Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

jeśli wierzyc testom, 2 na niemal 12tys. kobiet biorących Yasminelle zaszly w ciąże w tym 1 z nich często zapominała o braniu tabletek. Strach istnieje-bo trudno taka antykoncepcje namacalnie kontrolowac. ale zawsze mozna wspomoc sie prezerwatywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykrakałam ;/ 27 dzień cyklu-pojawia sie brazowawe lekkie plamienie. Mam czekac na normalne i wtedy brac pierwsza tabletke, tak? przepraszam, że tak pytam i panikuje ale sie denerwuje,bo chce zeby wszystko bylo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_o_u_z_a
pytanie z innej beczki, czy yasminelle, i w ogole jakiekolwiek inne tabletki mozna łączyć z alkoholem? i czy alkohol nie wpływa na skutecznosc tabletek, np zmnieszając ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zouza-> alkohol nie wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych (pod warunkiem ze nie bedziesz wymiotować). Jedynie paperosy zmniejszają skutecznosc. Prosze o odp. na moje pytanie powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tallq
mam takie pytanie...brałam tabletki przez 2 lata i postanowiłam w koncu zrobic sobie przerwe... powinnam miec juz okres a tu nic...zero...czy ktoras z was tez po odstwieniu tab letek tak miała? nie mam pod reka ulotki z yasminelle i nie moge sprawdzic czy podaja to w skutkach ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kaha-kaszanka ---- wez tabletke jak zobaczysz krew koloru czerwonego a nie brazowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminelle zaczęłam stosować dwa miesiące temu, zaznaczam że wcześniej nie brałam antykoncepcji, i pierwszy miesiąć horror, codziennie jest mi niedobrze bóle głowy i brzucha, masakra ale czytam ulotkę i neta początki bywają trudne no to ok, drugi miesiąc mnie dobil tycie, puchnięcie masakra, domęczyłam drugi miesiąc z miłości do faceta, poszłam do ginekolog i powiedziała na moje rozterki krótko : nietolerancja, propozycja na 2 miesiące odstawić, ale chyba dawno się nie kochała, więc zmieniłam na tri minulet a za miesiąc przechodzę na plastry jestem odważna cóż pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa19
witam mam pytanko dostalam okres dzis o 22.30a juz od 19mialam takie malutkie brazowe plamki i zawsze tabletke bralam o godz21wiec czy jak jutro wezme tabletke o godz21to nie bedzie za pozno blagam odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa19
witam mam problem dostalam okres dzis o godz 22,30 ale juz od 19 mialam takie mlutkie brazowe plamki i zawsze biore tabletke o 21 wiec jak jutro wezme o21 to nie bedzie za pozno prosze odpiszcie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birdek
Zaczynam się bać. Przez trzy miesiące brałam Mercilon, ale miałam tak złe objawy, że lekarz przypisała mi Yasminelle. Ale skoro to jest ten sam skład, to czy nie będę miała znowu tych samych skutków ubocznych? Jeśli by coś komuś pomogło w odpowiedzi: przytyłam 11 kg, zepsuła mi się cera, miałam nudności, piersi powiększyły mi się o 7 cm w obwodzie, nie miałam siły, miesiączka była bardzo bolesna, miałam wahania nastrojów... generalnie - masakra. Mam nadzieję, że Yasminelle będzie lepszy. Jeśli można, to proszę o wsparcie, bo boję się zacząć brać kolejne środki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Birdek --- mercilon i yasmienlle nie maja tego samego skladu.To nawet nie jest ta sama generacja tabletek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
kaha-kaszanka--------papierosy nie zmieniszaja skutecznosci tabletek, nie powinno sie palic,bo istnieje wieksze ryzyko zakrzepicy i innych rzeczy za to alkohol WPLYWA na branie tabletek- tak powiedziala mi moja ginekolog, ze jesli w czasie kiedy bierze sie tabletke wypijemy duzo alkoholu to tabletka moze sie nie wchlonac.przeciez zadnych lekow nie powinno sie laczyc z alkoholem!!!jakie wy czasami bzdury gadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
kaha-kaszanka--------papierosy nie zmieniszaja skutecznosci tabletek, nie powinno sie palic,bo istnieje wieksze ryzyko zakrzepicy i innych rzeczy za to alkohol WPLYWA na branie tabletek- tak powiedziala mi moja ginekolog, ze jesli w czasie kiedy bierze sie tabletke wypijemy duzo alkoholu to tabletka moze sie nie wchlonac.przeciez zadnych lekow nie powinno sie laczyc z alkoholem!!!jakie wy czasami bzdury gadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniczkaa
dziewczyny: w niedziele wracalam wzielam tabletke 3 godz pozniej,w pon normalnie i we wtorek kochalam sie z chlopakiem,mysliscie ze ta 3 godzinna roznica moze cos zlego zrobic? zawsze biore tablteki tak z pol, godz roznicca,czy to obniza ich dzialanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, właśnie skończyłam pierwsze opakowanie yasminelle. tabletki brałam raczej regularnie. Dzisiaj powinnam dostać okres, ponieważ dziś rozpoczęła się 7-dniowa przerwa. Czy krwawienie powinno pojawić się już pierwszego dnia przerwy czy ogólnie w którymś z 7 dni. Proszę o jak najszybszą odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, właśnie skończyłam pierwsze opakowanie yasminelle. tabletki brałam raczej regularnie. Dzisiaj powinnam dostać okres, ponieważ dziś rozpoczęła się 7-dniowa przerwa. Czy krwawienie powinno pojawić się już pierwszego dnia przerwy czy ogólnie w którymś z 7 dni. Proszę o jak najszybszą odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, właśnie skończyłam pierwsze opakowanie yasminelle. tabletki brałam raczej regularnie. Dzisiaj powinnam dostać okres, ponieważ dziś rozpoczęła się 7-dniowa przerwa. Czy krwawienie powinno pojawić się już pierwszego dnia przerwy czy ogólnie w którymś z 7 dni. Proszę o jak najszybszą odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Krwawienie z odstawienia powinno pojawic w czasie tej 7 dniowej przerwy, ja np dostaje 4 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Krwawienie z odstawienia powinno pojawic w czasie tej 7 dniowej przerwy, ja np dostaje 4 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Krwawienie z odstawienia powinno pojawic w czasie tej 7 dniowej przerwy, ja np dostaje 4 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellllka
paniczkaa------------- te 3 godziny różnicy nie mają znaczenia.. teoretycznie masz się zmieścić w 12 godzinach.. przecież masz na ulotce napisane.. coś w stylu "tabletka wzięta później niż 12 h"... odwołuję Cię do ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellllka
paniczkaa------------- te 3 godziny różnicy nie mają znaczenia.. teoretycznie masz się zmieścić w 12 godzinach.. przecież masz na ulotce napisane.. coś w stylu "tabletka wzięta później niż 12 h"... odwołuję Cię do ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaaamm
Dziewczyny, przy którym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych okres staje się mniej obfity, krótszy? Bo po pierwszym opakowaniu miałam troszkę mniejszy,ale za to bardziej obfity niż teraz. Teraz jest go mniej niż miesiąc temu. Możliwe,że dopiero przy drugim opakowaniu organizm się \"przystosował\" i dlatego jest mniej obfity, a wcześniej minęło po prostu mało czasu aby okres się wyregulował, stał mniej obfity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaaamm
Dziewczyny, przy którym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych okres staje się mniej obfity, krótszy? Bo po pierwszym opakowaniu miałam troszkę mniejszy,ale za to bardziej obfity niż teraz. Teraz jest go mniej niż miesiąc temu. Możliwe,że dopiero przy drugim opakowaniu organizm się \"przystosował\" i dlatego jest mniej obfity, a wcześniej minęło po prostu mało czasu aby okres się wyregulował, stał mniej obfity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaaamm
Dziewczyny, przy którym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych okres staje się mniej obfity, krótszy? Bo po pierwszym opakowaniu miałam troszkę mniejszy,ale za to bardziej obfity niż teraz. Teraz jest go mniej niż miesiąc temu. Możliwe,że dopiero przy drugim opakowaniu organizm się \"przystosował\" i dlatego jest mniej obfity, a wcześniej minęło po prostu mało czasu aby okres się wyregulował, stał mniej obfity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce się doradzić, zgubiłam jedną tabletkę a więc mam ich 20 .Skończe brać w poniedziałek ,w celu bezpieczeństwa mam zrobić od poniedziałku 7 dni przerwy i zacząć kolejne opakowanie od wtorku ? czy nie robić przerwy ? Wiem ,że moge zabrać jedną z następnego opakowania ale to znowy jednej będzie mi brakowało w następnym cyklu! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce się doradzić, zgubiłam jedną tabletkę a więc mam ich 20 .Skończe brać w poniedziałek ,w celu bezpieczeństwa mam zrobić od poniedziałku 7 dni przerwy i zacząć kolejne opakowanie od wtorku ? czy nie robić przerwy ? Wiem ,że moge zabrać jedną z następnego opakowania ale to znowy jednej będzie mi brakowało w następnym cyklu! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce się doradzić, zgubiłam jedną tabletkę a więc mam ich 20 .Skończe brać w poniedziałek ,w celu bezpieczeństwa mam zrobić od poniedziałku 7 dni przerwy i zacząć kolejne opakowanie od wtorku ? czy nie robić przerwy ? Wiem ,że moge zabrać jedną z następnego opakowania ale to znowy jednej będzie mi brakowało w następnym cyklu! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×