Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Paulkaa19
Wlasnie cos zauwazylam.. Dzis wezme piątą Y... a od wczoraj zauwazylam ,ze jestem bardzo senna.. spalam cala no polozylam sie na chwile o 13 i tak sie obudzilam o 15 :| i nadal jestem spiaca.. niechce przespac reszty wakacji.. a co jak sie zacznie skzola.. przespie wszystki lekcje :| Ktos tez jest senny? I to chwilowe i przejdzie czytak juz zostanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Paulkaa19--------- Też tak miałam przez pierwsze 4-5 dni a potem przeszło i teraz jest już wogóle super! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
akka22----->> a schudlas cosik?? na to te tabletki glownie dotalam ale jak naraze to ciagle latam siku :| a waga ta sama waha sie tylko raz kilo w taaraz w ta :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Paulkaa19-------- Moja waga już od dłuższego czasu - nawet zanim zaczęłam stosować Yasmnielle - skacze o 1-2 kg... Ale nie zauważyłam żebym po nich schudła- a ja - w przeciwieństwie do ciebie- nie chcę schudnąć :-) Ale 3 mam kciuki- na pewno sie uda :-) A to że latasz często do wc to przez to że Y nie zatzrymują wody w organiźmie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuma
agusia040 dziekuje Ci ślicznie, pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Ej straszycie mnie...ja dziś byłam u ginekologa i prawdopodobnie odchodzę z grona yasminelek i przechodzę na novyinette. jeszcze jutro idę na badania krzepliwości krwi i mam przepisane cyclo 3 forte,w czwartek idę z wynikami na konsultacje i zobaczymy co tam mi powie,a jak mi sie nie uda to novynette biorę. zobaczymy jak mój układ krwionośny zareaguje na te tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak myślicie? jestem po pierwszym blistrze jasminelle i zauważyłam u siebie rzecz następującą-jak brałam pigułki, to ani razu nie bolała mnie głowa. Natomiast jak tylko skończyłam je brać i czekałam na okres, to głowa boli mnie dosłownie cały czas. Jak myślicie-to ma cos wspólnego? Moża któras z Was miała podobne przypadłości? Kurcze, ja tez jestem śpiąca, ale za to mam wrażenie, że w ogóle nie chce mi sie jeść-co prawda nigdy nie jadłam za dużo, ale teraz jem tylko jedną kanapkę w pracy i jogurt jak wrócę do domu-tak nigdy jeszcze nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina87
mam pytaneczko :) wie może któraś z Was gdzie dostane Yasminelle najtaniej w bydgoszczy?!bo narazie kupuje je po 45 zeta. co do ery to teraz po 2 blistrze zauwazam zmiany na lepsze choć nigdy nie miałam z nia problemów ale przez 1 blister miałam małe syfiki;/ co do wagi to miesze sie we wszytskie spodnie:) a jak twierzdi moj Skarb to cycki mi urosły:)wow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha_a
Witam! mam następujący problem i proszę o odzew jak było w Waszym przypadku. Otóż zaczęło się od wyjazdu na urlop więc żeby nie wyskoczyło mi plamienie wzięłam 2 opakowania tabletek pod rząd. Było miło do pewnego czasu. Zostało mi 8 tabletek do końca a ja mam teraz nawet nie plamienia ale okres! Bardzo mnie to męczy biorąc pod uwagę że znowu w przerwie będzie okres. NIe wiem dlaczego akurat u mnie tak jest i się niepokoję. Więc proszę dziewczyny napiszcie jak było u Was czy u mnie to normalne. Mój ginekolog jest póki co na urlopie więc na razie nici z konsultacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
ja jestem w trakcie 3 opakowania... biust mi nie urósł, troche z wagi zeszłam ale dlatego ze prawie nic nie jem, cera tak sama libido raczej wysokie :) to na tyle z moich obserwacji :) aha jeszcze zadnych plamien ani innych skutkow ubocznych. okres dostaje rowno w 3 dniu przerwy. kurcze lipa myslalam ze troche bardziej mi sie stanik wypelni:P coz zycie ^^ pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha_a !!! a jak długo bierzesz tabsy? tzn ktory to byl Twoj blister? bo jesli 1 i 2 to moze tak byc ze pod koniec drugiego wystapily plamienia, bo hormony sie jeszcze nie do konca unormowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justytka
dziewczyny, nie potrzebujecie może jednego opakowania yasminelle? kupiłam trochę na zapas a teraz nie są mi już potrzebne i tylko się kurzą ;) jeśli nie macie czasu iść po receptę - to będzie dla was idealne rozwiązanie. oddam za pół darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little May
