Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
Studiowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-colaaa
studiujesz położnictwo???? ja własnie zastanawiam sie nad tym kierunkiem:P sory z amoja ciekawość ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Skonczylam poloznictwo 2 lata temu.Teraz jestem na lekarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttaaaaa
Witam wszystkie kobietki na forum:) to ja dziewczyna która zaszła w ciąze biorąc tabletki i antybiotyk;/ teraz jestem juz szczesliwa, mam za soba mature teraz czekam tylko na wyniki:) malenstwo rozwija sie dobrze i ja tez dobrze sie czuje:) pozdrawiam wszystkie panie i przestrzegam przed łaczeniem tabletek z antybiotykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika200
biore tabletki juz ponad rok... zastanawiam sie co jaki czas trzeba zrobic jakies badania? i czy w ogole trzeba robic takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulus_miller - mi nie chodzi o Twoj wiek jak dla mnie mozesz sie bzykac od urodzenia - wisi mi to ,chodzi mi tylko o to co masz w glowie. Tabletki to nie cukierki, to nie sa witaminki. Mi chodzi o pytania ktore zadajesz, jasne... forum jest od tego by niektorych rzeczy sie dowiedziec, ale Ty zadajesz takie pytania na jakie POWINNAŚ znać odpowiedz zaczynajac brac tabletki. Po tym co i jak piszesz, mozna jedynie wywnioskowac iz nie doroslas. I mozesz sie nam nie wsciekac i mnie obrazac.. doprawdy, nie robi to na mnie wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA56778
MłODA POłOżNO DZISIAJ JEST 8 DZIEN, CZYLI BIORE 1 TABLETKE Z NOWEGO OPAKOPWANIA, TABLETKI BIORE 0 18, RANO CZYLI O GODZ 7 KOCHALAM SIE ZE SWOIM CHLOPAKIEM, BEZ PREZERWATYWY, DOSZLO DO WYTRYSKU, CZY JESTEM ZABEZPIECZONA W TEJ 7 DNIOWJ PRZERWIE I DO GODZ18 W 8 DNIU W TYM PRZYPADKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA78789
DZISIAJ JEST 8 DZIEN, CZYLI BIORE 1 TABLETKE Z NOWEGO OPAKOPWANIA, TABLETKI BIORE 0 18, RANO CZYLI O GODZ 7 KOCHALAM SIE ZE SWOIM CHLOPAKIEM, BEZ PREZERWATYWY, DOSZLO DO WYTRYSKU, CZY JESTEM ZABEZPIECZONA W TEJ 7 DNIOWJ PRZERWIE I DO GODZ18 W 8 DNIU W TYM PRZYPADKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOANNA78789 - W ulotce jest napisane ze jestes chroniona rowniez przez 7 dni ... wiec teraz tez jestes, oczywiscie jesli je prawidlowo stosujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia1322
A ja mam dziewczyny do was takie male pytanie bo zaczynam sie troche denerwowac W czwartek zaczęłam brac właśnie yasminelle i w piatek czyli wczoraj i dzis w nocy i dzis w dzien tez dopada mnie ból pleców tak nisko Nie wiem czy to od tych tabletek? I czy to jest coś poważnego?Nie wiem sama co to może być za ból czy to mięśnie czy wątroba, musze zaznaczyć,że wcześniej nie miałam żadnych problemów ani z wątrobą ani z nerkami. Nie wiem sama co mam o tym myśleć poratujcie mnie radą Proszę i pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellllleee
jak dlugo wchlania sie tabletka? czy 3 godz wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellllleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellllleee
bo ok 4 godz zwymotowalam i boje sie ze nie wchlonela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Na pewno się wchłonęła, spokojna głowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellllleee
bo ostatnio przeczytalam ze tabletkiwchlaniaja sie do 3 godz, ata 4 to taka poanan dla bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
yanayeczka Hej:)Póki co mam miesiaczkę, w pon.zaczynam 2 blister,ale przyznam szczerze,że plamienia też mnie cholernie denerwują,nie rozstaje sie z wkładkami a czasem sa potzrebne nawet podpaski,staram sie byc cierpliwa i liczyamayeczka na to,że plamienia sie wreszcie skończą i wszystko będzie ok,ostatnio na moim dekoldzie pojawiły sie popękane naczynka krwionośne...nie wiem co robić,pomóz:)super,że u ciebie wszystko ok.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23, spokojnie, jestem pewna, że u Ciebie plamienia znikną wraz z krwawieniem z odstawienia i od nowego blistra przestaniesz przeciekać :) Ja też już traciłam nadzieję, a tu proszę, od wtorku, odpukać, spokój :) A co do tych żyłek, jeśli nie masz problemów z krzepliwością krwi i w Twojej rodzinie nie ma takiego problemu to się nie martw póki co - czasem autoperswazja powoduje, że widzimy uboczne, które ubocznymi nie są i nie mają nic wspólnego z tabletkami anty. Jeśli jednak bardzo Cię to niepokoi, to wybierz się do lekarza, powinien Ci zlecić badanie krzepliwości. Mam jednak nadzieję, że z Twoją krwią i jej gęstością wszystko w porządku :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laua19-katowice
meczy mnie ciezka biegunka ulotce? jak to jest, czy zaliza sie tutaj tez lekkie rowolnienie, zeby np tbletka sie nie wchlonela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ciężka biegunka a lekkie rozwolnienie to dwie zupełnie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laua19-katowice
