Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Ewcia007
Czy mogę zaczać pierwszy plaster jeśli miesiączka skończyła się 6 dni temu? Czy musze czekać cały miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ulotce jest napisane, że należy zacząć w pierwszym dniu cyklu lub 2-5 dniu cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe zabezpieczenie przez następny tydzień. Więc chyba dosyć jasne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle juz pol roku, a przy 4 opakowaniu dostalam okres tydzien za wczesnie, ale lekarz kazal mi wziac kolejne opakowanie normalnie, przy 5 opakowaniu wszystko bylo w normie, a przy 6 znow dostalam okres, a wlasciwie tylko lekkie krawienie tydzien za wczesnie...a w samym tygodniu przerwy w ogole nie krawie... co to oznacza ? powinnam zmienic tabletki na mocniejsze ? czy ochrona jest utrzymana ? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
a co poradzić na słabe libido?? moje spadło praktycznie do zera :( wcześniej to miałam dzikie napady chęci a teraz nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcg
Dziewczyny w ktorym dniu przerwy zazwyczaj dostajecie tego krwawienia?? JA za pierwszym opakowaniem dostalam w drugi dzien przerwy a teraz jest drugi i jeszcze krwawienia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Przeszłam z yasmin na yasminelle, wczoraj wzięłam 1 tabletke, i muszę przyznać że czuje sie super;). Po yasminie ciężko mi było wogole wstac z lozka, mialam zle sampoczucie, sama juz momentami nie wiedzialam o co mi chodzi i czemu jestem zla na wszystko i wszystkich! Dzis wstalam nowka sztuka;D czuje sie doskonale, tabletki zalecila mi przyjaciolka tez przeszla na nie z yasminu i mowi ze rewelacja! Ale wiadomo ze kazdy organizm reaguje inaczej. JESZCZE JEDNO! jesli ktoras z Was ma do odsprzedania tabletki chetnie kupie, ciezko mi umowic sie do lekarza bo caly czas praca praca, szkola, praca. Bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam!!! Kontakt na email patrycjapasek@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA12
AaAaa :D dostałam tej wyczekiwanej miesiączki:D dziękuje jeszcze raz młoda położna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniellle
Hey! Mam trochę inne pytanie, jestem w trakcie 5 opakowania yasminelle, czuje sie po nich dobrze, nie miałam wyraźnych skutków ubocznych, ale chce je odstawić, bo po prostu nie są mi już potrzebne. Jak przechodzi organizm odstawienie tabletek? czy są jakieś zmiany? czy któraś z Was już odstawiała te tabletki, lub jakieś inne, nie zastępując ich nowymi? proszę o odpowiedz! p.s.- jeśli jestem w połowie opakowania, to powinnam wziasc do końca blister, czy od razy zaprzestać brania tabletek? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA12
Daniellle no z pewnością lepiej by bylo gdybyś wzieła do końca opakowanie;) bo wtedy nie zrobisz aż tak wielkiego zamieszania w swoim organizmie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielle - weź do końca to opakowanie, później zrób przerwę i już. ja właśnie odstawiłam w ten poniedziałek, dziś dostałam odstatnie krwawienie z odstawienia. jestem ciekawa jak tym razem zareaguje mój organizm. poprzednio nie było najlepiej, ale to sprawa bardzo indywidualna. nie ma co sugerować się opiniami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
młoda położna ----wysłałam mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniellle
mała_agatka ---> a co ci dolegało po odstawieniu? jeśli można zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Daniellle ----- ja np. po odstawieniu czulam sie jak kobieta w ciazy.Humorki, zachcianki,wahania cisnienia ale trwalo to tylko tydzien.Cykle mam regularne.Natomiast to jest bardzo indywiualna sprawa, nie mozesz przewidziec jak Twoj organizm zaareguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniellle
młoda położna---> czyli okres dostałaś normalnie po 28 dniach? bo moja koleżanka po odstawieniu yasmin dostała okres po 4 miesiącach O_o Boje sie odstawić te tabletki chyba bardziej niż bałam się zacząć je brać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
młoda polozna-- bardzo dziękuje za odpowiedzi.możesz jeszcze raz spojrzeć co napisałam w mail..chciałam dodać ze czuje takie objawy jak przy końcu ostatniego bistra..i było wszystko oki a teraz to nie wiem:( jeszcze do tego dochodzi strach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Daniellle ----- dostalam okresu normalnie i tak jest do dzis.Nie boj sie odstawiac, naprawde....Jak Twoj organizm wroci do siebie to poczujesz sie bardzo zdrowo.Ja po odstwieniu tabletek czuje sie bardzo dobrze, tak dobrze,ze nie predko wroce do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effinka ty masz jakis dziwny agresor .. Czy ja mowiłam ,że liczę ze po nich schudnę?! nic takiego . powiedziałam \"czuję ze przytyłam \" A swoja drogą nie wiem czy nie spanikowałam ,pod koniec cyklu czasem popadam w takie złudzenie;) a co do L-karnityny to zapewniam Cię ,że ona + dobry trener