Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość panikara8999
a u mnie dziisaj mdlosci mniejsze jakby (mimo to sa)ale za to mam zawroty glowy i czuje sie spiaca caly czas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Hej dziewczyny:) Czy yasminelle, trzeba brac z dokładnościa co do godziny???Ja zawsze biorę o 8.00 rano,czy któras z was bierze tabsy rano???Czy tylko ja jestem taka głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Poradzcie,dzis rano mialam wziasc czwarta tabletke z nowego opakowania,ale mam prawa reke w gipsie...i pigulka tak sie zgubila ze znalezc nie moge.W koncu wzielam z ostatniego trzeciego tygodnia w tym samym opakowaniu,tez z niedzieli.Bede miala na koncu przerwe ale mysle te trzy ostatnie po niedzieli odstawic i wywolac okres.Czy dobrze zrobilam??Do lekarza moge zapisac sie dopiero w srode ale niepokoje sie...?Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1986a - Mnie plamienia przeszkadzaly dlatego sie nie kochalam podczas nich. Nie czulam sie komfortowo, a na dodatek jestem estetka wiec to poprpostu odpada :]. wx5 - mnie załamała nawet komentowac wiecej nie bede. panikara89999 - objawy ciazy po 2 dniach? a nie kopie Cie juz ? :D nie martw sie nie sadze bys miala jakie kolwiek podstawy by byc w ciazy :) mloda_23 - trzeba brac o tej samej PORZE , ale ja dla swietego spokoju zawsze biore punkt 18.. ewentualnie jakies 15 min wczesniej/pozniej. Tak dla spokojnej glowy :) Plamienia nie wrocily? wszystko juz ok?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Poradzcie,dzis rano mialam wziasc czwarta tabletke z nowego opakowania,ale mam prawa reke w gipsie...i pigulka tak sie zgubila ze znalezc nie moge.W koncu wzielam z ostatniego trzeciego tygodnia w tym samym opakowaniu,tez z niedzieli.Bede miala na koncu przerwe ale mysle te trzy ostatnie po niedzieli odstawic i wywolac okres.Czy dobrze zrobilam??Do lekarza moge zapisac sie dopiero w srode ale niepokoje sie...?Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
WyjdźStąd plamień nie mam,ale pojawił sie problem,mój chłopak chce sie kochac ze mną bez gumkia ja zaczynam panikować,czy nie wpadniemy,powinnam wziąc tabletke o 8.00 a wzięłam o 9.00-zaspałam,nie słyszałam budzika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
WyjdźStąd plamienia juz nie mam,ale pojawił sie iiny problem, mój chłopak,chce sie kochac bez gumki,a ja zaczynam panikować,że wpadniemy...powinnam wziąć tabletke o 8.00 a wziełam o 9.00-zaspałam,nie słyszałam budzika jak dzwonił...i co teraz???cholernie sie boję,chociaz ustaliliśmy,że on nie zakończy wewnatrz,czy mam sie czego obawiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
mloda polozno czy lekarz rodzinny naprawde moze wypisac mi recepte na yasminelle? bez zadnych problemow? nie musi to byc konkretnie ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Gosia281 ----- nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi trzema po niedzieli.Ale zywczajnie zaczyniesz przerwe dzien wczesniej i tyle. kaminka ----- moze ale nie musi.Niektorzy zycza sobie tez adnotacje od ginekologa,ze przyjmujesz dane tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Mloda polozna,dziekuje.To zaczne trzy dni wczesniej przerwe,bo dzis,niedzielna tabletke zgubilam po tym jak wypadla mi z rak,i postanowilam wziasc z trzeciego tygodnia w tym samym bistrze,tez z niedzieli.Po czym zostaja mi jeszcze pigulki z pon,wt,i srody.Ale wtedy zabraknie mi tej pigulki z przed poniedzialku-niedzieli.CZYLI w sobote rano wezme,z niedzieli nie mam,pozostana z pon,wt,sr ostatnie z konca,ktorych juz zamierzam nie brac i w ten sposob wczesniej wywolam okres.Tak? I podejrzewam,ze nastepne opakowanie lekarz pewnie karze mi wziasc od pierwszego dnia okresu? MYSLE,ze jak narazie zachowuje OCHRONE? Moze sie placze ale dziekuje jesli napiszesz lub inne Panie,jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23, nie ma co panikować :) Po to bierzesz te tabletki, żeby korzystać z dobrodziejstw, które Ci serwują :D Nie ma sensu się truć i dodatkowo stosować inne zabezpieczenie, albo im wierzysz albo szkoda zdrowia i kasy ;) Zaufaj sobie i tabletkom, godzinne spóźnienie to żadna tragedia, też mi się już zdarzyło. Godzinne, półtoragodzinne ... moja gin twierdzi że wahania 2h w obie strony [przed i po czasie ustalonym jako godzina na tabletkę ;)] niczego nie burzą. Dla świętego spokoju staram się pamiętać o tej mojej 18.00 ale zwykle biorę między 17.50 