a nie dlugo mezem przyszlym i jem te tabletki byl jeden dzien co zapomnialam wziasc i wzielam 11h po ale zjadlam przed tymi 12h potem byl stosunek i od tamtej pory jem tabletki regularnie jzu drugi tydzien drugiego opakowania i jak wspomnialam czesto sie kochamy i czesto do konca czyli partner dochodzi we mnie i ja mam takie pytanie czy moge zajsc w ciaze?jak wczesniej mi odpowiedzialy osoby to nie musze sie martwic ale chce zobaczyc opinie innych osob. troche sie martwie.jeszcze jeden tydzien i zaczynam 3 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPEN-UPPP ________________ ja mam podobnie - kilka dni po okresie miałam plamienia przy pierwszym opakowaniu i zaraz przed okresem po pierwszym opakowaniu, który miałam w 3. dniu przerwy. Teraz już sie kończy i dziś zaczynam kolejny blister - znaczy się drugi :) Super jest :) Tylko te pryszczochy - a fe! ale mam nadzieję że wkrótce sie to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
niech mi ktos odpowie : ( mam pytanko do was dziewczynki jzu keidys o to si epytalam ale wole jeszcze raz sie zapytac jem te tabletki yasminelle i czesto sie kocham ze swoim chlopakiem a nie dlugo mezem przyszlym i jem te tabletki byl jeden dzien co zapomnialam wziasc i wzielam 11h po ale zjadlam przed tymi 12h potem byl stosunek i od tamtej pory jem tabletki regularnie jzu drugi tydzien drugiego opakowania i jak wspomnialam czesto sie kochamy i czesto do konca czyli partner dochodzi we mnie i ja mam takie pytanie czy moge zajsc w ciaze?jak wczesniej mi odpowiedzialy osoby to nie musze sie martwic ale chce zobaczyc opinie innych osob. troche sie martwie.jeszcze jeden tydzien i zaczynam 3 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
miki1234546 ja zaczynam 2 opakowanie teraz. puki co wcale nie poprawia mi sie cera tylko wrecz przeciwnie. ale dalej bede stosować Yasminelle, bo jak dla mnie to nie powod zebyz nimi skonczyć tylko mnie dreczy wiekszy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --------------> OPEN-UPPP i Misia1983 Ja kończę drugie opakowanie. U mnie plamienia ( brązowa wydzielina ) zaczęły się na 7 tabletek przed końcem ( czwartek ) a od wczoraj mam takie mocniejsze plamienia ( z widoczną krwią ). Zostały mi jeszcze dwie tabletki. W piątek byłam u pani doktor i mówiłam jej o tym ale kazała mi spokojnie brać dalej - nie przepisała mi innych tabletek. Powiedziała że nie mam się tym martwić bo to tak może być. Tak więc jutro ostatnia tabletka i będę \"czekać na krwawienie\". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
odpowie mi ktos na moje pytanie???chodzi mi o zajscie w ciaze opisalam powyzej sytuacje.prosze was ............... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
czesto sie kocham ze swoim chlopakiem a nie dlugo mezem przyszlym i jem te tabletki byl jeden dzien co zapomnialam wziasc i wzielam 11h po ale zjadlam przed tymi 12h potem byl stosunek i od tamtej pory jem tabletki regularnie jzu drugi tydzien drugiego opakowania i jak wspomnialam czesto sie kochamy i czesto do konca czyli partner dochodzi we mnie i ja mam takie pytanie czy moge zajsc w ciaze?jak wczesniej mi odpowiedzialy osoby to nie musze sie martwic ale chce zobaczyc opinie innych osob. troche sie martwie.jeszcze jeden tydzien i zaczynam 3 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, mam jeszcze jedno pytanie. Jak myślicie kobietki, czy w przypadku kiedy występują te plamienia przed końcem blistra ( tak jak jest to u mnie ) czyli może być tak że tabletki są za słabe to czy ochrona antykoncepcyjna jest ?? czy co ?? Bo tak troszkę głupieję z tym?? Co o tym myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------> MYsłowice Na moje oko jest wszystko OK, nie powinnaś się martwić tylko Musisz bardziej pamiętać żeby regularnie brać tabsy bo to jest chyba klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze jedno jak już ci się zapomni wziąć to dla świętego spokoju przez 7 dni stosuj dodatkowe zabezpieczenie. Nie będziesz musiała się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 opakowanie
Oceńcie to : I generacji juz sie nie sprzedaje w Polsce, ale w USA i Niemczech mozna je jeszcze spotkac (ale rzadko) II generacja - w Niemczech wiekszosc nalezy do tej generacji, w USA prawie wszystkie, w Australii ponad 90% to II gen. a w Nowej Zelandii prawie 100%, a w Polsce tylko Microgynon 21 = Stediril 30 = Rigevidon (maja identyczny sklad) i Minisiston III generacja - wszystkie pozostale pigulki w Polsce (czyli slynne Logest, Harmonet, Novynette, Mercilon, Femoden, Minulet itp itd). Co ciekawe w Australii, Nowej Zelandii zakazuja ich uzytkowania, podobnie jest w USA. A w Niemczech zapisuja je tylko gdy kobieta nie toleruje II generacji. Jesli chodzi o ryzyko zakrzepicy to przy III generacji jest 2x wieksze niz przy II. Natomiast najgorsza pod tym wzgl. jest IV generacja (najwieksze ryzyko)czyli nasze Yasminelki Po zrobieniu małego śledztwa i przeglądzie stron zagranicznych , okazało się że przy zażywaniu