Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość palllalaa
SPRZEDAM YASMINELLE 2 OPAKOWANIA cena za 1 op. 33 zl gg : 3554288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
oj szwankuje serwer widzę. zdziwiłam się, że trzy strony postów od rana się pojawiło ;) łyknęłam sobie właśnie drugą tabletkę z mojego pierwszego blistra. narazie ok. plamienia są takie jak to zwykle bywa przy zakończeniu okresu, dlatego narazie nie biorę sobie tego do głowy. wcześniej wcześniej zadałam pytanie do młodej położnej - powtórzę się - zmieniam z novynette na yasminelle, po skończeniu N. zrobiłam normalnie siedem dni przerwy, ósmego dnia zaczęłam Y. czy jestes od razu zabezpieczona? czy odczekać tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
oj szwankuje serwer widzę. zdziwiłam się, że trzy strony postów od rana się pojawiło ;) łyknęłam sobie właśnie drugą tabletkę z mojego pierwszego blistra. narazie ok. plamienia są takie jak to zwykle bywa przy zakończeniu okresu, dlatego narazie nie biorę sobie tego do głowy. wcześniej wcześniej zadałam pytanie do młodej położnej - powtórzę się - zmieniam z novynette na yasminelle, po skończeniu N. zrobiłam normalnie siedem dni przerwy, ósmego dnia zaczęłam Y. czy jestem od razu zabezpieczona? czy odczekać tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bałamutka
Okej, dziekuje za rade. Poczekam, tylko mam nadzieje, ze nie 9wiec miesiecy :P (nigdy nie przypuszczałam, ze tak bede tesknic za okresem:)) Pozdrawiam. PS ale napewno jeszcze tu zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bałamutka
Okej, dziekuje za rade. Poczekam, tylko mam nadzieje, ze nie 9wiec miesiecy :P (nigdy nie przypuszczałam, ze tak bede tesknic za okresem:)) Pozdrawiam. PS ale napewno jeszcze tu zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwewczyny ja też mam yatanie biore yasminelle od kilku dni no i tak srednio sie czuje> Biore je o 21 i teraz od momentu kiedy wzielam tabletke troche mnie mdli i czuje sie jak bym opadla z sil al e najgorsze et to ze wczoraj troche pobolewaly mnie lydki a dzis po wzieciu tej tabletki czuje jak w lewej nodze tak jakby mi pulsuje i mam poczucie pieczenia i goraca tyle ze nie w lydce tylko w udzie nad kolanem tak najbardziej od wewnwtrznej strony. prosze napiszcie czy to moze byc cos powaznego bo zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palllalaa
mam do sprzedania yasminelle- 2 opakowania, cena za jedno opakowanie 35 zl :) numer gg :3554288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Dziekuje za odpowiedz mloda polozna :) mysterious121 mam tak samo... nie wiem od kiedy, ale juz jakis czas... Przychodzi godzina 19,20 a ja mam 36,9 albo 37,1 ale wlasnie to chyba normalne, balam sie ze to moze od tabletek ale niby jak by to mogly powodowac? wiec chyba luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Dziekuje za odpowiedz mloda polozna :) mysterious121 mam tak samo... nie wiem od kiedy, ale juz jakis czas... Przychodzi godzina 19,20 a ja mam 36,9 albo 37,1 ale wlasnie to chyba normalne, balam sie ze to moze od tabletek ale niby jak by to mogly powodowac? wiec chyba luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
to tabletki wyplukuja potas z organizmu? a ja caly czas myslalam, ze magnez.. i to jego uzupelniam, potasu nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
magnez tez wyplukuja podobno... MLODA POLOZNA orientujesz sie czy potas w tabletkach KALDYUM jest na recepte?? Bo znalazlam w domu i nie wiem czy brac je czy one na recepte sa.... jesli nie wiesz tro przejde sie do apteki raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaaa88
hej dziewuchy!!! :) czy któraś z Was dostała przebarwień od sol..? ja od czasu rozpoczęcia brania tabletek byłam ze 3 razy....i zauważyłam że na moim ciele pojawiają się ciemne małe plamki...czy to właśnie są "te" przebarwienia o których pisałyście wcześniej...? wizytę u gin mam dopiero za dwa tygodnie i nie wytrzymam, więc jeśli któraś z Was wie coś na ten temat to pomóżcie :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaa
hej dziewczyny, mam pytanie... czy regularnosc zazywania tabsów wplywa na iskutecznosc ich dzialania, bo zdarzylo mi sie nie zazyc regularnie tzn zdarzylo mi sie wziasc tabletke 1,5 h po okreslonej godzinie albo 1h wczesniej.... odpiszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterious121
new girl, ja sie troche tym zaniepokoilam bo na jakiejs stronce bylo napisane, ze jak jast sie w ciazy to mozna miec podwyzszona temp... Ale mam nadzieje ze nic nie ma... Robilam test i byl negatywny, okres tez dostalam wiec pewnie wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkajja
