Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lalalalalallllllllllllllllllll
paaaulina spokój!! bierzesz dalej-tak jak byc powinno czyli w okolicach 21-jak bedziesz się "stosunkować" użyj prezerwatywy. Przy nastepnym opakowaniu bedzie już git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero przy nastepnym opakowaniu tabletek bedzie dobrze?czyli przez te biegunke musze przez cały miesiac stosunkowac sie w prezerwatywie??moze wezme i wtedy bede miała spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
zalamalam sie :((((( kiedys obawialam sie suchosci pochwy i sprawdzilo sie. Dzis kochalam sie z moim Skarbiem przy pomocy zelu durex i co? i wlasnie nic, przez pierwsza minute bylo ok i to tylko jak naprawde duzo go dalismy, a za chwile piecze :((( juz mamy tego dosc, co to za przyjemnosc z seksu gdy ciagle piecze :((( co robic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
zalamalam sie :((((( kiedys obawialam sie suchosci pochwy i sprawdzilo sie. Dzis kochalam sie z moim Skarbiem przy pomocy zelu durex i co? i wlasnie nic, przez pierwsza minute bylo ok i to tylko jak naprawde duzo go dalismy, a za chwile piecze :((( juz mamy tego dosc, co to za przyjemnosc z seksu gdy ciagle piecze :((( co robic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiksa
Cześć Dziewczyny, to znowu ja:-) gdzieś wcześniej na forum wyczytałam wczoraj, że w przy braniu tabletek nie powinno się pić soku grejfrutowego??? Nieświadoma przy ostatniej tabletce z blistra(poniedziałek) po wzięciu tabletki zjadłam całego grejfruta na kolację i oczywiście się teraz martwię, bo w niedzielę miałam pełny stosunek i co teraz jeśli tabletki w poniedziałek przez to nie zadziałały, no i ten śluz tak jak pisałam wcześniej nieoczekiwany. co sądzicie? może wezmę kolejną tabletkę w pon., a nie jak powinnam we wtorek, co? czy o tych grejfrutach, to jakaś bzdura?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc MONIAK, nie to juz kolejne opakowanie. ale jeszcze kurwa uprawialam sex w niedziele a w poniedzialek musialam wziac pierwsza tabletke i zapomnialam pomozcie MI! Chyba nie zajde w ciaze?? We wtorek wzielam 2tabsy--- dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierzesz pierwszy raz?To kolejne opakowanie,tak?I miałaś wziąść w poniedziałek tabletke po przerwie 7 dniowej? Czyli pominęłaś tabletke w pierwszym tygodniu.Wtedy trzeba przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko,jak to możliwe,nawet,jeśli oznacza to,że trzeba przyjąć dwie tabletki na raz.Tabletki znowu należy przyjmować o zwykłej porze i stosować dodatkowe zabezpieczenie (np. gumke) przez następne 7 dni brania.Jeżeli odbyło sie stosunek w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki lub zapomniało się zacząć kolejny blister po tygodniu przerwy (czyli jak to jest w Twoim przypadku - o ile dobrze zrozumiałam),trzeba zdać sobie sprawę,że istnieje ryzyko ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAniulka
hej dziewczynki , ja właśnie zaczne brać te tableteczki ale jak jest z waszą aktywnością seksualną ?? ja juz rożnych tabletek używałam i po każdych nie mam ochoty :( pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, chcial sie dowiedziec czy jest ryzyko zajscia w ciaze w moim przypadku? W poniedzialek mialam wziac tabletke Yasminelle ( o stalej porze 18:04 ) ale zapomnialam i dopiero wzielam we wtorek o 19:37. Wiec minelo 13h :( . W Sobote w tygodniu przerwy mialam okres i uprawialam sex w moim chlopakiem. Czy powinnam wziac tabletke wtedy gdy mi sie przypomnilo czyli we wtorek 2 tabletki na raz?? Prosze o odpowiedz.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli miałas wziąć w pon o 18 a wziełaś we wtorek o 19 to mineło ponad 24 h a nie 13... nic juz nie zrobic, przeczytaj co piszą w ulotce odnoście zapomnienia w poszczególnym tygodniu i tak postąp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapcia17
