Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mala636
zapominalska wielkie dziekie za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
zapominalska wielkie dziekie za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
to chyba normalne że wypływa :P czym się przejmować przecież to jego wina :D hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
inka2121----mirvell ma racje to normalne że wypływa;d ja sie w takiej sytuacji zawsze smieje i mowie zobacz co zrobiłeś a potem ide ( a własciwie idziemy wziaśc prysznic) poza tym jeśli Ci to przeszkadza to zawsze mozesz spróbowac sexu w wannie albo pod prysznicem tabletki dają ten komfort więc można połączyc przyjemne z pożytyecznym a zarazem uniknąc dyskomfortu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka 19
Mam takie pytanie do młodej położnej. Wczoraj zaczęłam przyjmowac yasminelle, tylko ze dziś wzięłam juz 2 tabletke i dalej mam krwawienia:/ po jakim czasie one ustąpią??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka 19
A może ktokolwiek mi odpowie na to pytanie???? Prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka 19
A może ktokolwiek mi odpowie na to pytanie???? Prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miśka 19 ---- 1 blister? Jezeli tak to co w tym dziwnego? Okres trwa pare dni....A plamienia moga wystepowac do 3 blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
miśka19-----a normalnie jak miałaś okres (przed rozpoczeciem yasminelle) to trwał tylko dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
właśnie nie rozumiem dlaczego dwa dni. trwa tyle co normalnie albo dłużej ciut jak się ma plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
hmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
inka - normalne, że wypływa. normalna rzecz. my nie gąbki ;p ja w takich sytuacjach używam "dzidziusiów" chusteczek nawilżających. słuszą i mi mi mojemu partnerowi. można wtedy zawsze dłużej w łóżku poleżeć, nie biec od razu pod prysznic :) poza tym to chciałam się pochwalić, że wzięłam dzis czwartą tabletkę Y i żadnych skutków ubocznych (oprócz może tych przedwczorajszych mdłości, ale teraz już nie wiem czy to od tego, może nie), żadnych plamień, ufff jak dobrze ;) chyba teraz to już te plamienia nie przypłyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia45
Witam za pare dni zaczne brac Yasminelle poraz pierwszy wczesniej nigdy nie brałam tabletek anty. I chciałabym zapytać jak to w praktyce wygląda z tym paleniem, trzeba rzucić? Czy któraś z Was je bierze i nadal pali? I czy tak jest tylko z tabsami Yasminelle czy z wszystkimi lekami anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
ja bym przestała palić bo to zwiększa ryzyko zakrzepicy :P w sumie ciężko powiedzieć bo nigdy nie paliłam :P ale moim zdaniem żeby zapobiec żylakom itp. trzeba przestać palić i zacząć się ruszać i trzymać często nogi w górze. już męczenie organizmu hormonami jest dla niego ciężkie a co dopiero jak się do tego dołoży fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
i tak jest ze wszystkimi tabsami bo mają podobny skład i we wszystkich ulotkach jest napisane że palenie zwiększa ryzyko wystąpienia zakrzepów w żyłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia45
Z reszta jak rzuce to wyjde na plus, nie bede juz sie tym trula. Dzieki mirvell ze odpisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
nie ma za co. a skoro zamierzasz zacząć je brać to od razu uprzedzę że branie pierwszego blistra opiera się na cierpliwości, bo zauważyłam taką tendencję że dziewczyny przy pierwszym blistrze zasypują forum setkami pytań i się strasznie boją a jak już przychodzi drugi i trzeci to nawet nic nie pisza bo wszysko wraca do normy. ja już miałam z nich rezygnować bo plamiłam cały miesiąc i już sie martwiłam że są dla mnie złe, a tym czasem wszystko minęło po pierwszej tabletce drugiego blistra. dlatego cierpliwości i wytrwałości a wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaajja
hm a ja ostatnio ciagle omijam godzine brania zawsze biore o 12 ostatnio wzielam o 16.45 bo zapomnialam wziac ze soba a wyszlam a poziej tak o 11.30-10.45-12.30 bo bylam w pracy ----mloda polozna czy to cos moglo zaburzyc????prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaajja
to pierwszy tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaajja
bistra bo to juz jakies 11 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia45
Juz jakis czas czytam to forum i czytałam o skutkach ubocznych jakie mogą wystąpić ale że później bedzie ok. Więc jestem przygotowana na wszystko, jestem cierpliwa osoba wiec nie powinno byc wiekszych problemow. Pytałam o palenie bo nie chce wpasc przez to w jakas chorobe. Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
ja dzis koncze 1 biste,ale nie wiem co robic bo mam plamienia takie jak miesiaczka Ratujcie bo zastanawiam sie czy ichj nie odstawic! co mam robic Doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana22 - owe plamienia są normalne i powinnaś o tym wiedzieć jeśli przeczytałaś choć z dwie strony tego forum, albo ulotke. Bierz dalej... powinny minąc w raz z 2 opakowaniem, a w ekstremalnych przypadkac ok. 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
czytalam ,ale coraz bardziej sie obawiam Dobra dzieki za podpowiedz,bede brac Teraz to napewno sa to niby te plamienia,bralam wczesniej diane35 i zawszw w 4 dniu po odstawieniu dostawalam okresu!takze czekam na okres aczkolwiek mam wrazenie jakbym go juz miala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana22 - nie przejmuj się, każda z nas to przechodziła. A jak nie każda to większość... 2 blister jest już spokojniejszy. Ja większej różnicy podczas przerwy nie wyłapałam, może plamienie było troche silniejsze. Napewno nie długo będzie dobrze. Gdyby nie mineło do 3 blistra to udaj się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
acha,bo ja mam porownanie bo przy dianie 35 mialam plamienie 1 dzien i ustapilo odrazu przy 1 bistrze to bylo a potem juz nic sie nie pojawilo a teraz zmienil mi lekarz tabsy i jak widac boje sie ze cos jest nie tak Ale uspokoilas mnie!dzieki! bedze spokojniejsza:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
hej dziewczyny czy któraś z was wie czy RAMOCLAV osłabia działanie Yasminelle??? prosze pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal mam problemy z cerą:(Pije dużo wody, nawilżam kremami a skóra nadal jest bardzo sucha. Do tego przy pierwszym opakowaniu powyskakiwało mi mnóstwo takich małych krostek których nie mogę się pozbyć. Mam też ogromny apetyt i o ile zawsze miałam silną wolę tak teraz bardzo trudno jest mi go poskromić:( Mam nadzieje że będzie lepiej bo zaczynam już wątpić czy to są tabletki dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaaaaaaaaaa
Czesc! Bralam Yasminelle przez 9 miesiecy, po czym odstawilam tabletki na ok. 2 miesiace. Teraz chcialabym znowu zaczac je przyjmowac. Czy mam to zrobic tak jak z pierwszym blistrem, czyli od pierwszego dnia menstruacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
a ja zauważyłam popękane naczynka na udach jak myślicie to tylko chwilowa reakcja organizmu czy mam zacząć coś z tym robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×