Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lorenc
DO MLODEJ POOZNEJ mam pytanie w sprawie antybiotykow, kierowane w szczegolnosci do mlodej polozj, ale jesli ktos mial ten sam przypadek to prosze o pomoc. lekarz zapisal mi dzisiaj ROVAMYCYNE 3ml. czytalam ulotke Yasminelli, ale nie znalazlam ze ma ona jakis wplyw na ten antybiotyk, jednakze chcialam sie jeszcze upewnic, czy przez ten antybiotyk dzialanie Yas bedzie zmiejszone i musze sie dodatkowo zabezpieczac? jesli tak to przez ile dni od czasu skonczenia antybiotyku? przez 7? z gory dziekuje za podpowiedz. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyproblem
MŁODA POŁOŻNO chciałabym Ci serdecznie podziekowac! kilka miesiecy temu poradziłas mi 3x2 rutinoscorbinu i koncentrat wzmacniajacy naczynka z farmony. po 3 miesiacach takiej kuracji przestałam miec problem z naczynkami! jasne, ze napadowe czerwienienie sie raczej nie zniknie, ale moja skora jest wyraznie jasniejsza i przede wszystkim nie jest czerwona przez 90% dnia! DZIEKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny mam taki maly problem , chociaz wlasciwie nie ja ale moj facet . Otoz powiedzial mi ze po naszym ostatnim stosunku wyskoczyly mu krostki na penisie . Kochaliśmy sie ostatni raz w poniedzialek i jakos w srode chyba juz je mial dodam ze w sobote tez sie kochalismy . Czy jest to mozliwe zeby zarazil sie czyms odemnie ? Dodam ze nie tak dawno bylam u lekarza i nic mi nie wykryl . Zreszta gdybym cos miala typu grzybica pochwy zarazilby sie tym wczesniej a nie tak nagle teraz . Może to poprostu zwykle podraznienie . Dziewczyny co myslicie o tym ? Wiem ze to temat kompletnie nie zwiazany z yasminelle ale poprostu nie mam sie kogo poradzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny mam taki maly problem , chociaz wlasciwie nie ja ale moj facet . Otoz powiedzial mi ze po naszym ostatnim stosunku wyskoczyly mu krostki na penisie . Kochaliśmy sie ostatni raz w poniedzialek i jakos w srode chyba juz je mial dodam ze w sobote tez sie kochalismy . Czy jest to mozliwe zeby zarazil sie czyms odemnie ? Dodam ze nie tak dawno bylam u lekarza i nic mi nie wykryl . Zreszta gdybym cos miala typu grzybica pochwy zarazilby sie tym wczesniej a nie tak nagle teraz . Może to poprostu zwykle podraznienie . Dziewczyny co myslicie o tym ? Wiem ze to temat kompletnie nie zwiazany z yasminelle ale poprostu nie mam sie kogo poradzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slychajcie dziewczyny otoz mam taki problem , nie ja a wlasciwe moj facet , po naszym ostatnim stosunku ktory mial miejsce w poniedzialek na penisie wyskoczyly mu krostki , dodam ze kochalismy sie tez w sobote i nic nie dostal .Czy myslicie ze mogl sie zarazic czyms odemnie ? nie datk dawmo bylam u lekrza i nie u mnie nie wykryl , moze to poprostu zwykle podraznienie ? co o tym myslicie ? Sadze ze gdybym ja cos w sobie miala to te krostki wyskoczylyby juz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenc
drogie panie! czy jezeli robie sobie 7-dniowa przerwe, i po skoneczeniu tej przerwy biore pierwsza tabletke z blistra to kiedy moge zaczac uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
A czy droga Pani ma do dyspozycji ulotkę? Tam czarno na białym jest napisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenc
drogie panie! czy jezeli robie sobie 7-dniowa przerwe, i po skoneczeniu tej przerwy biore pierwsza tabletke z blistra to kiedy moge zaczac uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
Heyka, biorę Yasminelle od 6 dni. zaczęłam brać pierwszego dnia okresu, dziś mam ostatni dzień okresu. Mam bóle brzucha, a w nocy się budzę, rano mam mdłości i nie mogę nic zjeść, w ciągu całego dnia musze uważać co jem, do tego dochodzą zaparcia. Rozmawiałam z moim lekarzem i powiedziała że objawy te nie są koniecznie wynikiem brania tabletek, że może to być grypa żołądkowa itp. Boję się przerwać barnie tabletek, bo cykl całkiem się mi rozreguluje. Dodam tylko że przed zaczęciem brania tabl była lekko przeziębiona i osłabiona. Czy macie jakieś sugestie co powinnam zrobić, przerwac branie tabletek czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