Hej koleżanki:) Chciałam się poradzic;) Mam zamiar brac Yasminelle tylko, ze bez konsultacji z lekarzem... bo moja kolezanka to bierze iii mowi ze dobrze sie czuje i w ogole i moze mi to załatwic bez recepty od swojej ciotki ktora jest ginekologiem... ja nie skonczylam 18 lat dlatego mam zamiar zrobic to ''cichaczem'' przed mama, bo nie wiem jak ona by zareagowała...... Chce sie lepiej zabezpieczyc po ostatniej wpadce;/... Co o tym myślicie? Mogłabym sprobowac? Licze na szczera odpowiedz.. Pozdrawiam:) hej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
Odpisze mi ktoras z kolezanek ? :) bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapcia17-- Nie można brac ot tak sobie tabletek antykoncepcyjnych.To hormony,a nie witaminy czy cukierki.Lekarz musi zbadać i po bdaniu dobrać indywidualnie tabletki.Dobierze je do wieku,aktywności seksualnej,itd,sprawdzi czy nie ma przeciwwskazań zdrowotnych,chorób.Nie można samemu sobie wybierać.Możesz sobie zaszkodzić - to hormony powtarzam,a nie cukierki.A to,że ktoś tam bierze znajomy i jest ok,nie znaczy,że tak samo może działać na Ciebie - każdy organizm reaguje inaczej na tabletki.Ty możesz ich akurat nie tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azumii-- Ja mam tak samo - brałam 14 miesięcy Yasmine i było ok z nawilżeniem naturalnym.Zmieniłam na Yasminelle.Biorę niedługo,bo dziś wezmę 18 tabletkę.I pojawiło się u mnie suchość pochwy,albo mniejsze nawilżenie.Jest inaczej,śluzu jest mało,nie jest śliski,a czopowaty,a nieraz się ze mnie \"wylewało\" przy podnieceniu.Nie wiem czemu tak mi się zrobiło,skoro przy Yasmine miałam wszystko ok.Ja czekam,aż to sie zmieni.Ale poczekam jeszcze blister,dwa,bo niektóre dziewczyny pisały,że im po 2im,3im blistrze wracało nawilżenie naturalne.Ale wiadomo to sprawa indywidualna.Jak nic sie nie zmieni,to wracam do Yasmine.Co do tego zelu,to nie wiem,czemu piecze.Piszesz,ze go sporo uzywacie,wiec nie powinno piec poprzez obtarcie.Moze jestes uczulona na ten zel.Ja kupilam zel o nazwie K-Y firmy Johnson end Johnson.Moze tego spruboj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..NIsha..
a ja mam male pytanko dotyczace yasminelle.. dopiero zaczynam brac tabletki i niejestem pewna kiedy sie bierze 1 tabletke: czy w pierwszym dniu okresu czy w pierwszym po...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeech
mam pytanie do dziewczyn, które cierpiały na plamienia.. czy w końcu się to unormowało? czy takie plamienia długo trwały? biorę pierwsze opakowanie (jestem w połowie) i niestety cały czas pojawia się troszkę krwi.. nie muszę pisać że nie podoba mi się to :( mam nadzieję, że z czasem jak organizm się przystosuje to będzie już OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeech
Nisha w pierwszym dniu okresu bierzesz.. poczytaj ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
dzieki Steysi za odp, postaram sie poczekac jeszcze z 2 blistry, teraz skonczylam pierwszy. a gdzie kupowalas ten zelik? bo sie niespotkalam nigdzie z takim?? do eeech--> mi plemienia przeszly po kilku dniach (do 2 tygodnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..NIsha..
czytalam ulotke ale rozmawialam z kumpelami na ten temat i one wprowadzily mnie w blad mowiac ze sie ta tabletke zarzywa po okresie..dzieki bardzo za wiadomosc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrozna...