a 18.20 :) Pozdrawiam i życzę spokoju ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Gosia281 ----- masz wziac wszystkie tabletki z opakowania.....Dlaczego nie chcesz brac tych 3 pozostalych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Gosia281 -- wszystkie tabletki maja ten sam sklad wiec nie wazne,czy w niedziele wezmiesz tabletke ze srody a w srode np.z wtorku....W Twoim przypadku przyjmujesz zamiast 21 tabletek 20 i zaczynasz przerwe dzien wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Młoda polozana, dziekuje bardzo!Wielkie dziekiI Teraz w pelni rozumiem.Czlowiek zmartwiony tym zgubieniem jednej pigulki,ze juz sam niepotrzebnie stwarza... Dziekuje :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- Napisałam Ci maila.Długieeeego.Odczytaj prosze w wolnej chwili i odpisz.dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
hmm rozumiem cie...no ale kto wytrzymie 3 miesiac....jesli dziewczyny tu pisza ze plamienie nawet tak dlugo moe trwac..ja narazie nie wiem jak u mnie bo od wczoraj dopiero zaczelam brac tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
ja juz biorę tydzień i kurcze sama się dziwie, ale nic mi się nie dzieje. nie plamię, nie czuje sie jak balon, libido skoczyło do góry, nie miewam humorów. fajnie :) pozdrawiam Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
a plaienie od razu ci ustalo po 1 tabletce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka_szatynka26
hej wlasnie zaczlam brac Yasminelle dzis peirwsza tabletka czesniej przez 2 miesiace nic nie bralam . Wiec pewnie bede plamiac jak zwykle przez pierwszy miesiac tak jak zawsze po Logescie ktory bralam. Czy ktos bral kiedys Logest a teraz Yasminelle i plamil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandallla
ja nie plamilam wcale wiec nie jest powiedziane ze ty bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
no ja wczoraj wziem 1 tabletke no i dzis nadal mam okres...wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
a1986a --- a od kiedy okres trwa 1 dzien? Zdawało mi sie,ze dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandallla
ojej dziewczyny przeciez po pierwszej tab nie znika ,ale po 2-3 juz tak badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandallla
ojej przeciez po 1 tab okres ci nie zniknie poczekaj 2-3 dni i bedzie po sprawie narazie rozpoczynasz branie i masz na poczatku okres pozniej juz to bedzie krwawienie z odstawienia i bedzie w 7 dniowej przerwie nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
Ja wiem ze okres nie tra 1 dzien tylko myslalam ze po 1 tabletce zazyna sie palmienie...czyli jak to jest normalnie bedzie okres a potem wystapi plamienie albo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
ja biorę yasminelle od ponad pół roku. nie zauważyłam, żeby cera mi się poprawiła (może dlatego, że nie miałam z nią wielkich problemow wczesniej). nie zauważyłam też żadnych skutków ubocznych. nie tyję i ochrona przed ciążą jest zachowana - to mnie najbardziej cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
ok dzieki za wyjasnienie...pytalam bo kazy cos innego mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
a1986a ----- jak plamienie moze zaczac sie po 1 tabletce skoro wtedy trwa jeszcze okres? Pomysl logicznie....Pozatym po co sie przejmujesz na zapas plamieniem? Albo wystapi albo nie.Nie sposob sie nie zorientowac czy plamisz w trakcie blistra czy nie. Jezeli 7 dni od wystapienia okresu nadal pojawia sie krew to wtedy mozesz mowic o plamieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga:D Biorę Yasminelle od 13 maja i nic mi nie jest:D. Okres miałam dłużej o jeden dzień niż zwykle, plamienia niewielkie mam do teraz, ale z każdym dniem są coraz mniejsze :). Nic mnie nie boli, nie mam pryszczolów, nie zgrubłam, mam wręcz mniejszy apetyt:D. Strasznie się cieszę, że wszystko jest ok, bo bardzo się bałam tych tabletek (to moje pierwsze). Teraz jestem spokojna:) Polecam Yasmilenne! Wiem, że biorę dopiero drugi tydzień a to dosc krótko i wszystko może się zdarzyć, ale jestem dobrej myśli! BĘDZIE DOBRZE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Młoda_23, ja biore o osmej rano.A czemu piszesz ześ glupia?Jednej pasuje osma rano,drugiej dwudziesta trzecia... Nawet jak przyjmiesz godzine pozniej to ochrona zachowana.w ulotce,żeby nie minąc 12godzin,nie zapomniec przyjac, od codziennej wyznaczonej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×