Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość guguguugugu
słuchajcie, a jak to jest gdy zupełnie przestaje się zażywać tabletki. Jak z okresem? jest normalnie co miesiąc? odczuwa się jakąś zmianę? bardzo mnie to ciekawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
guguguugugu No raczej okres musi być co miesiąc co nie(w koncu nazywany bywa miesiączką)? inaczej sie nie da skoro przed braniem tabsów był co miesiac to po zakonczeniu też musi tak być... tableki antykoncepcyjne nie powodują jakichś czarów po których okres jest co pare miesięcy a jesli tak sie zdarzy to trzeba isc do lekarza bo to moze byc oznaka ze cos jest nie tak jak byc powinno...Co do zmian jesli przed braniem tabletek miałas PMS to po zakonczeniu ich brania tez bedziesz miala...cudów nie ma tabletki działają tylko wtedy kiedy sie je bierze... Co do powtarzających sie wątków opalania w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych..to owszem nie powinno się opalac ani na słoncu ani w solarium bo może to być przyczyną powstawania przebarwień (głownie na twarzy) ale kazdy organizm reaguje inaczej takze u jednych pojawią sie przebarwienia a u innych nie...z drugiej strony prawda jet taka,ze większość dermatologów czy kosmetologów w ogole odraza opalanie (nie tylko w trakcie antykoncepcji hormonalnej) bo promieniowanie UV w nadmiarze szkodzi, niszczy skóre oraz sprzyja powstawaniu zmarszczek...czyli po prostu jak we wszystkim trzeba zachowac umiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta6969
witam mam pytanie dzisiaj w nocy miałam dziwne objawy(ból brzucha,bladość,sucho w buzi, mroczki przed oczami)byłam wczoraj w solarium a także kochałam sie z chłopakiem.Czy miały wpływ na to tabletki ze sie tak żle czułam? ? kończę brać już 2 blister i nigdy wczesniej nie miałam żadnych skutków ubocznych po Yasminelle, a może to zatrucie pokarmowe.Czy można sie opalać podczas brania tabletek ,czekam szybko na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
Hej Dziewczynki :) co do Waszych bólów głowy... Tak jak już pisałam Yamayeczce też miałam plamienie przez pierwszy blister, po pierwszej przerwie oczywiście wszystko przeszło. Podczas drugiego blistra miałam częste bóle głowy (co w moim przypadku było nie do zniesienia bo nie pamiętam kiedy mnie ostatnio bolała głowa) i dzikie zmiany nastroju, kilka ray w tygodniu płakałam z byle gówna albo bez powodu. Ale brałam tabletki dalej i co? teraz jestem przy 7 blistrze i żadnych skutków ubocznych, żadnych dziwnych zachowań. Tak jak plamienia po pierwszym, tak i bóle głowy i zmiany nastrojów skończyły się po 3 blistrze :) Tak więc dziewczyny nie załamujcie sie tym. Czasem warto to wszystko przetrzymać :) 3mam za Was kciuki. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
MŁODA POŁOŻNA a mogę lykać jednoczesnie Magnefar, ten z potasem preparat co pisałaś i PLUSZ ACTIVE??? Czy to juz za duzo? I prosze powiedz mi czy na przyjmowanie takich preparatow ma wplyw alkohol? tzn. czy nic sie nie stanie jak np. napije sie piwka czy dwoch a potem lykne tabletki albo na odwrót??? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
pollyy88 mysle podobnie jak Ty :) jestem przy 4 blistrze i juz widze jak te skutki uboczne sie zmniejszaja... :) takze glowa do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
i mam jeszcze jedno pytanie MLODA POŁOŻNA :) Przeczytałam, że to mrowienie w nogach i pieczenie języka to może być także objawem Niedokrwistości złośliwej :/ jem mięso codziennie a miesą jest zródłem tej witaminy B12, której niedobór ją powoduje. Ale chciałam zapytać czy od tabletek mogę dostać takiej Niedokrwistości??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1111
wczoraj o 21 wzielam tabletke tak jak zawsze jednak o 22 pogoniło mnie do toalety. myslicie ze sie wchłoneła. nie wziełam nastepnej tabletki bo stwierdzilam ze sie wchłoneła a co wy o tym sadzicie. ciezkiej biegunki nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
new girl ----- nie mozesz lykac tylu preparatow.Aspargin zawiera w sobie potas i magnez.Jezeli chcesz brac magnefar to wtedy musisz poprosic w aptece o sam potas bez recepty. Niedokrwistosci nie dostaniesz od tabletek,a juz na pewno nie zlosliwej.Co do alkoholu to lepiej zrobic ok godzinny odstep miedzy jednym a drugim. Paulinka1111 ---- wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka20