wiec kiedy jest zagrozenie nie tabletka sie nie wchlonela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sysia1322 ----- nie zwalajmy wszystkiego na tabletki.Ja bym tego bolu z nimi nie laczyla.Moze gdzies Cie przewialo,w ogordku pracowalas ;-),krzywo spalas,albo robilas inne rzeczy w podczas ktorych kregoslup byl w niewygodnej pozycji,nawet po sexie zdarzaja sie takie bole.Watroba na pewno odpada. laua19-katowice --- tak jak jest napisane w ulotce...Przy ciezkiej biegunce,ktora prowadzi do odwodnienia.Np przy zatruciach pokarmowych,czy infekcji jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laua19-katowice
czyli grypa jelitowa badz zoladkowa? uufff dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
młoda położna- jak napisałaś wcześniej o tym zakrzepie w tętnicy podkolanowej to myślałam że upadnę na glebę. w sumie ja mam chyba najmniejsze szanse na zakrzepy przy 54kg na 180cm wzrostu i tym że nigdy nie zapaliłam papierosa ale strach jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika565
Pytanie do młodej położnej. Od od ponad 6 miesięcy zażywam Yasminelle. A mój problem polega na tym, że teraz jestem chora i łykam antybiotyk, który wpływa na działanie tabletek. Niestety ostatnio trochę poniosło mnie i mojego partnera i kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale on nie skończył w mnie. Są duże szanse na to, ze mogę zajść w ciąże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika565
Pytanie do młodej położnej. Od od ponad 6 miesięcy zażywam Yasminelle. A mój problem polega na tym, że teraz jestem chora i łykam antybiotyk, który wpływa na działanie tabletek. Niestety ostatnio trochę poniosło mnie i mojego partnera i kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale on nie skończył w mnie. Są duże szanse na to, ze mogę zajść w ciąże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
nika565 z seksem podaczas prania antybiotyku to takie trochę chybił trafił. identycznie jak z stosowaniem stosunku przerywanego jako środka antykoncepcyjnego. myśle jednak że nie masz dużych szans na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniska0307
Witam Was Dziewczyny bardzo serdecznie:* Mój post nieco bedzie sie roznil, poniewaz nie dotyczy tematu.. Mianowicie chodzi mi o jedna z Pań udzielajacych odpowiedzi.. \"WyjdzStad\'\" Hmm jest Pani, ze tak powiem \"okropna\" Jestem na tym forum juz dlugo i odkad pojawiła sie tutaj Pani zrobilo sie nieciekawie.. To jest forum.. tutaj sie rozmawia, wymienia swoimi przezyciami i doswiadczeniami.. Nikogo sie nie obraza, Pani jest jedyna tuta osoba ktorej brak kultury.. Pytanie kazdej Forowiczki jest wazne, niewazne czy jest ono dlugie czy krotkie, byc moze da Pani wydaje sie ono oczywiste, a dla innych nie.Wiec prosze to zaakceptowac.. Chcialabym jeszcze zauwazycz ze nie zawsze udziela Pani poprawnych odpowiedzi... Prosze o zmiane swojej postawy, bo to wszystkie pytania i wszystkie Forowiczki sa tutaj najwazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniska0307
Witam Was Dziewczyny bardzo serdecznie:* Mój post nieco bedzie sie roznil, poniewaz nie dotyczy tematu.. Mianowicie chodzi mi o jedna z Pań udzielajacych odpowiedzi.. \"WyjdzStad\'\" Hmm jest Pani, ze tak powiem \"okropna\" Jestem na tym forum juz dlugo i odkad pojawiła sie tutaj Pani zrobilo sie nieciekawie.. To jest forum.. tutaj sie rozmawia, wymienia swoimi przezyciami i doswiadczeniami.. Nikogo sie nie obraza, Pani jest jedyna tuta osoba ktorej brak kultury.. Pytanie kazdej Forowiczki jest wazne, niewazne czy jest ono dlugie czy krotkie, byc moze da Pani wydaje sie ono oczywiste, a dla innych nie.Wiec prosze to zaakceptowac.. Chcialabym jeszcze zauwazycz ze nie zawsze udziela Pani poprawnych odpowiedzi... Prosze o zmiane swojej postawy, bo to wszystkie pytania i wszystkie Forowiczki sa tutaj najwazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
witajcie ponownie! i zaczęło się. własnie wzięłam pierwszą tabletkę yasminelle. mam nadzieję, że zmiana z novynette na te wyjdzie mi na dobre. plamień nie będzie.. bo wczesniej ich też nie miałam. trzeba być dobrej myśli. :) młoda położna: zmieniłam z novynette na yasminelle, skończyłam tamte, zrobiłam siedem dni przerwy, ósmego zaczęłam brac yasminelle. lekarz powiedział, żebym tak własnie zrobiła - czy jestem od razu zabezpieczona? z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniska, pozwolę sobie się nie zgodzić. Wyjdźstąd ma akurat BARDZO dużo cierpliwości, często służy radą i wsparciem, a że irytują ją pytania z odpowiedziami TAK oczywistymi, to się akurat w ogóle nie dziwię. Ponieważ zaś, jak sama zauważyłaś, jest to forum, ona także ma prawo napisać co myśli. Samą czasem ogarnia mnie czarna rozpacz i przerażenie kiedy widzę jakie głupoty wypisują niektóre dziewczyny. Każdy z nas ma pewne granice tolerancji i otwartości i nie masz prawa wymagać od niej zmiany swojej postawy. Przepraszam, że się wtrąciłam. Moja wypowiedź nie ma charakteru wazeliniarstwa, po prostu Wyjdźstąd należy do dziewczyn, które zawsze czytam z zaciekawieniem i nie wyobrażam sobie braku jej obecności chociażby w tym wątku :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×