Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kittkkaaa
Witajcie,jeszcze do roku roku czasu stowałam hormony (jakieś 7 lat z chwilowymi przerwami), minulet, harmonet, yanine, yasmin czy plastry, i rok temu zaprzestałam brania hormonów no i parę dni temu wróciłam do nich. Zaczęłam stosować yasminelle i koszmar, pokłóciłam sie z wszystkimi napotkanymi osobami, od wczoraj rycze jak opętana-mąż kazał mi je odstawić bo boi sie że sobie cos zrobie-a ja nigdy nie miałam stanow depresyjnych-k...aż tak bardzo mi może po nich odwalać-i na prawdę czuje sie jak bym miała sie za chwilkę zabić- a zaraz chce kogoś zabić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaa
hej dziewczyny, tez biore yasminelle, i jak czytam o waszych objawach to troszke mi was szkoda, bo na mnie wyjatkowo te tabletki dzialaja pozytywnie, czuje sie tak jakbym ich nie brala... na poczatku tylko bylam troszke senna. to sa moje pierwsze tabletki wiec obawialam sie troszke tych skutkow ubocznych, a tu zadnego puchniecia, piersi mi nie urosly, chociaz moze jeszcze to przede mna, jedno co mnie martwi to to ze dzisiaj mija trzeci dzien od skonczenia 1 blistra a ja nie dostalam jeszcze okresu...hmm dziwne, kiedy wy dostalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała636
siemka mamy maly problem. Zaczelam brac yasminelle za pozno o 3 dni i teraz nie wiem co zrobic bo juz wzielam 15 tabletek. Pomozcie mi i napiszcie jak mam uregulowac tamte trzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
wisniaaa----ja od pierwszego blistra mam krwawienie z odstawienia zawsze 4 dnia ...troche tez byłam tym zdziwiona bo w ulotce jest napisane ze powinno się pojawic w pierwszych 3 dniach przerwy ale za kazdym razem krwawienie z odstawienia mam 4 dnia wiec jest wszystko ok a jak to juz wielokrotnie powtarzała młoda położna organizm to nie szwajcarski zegarek i nie wszystko idzie przewidziec... Mała636----- w ulotce jest napisane ze jesli nigdy nie brało sie tabletek wczesniej to można od 1 dnia miesiaczki (wtedy nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac) a jesli miedzy 2-5 dniem miesiaczki to przez pierwszy tydzien trzeba sie dodatkowo zabezpieczac.. a jezeli wczesniej brałas yasminelle i przedłuzylaś o 3 dni przerwe miedzy blistrami to moim zdaniem powinnaś wziasc normalnie wszystkie 21 tabletek z blistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_90
Witam serdecznie! Piszę z małym problemem i liczę na Waszą pomoc kobietki! KIedyś brałam Cilest i nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych, może leko przytyłam,ale ogólnie to mi słuzyły. Po ok. 6 miesiącach zaprzestałam stosowania antykoncepcji hormonalnej i zaczęły się problemy z miesiączkami. Mój 28 dniowy cykl jak u przeciętnej kobiety zamienił się w 43-45 dniowy. Koszmar. Czekałam na każdą miesiączkę odliczjąc dni i denerwując się czemu mój organizm tak się zachowuje. Któregoś dnia postanowiłam, że mam tego dosyć, chcę znowu wiedzieć co do dnia kiedy zostanę miesiączkę i postanowiłam wykupić Yasminelle. Skusiłam się z racji niskiej dawki hormonów, żeby jeszcze bardziej nie mieszać w moim układzie hormonalnym, a jeśli już to nei tak drastycznie. Dostałam miesiączkę i odrazu łyknęłam pierwszą Yasminellke. Problem w tym, że od kiedy ją łyknęłam mam krwawienia. (jakby mi się oksres w ogóle nie miał zamiaru skończyć:( ) Mam "miesiączkę" już 14 dzień. Nie są to plamienia, ponieważ są to dość obfite ilości krwi. Nie wiem co mam robić. Czy mam zaprzestać brania tabsów czy pomęczyć się, skończyć opakowanie do końca? Może organizm tak się przyzwyczaja i dac mu czas? Proszę o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała636
Dzieki za odp. Jeśli w 15-tym dniu brania Yasminelle z drugiego blistra kochałam się z chłopakiem i skończył we mnie to czy jest jakas mozliwość wpadki?? Prosze o szybka odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
mała 636- ale dlaczego myślisz o wpadce? ja czytałam że przy prawidłowym braniu zdarzyły się 2 ciąże na 12000 badanych cyklów więc nie ma się czego bać :) ja idę regularnie na całość po kilka razy dziennie od pierwszego tygodnia brania i nie narzekam :D a skutki ubaczne senność mdłośći (przez jedną noc) i plamienia ustąpiły od pierwszej tabletki drugiego opakowania :D a juz miałam rezygnować :P to byłby błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
i jeszcze jedno pytanie- skoro miałąm plamienia przez cały miesiąc i byłam senna i w ogóle było nieciekawie ale wszystko ustało po pierwszym blistrze to mogę liczyć na to że nic już się nie pojawi? czy nie ma na to reguły? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
oj sory mała 636 nie przeczytałam Twojego wcześniejszego postu :P niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała636
Odpowie mi ktos na moje pytanie które zadałam wyżej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała636
Odpowie mi ktos na moje pytanie które zadałam wyżej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87..