Heyka, biorę Yasminelle od 6 dni. zaczęłam brać pierwszego dnia okresu, dziś mam ostatni dzień okresu. Mam bóle brzucha, a w nocy się budzę, rano mam mdłości i nie mogę nic zjeść, w ciągu całego dnia musze uważać co jem, do tego dochodzą zaparcia. Rozmawiałam z moim lekarzem i powiedziała że objawy te nie są koniecznie wynikiem brania tabletek, że może to być grypa żołądkowa itp. Boję się przerwać barnie tabletek, bo cykl całkiem się mi rozreguluje. Dodam tylko że przed zaczęciem brania tabl była lekko przeziębiona i osłabiona. Czy macie jakieś sugestie co powinnam zrobić, przerwac branie tabletek czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorenc --- jezeli bierzesz ten antybiotyk, do ktorego link Ci wyslala Genie, to zabezpieczasz sie przez caly czas brania antybiotyku + 7dni. pomocyproblem --- ciesze sie,ze pomoglo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
Heyka, biorę Yasminelle od 6 dni. zaczęłam brać pierwszego dnia okresu, dziś mam ostatni dzień okresu. Mam bóle brzucha, a w nocy się budzę, rano mam mdłości i nie mogę nic zjeść, w ciągu całego dnia musze uważać co jem, do tego dochodzą zaparcia. Rozmawiałam z moim lekarzem i powiedziała że objawy te nie są koniecznie wynikiem brania tabletek, że może to być grypa żołądkowa itp. Boję się przerwać barnie tabletek, bo cykl całkiem się mi rozreguluje. Dodam tylko że przed zaczęciem brania tabl była lekko przeziębiona i osłabiona. Czy macie jakieś sugestie co powinnam zrobić, przerwac branie tabletek czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairywitch
Heyka, biorę Yasminelle od 6 dni. zaczęłam brać pierwszego dnia okresu, dziś mam ostatni dzień okresu. Mam bóle brzucha, a w nocy się budzę, rano mam mdłości i nie mogę nic zjeść, w ciągu całego dnia musze uważać co jem, do tego dochodzą zaparcia. Rozmawiałam z moim lekarzem i powiedziała że objawy te nie są koniecznie wynikiem brania tabletek, że może to być grypa żołądkowa itp. Boję się przerwać barnie tabletek, bo cykl całkiem się mi rozreguluje. Dodam tylko że przed zaczęciem brania tabl była lekko przeziębiona i osłabiona. Czy macie jakieś sugestie co powinnam zrobić, przerwac branie tabletek czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairywitch
Heyka, biorę Yasminelle od 6 dni. zaczęłam brać pierwszego dnia okresu, dziś mam ostatni dzień okresu. Mam bóle brzucha, a w nocy się budzę, rano mam mdłości i nie mogę nic zjeść, w ciągu całego dnia musze uważać co jem, do tego dochodzą zaparcia. Rozmawiałam z moim lekarzem i powiedziała że objawy te nie są koniecznie wynikiem brania tabletek, że może to być grypa żołądkowa itp. Boję się przerwać barnie tabletek, bo cykl całkiem się mi rozreguluje. Dodam tylko że przed zaczęciem brania tabl była lekko przeziębiona i osłabiona. Czy macie jakieś sugestie co powinnam zrobić, przerwac branie tabletek czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fairywitch ---- daj sznase organizmowi na oswojenie sie z nowa sytuacja.Hormony to nie cukierki i maja swoje skutki uboczne,ktore czasami trzeba przetrzymac.Decydujac sie na hormony trzeba brac to pod uwage.Zaparcia i mdlosci to akurat te \'najagodnieszje\' sktuki uboczne,ktore moga byc wynikiem hormonow ale nie musza.Lekarz ma racje, to tez moze byc wirus.Ja sie meczylam tydzien z grypa zoladkow- jelitowa.Dieta lekkostrawna, a na zaparcia polecam activie.Pij regularnie raz dziennie a zobaczysz roznice :-) Generalnie oragnizm potrzebuje min 2 miesiecy na przystosowanie sie do nowych hormonow.Jezeli po miesiacu nie bedzie nic lpeiej to wtedy pogadaj z lekarzem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenkaa
