Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Genie- oj uwierz, ze to jedna z ostatnich metod, ktore podjelam. To nie jest tak "hop-siup" i wpadlam na pomysl, aby przytyc przez tabletki :( diety juz byly, silownia tez :/ Jem jak za dwie osoby..jest to decyzja tez mojego lekarza osobistego :) nie wiem moze to geny, bo rodzice tez byli "chudzielcami" w moim wieku..Wiem, ze same od siebie nie powoduja tycia, ale chodzi wlasnie o gromadzenie wody w organizmie..a jesli chodzi o zabezpieczenie przed ciaza, to wiadome ze laczy sie jedno z drugim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Siniak1987 --- chodzi Ci o gromadzenie wody? Chcesz miec cialo jak galareta,obrzeki na brzuchu,nogach ma piersiach o do tego piekny cellulit?Nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genie--- nie no, az tak zle to nie bedzie :),nie wierze.. to wtedy pomysli sie znowu nad silownia..narazie to nic nie wiedze :) Dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eewela2204 ja raz też miałam taki przypadek bardzo skąpego krwawienia między opakowaniami. nie wyniknęła z tego żadna tragedia, a klimatu przypadkiem nie zmieniałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunieczka
Siniak1987 - z jednej strony Ci fajnie bo ja akurat zastanawiam sie czy brac yasminelle gdyz boje sie ze przytyje po niej:( A skad u mnie ten strach ? Po Cilescie przytylam ponad 10 kg !!!!!!!!!!!! I nie marzy mi sie wiecej :( A tak przy okazji mozna stsowac Yasminelle z jakismis tabletkami odchudzajacymi typu Meridia ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunieczka---- widzisz i wlasnie ja sie dziwie, bo duzo slyszalam na temat tych tabl. ktore stosjuesz/stosowalas, ze najczestrzym skutkiem ubocznym jest tycie..i zastanawiam sie dlaczego wlasnie ich nie przepislam mi moj gin. Podobno Yasminelle sa dla kbiet o malej masie ciala( ale tak tylko slyszlam ), to moze dlatego je wlasnie mi przypisano :/ naprawde nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Siniak1987 Tabletki NIE są kaloryczne! mogą powodować zwiększenie łaknienia ale od nich samych się nie tyje! więc takie gadanie po tych lub po tych tabletkach przytyłam 5, czy 10 kg jest trochę bezsensowne, jest to sprawa samozaparcia, indywidualnego organizmu i przemiany materii. widocznie masz taką urodę chudzielca, jak opisujesz, masz szybką i sprawna przemiane materii i odziedziczyłas w genach skłonność nie do tycia i pewnie nic już na to nie poradzisz, a na pewno tabletki anty nie pomogą Ci przytyć! inne dziewczyny marzą o tym by być szczupłe więc może zacznij się cieszyć z tego że jesz co chcesz i w takich ilościach jakie chcesz i nie przekłada Ci się to na fałdki na brzuchu... więcej optymizmu i akceptacji samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjnaaaa87
Czy plamienia w postaci brązowawego śluzu, przy pierwszym opakowaniu yasminelle to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
wakacyjnaaaa87 przeczytaj ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacyjnaaaa87 ---> pewnie jak już zdążyłaś przeczytać w ulotce to doczytałaś się, że to normalne. To po prostu zwykłe plamienie i nie ma w tym nic nienormalnego jeśli występuje przez kilka pierwszych miesięcy przyjmowania tabletek (zazwyczaj do trzech miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Yasminelle ponad rok, zero kg po nich, cera mi sie poprawila znacznie... takze to kwestia organizmu. Zawsze jesli dzieje sie cos nie tak jakbysmy chcialy mozna odstawiac. Robi to troche rewolucje w organizmie ale czasem trzeba .... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
hej dziewczyny! ja koncze wlasnie 1 opakowanie yasminelle. nigdy wczesniej nie bralam anty a Mam 20 lat. Co zauważyłą...: Spadła mi znacznie waga z 60kg na 54,5 i tak utrzymuje sie cały czas... Co widze po spodniach ze wszystkie sa za szerokie... Wogole nie chce mi sie jesc, iak nigdy nie mam ochoty na cos słodkiego Poza tym... mam przesuszona skore;/ zaczela sie łuszczysz i trudno ja nawilzyc bo na dodatek mam problemy z cera a teraz widze ze troszke bardziej mnie wysypalo, czy TO NORMALNE???? I CZY SIE POPRAWI??? Biore anty w celu zabezpieczenia i poprawy wygladu cery... iI jeszcze jedno pyt-dzisiaj biore ost. tabl i czy moge brac bez przerwy jutro nastepne opakowanie w celu przesuniecia okresu;/???????????? prosze o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sam