Mała 636===> możliwość zajścia w ciążę jest 99,9% jeśli bierzesz regularnie tabletki, bez opóźnień i przeoczeń teoretycznie tabletki antykoncepcyjne dają 100 pewności. O ile wcześniej nie wystąpiła biegunka lub wymioty. Jeśli nie--korzystaj do woli, po to się je bierze. Proszę cofnijcie się czasem kilka stron wstecz, pytania naprawde się ponawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87..
mirvell===> Twój organizm juz się przyzwyczaił..możesz spac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Mała636----moim zdaniem: jesli w ciagu tych 3 dnich bez tabletek i 7 już z tabletkami nie kochalas sie bez dodatkowego zabezpieczenia to po 15 dniu brania tabletek (i finałem sexu w Tobie) nie musisz się martwić wpadką... poza tym według mnie jesli w ciagu tych 15 dni nie było żadnych opóźnień w braniu tabletek to ochrona przed ciąża w tym 15 dniu jest taka sama jak zawsze..także skończ spokojnie swój blister i czekaj na krwawienie z odstawienia i nie martw się żadną wpadką bo myśle że nie ma czym się martwić a jak chcesz się upewnić zawsze możesz zadzwonić do swojego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Mała636----moim zdaniem: jesli w ciagu tych 3 dnich bez tabletek i 7 już z tabletkami nie kochalas sie bez dodatkowego zabezpieczenia to po 15 dniu brania tabletek (i finałem sexu w Tobie) nie musisz się martwić wpadką... poza tym według mnie jesli w ciagu tych 15 dni nie było żadnych opóźnień w braniu tabletek to ochrona przed ciąża w tym 15 dniu jest taka sama jak zawsze..także skończ spokojnie swój blister i czekaj na krwawienie z odstawienia i nie martw się żadną wpadką bo myśle że nie ma czym się martwić a jak chcesz się upewnić zawsze możesz zadzwonić do swojego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Mała636----moim zdaniem: jesli w ciagu tych 3 dnich bez tabletek i 7 już z tabletkami nie kochalas sie bez dodatkowego zabezpieczenia to po 15 dniu brania tabletek (i finałem sexu w Tobie) nie musisz się martwić wpadką... poza tym według mnie jesli w ciagu tych 15 dni nie było żadnych opóźnień w braniu tabletek to ochrona przed ciąża w tym 15 dniu jest taka sama jak zawsze..także skończ spokojnie swój blister i czekaj na krwawienie z odstawienia i nie martw się żadną wpadką bo myśle że nie ma czym się martwić a jak chcesz się upewnić zawsze możesz zadzwonić do swojego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
mala636---ja bym sie nie martwila żadna wpadką...jesli przez te 3 dni i potem 7kolejnych kiedy juz brałas tabletki uzywałas dodatkowego zabezpieczenia to moim zdaniem w 15 dniu brania tabletek (bez żadnych opoźnień) ochrona przed ciązą jest zachowana..także spokojnie weź swój blister do końca i poczekaj na krwawienie z odstawienia...a nąstępnym razem weź 1 tabletke wtedy kiedy powinnaś bo oszcędzisz sobie niepotrzebnego stresu...zresztą zawsze możesz się upewnić u swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
mala636---ja bym sie nie martwila żadna wpadką...jesli przez te 3 dni i potem 7kolejnych kiedy juz brałas tabletki uzywałas dodatkowego zabezpieczenia to moim zdaniem w 15 dniu brania tabletek (bez żadnych opoźnień) ochrona przed ciązą jest zachowana..także spokojnie weź swój blister do końca i poczekaj na krwawienie z odstawienia...a nąstępnym razem weź 1 tabletke wtedy kiedy powinnaś bo oszcędzisz sobie niepotrzebnego stresu...zresztą zawsze możesz się upewnić u swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
mala636---ja bym sie nie martwila żadna wpadką...jesli przez te 3 dni i potem 7kolejnych kiedy juz brałas tabletki uzywałas dodatkowego zabezpieczenia to moim zdaniem w 15 dniu brania tabletek (bez żadnych opoźnień) ochrona przed ciązą jest zachowana..także spokojnie weź swój blister do końca i poczekaj na krwawienie z odstawienia...a nąstępnym razem weź 1 tabletke wtedy kiedy powinnaś bo oszcędzisz sobie niepotrzebnego stresu...zresztą zawsze możesz się upewnić u swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
mala636---ja bym sie nie martwila żadna wpadką...jesli przez te 3 dni i potem 7kolejnych kiedy juz brałas tabletki uzywałas dodatkowego zabezpieczenia to moim zdaniem w 15 dniu brania tabletek (bez żadnych opoźnień) ochrona przed ciązą jest zachowana..także spokojnie weź swój blister do końca i poczekaj na krwawienie z odstawienia...a nąstępnym razem weź 1 tabletke wtedy kiedy powinnaś bo oszcędzisz sobie niepotrzebnego stresu...zresztą zawsze możesz się upewnić u swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
dzieki Wesoła87 za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
Wesoła87 dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
Wesoła87 dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
Wesoła87 dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
ojoj coś się porobiło z serewrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
sory za te powtórzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
to nie moja wina żeby nie było na mnie zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2121
A ja mam małe pytanko do tych dziewczyn u których finał jest w... nas :) czy po stosunku wypływa z was sperma i co wówczas..?? ja tak mam i czuje maly dyskomfort :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2121
Hej dziewczyny a ja mam takie bardziej intymne pytanie czyy... po finale sperma wypłwa z was bo ze mnie tak i nie wiem co wówczas ( a moze coś jest nie tak :) ) bo czuje pewien dyskomfort!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
zapominalska wielkie dziekie za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×