Mam broblem jestem przy 15 tabletce pierwszego opakowania.Mam krwawienia miedzyokresowe co jest podobno normalne,ale dzis miałam bardz ciemne wręcz czekoladowe upławy....boje sie bo nie wiem co to moze byc.MIałyście tak przy tych tabletkach ?czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azumii-- Kurcze,ja też poczekam.Dziś biore 18 tabletke,jeszcze 3 i przerwa.Więc nie chce od razu po jednym blistrze zmieniać z powrotem na Yasmine.Za szybko.Poczekam jeszcze blister,dwa.Ty może też poczekaj.Możemy się tu dzielić swoimi obserwacjami,zmianami.Może nam sie polepszy?:-) Możemy sie informowac tutaj.A co do żelu,to kupiłam go w aptece.Nazwa tego żelu to K-Y,firma Johnson&Johnson.to ma 42 g pojemności.Płaciłam 14,70 ale to zależy od apteki.Też chciałam żel Durexa jak kupowałam,ale nie było.A spisała m pare nazw żeli z internetu.I dałam babce w aptece na kartce spisane nazwy.Durexa nie było,dała mi jakieś 3 a wśród nich ten właśnie K-Y,bo tez go miałam na kartce.I babka mówi,że ten właśnie jest dobry,bo sama go używa (a kobitka po 50tce :-))) ).I go wzięłam.Popytaj w aptece.Może po tym nie będzie szczypania,pieczenia.Firma dobra i znana od lat.Robi też delikatne szampony,kremiki dla dzieci.Słyszał każdy o tej firmie od dawna (Johnson&Johnson).Więc ten może będzie dla Ciebie lepszy,delikatniejszy.Daj znać jak kupisz i czy są efekty po jego wypróbowaniu :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiksa
hej dziewczyny! wiem, że moje pytanie wydaje się wam śmieszne, ale słyszałyście coś czy można pić sok grejfrutowy przy braniu tabletek, ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrozna...
Halo...mógłby ktos odpowiedziec na mój wczesniejszy post??Bardzo prosze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regiksa-- Ja słyszałam,że on coś tam wydziela w żoładku czy jakoś sie z czymś łączy (nie pamiętam) i może mieć wpływ.Nie znam i nie pamiętam schematu działania soku ale czytałam o tym dobre kilka razy już. Że może mieć wpływ na tabletki lub zaburzać,osłabiać ich działanie - jakoś tak.Więc ja w ogóle nie pije soków z tych owoców ani nie jem tych akurat owoców.A jeszcze uważaj na dziurawiec (zioło) i na zoła mieszanki,gdzie w składzie jest dziurawiec.On wpływa na zmniejszenie skuteczności tabletek.I czytałam już pare rezy o witaminie C.Że gdy jej się za dużo przyjmuje co dzień,to ma też wpływ na tabletki.Można brać wit C,ale dawkę,która jest dopuszczalna na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam.. o dziurawcu słyszałam ale grejfruty to już przesada... :D ja czesto jem grejfruty, nawet bardzo czesto, yasminelle biore 5 miesiecy, wczesniej bralam diane ponad rok, z moim facetem kocham sie prawie codziennie i jakos nie zaszlam w ciaze :) nie przesadzajcie dziewczynki z tym strachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrozna...
Halo...mógłby ktos odpowiedziec na mój wczesniejszy post??Bardzo prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrozna...
Mam broblem jestem przy 15 tabletce pierwszego opakowania.Mam krwawienia miedzyokresowe co jest podobno normalne,ale dzis miałam bardz ciemne wręcz czekoladowe upławy....boje sie bo nie wiem co to moze byc.MIałyście tak przy tych tabletkach ?czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×