Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość basiak2
biore juz drugi blister jasminelle.pierwszy byl NIE!!!MILY krwawienie caly miesiac blee ale drugi juz wszystko ok nie ma jak w pierwszym takiego bolu piersi.cera tragedia jesli mam byc szczera jednak czego sie nie robi dla bezpieczenstwa ....mam nadzieje ze bedzie skutecznie:P .mysle ze z czasem bedzie tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyytttttaaaaniiiiiieee
wiem ze pytanie glupie krepujace i nie na temat... ale czy można wyczuć palcem polipa na szyjce macicy? raczje nie, bo palec ogranicza sie do tego "guzka", czyli wejscia do szyjki, ale jakos wole sie upewnic, czy sama moge sobie sprawdzić z gory przepraszam za durne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nawilżania to sama woda nie nawilzy wody jak wypijemy wiecej to ją wydalimy, to przesąd ze trzeba pic duzo wody to skóra bedzie dobrze nawilzone. Trzeba spozywać jakieś nienasycone kwasy tłuszczowe, ktoś może próbował tabletek capivit hydra control????????????? albo jakichs innych nawilżaczy od wewnątrz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nawilżania to sama woda nie nawilzy skóry jak wypijemy wiecej to ją wydalimy, to przesąd ze trzeba pic duzo wody to skóra bedzie dobrze nawilzone. Trzeba spozywać jakieś nienasycone kwasy tłuszczowe, ktoś może próbował tabletek capivit hydra control????????????? albo jakichs innych nawilżaczy od wewnątrz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przygoda z Yasminelle zaczęła sie 3 miesiace temu..a dzisiaj ja zakoncze.. W czasie 1 opakowania czułam sie senna, rozdrażnona, doszedł trądzik i bolące piersi i oczywiscie plamienie przez całe opakowanie. 2 opakowanie to pozostała senność, ale w trakcie 3 które dzisiaj przestaje brac zaczeło sie:opuchnięte nogi szczegolnie pod lewym kolanem, dretwienie i sztywnosc lydek i stop, a dzisiaj rano doszlo pieczenie łydek i klatki piersiowej( miałam je rowniez wczesniej)..i telefon do pani ginekolog i kazała odstawic.We wtorek wizyta wiec zobaczymy co bedzie dalej..a szkoda bo myslalam ze sie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo89 --- Ja bym na Twoim miejscu poszla w trybie natychmiastowym do lekarza 1 kontaktu i pokazala te nogi.Ginekolog nic w tej sprawie Ci nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monalisa85 ----- mitem to jest lykanie tabletek ktore niby maja Cie nawilzyc od wewnatrz.Pij regularnie 1,5- 2l wody dziennie a efekty przyjda bardzo szybko.Łykaj wiecej tabletek a watroba Ci kiedys 'podziekuje'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja drugi tydzien lykam tabsy i jest ok:)moze dlatego ze generalnie moj organizm od stycznia zdazyl sie przyzwyczaic do hormonwo:) jak juz pisalam przeszlam z plastrow na yasminelle:) Generalnie czuje sie dobrze...troche \"poplamuje\" jesli tak to mozna okreslic ale nie nazekam:) Czuja sie spokojniejsza i lzejsza:) nic mnie nie boli piersi bardziej nie rosna:) nie mam sensacjio zoladkowych:) no i zobaczymy jak to dalej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja drugi tydzien lykam tabsy i jest ok:)moze dlatego ze generalnie moj organizm od stycznia zdazyl sie przyzwyczaic do hormonwo:) jak juz pisalam przeszlam z plastrow na yasminelle:) Generalnie czuje sie dobrze...troche \"poplamuje\" jesli tak to mozna okreslic ale nie nazekam:) Czuja sie spokojniejsza i lzejsza:) nic mnie nie boli piersi bardziej nie rosna:) nie mam sensacjio zoladkowych:) no i zobaczymy jak to dalej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja drugi tydzien lykam tabsy i jest ok:)moze dlatego ze generalnie moj organizm od stycznia zdazyl sie przyzwyczaic do hormonwo:) jak juz pisalam przeszlam z plastrow na yasminelle:) Generalnie czuje sie dobrze...troche "poplamuje" jesli tak to mozna okreslic ale nie nazekam:) Czuja sie spokojniejsza i lzejsza:) nic mnie nie boli piersi bardziej nie rosna:) nie mam sensacjio zoladkowych:) no i zobaczymy jak to dalej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolona. Troche co prawda mi wysypalo na twarzy ale nie az tak zeby sie martwic:) mam cos co p[rzypomina plamienia ale nie jest uciazliwe:) Czuje sie dobrze:) lzejsza z lekka...wczesniej bralam plastry wiec byc moze moje cialo przyzywczailo sie do hormonow:) Tabsy lepsze niz plastry...tamte sie odklejaly i wkurzalo mnie to tylklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa2727
młoda połozna---> te 1,5l wody dziennie potrzebne jest do nawodnienia organizmu tak??? a ma to wpływ na wagę tzn jesli np po yasminelle tyje sie to picie wody ureguluje ten problem w jakis sposób?? i jeszcze 1 pyt...tabletki typu ibuprom,apap NIE wpływaja na działanie yasminelle? jak na razie biore 2 dzien, z godzinke po wzieciu jestem troszke słaba ale przechodzi, pozatym nieznaczne uczucie sennosci,2 dni to jeszcze nic ale mam nadzieje ze tak bedzie do konca bo nie ma co za bardzo narzekać:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa2727
do młodej połoznej---> prosze powiedz mi czy te 1,5 l wody dziennie słuzy do nawodnienia organizmu ,tak??? a ma to jakis wpływ na wage jesli np po yasminelle tyje sie to ta woda pomaga jakoś wyregulowac przemiane materii??i jeszcze 1 pyt leki typu apap,ibuprom NIE wpływaja na działanie yasminelle tak????pytam dla pewnosci;) dziekuje z góry za odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawaaa2727 --- oragnizm nie jest glupi.Jak mu dostarczasz malo wody to robi zapasy i waga idzie w gore.Do tego dochodza zmiany hormonalne w ktorych dochodzi do zatrzmywania wody.Pijac regulranie pobudzasz metabolizm, nerki pracuja i zbedny nadmiar wody zostaje usuniety. Te leki nie wplywaja na yasminelle pod warunkiem,ze nie przekroczysz toksycznej dla organizmu dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
generalnie polecam te tabletki sa ok:) mam takie pytanie, bo mozna przekladac sobie okres nie robiac przerwy.. tylko ze ja juz 2 razy opuscilam sobie tydzien przerwyi teraz zamierzam znowu nie robic tej przerwy:( wiem ze to niedobre dla organizmu ale wyjezdzam akurat i same wiecie.. potem zamierzam juz przestac w ogole brac tabletki.. co sadzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yas.
