Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość black espresso
CZEŚC DZIEWUSZKI:) Jej, wreszcie moge do was dołączyc.Czekałam tyle dni, aby wreszcie zacząc brac yasminelle...bo po odstawieniu Yasminu, moje cykle trwały 34,38,43!!!To moj rekord;/ale wczoraj wreszcie dostałam okres i wzięłam pierwszą tableteczke.Jak narazie super...Oprócz tego,że dokucza mi przeziębienie- katar,mały kaszel i ból gardła to jest super. Nie martwcie się- moja koleżanka też zaczęła brac kilkanascie dni temu Y i też ma plamienia...i mnie pewnie też to czeka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
black expresso A tak z ciekawości... Czemu przestałaś brać yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussstine
ja niebawem też do Was dołączę :) teraz cierpliwie czekam na okres wczoraj byłam u mojej pani gin, poprosiłam o tabsy i najlepiej takie żeby mi trochę biust podskoczył :D i w efekcie przepisała mi Y. poinformowała mnie również że cera mi się poprawi, mimo iż nie nalezy do najgorszych to będzie jeszcze ładniejsza :) zobaczymy dziewczyny, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Hej Dziewczyny :) Mam zapytanie...wiem, że nie powinno się pić dziurawca w trakcie brania Y...a jak z innymi ziółkami? Np bratek polny, melisa czy rumianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibi
mi cera siee tylko pogorsszyla i w ogole rezygnuje z tych tabletek - zbyt wiele skutkw ubocznych w tym depresja w ktora popadlam przeez te tab;letki(moj siostra brala yasmin i miala to samo), te tabletki zupelnie zmienily mi psyche - na szczescie przestalam juz je brac, jeszcze jedno opakoanie i pewnie wyladowalabym w psychiatryku(wzielam 3 op)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibi, tabletki na każdego działają inaczej, ale zapewniam Cię, że prawdziwa depresja nie pojawia się po 3 opakowaniach. Nie strasz dziewczyn psychiatrykiem, litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamartwiona
biore tabletki 2 lata...regularnie zero lekow innych itp w tym mies. mialam bardzo bardzo maly okres... myslicie ze powinnam sie obawiac? nie pominelam zadnej, nie wymiotowalam, tak jak pisalam ZADNYCH innych lekow.. czy tak po prostu moze byc ze okres czasem przypomina plamienie ....? bviore Yasminelle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamartwiona, daj sobie wreszcie spokój, nie wystarczy Ci własny wątek z tą samą treścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zmartwiona tak czasem się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
Cześć Dziewczyny! Od dwóch miesiecy biore to nowe "cudo" i muszę przyznać, że jestem masakrycznie......... rozczarowana:( Wcześniej brałam 5 lat Mercilon, ale troche po nim przytyłam i chcialam spróbować czegoś nowego- nizsz dawka hormonów mnie przyciągnęła. Okazało się jednak, że zmiana nie wyszla na dobre. Okropnie bolą mnie i cierpną mi ręcę, czuję się napompowana i senna. Poza tym nerwobóle itp. Moze to być podobno początek zakrzepicy?!- tyle na ulotce wyczytałam. Jeśli któraś z Was miała podobne problemy dajcie znać. Ja wracam do mojego Mercilonu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black espresso
bocobybylogdyby ->Yasmin brałam 2lata, postanowiłam zrobic przerwe od tabletek i poprosiłam lekarza na wizycie o przepisanie innych tabsów. Co do yasminu- Libido równe zeru...pod koniec brania tabletek bóle głowy i mała depresja. Ibi->po 3 opakowaniach raczej depresji nie możesz dostac. Poza tym mój lekarz mówił,że po yasminach i yasminellach może coś "cieknąc" z sutków;/Ja nic nie miałam takiego.Nawet plamien nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibi
yasmineczka - ja nikogo nie sstrasze, pisze jAK ZAREAGOWALAM NA TE TABSY I TYLE - KAZDY TU PISZE, ZE MA JAkies problemy, a to krawienie, a to sennosc, ja mialam to wszystko plus wypadanie wlosow no i stany depresyjne, a wwiem, ze nie jestem wyjatkiem bo moja siostrA BRALA YASMIN I MIALA TO SAMO - JA CZULAM SIE DZIWNIE - RYCZALAM Z BYLE POWWODU I OGOLNIE POPADLAM W DEPRESJE - chyba mam prawo pisac jak sie po tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibi
a no i zero ochoty na s4eex plus przez pierwsze 2 opakowania dretwienie reki i zylaki mi wyskoczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissIndependent
hej:) wie ktoś po ile chodzą yasminelle w gliwicach lub w zabrzu?? potrzebuję pilnie a nie uśmiecha mi się za nie płacić aż 40-45zł za opakowanie, bo muszę je brać przynajmniej przez rok i mi się to na 'kieszni' odbije \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie dziewczyny ,solarka ,słonko sa przyczyną powstawania plam na buzi najcześćiej.Są to brzydkie plamy moga sie pojawić i bardzo często tak bywa niestety .Ja mimo iz łykam tran ,b-karaton ,pije duzo bratka i tak mam plamy od jakiegoś czasu .Miałam je podczas ciąży i teraz tez sie pojawiły ,bardzo drogie sa kosmetyki ale psycha siada jak sie widzi to na buzce.Ja jeszcze 2 miechy i rezygnuje z tabsów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissIndependent
yamayeczka, dzięki. zobaczę co jest na tej stronce :) effinko, o tym powinna każda z dziewczyn wiedzieć. mam nadzieję, że tak jest i decydując się na tabsy nikt nie jest ignorantem:) ja sama niestety jestem w sytuacji gdzie musze brać hormony tak czy inaczej \m/ ale chyba nawet jakbym nie była to i tak zdecydowałabym się na antykoncepję hormonalną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy mozecie mi pwoeidziec bialy gest sluz to normlane podczas brania tabletek.. jaki wy macie sluz prsoze odpowiedzcie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
ja wlasnie taki sluz mam i lekarz powiedzial ze to normalne ...ze tak poprostu reaguje koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec niem suze sie marwic..a bola was czasami jajniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zamieniłabym moje paskudne brązowawe lub czerwone przecieki na biały gęsty śluz, że sobie tak pozwolę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
yamayeczka :) wiem ze te plamienia musza byc denerwujące ale chyba nie pozostało Ci nic jak uzbroić się w cierpliwość... A jak plamienia nie miną to zgłoś się do lekarza i już black expresso Ja brałam Yasimin pierwszy raz przez rok i tez zero ochoty na seks, a tak poza tym zadnych innych skutków ubocznych nie miałam. Od 5 miesięcy znów biorę, jednak libido zadziwiająco wysokie :) Chyba nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ah śluz ma prawo być inny i jajniki mają prawo boleć-nie masz się cyzm martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! zmieniam tabletki - z novynette na jasminelle tak mi lekarz przepisał (sama chciałam zmiany- po novynette huśtawki nastrojów, libido zerowe, przytylam 5 kg w po czterech opakowaniach, ogólnie samopoczucie takie sobie) i nie wiem czy brac je od razu, bez robienia przerwy? czy zacząć ósmego dnia po 7dniowej przerwie, tak jak przerwę między opakowaniami. moj lekarz stwierdził, że tak, a własciwie przytaknął mi na moje pytanie i sugestie. na ulotce jest: "zmiana z innego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego - można rozpocząć przyjmowanie Yasminelle w dniu po zakończeniu okresu bez tabletek poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego (lub po ostatniej tabletce poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego nie zawierającej substancji czynnych). " wychodzi na to, że przerwa normalnie, skończyć novynette i później po przerwie zacząć yasminelle. upewnić bym się chciała. ; ) ciekawe czy mi ta zmiana na dobre wyjdzie.. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! zmieniam tabletki - z novynette na jasminelle tak mi lekarz przepisał (sama chciałam zmiany- po novynette huśtawki nastrojów, libido zerowe, przytylam 5 kg w po czterech opakowaniach, ogólnie samopoczucie takie sobie) i nie wiem czy brac je od razu, bez robienia przerwy? czy zacząć ósmego dnia po 7dniowej przerwie, tak jak przerwę między opakowaniami. moj lekarz stwierdził, że tak, a własciwie przytaknął mi na moje pytanie i sugestie. na ulotce jest: "zmiana z innego złożonego hormonalnego środka antykoncepcyjnego - można rozpocząć przyjmowanie Yasminelle w dniu po zakończeniu okresu bez tabletek poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego (lub po ostatniej tabletce poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego nie zawierającej substancji czynnych). " wychodzi na to, że przerwa normalnie, skończyć novynette i później po przerwie zacząć yasminelle. upewnić bym się chciała. ; ) ciekawe czy mi ta zmiana na dobre wyjdzie.. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
prosze dziewczynki o pomoc:) wiem ze to moze dziwne pytanie ale brzmi ono tak:P a wiec przyjelam tabletke o 20:P ale okolo 20:20 pogoniło mnie do kibelka:) czy mam brac kolejna tabletke czy moge byc spokojna o dzialanie tabletek?:)dziekuje baaardzoo za wszelkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluśkaa
w ulotce jest taki rozdziałek " co należy zrobić jeśli wystąpią wymioty lub ciężka biegunka" - jeśli w 3-4 godziny po łyknięciu to wystąpiło - sytuacja podobna do zapomnienia tabletki. czyli "możliwie szybko przyjąć jeszcze jedną tabletkę z rezerwowego blistra ". ja pewnie bym łyknęła. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
no ja wiem ze jest ten rozdziałek hehe..ale tam jest wlasnie napisane ze w 3-4 h po a to nie minela nawet jedna godzinka wiec nie wiem czy zdazylo mi to z przełyku trafic do zoładka i czy oplaca mi sie brac druga tabletke...hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluśkaa
tak to jeszcze nie myślałam, że mogła jeszcze nie dolecieć ;) ale ja jestem cykor, więc napisałam tak, jak ja bym postąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
wiesz co ja chyba tez łykne..napewno strasznie nie zaszkodzi a lepiej byc przezornym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×