Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

na chlopski rozum to jestes zabezpieczona bo ciagle bierzesz tabletki...ja dzis 1 raz wzielam jasminelle i mam nadzieje ze nie przytyje;p bo inaczej to sie zalamie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem
ktos pomoze? biore antybiotyk dopochwowo na ulotce pisze zeby skonczyc przed okresem jednak ja niewiem kiedy dostane okres moze jutro moze po jutrze a mam jeszcze kilka tabletek czy cos sie stanie jesli wezme i rano dostane okres i bedzie mi sie wylewala ta tabletka razem z krwia :? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajna_11 --- juz Ci kiedys chyba odp.4 dni to zadne spoznienie,ale cykl po odstawieniu moze byc nieregularny. kenia99999 ---- sama sobie wymysilas ta zoltaczke? Poziom bilirubiny moze wzrastac przy stosowaniu antykoncepcji,czy innych lekow ,ktore bierzesz na stale.A proby watrobowe? rumianek23 --- a dlaczego mialabys nie byc? MŁODA POŁOŻNO CZY --- po blistrach juz powinien. nicniewiem ---- nic sie nie stanie jak pozniej dostaniesz krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslfiodhsdfohus
młoda położno czy bactrim forte obniża skutecznosc tabletek? przetrzepalam obie ulotki i nic na ten temat nie znalazłam ale wole sie upewnic,z gory serdeczne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę 1 blister Yasminelle, we wtorek go kończę, ale wczoraj dostalam plamienia. Byłby to 21 dzień cyklu gdybym nie brała tabletek więc nawet nie jest to termin dawnej miesiączki. I co teraz? Skąd będę wiedzieć czy dostałam ten okres z odstawienia skoro plamię, krwawię już? Dziwne to. Tabletki działają na mnie tak że nie mam żadnych skutków ubocznych, cera się poprawiła, schudłam 1 kg, czyli ogólnie dobrze mi z nimi. W tym m-cu lekarz kazał zabezpieczać się dodatkowo bo zaczęłam je brać od 6 dnia cyklu. Czy w przyszłym m-cu ( po 7 dniowej przerwie) będę już zabezpieczona? Po czym poznać że tabletki na kogoś nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę 1 blister Yasminelle, we wtorek go kończę, ale wczoraj dostalam plamienia. Byłby to 21 dzień cyklu gdybym nie brała tabletek więc nawet nie jest to termin dawnej miesiączki. I co teraz? Skąd będę wiedzieć czy dostałam ten okres z odstawienia skoro plamię, krwawię już? Dziwne to. Tabletki działają na mnie tak że nie mam żadnych skutków ubocznych, cera się poprawiła, schudłam 1 kg, czyli ogólnie dobrze mi z nimi. W tym m-cu lekarz kazał zabezpieczać się dodatkowo bo zaczęłam je brać od 6 dnia cyklu. Czy w przyszłym m-cu ( po 7 dniowej przerwie) będę już zabezpieczona? Po czym poznać że tabletki na kogoś nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę 1 blister Yasminelle, we wtorek go kończę, ale wczoraj dostalam plamienia. Byłby to 21 dzień cyklu gdybym nie brała tabletek więc nawet nie jest to termin dawnej miesiączki. I co teraz? Skąd będę wiedzieć czy dostałam ten okres z odstawienia skoro plamię, krwawię już? Dziwne to. Tabletki działają na mnie tak że nie mam żadnych skutków ubocznych, cera się poprawiła, schudłam 1 kg, czyli ogólnie dobrze mi z nimi. W tym m-cu lekarz kazał zabezpieczać się dodatkowo bo zaczęłam je brać od 6 dnia cyklu. Czy w przyszłym m-cu ( po 7 dniowej przerwie) będę już zabezpieczona? Po czym poznać że tabletki na kogoś nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aslfiodhsdfohus ----- nie wplywa. karola27 ---- plamienia moga utrzymywac sie do 3 blistra.Skad bedziesz wiedziala czy dostalas krwawienia z odstawienia? Po tym,ze dostaniesz go w trakcie przerwy.Po czym poznac, ze tabletki nie dzialaja? Po pozytywnym tescie ciazowym ;-)Nie ma innej metody...Po 7 dniowej przerwie bedziesz juz zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmh
Jeśli chce sobie zrobic proby watrobowe i uklad krzepniecia to musze powiedziec ze stosuje antykoncepcje hormonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Dziewczyny mam pytanko: moge zaczac stoosowanie tabletek 4-5 dnia cyklu?Maialam mieseczna przerwe w przyjmowaniu i teraz mam zaczac na nowo.Pierwszego dnia po prostu nie wzielam, dostalam niespodziewanie okres, nie mialam mozliwosci rozpoczecia opakowania. Jesli wezme pozniej,to ktorego dnia najlepiej?Nie namieszam sobie w gospodarce hormonalnej? Wiem,ze wtedy musialabym sie dodatkowo zabezpieczac,ale chodzi mi glownie o zdrowotne bezpieczenstwo pozniejszego rozpoczecia tabletek. Nie chcialabym w weekend dzwonic do ginekolog,dlatego licze,ze mi pomozecie:) Z gory bardzo dziekuje.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Dziewczyny mam pytanko: moge zaczac stoosowanie tabletek 4-5 dnia cyklu?Maialam mieseczna przerwe w przyjmowaniu i teraz mam zaczac na nowo.Pierwszego dnia po prostu nie wzielam, dostalam niespodziewanie okres, nie mialam mozliwosci rozpoczecia opakowania. Jesli wezme pozniej,to ktorego dnia najlepiej?Nie namieszam sobie w gospodarce hormonalnej? Wiem,ze wtedy musialabym sie dodatkowo zabezpieczac,ale chodzi mi glownie o zdrowotne bezpieczenstwo pozniejszego rozpoczecia tabletek. Nie chcialabym w weekend dzwonic do ginekolog,dlatego licze,ze mi pomozecie:) Z gory bardzo dziekuje.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Dziewczyny mam pytanko: moge zaczac stoosowanie tabletek 4-5 dnia cyklu?Maialam mieseczna przerwe w przyjmowaniu i teraz mam zaczac na nowo.Pierwszego dnia po prostu nie wzielam, dostalam niespodziewanie okres, nie mialam mozliwosci rozpoczecia opakowania. Jesli wezme pozniej,to ktorego dnia najlepiej?Nie namieszam sobie w gospodarce hormonalnej? Wiem,ze wtedy musialabym sie dodatkowo zabezpieczac,ale chodzi mi glownie o zdrowotne bezpieczenstwo pozniejszego rozpoczecia tabletek. Nie chcialabym w weekend dzwonic do ginekolog,dlatego licze,ze mi pomozecie:) Z gory bardzo dziekuje.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILE MOZNA WAS PROSIC? NIE WYSYLAJCIE PO KILKA RAZY TEJ SAMEJ WIADOMOSCI !!!!!!!!!!!! ONE I TAK SIE WYSWIETLA! ROBICIE BAŁAGAN !!!!! hmh ---- musisz powiedziec lekarzowi,ktory bedzie interpretowal wyniki. mysza84 ---- w oragnizmie tak czy inaczej sobie namieszasz bo przerwa powinna trwac min. 3miesiace.Raz bierzesz raz nie i organizm wariuje. Jezeli rozpoczynasz branie miedzy 2-5 cyklem to porzez tydzien musisz sie zabezpieczac.Wystraczylo zajrzec do ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_myszka
mysza84--- już sobie namieszałaś, skoro zrobiłaś miesięczną przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
przepraszam za wyslanie tej samej wiadomosci,to chyba jakas wina serwera,ze tak sie dzieje i zasmieca sie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Mloda polozna-dzieki za odp. Z ta przerwa, to sa chyba rozne zdania, tzn ginka mowila mi,ze dobrze jest zrobic taka przerwe, na miesiac,badz dwa, tu piszecie,ze nie.No nic, juz zrobilam,wiec nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia99999
mloda polozno. Chodzi o to ze badania zrobilam sobie przede braniem tabletek anty, wiec logiczne ze to nie od nich mam wysoki poziom bilirubiny, a innych lekow nie przyjmuje, chodzi tylko o to ze moj ociec tez ma wysoki poziom bilirubiny i to pewnie genetycznie uwarunkowane.a tabl. dodatkowo ziwekszaja poziom bilirubiny, wiec skoro mam juz ponad normae to wydaje mi sie ze nie jest wskazane bym brala tabletki anty, poniewaz czytalam ze moze to doprowadzic do choroby gilberta, poza tym chcialam sie dowiedziec czy skutecznosc tabletek bedzie taka sama, bo skoro moja watroba nie funkcjonuje do konca dobrze, to moze tabletki antty beda sie zle wchlanialy i skutecznosc ich bedzie nizsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź, mam tabletki do wtorku a mam to plamienie to mam brać je do wtorku jakby nigdy nic? a odp wysyłałam raz a wysłało się 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu2ia
