Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mala636
okres dostalam w piatym dniu przerwy a tabletke wzielam w 8 dniu przerwy czyli 8 dnia od skonczenia sie tabletek. Czyli wszystko jest ok?? i tak zawsze mam brac 8 dnia od skonczenia sie bistra?? bez wzgledu kiedy dostane okres?? nie wiem tego bo moj gin mi tego nie powiedzial. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silly
hej dziewczyny, biore yasminelle od roku, schudlo mi sie troche, ale niewiadomo czy od pigulek czy od stresu;) generalnie jestem zadowolona choc zdarza sie ze czasami mnie mdli - czy to moze byc spowodowane tabletkami? czy ktoras z Was miala taki problem? ale generalnie moje pytanie jest inne - czy po roku stosowania powinnam zrobic jakas przerwe i wrocic do tabeletek po jakims czasie? pozdrawiam yasminellki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
a czy cos by sie stalo gdybym wziela w 7 dniu tej przerwy a nie w 8??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
okres dostalam 5 dnia przerwy a tabletke wzielam 8 dnia czyli wszystko jest ok?? i tak jest wasze ze w 8 dniu bez wzgledu na to kiedy dostane okres?? zawsze mam brac w 8 dniu przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania87
CZY lek przeciwbiegunkowy taki jak TRILAC wplywa na dzialanie tabletek yasminelle..dzieki za odp z gory:*:D i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania87
CZY lek przeciwbiegunkowy taki jak TRILAC wplywa na dzialanie tabletek yasminelle..dzieki za odp z gory:*:D i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
mala636--- wprowadzasz zamet..wpierw mówisz ze nie wziełas 3 tabletek potem ze po 7 dniowej przerwie wzielas kolejną teraz ze 8 dnia przerwy.... CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM ULOTKE albo nie bierz się za coś co Cie przerasta... zawsze 1 tabletke z każdego blistra bierze sięw ten sam dzien jesli była to np.środa to kończysz blister (bierzesz 21 tabletke we wtorek) czekasz 7 dni czyli środe czwartek piątek sobote niedziele poniedzialek i wtorek (jest 7?) i pierwszą tabletke z kolejnego blistra bierzesz znowu w środe...nie wazne czy krwawienie z odstawienia dostaniesz w 1 dniu przerwy czy 7... w tym nie ma żadnej filozofii i ginekolog też nie jest potrzebny trzeba tylko czytać tak dlugo aż sie zrozumie co jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
mala636 ---- wszystko jest w porządku, nowy blister zaczynasz zawsze w ósmym dniu przerwy, bez względu na to, kiedy wystąpiło krwawienia z odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
mala636 ---- wszystko jest w porządku, nowy blister zaczynasz zawsze w ósmym dniu przerwy, bez względu na to, kiedy wystąpiło krwawienia z odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Hania87--- wyjasnij mi od kiedy trilac jest lekiem przeciwbiegunkowym? gdybys przeczytala ulotke yasminell to na bank byś nie zdała tego pytania...widac ze ulotki trilacu też nie czytałas bo gdybys czytala to bys wiedziala ze to lek osłonowy podawany w trakcie i po antybiotykoterapii poza tym jeśli chodzi o biegunke podróżnych to nie leczy jej tylko zapobiega a to różnica...poza tym trilac jest lekiem ktory "odnawia " naturalną florę bakteryjną a skoro naturalną to wyjasnij mi czy bakterie ktore w normalnych warunkach występują w Twoim organizmie obniżają skutecznośc tabletek antykoncepcyjnych? Dziwie się,ze nie czytasz ulotek,ja lubie wiedziec co i na co biorę...fakt trzeba miec zaufanie dolekarzy ale nie bezgraniczne a czytanie naprawde nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
mloda polozna a czym roznia sie mercilon czy nuvaring od yasminelle? lepsze, gorsze? wiem, ze zalezy od organizmu, ale moze co przyblizysz, dlaczego nie skusilabys sie na yasminelle tylko wlansie tamte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
mloda polozna a czym roznia sie mercilon czy nuvaring od yasminelle? lepsze, gorsze? wiem, ze zalezy od organizmu, ale moze co przyblizysz, dlaczego nie skusilabys sie na yasminelle tylko wlansie tamte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaaa25
Witam Jestem obecnie na 10 opakowaniu yasminelle do konca tego opakowania zostało mi jeszcze 7 tabletek a mam plamienia. tzn że mam za małą dawkę hormonów, wczesniej nigdy tak nie miałam. Czyli trzeba będzie zmienić yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
nuvaring to krązek dopochwowy. moj ginekolog mi o nim wspominał, gdyby mi nie podpasowały Y. to sugerował spróbowanie krążka. ale Y podpasowały i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Młoda_23,oczywiscie,ze tabsy niezaleznie od pory maja skutecznosc byle o tym samy czasie,lub jak sie zapomni...zdazyc do 12h.Ja juz mam je przetestowane (jak i Rigevidon-starszy).Po tych i po tych dobrze czuje,zadnych skutkow ubocznych.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
