Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość paulus_miller
młoda położna- nie zrozumiałaś mnie , ja mam okres , teraz to już chyba są plamienia , sama nie wiem ... ale mówie poprostu ,że po tych tabletkach czuje sie super ... nic mi nie jest ale czy jeżeli nie ma zawnetrznych objawów takich jak "bóle głowy tycie itd to mogą pojawic sie problemy wewnetrze np zakrzep lub torbiele ? aaa ja mam troche tlusta cere i mam krosty ale nie widze by znikały ... ale to chyba po jakims czasie dopiero znikna prawda ? aaa i jescze mam głowie naczyniaka ... czy tabletki mogą spowosowac cos złego w związku z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
wzielam 1 tabletke zkolejnego juz 3 blistra i mloda polozno pomoz prosze, tabletkewzielam o 20 wczoraj i kochalam sie, do stosunu doszlo ok 23,a tak godz 24 zwymiotowalam, co mam teraz zrobic,czy jest ryzyko ze doszlo do zaplodnienia? jak mamdalej przyjmowac tabletki? biore yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeSMACZKIEM
wiecie co,lekarz mi na spuchniete piersi przepisal, urosept, ok 10 zl w aptece bez recepty. powiedzial,ze usunie on zbedna wode z oganizmu... ale z tego co ja wiem o tym leku,to lek na sikanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
czesc dziewczyny:)do tych co maja plamienia..nie przejmujcie sie to naprawde po 3 blistrze mija i nie ma po nich ani śladu:)i teraz mam pytanie w trakcie brania tabletek nie ma czegos takiego jak okres płodny prawda? nawet jesli sie odczuwa wieksza wilgoć niz zazwyczaj??:) dzieki za odp z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
nawet nie po 3 tylko w rakcie 3 przynajmniej u mnie tak bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23, Wyjdźstąd, co u Was kobitki? :) Ja od wczoraj jestem baaaardzo szczęśliwa, bo... nie mam plamień! Skończyło się, odeszło, nie ma! Nareszcie :) Od razu mi lepiej i humorki przeszły i smutek i płaczliwość :D Zaczęłam wczoraj 2 blister. Naprawdę w tym momencie mogę wreszcie powiedzieć - oby tak dalej :) ...ale nie powiem, na początku trzeba mieć trochę cierpliwości, a ja jednak jestem raptus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
czesc dziewczyny do tych co maja plamienia..nie przejmujcie sie to naprawde po 3 blistrze mija i nie ma po nich ani śladu i teraz mam pytanie w trakcie brania tabletek nie ma czegos takiego jak okres płodny prawda? nawet jesli sie odczuwa wieksza wilgoć niz zazwyczaj?? dzieki za odp z gory..sory ze wyslalam to jeszcze raz ale ucieklo mi ze strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yamayeczka - aż mi się ciśnie na usta: a nie mówiłam? :P Mi tez wszystkie humorki zniknely jak sie skonczylo plamienie :) Miałam probe juz bez dodatkowego zabezpieczenia, i nie powiem nie powiem - warto! :] zrobilam 10 testow ciazowych i nie jestem w ciazy! te tabletki naprawde dzialaja! ^^ żartuje rzecz jasna... nie obawiam się niczego :) Teraz yamayeczka musisz zaczac korzystac w pelni z dobrodziejstw tabletek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
wzielam 1 tabletke zkolejnego juz 3 blistra i mloda polozno pomoz prosze, tabletkewzielam o 20 wczoraj i kochalam sie, do stosunu doszlo ok 23,a tak godz 24 zwymiotowalam, co mam teraz zrobic,czy jest ryzyko ze doszlo do zaplodnienia? jak mamdalej przyjmowac tabletki? biore yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
ewa255 ---kobieto...czy Ty naprawde myslisz, ze po 4 h tabletka byla jeszcze w zoładku?Nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
mloda polozno boje sie, zdenerwowalamsie bardzo i boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
bo jest to 1 tabletka z kilejnego blistar, dlatego tak sie przestraszylam, ale msle ze jak biore juz wzielam 2 opakwania to jaks dawka hormonow jest i mam nadzieje ze bylam zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
ewa255 --- czym sie zdenerwowalam? Tym,ze nie moglas zwymiotowac tabletki bo nie bylo juz jej w zoładku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
ojej poniewaz jakwyczytalam w oznych miejscach ze tabletka wchlania sie 3 4 godz a ten moj czas krytyczny to tak na pograniczu, i boje sie ze tabletka mogla sie nie wchlonąć, bo to byl 1 dzien po okresie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
ewa255 --- producent musi podac absolutna gorna granice.Tabletka wchlania sie do 3h,i pierwszy dzien po krwawieniu tego nie zmiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
dziękuje za cierpliwość, moze to dla Ciebie banalnepytania, ale ja nie posiadam takiej wiedzy o tabletkach, zaczelam brac 3 opakowanie. bo kiedy mozna mowic o dnich plodnych jak bierze sie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
ewa255 -- powaznie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
ewa255 --- yasmienelle sa tabletaki antykoncepcyjnymi,ktore zapobiegaja ciazy.W zwiazku z tym dni plodne w czasie brania tabletek nie wystepuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa255
dziekuje, jeste kochana,ze tu jestes i odpowiadasz na te wszystkie pytania, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Naprawde nie trzeba konczyc studiow zeby miec podstawowa wiedze o antykoncepcji...Bierzesz 3 opakowanie tabletek i nawet nie wiesz jak one dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
bardzo prosze o odpowiedz na moje pytanie... CZY MOZNA ZAZYWAC PLUSZ ACTIVE? Z EKSTRAKTEM Z GREJPFRUTA? wiem, ze glupe pytanie ale ja wole byc wszystkiego pewna. PROSZE O ODPOWIEDZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panyncia
skonczylam brac 1 opakowanie yasminelle i jest juz 4 dzien przerwy a okresu nadal nie mam:(:(:( moge byc w ciazy???? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
panycia ja zawsze dostaje pod koniec 4 dnia albo w 5... spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panyncia
bardzo dziekuję. bo ja to jestem panikara dlatego przestraszyłam się:) pochwale sie jak dostane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
yamayeczka No witam,witam:)ja juz 4 dzień mam przerwę od tabsów, w pon.zaczynam 2 blister,mam teraz miesiączkę,nie boli mnie brzuch,nie mam mdłości,i nie byłam nerwowa przed miesiączką:)póki co przez cały 1 blister miałam plamienie,więc nawet nie skorzystałam z brania tabsów,ale czekam cierpliwie,może przy 2 blistrez będzie inaczej,może wreszcie będę mogła sie pokochać z moim facetem, bez gumeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud
witam witam, o zdrowie pytam, to znowu ja .. hehe ... tak tutaj pisze w ramach upewnienia ;> po odstawieniu tabletek, moze wystąpic delikatne plamienie, prawda ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.....
Dziewczyny chcialam sie zapytac jak jest przy zmianie tabletek... bo zmienilam yasminelle bo mi wlosy wypadaly na OC-35.. i nie wiem teraz czy pierwsza tabletke wziasc w pierwszy dzien okresu czyli dzisiaj czy w poniedzialek tak jakbym kontynuowala tamte tabletki.... Proszę o szybką odpowiedź.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluss
czesc dziewczyny:)) mam do sprzedania trzy opakowania Yasminelle zapakowane - nie otwierane. Cena na jednym opakowaniu to 38,50 zł.. natomiast ja jedno opakowanie chce sprzedac za 36 zł plus koszty wysyłki. odstawiłam je z powodów zdrowotnych i osobistych:) prosze o kontakt na e-mail olus_s89@o2.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×