Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość cicha myszka
hmm...mi sie wydaje droga Ewo..ze jest wszystko ok..gdyz podczas stosunku bylas zabezpieczona..a tabletka dziala juz po 4h od wziecia jej...a to ze wymiotowalas to bywa..trzeba wziać druga i przez 7 dni uzywac dodatkowego zabezpieczenia (na wszeliki nie wielki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA 86
a jeśli wtedy nie wziełam drugiej tabletki:(??????boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha myszka
no tooo..no to powinnas przyjac tabletke tak szybko jak to mozliwe..nwet jesli oznacza to przyjecie dwoch. potem nalezy je rzylmowac o zwyklej porze. jezeli odbylo sie sosunek w tygodniu poprzedzajacym pominiecie tabletki lub zapomnialo sie zacza kolejny blister..po tyg.przerwy..trzeba zdawac sobie sprawe ze istnieje ryzyko ciazy..;/ w takim przypadku nalezy isc do lekarza.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha myszka
tak..własnie tak:) a jak z ta cena tych proszeczków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 85
na świetokrzyskiej jes tanio podobno..a o Pruszkowie to sie nie wypowiadam bo jeszcze mnie myszko jakimis gangsterami poszczujesz,ze Ci droga apteke zapodalam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
EWA 86 żadnej drugiej tabletki brać nie musisz! tabletka wchłania się około 3 godzin, takze jeżeli wymiotowałaś po 6, to już nie było jej w żołądku, jesteś normalnie zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eveliniątko możesz mieć plamienia, możesz mieć zwyczajny obfity "okres"-wszystko zależy od organizmu. I krwawienie występuje w 7 dniowej przerwie, może wystąpić nawet dopiero w 7 dniu, nie ma od tego żadnej reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha myszka
dzieki Aga..i nie bój sie Pruszkowa:) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
cicha myszka nie wprowadzaj ludzi w błąd. ona nie zapomniała tabletki, tylko wymiotowała 6 godzin od jej wzięcia, co nie zaburza działania antykoncepcyjnego, drugiej tabletki brać nie potrzeba! Poza tym gdybyście dziewczyny czytały ULOTKĘ nie byłoby niporozumień, głupich pytań i błędnych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
monik19 poczekaj około 3 miesięcy. Dodatkowym atutem tabletek antykoncepcyjnych ejst to że mogą poprawiać stan cery. Mogą, ale nie muszą. Zalecane są dla kobiet z trądzikiem łojotokowym, który jest skutkiem nadmiernego testosteronu. Nie możemy od nich wymagać, tego że weźmiemy jedną tabletkę i rozszerzone pory znikną, koloryt się poprawy i może jeszcze spłyca się zmarszczki... To są tabletki antykoncepcyjne a nie lekarstwo cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLABLABLA...
..TAK..ALE WLASNIE TAK PISALO NA ULOTCE O DRUGIEJ TABLETCE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
BLABLABLA... jeżeli wymioty lub ostra biegunka występują do 4 godzin po przyjęciu tabletki, to wtedy nalezy wziąć nową. Jeżeli jest to 6 godzin, to antykoncepcja jest zachowana. Tabletka dawno zdążyła się wchłonąć do organizmu i już działa, nie ma jej w żołądku, to składnika który już krąży po ogarniźmie nie można chyba zwymiotowac, no nie? Tym bardziej jeżeli to było jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde.. biorę te tabletki anty ale i tak się boję że zajdę w ciąże bo przecież gwarancji 100% nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eveliniątko Jak się boisz że zajdziesz w ciąże podczas brania tabletek, to pomyśl o innym śordku antykoncepcyjnym, który będzie bardziej skuteczny. Myślę że będzie to wstrzemięźliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eveliniątko a co do 100% grawitacji... to chyba nie chodzi ci o to jak pisałam że sperma i tak z Ciebie wypłynie. To że ona wypływa to nie znaczy że nie dochodzi do zapłodnienia. Może poczytaj podręcznik do biologii dla gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYNKA 23
OKI..to jesli w nocy dostane okresu..to wstajac rano moge np.ok.17 przyjac tabletke pierwsza?? czy z samego rana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