witam, mam takie pytanie: dzis skonczyłam wlasnie branie tabletek i jutro zaczyna mi sie 7-dniowa przerwa (czwartek), a ja chciałabym zmienic dzien na poniedzialek, zebym zaczynała i konczyła bister, i czy teraz w poniedziałek moge zaczasc nowy bister?? bo okres dostane tak ok piatku, i stanie sie cos jak zaczne w poniedzialek brac tabletki? czy bedzie trzabylo stosowac jakies dodatkowe zabezpieczenie przez pierwszy tydzien?? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocina
styska88!jeżeli bylas u lekarza to na pewno z Toba wszystko ok!mojemu chlopakowi tez raz wyskoczyla jakas chrostka po paru dniach zniknęła i wszystko oki!rownie dobrze mogła mu wyskoczyc gdzies indziej,a tak prawie wyszlo,że na penisie....nie masz czym sie martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocina
styska88!jeżeli bylas u lekarza to na pewno z Toba wszystko ok!mojemu chlopakowi tez raz wyskoczyla jakas chrostka po paru dniach zniknęła i wszystko oki!rownie dobrze mogła mu wyskoczyc gdzies indziej,a tak prawie wyszlo,że na penisie....nie masz czym sie martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocina
styska88!jeżeli bylas u lekarza to na pewno z Toba wszystko ok!mojemu chlopakowi tez raz wyskoczyla jakas chrostka po paru dniach zniknęła i wszystko oki!rownie dobrze mogła mu wyskoczyc gdzies indziej,a tak prawie wyszlo,że na penisie....nie masz czym sie martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia88
styska88 Moze to Twoj chlopak sie czyms zarazil, dlaczego mialabys Ty go zarazić? Ja na Twoim miejscu bałabym się, żeby on mnie teraz tym nie zaraził. Jesli nie masz żadnych objawów, nie możesz być zarażona grzybicą pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
młoda położna----> dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocina
ten serwer jest tak zawalony....masakra.wyswietla ze nie udalo sie odpowiedziec na wątek a ty patrze trzy moje wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroooooooo
Brałam yasminelle przez rok , pozniej zrobilam pol roku przerwy , bo tak zalecil mi moj ginekologo , twierdzi ze dziewczyny w mlodym wiku powinny raz na jakis czas wracac do swojego naturalnego cyklu.. znow zamierzam wrocic do yasminelle, czy ktoras z Was tez robila taka przerwe ? i jak to na Was zadzialalo ????/jak ,,przeszlyscie..ponowne rozpoczecie brania tabletek ?????????prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja181
witam :) niedawno bylam u lekrza i przepisal mi wlasnie yasminelle, to moj pierwszy kontakt z tabletkami antykoncepcyjnymi i powiem szczerze ze troche sie boje chociaz z niecierpliwoscia czekam na miesiaczke i pierwsza tabletke :) slyszalam ze po tych tabletkach czesciej sie chudnie niz tyje i ze znacznie rosna piersi? czy mozecie to potwierdzic z wlasnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olensa181
witam :) niedawno bylam u lekrza i przepisal mi wlasnie yasminelle, to moj pierwszy kontakt z tabletkami antykoncepcyjnymi i powiem szczerze ze troche sie boje chociaz z niecierpliwoscia czekam na miesiaczke i pierwsza tabletke :) slyszalam ze po tych tabletkach czesciej sie chudnie niz tyje i ze znacznie rosna piersi? czy mozecie to potwierdzic z wlasnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllena
Mloda Polożno, przeczytałam gdzieś, że prezerwatywy nawilżone srodkami plemnikobojczymi mogą doprwadzać do poronien, bo srodki te maja zły wpływ na plemniki ""Bardziej prawdopodobny jest efekt teratogenny (uszkadzajacy) na plemniki i w ten sposob na zygote i jej dalszy rozwoj"" - nic z tego nie rozumiem...jaką zygotę??? przeciez jesli uzywa sie prezerwatyw to plemniki nie przedostaja sie do ciala kobiety wiec nie ma mowy o zygocie??? - proszę napisz co o tym sądzisz, bo ja z tego co przeczytalam nie rozumiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×