Yasmine na świecie zmarło ponad 50 kobiet na zakrzepicę, 50 dziewczyn w wieku od 19 do 29 lat!!!! Yasmine ma promocje w Polsce bo wszedzie go wycofano!!!! To samo z LOGESTEM, Harmonetem itp.... DLACZEGO?????Otóż zawierają one jako jeden ze składników GESTAGEn w róznej postaci..jednak każdy z nich zawiera TESTOSTERON.. wpływa na: wypadanie włosów, agresję, napadowość, częste zmiany nastrojów, wąsiki przy ustach, trądzik, przetłuszczanie się włosów...etc etc.... Okazuje się,że na swiecie większość PIGUŁEK III generacji ma wadę ZŁY 2 składnik!Teraz trwają pracę nad jego zmianą, ale KONCENRY Farmaceutyczne mają władzę!!! wmówią ,że to co zabija, wcale nei jest złe, że to był przypadek...Sprawdzcie proszę swoich ginekologów... niech Wam zrobią wykład MEDYCZNY o tym dlaczego TESTOSTERON źle wpływa na organizm kobiet i dlaczego zbyt niskie dawki hormonów w coraz to nowszych pigułkach zabijaja coraz to więcej nawet młodych już kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam
za granica i tu niczego nie wycofuja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------> MARSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---->marsta dzieki za odp.pomoglas mi i uspokoilas mnie ogolenie tabletki biore regolarnie bez niczego dzien w dzien o 6.00 rano tak jak do pracy ide wiec je jem.troche sie wystraszylam bo wiesz kocham sie chlopakiem czesto i balam sie ze to mzoe byc jakis wplyw i ze moge meic wpadke.ale uspokoilas mnei i sie ciesze. DZIEKUJE I POZDRAWIAM CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hmmmm co wy o tym sadzicie co pisze --->3 opakowanie ??? wsumei ja tak mysle ze jakby to tak naprawde szkodzilo to cyz lekarze przepisywaliby nam te tabletki? czy zalezaloby im na smierci czlowieka? hmmmm czy oni nei wiedza jakie sa konsekwencje brania tych tabletek? w koncu sa lekarzami - nie?? hmmmmm nie wiem a wy jak na to patrzycie? ale tyle co wiem to ja te tabletki zazywam i to juz 2-gie opakowanie i sie czuej dobrze zero jakich kolwiek wad itd. przy pierwszym opakowaniu mialam bol piersi i plamienia ale jzu jest dobrze.ja nie nazekam na te tabletki. no ale co zrobic z tym copisze 3 opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko nie ma sprawy, po to jest ten topik, żebyśmy sobie pomagały. Ja też mam wątpliwości - znowu mam te plamienia ( tak jak pisałam wcześniej ) Jadę za 2 tygodnie na urlop z moim słonkiem i nie wiem czy mogę im zaufać. Przez cały miesiąc było ok a 7 tabletek do końca znowu się zaczęło. Pani doktor mówi że jest OK - nie mam powodu jej nie wierzyć ale wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jak ja bylam u ginekologa a mam faceta i sie pytalam czy moge plamic przed tymi 7-dniami przerwy pwoiedzial ze tak ze np.moze byc tak ze nei wezme do konca 2-opakowania i moge miec plamienia z ema sie nei przestraszyc ze to jest normalne.wiec mysle ze ty tez nie powinnas sie martwic.ja znow ma teraz objawy od wczoraj jakbym miala dostac okres taki dziwny przechodzacy bol w dole brzucha piersi bola i czyje sie tak jakbym miala miec okres wiec tez mozliwe ze moge go dostac przed koncem 2-go opakowania chodz biore juz ostatni tydzien te tabletki i w poneidzialek ostatnia wezme i zoabczymy czy dostane wczensiej czy nie. mysle ze nei powinnas sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek67
cześć ja biore tabletki yasminelle drugi miesiac i musze powiedzieć,że do końca nie jestem zadowolona a moze nawet zawiodłam sie bo przytyłam po nich, z cerą nic sie nie dzieję ale bol żoładka ciągły i nudności mimo wszystko najbardziej przeszkadza mi kilka kilogramow wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYsłowice -----------------> Wisz co, ja ostatnią tabletkę wezmę jutro ale teraz wróciłam z toalety i kurde nie wiem czy to możliwe ale dostałam okres chyba. Tzn. nie chyba a napewno. Sporo czytałam i wiem że to możliwe ale dalej nie jestem pewna czy mogę im zaufać. Oczywiście wezmę te dwie ostatnie tabletki zrobię 7 dniową przerwę i dalej. Co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
kazdy organizm inaczej reaguje ja np.mialam tez dolegliwosci teraz ich nie ma jak wtedy i jest dobzre ja ejstem zadowolona z tych tabletek.idz do lekarza i pwoeidz co ci nei pasuje niech ci je zmieni na inne.widzisz kazda dziewczyna to inaczej przechodzi ta brzuch boli tamta ma tradzik inna ze ejj sie wlosy przetl;uszczaja itd.azdy ma inaczej wiec radze ci isc do lekarza jak zle sie czuejsz z tymi tabletkami i nech ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
kazdy organizm inaczej reaguje ja np.mialam tez dolegliwosci teraz ich nie ma jak wtedy i jest dobzre ja ejstem zadowolona z tych tabletek.idz do lekarza i pwoeidz co ci nei pasuje niech ci je zmieni na inne.widzisz kazda dziewczyna to inaczej przechodzi ta brzuch boli tamta ma tradzik inna ze ejj sie wlosy przetl;uszczaja itd.azdy ma inaczej wiec radze ci isc do lekarza jak zle sie czuejsz z tymi tabletkami i nech ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×