Cześć dziewczyny :) Brałam Yasminelle przez jakieś dwa miesiące, jednak niestety musiałam z niego zrezygnować... i zostało mi całe jedno opakowanie, dopiero co kupione, nieotwierane, itp itd. I chętnie sprzedam je za 30zł. Ktoś chętny? :D Aby nie było komplikacji, chciałabymm jedynie, aby chętna osoba pokazała mi jakieś zdjęcie recepty bo nie mam zamiaru potem odpowiadać za skutki uboczne jakiejś piętnastolatki ; ) Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to proszę pisać do mnie na maila: lillmay@o2.pl . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, Słuchajcie mam pytanie, bo wiele z was pisało że od kiedy bierze tabsy to są mniej wilgotne i chłopak musi się troszkę bardziej starać - bo że śluz gęstszy i wtedy plemniki mają utrudnione zadanie itd. A u mnie jest wręcz przeciwnie, jak tylko mnie pocałuje, dotknie i takie tam ( same wiecie najlepiej ) to po prostu \"płynę\". Nie ma żadnej różnicy od kiedy biorę tabsy. Ale to chyba dobrze ??? Czy co ??? Jak jest z tym u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuśka
Hej dziewczyny:) Chciałam podzielić się z wami moimi spostrzezeniami na temat Yasminelle. Mam 22 lata, tabsy biore od 3 lat, najpierw były Novynette, potem Harmonet, znowu Novynette, później Regulon...kieosko je wszystkie znosiłam i chciałam już zaprzestać ich stosowania, ale moja pani ginekolog poradziła mi, żebym spróbowała Yasminelle...nie byłam przekonana, po pierwsze cały gabinet ginekologiczny ozdobiony był gadżetami tych pigułek, karty pacjentów i fartuch też...pomyślałam, że to podejrzane i pewnie najwyraźniej chce troche zarobić an mojej naiwności...poza tym wysoka cena tych tabsów...ale długo z lekarką rozmawiałam, ona powiedziała, że osobiście doradza mi ajk matka, że czasem lepiej zaoszczędzić na bluzce a kupić pigułki, które powodują mniej skutków ubocznych...noi stało się, wykupiłam te tabsy za 45 zl...teraz zaczynam 5 opakowanie tych pigułek i moge poiwiedzieć że jak dla mnie są rewelacyjne...poprzednie tabsy całkowicie zlikwidowały u mnie ochote na seks,miałam problemy skórne, okropną suchość w pochwie. W sumie najlepiej z nich wspominam Novynette, ale może dlatego tylko, że były to moje pierwsze pigułki:) A co do Yasminelle-już po pierwszym opakowaniu zauważyłam zmianę-mniej bolący okres, mniejsze rozdrażnienie,znakomina cera i włosy:) A po kilku opakowaniach ochota na seks jest niesamowita, mój biedny Narzeczony już się chowa przede mną po kątach:P Tak więc takie są moje odczucia, oczywiście każda z nas ma inne predyspozycje i organizmy ale trzymam kciuki za wszystkie Yasminnelki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsta, u mnie właśnie jest troszkę bardziej sucho ale dlatego, że śluz się zagęścił... ale dużo nie trzeba mojemu lubemu, żeby \"rozcieńczyć\"... ; ) siuśka no to gratuulację, że tak dobrze ci się tabletki przyjęły. udanego seksu w takim razie życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Suśka,a widzisz...ja natomiast od piątku zaczynam brać novynette,owszem yasminelle mój organimz przyjął rewelacyjnie,ale bóle nóg etc są niepokojące i chcę zobaczyćjak to będzie przy innych tabletkach. mam pytanie do moniak,czy Ty się troszku znasz na badanich krwi? bo dziś robiłam morfologie i jakiśczynnik krzepliwości o ile dobrze pamiętam. jutro wyniki i miałam iść na konsultacje,ale ze wzgledu na prace niesety nie uda mi siętrafićna lekarza,a w piątek musze przyjąć tabletke no i raczej wezme novynette,bo skoro babka mi poradziła zmianę to trzeba będzie spróbowac. mam nadzieje,ze mój organizm zareaguje tak dobrze jak na yasminelle no i skończą sięproblemy z nogami i wystajacymi żyłami. dodatkowo musze brać cyclo 3 forte przez miesiąc. lekarka w sumie nie powiedziała jakie mają być efekty. nie orientujesz siępo co ja je będe brać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha_a
To był mój 6 blister...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
WItam Was :) Mam do Was pytanie...chodzi mi o to czy jesli przerwe branie tabletek moge od razu zajsc w ciaze??oczywiscie narazie tego nie chce . pytam poniewaz juz niedlugo nie bede widziec sie ze swoim chlopakiem kilka miesiecy wiec nie bede tez brac yasminelle.i np. skoro kiedys musialm wziac 1 tabletke wiecej z powodu tego ze mialam biegunke i teraz zawsze z kazdego opakowania musze wziac ta jedna tbletke..i chodzi mi o to czy jelis przestane je brac to nie musze juz wziac tej 21 ej tabletki?czy wazne jest zeby wziac do konca opakowanie i wtedy przestac juz je przyjmmowac? Pytam poniewaz boje sie zajsc w ciaze. bo jesli np. kochalam sie biorac te tabletki i nagle po np 5 tabletkach(po seksie)przestane je przyjmowac to czy mozliewe jest zajscie w ciaze??Prosze odpowiedzcie... i Przepraszam ze tak zawile to napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bealice