młoda położna, mam pytanie biore od 3 miesięcy Yasminelle i w ostatnim czasie pojawiły mi się krwawienia,nie wiem czy to krwawienia czy upławy, są brązowe i nie wiem co się dzieje. Mam tak od tygodnia i od tygodnia zaczęłam chodzic na solarium ale nie codziennie,tabletki przyjmuje o stałej porze,czasami zdarzy się różnica 1 godziny ale to tylko tyle. co to moze być??nie jest tego dużo ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Odzywałam się przedwczoraj i pisałam że dokuczają mi nogi. Kupiłam aspargin jak radziła młoda położna i piję też raz dziennie plusz magnez. Mimo wszystko żeby się trochę uspokoić poszłam wczoraj do mojej ginekolog, obejrzała nogi i powiedziała że nic nie ma na nich i żeby się na razie nie przejmować bo organizm się przyzwyczaja. Poza tym powiedziała że przecież robiłam badania, robiła ze mną wywiad typu czy nie było określonych chorób w rodzinie itp. i że nie ma przeciwwskazań No i powiem szczerze że się trochę uspokoiłam w szczególności, że ogólnie to dobrze się czuję tylko dokucza mi odrobinę lewa noga i czasami ręce. To jest takie odczucie jak ból reumatyczny z tym, że nie jest silny. Mam nadzieję że przejdzie do końca pierwszego blistra. Dziewczyny napiszcie mi czy Wy może też przy początkach brania tabletek miałyście takie dolegliwości i czy przeszły i kiedy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka20
jakie są objawy ciąży podczas gdy stosuje sie tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
kitty1234 ja mialam i nawet jeszcze czasem mam. Pod koniec 1blistra mnie to zlapalo, nie mialam zadnych skutkow ubocznych tylko wlasnie te bole miesni, ale bardzo ostre, nie moglamw nocy spac. Zaczelam lykac magnez regularnie i przeszlo :) teraz juz tych boli nie mam, skonczylam 2 blister. W poniedzialek ide do lekarza wiec wszystko mu powiem, okarze sie czy dalej ten magnez mam lykac czy nie.. ale on mi pomogl, mloda polozna wspomina jeszcze o potasie, mysle, ze jak lekarz mi powie zeby dalej to lykac to przejde wlansie na ten aspargin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
kitty1234 ja mialam i nawet jeszcze czasem mam. Pod koniec 1blistra mnie to zlapalo, nie mialam zadnych skutkow ubocznych tylko wlasnie te bole miesni, ale bardzo ostre, nie moglamw nocy spac. Zaczelam lykac magnez regularnie i przeszlo :) teraz juz tych boli nie mam, skonczylam 2 blister. W poniedzialek ide do lekarza wiec wszystko mu powiem, okarze sie czy dalej ten magnez mam lykac czy nie.. ale on mi pomogl, mloda polozna wspomina jeszcze o potasie, mysle, ze jak lekarz mi powie zeby dalej to lykac to przejde wlansie na ten aspargin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka20
jakie są objawy ciąży podczas gdy stosuje sie tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaminka----- dziękuję bardzo za odpowiedź mam nadzieję że mi też przejdzie po tym asparginie łykam go dopiero właściwie drugi dzień więc na efekty trzeba na pewno zaczekać a tym czasem postaram się martwić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka20
dziewczyny wiecie co to moze być??czy powinnam sie martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
judka20 --- jezeli sytuacja powtorzy sie przy 4 blistrze to prawdopodobnie oznacza to,ze tabletki sa dla Ciebie za slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
judka20 --- jezeli sytuacja powtorzy sie przy 4 blistrze to prawdopodobnie oznacza to,ze tabletki sa dla Ciebie za slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
judka20 --- jezeli sytuacja powtorzy sie przy 4 blistrze to prawdopodobnie oznacza to,ze tabletki sa dla Ciebie za slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Dziekuje za odpowiedz MLODA POŁOŻNA :) w takim razie zostane przy Magnefar i sam potas kupie. judka20 ja tez tak mialam przy 3 blistrze i teraz zaczelam 4 i wszystko minelo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Dziekuje za odpowiedz MLODA POŁOŻNA :) w takim razie zostane przy Magnefar i sam potas kupie. judka20 ja tez tak mialam przy 3 blistrze i teraz zaczelam 4 i wszystko minelo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
a czy bole jajnika sa normalne podczas brania tabletek? dodam ze koncze moj 3 blister juz i niebawem powinnam dostac okres a jajnik mnie moze nie boli ale tak ćmi..wiecie o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka 20
dzieki wielkie młoda położna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka 20
dzięki dziewczyny:)zobaczymy,jak zaczne brać kolejny blister to mam nadzieje ze bedzie juz dobrze bo nigdy czegos takego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Dziekuje za odpowiedz MLODA POŁOŻNA :) w takim razie zostane przy Magnefar i sam potas kupie. judka20 ja tez tak mialam przy 3 blistrze i teraz zaczelam 4 i wszystko minelo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Marcia_20 w ulotce o ile sie nie myle pisze, ze takie bole mogą wystąpić wiec nie przejmuj sie :) poboli i przestanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
okey dzieki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
MLODA POLOZNO- a co myslisz o tym migrenach? sa naprawde meczace... momentami jest mi strasznie niedobrze i mam problemy z koncentracja.. brac jeszcze to 3 opakowanie i poczekac czy od razu po drugim zmienic na inne tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
MLODA POLOZNO- a co myslisz o tych migrenach? sa naprawde meczace, czesto towarzyszy im uczucie nudnosci, problemy z koncentracja i lekkie z widzeniem.. Zmienic je po drugim opakowaniu czy sprobowac jeszcze trzecie i wtedy sie zastanowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×