Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Jess xD
dziekuje za odpowiedz, bo już się wystraszyłam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess xD
dziekuje za odpowiedz, bo już się wystraszyłam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menezis
dziewczyny pomocy!!!!! wczesniej psałam ze wypadaja mi włosy , i to sie coraz bardziej nasila co ja mam robic czy to od tabletek moze "młoda polozna" cos wie na ten temat bo zwariuje nie wiem co robic czy udac sie od razu do lekarza???? POMOCYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tą witaminą C? bo narazie wyczytalam dosc sprzeczne informacje.. mama powiedziala mi ze przy przeziebionym pecherzu najlepiej jest brac witamine C i pic duzo wody z cytryna.. wypilam dzisiaj z dwie szklanki (tak srednio jakbym wycisne z pol cytrtyny na dwie szklanki wody) i tak sobie mysle jaki jest limit.. ktos moze wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby Ale wydaje mi się, że jeśli mam plamienia już po paru ładnych miesiącach i to zanim rozpoczynam przerwę to coś tu jest nie tak...i to wygląda tak, jakby z miesiąca na miesiąc to się \"pogłębiało\". Sama już nie wiem :/ Nie chciałabym zmieniać tabletek... Bo naprawdę świetnie się po nich czuję, właściwie nie czuję, że cokolwiek biorę i nie mam żadnych skutków ubocznych. Ale i tak pewnie wyjdzie na to, że jeszcze trochę poczekam i zobaczę co będzie za miesiąc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby Ale wydaje mi się, że jeśli mam plamienia już po paru ładnych miesiącach i to zanim rozpoczynam przerwę to coś tu jest nie tak...i to wygląda tak, jakby z miesiąca na miesiąc to się "pogłębiało". Sama już nie wiem :/ Nie chciałabym zmieniać tabletek... Bo naprawdę świetnie się po nich czuję, właściwie nie czuję, że cokolwiek biorę i nie mam żadnych skutków ubocznych. Ale i tak pewnie wyjdzie na to, że jeszcze trochę poczekam i zobaczę co będzie za miesiąc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Funia89 jak bierzesz tabletki długo to krwawienie może się przemieniać w plemiania. a kilka plamek przez skonczeniem blistra nie swiadczy o tym ze musisz panikowac i myslec nad ich zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
coupelle kochana ja na Twoim miejscu zrobiłabym badanie moczu i udała się do lekarza. takie leczenie uroseptem i sokiem z cytryny nic Ci nie da, a pęcherz bedzie dalej niedoleczony. wiem co mówie, bo sama chciałam obejsc antybiotyk, a znosiłam tydzien meczarnie. lekarz przepisał mi bodajże duracef i po 2 dniach nie miałam łzach w oczach po wyjsciu z toalety. ale to Twoja decyzja co do limitu wit C to mloda polozna pisała o nim kiedys, ja sie niestety nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Cześć dziewczyny :):):) Biorę prawie już od roku tabletki. Czekam właśnie na krwawienie z odstawiania po dwóch opakowaniach wziętych jedno po drugim. Mam nadzieję, że krwawienie wystąpi? Akurat nie pasowało mi to krwawienie, więc aby jemu zapobiec wzięłam drugie bez robienia przerwy. Raz tak zrobić można w roku...Zawsze jakieś obawy są czy krwawienie będzie, . . . Będzie czy nie??? wiem głupie pytanie, ale jestem tylko człowiekiem =) Pozdro :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Cześć dziewczyny. Biorę od prawie roku tabletki. Postanowiłam raz wziąc 2 opakowania po sobie, bez robienia przerwy(akurat miałam ważny wyjazd, chciałam uniknąć tego a la okresu) Właśnie czekam na krwawienie z odstawienia. Będzie ono? Trochę się boję..... Pozdrawiam :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Hej dziewczyny... Miałam wyrywanego zęba 2 dni temu i dalej mam trochę opuchnięte dziąsło... nie wiem czy znacie się na tym, ale czy to normalne ze dalej jest opuchnięte trochę? i boli jak się goi? Mam nadzieję, że to przejdzie bo wyjeżdżam we wtorek i jakoś nie uśmiecha mi się brać antybiotyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllla
Nie martw sie. Ma prawo pobolewac cie przez kilka dni i byc lekko opuchniete, zwlaszcza, ze jest dosc cieplo. Jesli jednak utrzymywac bedzie sie to wiecej niz 4/5 dni to radze udac sie do stomatologa. bys moze nie wszystko zostalo usuniete z zebodolu przy ekstrakcji. Co do bolu przy gojeniu, to raczej rzadkosc..z reguly boli, bo dziaslo jest bardzo delikatne , a zostalo powanzie naruszone, nie jest to raczej bol swiadczacy o gojeniu sie ranki ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaP
a więc tak.. Dzisiaj mam 7 dzień przerwy, 4-tego dostałam okres,jest mały, mało skrzepów(raktycznie w ogóle)... przez te 4 dni zużyłam może z 5 podpasek. MArtwię się, wiem,że okres podczas brania tabletek anty jest mniej skąpy,ale aż tak? Jestem po drugim opakowaniu, po pierwszym okres był znacznie bardziej obfity. Dlaczego TERAZ jest go tam mało?! Ciąża?! Wg mnie niemożliwa, przyjmowałam wszystko zgodnie z ulotką. Tutaj też liczę na pomoc. (Biorę yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam. zostalo mi 6 tabletek do konca 3go opakowania. przed wczoraj dostalam kw\rwawienia, co wczesniej nie mialo miejsca. dzisiaj krwawienie przerodzilo sie w bardzo obfite jak okres. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam. zostalo mi 6 tabletek do konca 3go opakowania. przed wczoraj dostalam kw\rwawienia, co wczesniej nie mialo miejsca. dzisiaj krwawienie przerodzilo sie w bardzo obfite jak okres. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam. zostalo mi 6 tabletek do konca 3go opakowania. przed wczoraj dostalam kw\rwawienia, co wczesniej nie mialo miejsca. dzisiaj krwawienie przerodzilo sie w bardzo obfite jak okres. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam. zostalo mi 6 tabletek do konca 3go opakowania. przed wczoraj dostalam kw\rwawienia, co wczesniej nie mialo miejsca. dzisiaj krwawienie przerodzilo sie w bardzo obfite jak okres. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko123
Dziewczynki, biorę Yasminelle od grudnia i jakos nigdy nie brałam pod uwage mozliwosci wpadki a tabletkach ale ze wzgl zdrowotnych dziecko nie jest teraz wskazane. jednak przeczytałam wątek w pewnym portalu http://www.byckobieta.pl/33,5363,0,chyba-jestem-w-ciazy-.html i kazda która sie tam odzywa (prawie kakzda) twierdzi ze zawszla w ciaze po tabletkach. Wiem ze pewnie poradzicie mi zeby uzywac dodatkowo prezerwatyw ale w koncu nie po to truje sie hormonami. I czy to prawda ze organizm przyzwyczaja sie do nich i przestaja byc skuteczne? Wiem ze zadaje głupie pytania ale sama nie umiem sie uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam. zostalo mi 6 tabletek do konca 3go opakowania. przed wczoraj dostalam kwrwawienia, co wczesniej nie mialo miejsca. dzisiaj krwawienie przerodzilo sie w bardzo obfite jak okres. o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witam. zostalo mi 6 tabletek do konca 3go opakowania. przed wczoraj dostalam kw\rwawienia, co wczesniej nie mialo miejsca. dzisiaj krwawienie przerodzilo sie w bardzo obfite jak okres. o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
Boże... przepraszam internet mi sie psuje i tyle razy mi sie wiadomość wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onefornobody
Słonko123 najlepiej zrobisz jak przestaniesz czytać takie bzdury... wypowiedziala sie tam jedna osoba, która twierdzi ze zaszla w ciaze przy stosowaniu tabletek i jedna która zaszła w ciąże bo je odstawiła. Reszta to tylko spekulacje i nic nie znaczące gdybania. miliony kobiet stosują doustna antykoncepcje i jakos nie zachodza w ciaze. Takie przypadki zdarzaja sie bardzo rzadko i w wiekszosci z przyczyn niezaleznych od tabletek, ale od nas samych. Przestan sie stresowac i zaufaj metodzie jaka sobie wybralas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onefornobody
Słonko123 najlepiej zrobisz jak przestaniesz czytać takie bzdury... wypowiedziala sie tam jedna osoba, która twierdzi ze zaszla w ciaze przy stosowaniu tabletek i jedna która zaszła w ciąże bo je odstawiła. Reszta to tylko spekulacje i nic nie znaczące gdybania. miliony kobiet stosują doustna antykoncepcje i jakos nie zachodza w ciaze. Takie przypadki zdarzaja sie bardzo rzadko i w wiekszosci z przyczyn niezaleznych od tabletek, ale od nas samych. Przestan sie stresowac i zaufaj metodzie jaka sobie wybralas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
olenkaaa byc może Twoje tabletki nie trzymają cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Słonko123 dłuotrwałe branie hormonów, nie sprawia że nie są one skuteczne. co do zabezpieczenia podczas brania tabetek to wynosi ono ponad 99% a zajsc w ciaze zawsze jest o wiele wiecej, co jest skutkiem przyjmowania tabletek niezgodnie z ulotka, nieprzestrzegania zasad o laczeniu lekow, itp. metoda antykoncepcyjna to Twój wybór, zauważ tylko że bardziej skuteczna może być tylko wstrzemięźliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zakłopotanaP skąpe krwawienie nie jest objawem ciąży. tabletki zawczaj skaracją "okres" i sprawiają że jest on bardziej skąpy i mniej bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
lovemusicher powinno normalnie wystapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattarzynka
czy któraś z was sie dodatkowo zabepiecza prezerwatywa mimo ze bierze pigułki?czy tylko ja sie tak boje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaa
własnie wczoraj ginekolog przepisała mi Yasminelle. Jest to moja pierwsza antykoncpecja jaka w ogole bede zazywac. Podzielcie sie ze mna opiniami na jej temat:) ja tez mam zamiar stosowac dodotakowo prezerwatywy ;) bo mam stracha ze hej!! pozdrawiam i prosze o odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menezis
haniaa__duzo est dobrych i zlych opini na temat tych tabletek. ja biore tydzien zaledwie a juz zaczynam załowac ale dokoncze tylko to jedno opakowanie i na tym koniec nie chce byc łysa, a i tak stosujemy dodatkowe zabezpieczenia. a po zatym jestem znuzona po nich i sie chce. to tyle mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×