potrafi zdziałać wiele ,i to nie musi być wyciskanie na siłowni ,wspaniałe efekty daje pływanie:)))) Poki co zaczęłam brac dodatkowo aqua femin a jutro idę po kolejna receptę na nasz \"złoty środek\" ;) Jak kiedys powiedziałam juz jestem dosc cierpliwa:) Pozdrawiam Was wszystkie ..dawno was nie odwiedzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle juz pol roku, a przy 4 opakowaniu dostalam okres tydzien za wczesnie, ale lekarz kazal mi wziac kolejne opakowanie normalnie, przy 5 opakowaniu wszystko bylo w normie, a przy 6 znow dostalam okres, a wlasciwie tylko lekkie krawienie tydzien za wczesnie...a w samym tygodniu przerwy w ogole nie krawie... co to oznacza ? powinnam zmienic tabletki na mocniejsze ? czy ochrona jest utrzymana ? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
ja mam przerwe i okres mam slaby ale bolesny poza tym mam ciagle nastroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszaca o wypowiedz
Widzę po wypowiedziach że koleżanki już na dobre przetestowały te tabletki :) Ja dopiero zaczynam i w zwiazku z tym mam pytanie (bo szukam a kraze wokół tego tematu i do konca nie jestem pewna) OKres dostałam wczoraj ok godz 19 wiec wziełam 1 tabl Yasminell o godz 24 (jakos tak wyszło)- z osznaczenia oczywiscie SRODA. Jednak dzis przemyslałam to i lepsza byłaby stałapora o 22 - czy mogę dziś przyjąc 2 tabletke Czwartek bez obawy o jakosc zabezpieczenia i wpływu na stan zdrowia :) - bedzie to prrzesuniecie o 2 godziny wczesniej brania tabletki (i juz zostane przy tej godzinie). Jest to moje pierwsze opakowanie wiec pytam. Dziekuję życzliwym osobom za wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
tak mozesz wziasc predzej o te dwie godz i potem juz caly czas bierz o stalej porze i pilnuj godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu dzis wzielabym o 23 a od jutra juz brala o 22 =) tak dla pewnosci...=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
proszaca o wypowiedz --- te 2h nie zrobia roznicy.Mozesz spokojnie wziac o 22.Tabletki trzeba brac o stalych porach a nie godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształek19
Witam! A ja mam taki problem. Przez dwa miesiace brałam Micrgrynol21 ale zaczełam po tym tyc i zmienilam na Yasminelle. Skończyłam własnie 2 opakowanie w tym czasie kochałam sie ze swoim chłopakiem. Dzisiaj powinnam dostać okres i nic. Czuje że mam jakies lekkie zawroty głowy i bóle głowy. Czy to mogą być obiawy ciąży?? Pomóżcie. Dodam że tabletki brałam cały czas punktualnie największe odchylenie to ok. 10 min.Acha i dodatkowo zabezpieczamy sie prezerwatywami mimo wszystko. Do tej pory okres miałam bardzo reguralny i nie spóżniał się. Czy to może być ciąża?? Martwią mnie bardzo te zawroty głowy a są już ok. 3 dni. wczesniej mi sie to nie zdażało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształek19
Witam! A ja mam taki problem. Przez dwa miesiace brałam Micrgrynol21 ale zaczełam po tym tyc i zmienilam na Yasminelle. Skończyłam własnie 2 opakowanie w tym czasie kochałam sie ze swoim chłopakiem. Dzisiaj powinnam dostać okres i nic. Czuje że mam jakies lekkie zawroty głowy i bóle głowy. Czy to mogą być obiawy ciąży?? Pomóżcie. Dodam że tabletki brałam cały czas punktualnie największe odchylenie to ok. 10 min.Acha i dodatkowo zabezpieczamy sie prezerwatywami mimo wszystko. Do tej pory okres miałam bardzo reguralny i nie spóżniał się. Czy to może być ciąża?? Martwią mnie bardzo te zawroty głowy a są już ok. 3 dni. wczesniej mi sie to nie zdażało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształek19
Witam! A ja mam taki problem. Przez dwa miesiace brałam Micrgrynol21 ale zaczełam po tym tyc i zmienilam na Yasminelle. Skończyłam własnie 2 opakowanie w tym czasie kochałam sie ze swoim chłopakiem. Dzisiaj powinnam dostać okres i nic. Czuje że mam jakies lekkie zawroty głowy i bóle głowy. Czy to mogą być obiawy ciąży?? Pomóżcie. Dodam że tabletki brałam cały czas punktualnie największe odchylenie to ok. 10 min.Acha i dodatkowo zabezpieczamy sie prezerwatywami mimo wszystko. Do tej pory okres miałam bardzo reguralny i nie spóżniał się. Czy to może być ciąża?? Martwią mnie bardzo te zawroty głowy a są już ok. 3 dni. wczesniej mi sie to nie zdażało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
powiem ci ze mialam taki sam problem ostatnio, ale okres przyszedl zaraz nastepnego dnia, ale stresik byl:/ takze nie martw sie kochana i czekaj cierpliwie na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka85
mam pytanie biore tabletki yasminelle od dokladnie 2 tygodni... to moje pierwsze tabletki, czy moj chlopak moze we mnie juz dojsc. Zaczelam od 1 dnia miesiaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoffanaArtystka
Czy jezeli przyjmuje yasminelle, a jednocześnie biore antybiotyk to koliduje to z tabletkami antykoncepcyjnymi? Bo doszły mnie słuchy, ze podobno jest mniej procent pewności, a wieksze prawdopodobieństwo na ciąże, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×