dzieki dziewczny:) sory za ten zament ale zle napisalam myslalam ze zawsze sie bierze w pierwszym dniu dostania okresu. teraz wiem jak jest. Wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Gosia281 Dzięki za info:)Mam zamiar teraz kochać się z moim facetem bez gumki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
yamayeczka!!!! A co to za milczenie z twojej strony???Nic nie piszesz.Jak tam u Ciebie?Dobrze się czujesz?Wszystko ok? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania87
zapominalska ---> a skad ja mam wiedziec co to za lek jade po prostu za tydzen do tunezji i kolezanka mi powiedziala ze lepiej brac ten lek zapobiegawczo a jeszcze go nie zakupilam ani nic z tych rzeczy powiedziala mi ze to jest lek przeciwboegunkowy wiec napisalam to co mi powiedziala oczywiscie gdybym miala go juz w swoim posiadaniu przeczytalabym ulotke ale skoro nie mam jej w swoim zasiegu a informacje z internetu nie byly zbyt urozmaicone zadalam pytanie na forum wiec obyloby sie bez zbednych uwag chyba ze daje Ci ogromna satysfakcje takie wypowiadanie sie..mimo wszystko dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania87 - podejrzewam ze dostalabys odpowiedz \"milszą\" gdybyś odrazu wspomniala o tym ze nie masz jeszcze tego leku. Choc jak dla mnie to nie jest wytlumaczenie bo po wpisaniu nazwy TRILAC w google wyskakuja na pierwszej poyzcji strona gdzie można odczytać skład. Wystraczy poszukać trochę. Poza tym te choroby zoladkowe w Tunezji to duza przesada, sama tam bylam, nikogo z moich znajomych to rowniez nie dopadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania87
ja mysle ze jestesmy na tym forum po to by sobie pomagac i dzielic sie informacjami i swoimi odczuciami a nie zeby udzielac sobie jakis złosliwych odpowiedzi... rozumiem ze niektore pytania moga meczyc ale wtedy sie nie udzialjcie i nie komentujcie co to za problem a odp na moje pytanie wystarczylo napisac Tak lub Nie..nawet pol sekudny by to nie zajelo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania87 - a co by było jakby serwery padły i by nie bylo dostepu do kafeteri? wiesz jak ja zazwyczaj robie? sama szukam odpowiedzi w necie, czy u lekarza, czy w ulotce i dopiero jak nigdzie nie znajde to wtedy pytam dziewczyn. Tak jak napisala zapominalska, w zasadzie wsytarczyło przeczytać co to za lek by wiedzieć że nie ma on żadnego wpływu na tabletki. I to nie jest wyżywanie się na Tobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym się dowiedzieć od Was jakiego rodzaju występuje krwawienie po pierwszej tabletce? Ponieważ pierwszego dnia, gdy dostałam okres (dzień przed planowanym) miałam dość skąpe plamienie tzn takie jak zwykle w pierwszym dniu okresu. Tego samego dnia zażyłam pierwsza tabletkę Y. (o godz ok 23) i dziś rano krwawienie całkowicie ustało. Czy jest to normalna sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki off top - Hania87 w Tunezji nie masz się co bać o żołądek, dużo owoców i warzyw, generalnie zdrowsze żarcie niż w PL. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLICIEUSEMENT - po pierwszej tabletce roznie to bywa, niektorym dziewczynom zanikało krwawienie wogóle, natomiast innym jak np. mi trwało normalnie. Nie ma na to zasady :) A co do Tunezji to sie zgadzam, tylko trzeba pamietac by wode lepiej kupować w buteleczkach :) ach... wrocilabym tam chocby dziś :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A89
DLICIEUSEMENT - miałam tak samo. Nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, bo już się zaczęłam stresować :) A89 - > a czy krwawienie wystąpiło później tzn po kilku dniach czy dopiero w tygodniu przerwy ? Mimo braku krwawienia skuteczność antykoncepcyjna jest zachowana? WyjdźStąd -> oj, ja też bym się tam wybrała, cudne miejsce Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A89
DLICIEUSEMENT - będę czekała razem z Tobą na odpowiedź na to pytanie. Przerwa dopiero przede mną. Jestem jednak dobrej myśli i nie spodziewam się, żadnych krwawień przed przerwą (autosugestia). I uważam, że nie ma żadnych powodów, aby myśleć, że skuteczność antykoncepcyjna została zachwiana. Ona nie zależy od krwawienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-O-N-A
witam:) mam pytanko, czy lagodny srodek przeczyszczajacy dokladnie chodzi mi o Lactulose - MIP moze oslabiac dzilanie tabletek? pytam, gdyz w ulotce nie ma wplywu leku na srodki anty...:) pozdrawiam wszystkich milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny ! Biore Yasminelle od prawie miesiąca nie dolega mi nic , pewnie w piątek pójdę się przebadam czy wszystko w organiźmie jest ok , miewam tylko bóle w jajnikach ale to normalna sprawa , prawda? Aaa tak czytałam te posty o braniu asparginu i czy to jest konieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×