tabletki bierzesz o tych samych porach a nie godzinach wiec to nie ma znaczenia zreszta gdy zakladasz ze bierzesz np o 12 tabletke i zapomniesz ja wziac to masz 12 h by ja wziac bez zadnych konsekwencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaa
dzieki wielkie kkajja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
dziekuje za odpowiedz Henryczka... w takim razie udam sie do lekarza badz apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przechwalilam brak skutków ubocznych.niestety okazalo sie,ze są. jak radzicie sobie suchością?kogos tez to dopadlo?kochałam się ze swoim chłopakiem i niestety mimo ze początkowo było ok,to potem kiedy mial we mnie wejsc zrobilo sie sucho:(wiem,ze sa preparaty nawilżające,itp.ale czy to mija?dodam,ze wlasnie skonczylam 1opakowanie i czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadłam tu, żeby sie upewnić w jednej kwestii... Nie brałam tabletek 2 miesiące, wtedy to dopiero czułam, że żyję :D ale potem juz nie chciało mi się uważać i postanowiłam wziąć yasminelle, pierwsze opakowanie masakra, na poczatku odruchy wymiotne, bóle głowy nie do zniesienia i jakieś pryszcze na twarzy, katastrofa. na szczęście nie miałam plamień, tylko okres taki nietypowy... Jak juz sobie pogadałam to mam pytanie, chciałabym przesunąc okres i dostac go w przyszłą niedzielę, czyli muszę odstawić w przyszłą środę (zawsze czekam 4dni), a opakowanie skończyło mi się wczoraj i czy któraś już przesuwała okres o ponad tydzień i czy nic się nie działo? Może to banalne pytanie, ale po raz pierwszy to robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
Gosia GG a może weźmiesz 2 opakowanie bez robienia przerwy i okres dostaniesz w przyszłym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz? a nie będę chodzić cały czas spięta jak przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w ogóle dowolną ilość dni można przesuwac? Kurde nie mam o tym pojęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
biore yasminell od kilku miesiecy zawsze o tej samej porze ale własnie sie zorientowałam ze wczoraj zapomnialam mineło wiecej niż 12h bo juz 24 i to jest drugi tydzien.. w ulotce jest napisane ze trzeba wziasc tą zapomnianą nawet jesli o znacza wzięcie dwóch na raz ale jakoś nie jestem do tego przekonana i sie zastanawiam własnie czy tej jednej sobie nie odpuscic w ogole w tym blistrze bo boje sie eksperymentowac z podwójną dawką hormonów.. dodam jeszcze ze ciazy sie nie obawiam bowiemze na takową nie ma opcjii... A o yasminelle moge powiedziec tyle ze u mnie po nich faktycznie powiekszyl się biust, odczuwałam ból w łydkach (ale po suplementach minął) w poczatkowych dniach pierwszego i drugiego blistra byly też straszne bóle głowy i plamienia...ale wszystko to mineło i od 3 blistra nie mam żadnych objawów (poza swobodą uprawiania sexu-ale to chyba objaw jak najbardziej porzadany;p) także czasem lepiej przeczekac do 3 blistra aż organizm sie przyzwyczai.. sabinaaa88 a tak a propo przebarwien najcześciej po pigulkach wystepują przebarwinia na twarzy w postaci ostudy która moze zajmowac pół twarzy, oba policzki, czoło itp. natomiast nad plamkami na ciele o których mówisz to ja bym sie zaczeła zastanawiac czy przypadkiem to nie jest łupiez pstry którym jest sie bardzo łatwo zarazic w solarium i wlasnie poopalaniu widac jasniejsze i ciemniejsze plamki bo te zmiany skórne sie po prostu nie opalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
mnie własnie okres w zeszłym miesiącu przypadał na długi weekend i po prostu wzięlam kolejne opakowanie nie robiąc przerwy. Trochę się bałam ale wszystko było dobrze może jeden dzień w ostatnim tygodniu miałam zły;) tylko że Ty chyba jesteś przy pierwszym opakowaniu jeśli dobrze rozumiem to chyba nie jest wskazane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak napisałam chaotycznie, to już moje drugie opakowanie zakończone, ale własnie wolałabym tylko 9 tabletek więcej wziąć kurde :/ bo się boję, że będe chodzic jak bomba zegarowa :D ale może zadzwonię do lekarza, chociaż wszyscy to jakies konowały he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
powiem Ci że ja jakieś zmiany nie odczułam, może musiałabyś zapytać ludzi, którzy wytrzymywali ze mną ten miesiąc;) bo nie wiem czy takie kombinowanie ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
karolciaad ja rowniez tak mialam przez jakies 2 tygodnie to bylo przy 3 opakowaniu, ale przeszlo i jest ok :) Wiec nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przechwalilam brak skutków ubocznych.niestety okazalo sie,ze są. jak radzicie sobie suchością?kogos tez to dopadlo?kochałam się ze swoim chłopakiem i niestety mimo ze początkowo było ok,to potem kiedy mial we mnie wejsc zrobilo sie sucho:(wiem,ze sa preparaty nawilżające,itp.ale czy to mija?dodam,ze wlasnie skonczylam 1opakowanie i czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×