Hej, muszę niestety brać wapno, by się "odczulić". Przeczytałam ulotkę - nie znalazłam niczego, przeszłam do strony 261, też nie ma w tej liście wapna. Biorę z firmy "zdrovit" czy coś takiego i jest tam jeszcze jedna substancja - niby ponoć odczulająca. Pytam się, bo ostatnio dowiaduję się coraz ciekawszych rzeczy - nie brać za dużo vitaminy c, nie pić za dużo soku z grejfruta... Już wolę się upewnić - można to brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
z pytaniem ---- moze tak byc bo yasminelle ma skladnik odwadniajacy i tracisz duzo wody,co widac po spadku Twojej wagi.Musisz wyrownywac te straty czyli pic duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sam
Hej, no dobra, wiem już, że wapno nie wpływa na działanie yasminelle, ale jest jeszcze taka dziwna substancja - kwercetyna. I O niej nie mogę niczego znaleźć. :( Może mi ktoś pomóc? Odpowiedzieć, albo chociaż odesłać do jakieś strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
do Mlodej polożnej---> tak wlasnie robie...zaczaelam pic duzo niegaz.wody... a Prosze odp mi jeszcze czy moge zaczac brac 2 opakowanie bez 7-dniowej przerwy?? dzisiaj koncze 1 i zalezy mi na przesunieciu okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula19
mam pytanko do mlodej poloznej bo ona powinna sie najlepiej na tym znac tzn chce zaczal stosowac yasminelle ale mam problemy z pecherzem i zazywam tabletki UROTON i APO-DOXAN i nie wiem czy beda one niekorzystnie wpływać na dzialanie yasminelle prosze cie kochana o jak najszybsza odpowiedz czekam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
z pytaniem ---- po 1 blistrze nie polecam.Ogranizm i tak przezywa maly 'szok' zwiazku z dodatkowa iloscia hormonow i ja bym mu dala wieceh czasu na oswojenie.Ale to juz Twoja decyja. mała sam --- nie sadze,zeby miala wplyw na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kasiula19 --- sprawdz czy substancje czynne tych lekow sa wymienione w ulotce.Nie znam tych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma_Rey ---> żelazo nie wpływa na działanie Yasminelle, więc możesz je brać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna- brałam teraz 2 opakowania bez przerwy, i niestety wtedy gdy powinnam mieć przerwe miałam plamienia.póżniej koniec i pod koniec 2-go opakowania zaczeły sie znów plamienia i po ich skonczeniu przyszedł okres (tak jakby troszke szybciej). w zwiazku z tym czy moze rozregulowało mi sie coś czy wszystko powinno być ok? dzis wezmę 2 tabl z kolejnego opak, ale dzis też kochałam sie z chłopakiem bez dodatk zabezpieczenia. boje sie troche że przez branie dwóch opak bez robienia przerwy mogło mi sie wszystko rozregulować przez te plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gosiek22 -- tak sie moze zdarzyc biorac 2 blistry pod rzad,wspominaja o tym w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentkaaaaa
Alma_Rey --------------->> Mi ginekolog przepisała jednocześnie Yasminelle i żelazo (mam słabą morfologię), więc nie masz się czego obawiać. Dziewczyny, powiedzcie mi po jakim czasie cera wróciła Wam do normy? Biorę pierwsze opakowanie i cera wyraźnie się pogorszyła. To ma podobno minąc, ale powiedzcie kiedy???? Poza tym nie mam żadnych skutków ubocznych, więc generalnie jestem zadowolona... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentkaaaaa ---> organizm może się przyzwyczajać do dodatkowej dawki hormonów przez kilka miesięcy. Zazwyczaj po trzecim miesiącu skutki uboczne powinny minąć, więc możliwe, że tak będzie u Ciebie. Nie pozostaje Ci nic innego tylko czekać, bo skoro nic innego Ci nie dolega to zmiana tabletek chyba nie miałaby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_89
hej dziewczyny mam pytanie czy podczas brania tabletek wydziela się jakiś śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile wy placicie za yasminelle? ja za swoje zaplacilam 42 zl to dla mnie szok bo zwykle za anty placilam 25 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×