hej :) ja brałam Yasminelle pół roku temu przez 3 miesiące i dobrze wspominam, teraz znów wracam, tabsy przyjmują się dobrze, mam nadzieję że nie będzie żadnych rewelacji. Mam nadzieję że chętka na mojego chłopca mi nie minie heh :) do stokrotki: lekarze zawsze radzą że skończyć opakowanie. Powodzenia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amegge
czesc dziewczyny :) czytam was juz jakis czas, bo mam wykupione yasminellki i czekaja sobie na @, ktora powinna przyjsc za 2-3 dni :) troche sie obawim, bo jakies 2 tata temu brlam harmonet i zle go znioslam - strasznie przytylam, mialam depresje i dziwne stany nerwowo-lekowe :-o mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki - trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, chcialam sie zapytac po ilu dniach (w czasie 7 dniowej przerwy) dostalyscie okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Otóż właśnie skonczylam 3 opakowanie Y. i w sumie bylam zadowolona, a teraz zaczynam sie zastanawiac. Mianowicie, jak nigdy wczesniej, boli mnie prawa noga, w ogole jakies takie tarde lydki mam, ale jeszcze dodatkowo czuje straszne cieplo w stopie i to nie cala stopa tylko taki wycinek srednicy mniej wiecej 3-4cm, no oczywiscie zylki sa widoczne, tak jakby pajaczki,ale nie takie mocne, tylko jak skore naciagne:/juz sama nie wiem.ide jutro na badania i zobacze wyniki... a co wy myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-----> NAtalka 18a ja dostalam w 3 dniu podczas tej 7 dniowej przerwy.i trwal 4 dni u mnie i w 8 dniu wzielam kolejna pierwsza tabletke z nowego opakowania i mialam przez 3 dni plamienia.i potem, spokoj.teraz czekamna kolejne 7dni przerwy w przyszlym godniu bo koncze 2 opakowanie.nie marty sie dosaniesz organizm musi sie przybadac do tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moootyl87
Hej DZiewczątka:-) mam pytanko... co myslicie na taki temat: yasminelle a solarium(słońce)? czy uwazacie ze nie mozna kożystac z zabiegów słonecznych biorąc w tym czasie tabsy? jak w robicie? opalacie się czy rczej unikacie słoneczka??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retr
DZIEWCZYNY JESLI ZACZYNAJA WAS BOLEC NOGI PO TYCH PIGUłKACH TO RADZE WAM ODSTAWCIE JE. JA ZROBILAM SOBIE KRZYWDE TYMI TABLETKAMI. LEKARKA WCISKALA MI JE NA SILE ZE SA DOBRE, NIE MAJA SKUTKOW UBOCZNYCH ITP ITD. ZACZELO SIE WLASNIE OD BOLU LYDKI, POTEM POD KOLANEM. ODSTAWILAM TE TABLETKI JUZ 4 MIESIACE TEMU A NADAL BOLA MNIE NOGI.LEKARZ NIE UMIE MI POMOC, NIE WIE CO TO JEST. DAJE DO MYSLENIA FAKT ZE W SKANDYNAWI, HOLANDI WYCOFALI TE TABLETKI.TAM KOBITY BIORA TABSY 2 GENERACJI BO SA MNIEJ INWAZYJNE, RYZYKO ZAKRZEPICY 4 RAZY MNIEJSZE.PO MICROGYNONIE NIE BYLO MI NIC, CZULAM SIE SUPER ALE LAKARKA KAZALA ZMIENIC BO SA STARE I POWODUJA SKUTKI UBOCZNE.CO ZA IRONIA.TYLKO SZKODA ZE MAM POL ROKU WYCIETE Z ZYCIORYSU KIEDY WALCZYLAM Z YASMINELLE.DROSPIRENON JEST GROŹNY SZCZEGOLNIE DLA KOBIET KTORE MAJA TENDENCJE DO PAJACZKOW, ZYLEK ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Moootyl87--------------> Ja od 7 lat biore tabsy i zawsze wystawialam sie na sloneczko i nic mi nie bylo:) Na początku brania lekkie przebarwienia na twarzy i dekolcie ale przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ja biore te tabsy i nic mi n ei jest i jest bardzo dobzre - wszystko zalezy od organizmu kobiety. poza tym jeslic hodzi o slonce to ja sie opalam normalnei i normalnei chodze na solarium i kozystam ze slonca naturalnego i sztucznego nie mam zadnych plam jest wszystko ok tylko zauwazylam ze wystarczy mi isc na 20 min na solarium na drugi dzien jestem i mam lekka przyciemniona karnacje kiedys musialam chodzic 2 razy co 2 dzien zeby miec taki efekt - nie wiem cyz to przez te tabletki czy co ale mi nic neiejst zazywam je i jest ok. tak jak mowie nei kazdy organizm bedzie mial wszystko dobrze przysfajalne sa tez przypadki i to duzo skutkow ubocznych - wiec ejsli nei sprobujesz sie nei dowiesz a jak sprobujesz to znow mozna si eczegos nabawic decyzja nalezy do kazdej z nas samej co zrobic brac czy nie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×