LUCYNKA 23 możesz koło 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalak
Witam! Biorę tabletki Yasminelle jeden cykl, ale przez cały ten czas miałam plamienie. Nie mam żadbych innych skutków ubocznych i bardzo dobrze się czuję biorąc te tabletki. Martwia mnie jedynie te plamienia, Teraz mam 7 dni przerwy, mam okres. Czy któraś z Was też miała podobny problem i czy te plamienia ustały i kiedy?? Bardzo proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa20
dziewczyny biore Yasminelle 5 dni i od 2 dni bola mnie nogi, zwłaszcza prawa noga(łydki).czy to jest powód do obaw?boje sie troche...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
lalak plamienia są rzeczą naturalną do 3 miesięcy, jeżeli jednak będą się utrzymywać dłużej, trzeba bedzie pomyśleć o zmianie tabletek na "silniejsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
misiaaa20 5 dni to chyba trochę za krótko żeby coś określić, może intensywnie ćwiczyłaś, albo nadwyrężyłaś łydkę? czasami rodzi się w nas przekonanie, że skoro bierzemy tabletki to naturalną rzeczą jest, że zaraz zacznie nas coś boleć, a przyczyna może być inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalak
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź!: -) Jestem właśnie po lekturze kilku dyskusji odnośnie stosowania tych tabletek i widzę, że plamienia są rzeczą naturalną u niektórych, wiadomo, każdy organizm inaczej reaguje. Mam nadzieję, że plamienia ustaną,bo są jednak męczące i są powodem dyskomfortu przy współżyciu;-/ to są moje pierwsze tabletki i dlatego też tak dokształcam się na forum. Raz jeszcze dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
lalak najcenniejszym źródłem wiedzy jest ulotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalak
Wiem :-) najpierw dokształciłam się u ginekologa a potem przestudiowałam ulotkę, jednak te planmienia mnie zdezorientowały, dltego też chciałam się poradzić na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
W zaszłym cyklu zapomniałam jednej z ostatnich tabletek, wiec z godnie z instrukcja drugie opakowanie rozpoczelam bez tygodnia przerwy.teraz jestem w drugim tygodniu tego drugiego opakowania i spozniłam sie rowno 12h...a wczoraj 1h niestety ciezki okres mam i nie mam glowy do tego. Czy moge byc spokojna? Czy jednak mogl mi sie bardzo rozregulowac cykl a moze nawet moglam wpasc ? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
W zaszłym cyklu zapomniałam jednej z ostatnich tabletek, wiec z godnie z instrukcja drugie opakowanie rozpoczelam bez tygodnia przerwy.teraz jestem w drugim tygodniu tego drugiego opakowania i spozniłam sie rowno 12h...a wczoraj 1h niestety ciezki okres mam i nie mam glowy do tego. Czy moge byc spokojna? Czy jednak mogl mi sie bardzo rozregulowac cykl a moze nawet moglam wpasc ? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Dodam ze zwrocilam uwage na to, ze troche pobolewaja mnie piersi...i od razu zaczełam snuc czarne wizje,a teraz juz sama nie wiem czy nie wkrecam sobie za duzo. i jeszcze dziswna rzecz.mam wieksza ochote na seks niz zwykle,a jak nie bralam tabletek zawsze tak mialam w czasie owulacji. Czy w zwiazku z tym moge albo przechodzic owulacje albo byc w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zapominalska ----- nie schizuj,nic Ci nie bedzie.Akurat 2 tydzien jest 'najlepszy' na spoznianie sie z tabletkami, bo nic sie takiego w tym czasie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess xD
Witam wszystkich! Mam takie pytanie bo niestety zapomnialam jednej tabletki wzisc w 3 tygodniu i wybralam opcje w której kończe blister i nie robie przerwy. I w ulotce pisało ze prawdopodobnie okres bedzie pod koniec 2 miesiaca , ale mogą być plamienia . Czy normlane jest to ze mam okres jakby mozna go było tak nazwac. Bo jest go strasznie mało. I raz jest raz nie ma. I tak juz 6 dni. Czy to normalne ?? czekam na odpowiedz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×