mam pytanko, koncze wlasnie pierwszy blister yasminelle i mam plamienia (czyli wedlug ulotki cos normalnego). ale chodzi mi o to, jak dlugo takie plamienia moga trwac? bo troche mi juz to przeszkadza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu2ia
mam pytanko, koncze wlasnie pierwszy blister yasminelle i mam plamienia (czyli wedlug ulotki cos normalnego). ale chodzi mi o to, jak dlugo takie plamienia moga trwac? bo troche mi juz to przeszkadza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu2ia
mam pytanko, koncze wlasnie pierwszy blister yasminelle i mam plamienia (czyli wedlug ulotki cos normalnego). ale chodzi mi o to, jak dlugo takie plamienia moga trwac? bo troche mi juz to przeszkadza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie odswiezacie strony po pare razy? kenia99999 --- nie wyczytalam,ze robilas je przed tabletkami.Musisz skonsultowac to z lekarzem,bo chora watroba wplywa na zly metabolizm lekow.Moze sprawic ,ze stezenie hormonow bedzie wieksze ( co tez nie jest dobre) a moze tak sie stac,ze oslabi ich dzialanie.Pytanie tylko, czy Twoja watroba faktycznie jest \'chora\', bo wcale tak nie musi byc.A jezeli jestes obciazona genetycznie to moze by bylo lepiej zebys stosowala antykoncepcje omijajaca watrobe. Zu2ia --- do 3 blsitra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was chcę się dowiedzieć czy macie podobne doświadczenia do moich? Jestem na tab już 8 m-cy i chyba się uzależniłam !!!!!! około 5 dnia przerwy czuje się żle dopadają mnie bóle głowy zawroty !!!!!!!!czy już zawsze musze je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
yyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmh
Mloda Położno Y biore juz kilka mieisecy i moj ogranizm sie do nich przyzwyczail. Od jakiegos miesiace mecza mnie okropne bole zoladka i mdlosci, zwlaszcza gdy np napije sie kawy, wszytsko sie potenguje. Postanowilam skonczyc bliser i nie brac nastepnego, bo jest to dla mnie bzyt uciazliwe,zeby przy takim szybkim trybie zycia miec nudnosci caly dzien ;( Czy powinnam zrobic jakies badania w zwiazku z tymi bolami? Na pewno chce zmienic Yasminelle na cos innego, moze nuvaring, albo inne tabletki, byc moze nie wywolaja one takich skutkow ubocznych. Prosze o rade. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmh ----- mysle,ze Twoj zoladek ma juz dosc lekow.Tak sie zdarza przy dlugotrwaym ich braniu,sluzowka zoladka jest podrazniona,moze dochodzic do jej uszkodzenia a nawet wrzodow.Ja bym poszla do internisty,zeby przepisal Ci cos na zoladek,zeby go troche podleczyc.Na pewno kawa idzie w odstawke,mocna czarna herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmh ----- mysle,ze Twoj zoladek ma juz dosc lekow.Tak sie zdarza przy dlugotrwaym ich braniu,sluzowka zoladka jest podrazniona,moze dochodzic do jej uszkodzenia a nawet wrzodow.Ja bym poszla do internisty,zeby przepisal Ci cos na zoladek,zeby go troche podleczyc.Na pewno kawa idzie w odstawke,mocna czarna herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
hmh - a moze po prostu masz chory zoladek od stresu, sama mowisz szybki tryb zycia, pewnie nie jedna kawa dziennie, duzo stresu to glona droga do wrzodow zoladka. wtedy zmiana tabletek ci nie pomoze tylko wizyta u gastrologa. a jk nie tabletki to plastry,albo globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nadzieja
witajcie!!!mam takie pytanko a wiec chodzi o to ze teraz przyjumuje drugie ostanie opakowanie tabletek anty yasminnellee bralam je jedynie na uregulowanie cyklu po pierwszym opakowniu dostalam normalnie okres, treaz biore drugie opakowanie i niestety w pierwszym tyg zapomnilam wogole pod rzad dwoch tabletem po tyg spoznilam sie tez z dwoma tabletkami o 12 godz, kochalam sie bez zabezpieczenia, strasznie boli mnie brzucho i piersi sa nabrzmiale i większe...czy to wina tabletek??jakie jest prawdopodobienstwo bycia w ciazy??prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×