czesc. :) mam takie pytanie... czy podczas stosowania tych tabletek można pić alkohol? i dlaczego w ulotce pisze ze jak juz trzeba to mozna popić woda tabletke.. tzn. ze lepiej bez popijania? prosze o szybką odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pić alkohol ale wtedy skuteczność tabletek spada.. Z tego co wiem to na czas gdy jesteś pod jego wpływem .. chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yas.
doradzcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
każdą tabletkę popijać należy wodą jeśli to możliwe:) więc popijaj ją czymś aby nie sokami z wyciskanych owoców bo różnie może to korelować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
pij alkohol ale nie dopuśc do zwrócenia razem z nim tabletki przez okolo 4 h po jej przyjęciu :).. apopijac wodą można a nawet trzeba...nie nalezy popijac jedynie sokami bo roznie moze to korelowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha
ponawiam pytanie.. Wskaznik Pearla okresla ile kobiet podczas stosowania danej antykoncepcji zaszlo w ciaze przy skrupulatnym przestrzeganiu zalecen dotyczacych danej metody. W zwiazku z tym mam pytanie. Jeśli wskażnik Pearla co do tabletek hormonalnych wynosi ok. 0,1 to co sie musiało stac zeby kobieta która przestrzega zalecen dotyczacych tej metody zaszła w ciaże?? drugie pytanie ay sie upewnic jak to jestz tym alkoholem?? mozna pic? jesli ide na impreze i wypije 3 piwka a potem bede wspolzyc to skutecznosc tabletek obnizy sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_87
Witam, ostatnio okreslilam wam swoja problemowa sytuacje, chodzilo o to, ze zapomnialam wziasc o niecale 10 godzin pierwsza tabletke 4 bistra a dzien wczesniej wspolzylam, no i mnie jakos uspokoilyscie, ze mozna przeciez zmienic sobie pore przyjmowania tabletek, a ja stwierdzilam, ze faktycznie nie mam co sie martwic, ale dzisiaj przypadkiem wzielam do reki ulotke od tabletek i stwierdzilam, ze moze jednak ja czegos nie doczytalam , badz nie pamietam. no i wlasnie czas brania tabletek zawsze mozna zmienic przy kolejnym bistrze, ale tylko sposobem wczesniejszego zazycia, jak to przeczytalam, to z powrotem zagoscil we mnie niepokoj:( Tak wiec dziewczyny róbcie wszystko, aby nie zapomniec i miec swiety spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaha --- jak to co by sie musialo stac? Musialo byc dojsc do odblokowania owulacji.Jest taki 1 % pechowych kobiet,ktore zachodza w ciaze z powodu wystapienia jakis zaburzen hormonalnych. Co do alkoholu.Pod zadnym pozorem nie mozna popijac nim tabletki,ani pic do \'zarzygania\'.Miedzy jednym a drugim musi byc co najmniej godzina przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha
dziekuje za odp ;) to dobrze bo ide na impreze i nie wiedziałam czy bede mogła sobie ulzyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
do młodej połoznej :) kochana pisałaś tutaj kiedys nazwe masci ktora pomogła Ci na rozszerzone pory i zaskorniki. Mogłabyś podać jeszcze raz? z góry dzieki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby ---- zel skinoren.Zawiera kwas ale moze byc spokojnie stoswany w lecie,ja go uzywalam tylko na noc bo skora taka bialawa sie robila.Jest drogi ok 50 zl.Jest tanszy odpowiedni kacne-derm? jakos tak,ale nie wiem czy skuteczny,opinie sa podzielone.Rownie zbawiennie dziala effaclar k, la roche -posay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
dzieki wielkie. coś wypróbuje bo mój swiecący nos i zaskorniki doprawadzaja mnie do szału :( używasz tego zelu punktowo, czy na cała twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby ---- uzywalam na cala twarz.Teraz tylko doraznie, jak cos wyskoczy.Matujaco dobrze dziala effaclar k,jest mikrozluszczajacy,nawilza i matuje.Stoswalam go rano i wieczorem.Lubie go chyba bardziej od skinorenu.Polecam tez plyn micelarny biodermy sebium,swietnie oczyszcza i matuje.A numerem jeden jest dla mnie zel oczyszczajacy avene cleanance.Cudo. Ehhh... o kosmetykach to ja moge duzo i dlugo pisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
10 dni przed koncem brania tabletek mam lekkie czerwone plamienia. czemu tak sie dzieje? powinnam sie niepokoić ? biore od pol roku yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×