Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko. po pierwszym blistrze okres wystapil w 3 dniu. teraz jestem po drugim, jest 3 dzień a okresu nie ma...tylko jakis biały sluz. Czy moge być w ciąży? Czy okres zawsze występuje w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
grzywka kattt I po co tyle razy wysylasz albo odswiezasz strone? Okres w czasie brania tabletek nie wystepuje,a krwawienie z odstawienia moze pojawiac sie w roznych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaaa
witam, mam takie pytanie: dzis skonczyłam wlasnie branie tabletek i jutro zaczyna mi sie 7-dniowa przerwa (czwartek), a ja chciałabym zmienic dzien na poniedzialek, zebym zaczynała i konczyła bister, i czy teraz w poniedziałek moge zaczasc nowy bister?? bo okres dostane tak ok piatku, i stanie sie cos jak zaczne w poniedzialek brac tabletki? czy bedzie trzabylo stosowac jakies dodatkowe zabezpieczenie przez pierwszy tydzien?? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
mam pytanie w sprawie antybiotykow, kierowane w szczegolnosci do mlodej polozj, ale jesli ktos mial ten sam przypadek to prosze o pomoc. lekarz zapisal mi dzisiaj ROVAMYCYNE 3ml. czytalam ulotke Yasminelli, ale nie znalazlam ze ma ona jakis wplyw na ten antybiotyk, jednakze chcialam sie jeszcze upewnic, czy przez ten antybiotyk dzialanie Yas bedzie zmiejszone i musze sie dodatkowo zabezpieczac? jesli tak to przez ile dni od czasu skonczenia antybiotyku? przez 7? z gory dziekuje za podpowiedz. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATAASZA
witam panie ja już czwarty miesiąc stosuje tabletki yasminelle i zawsze w 7 dniowej przerwie już w pierwszym dniu tej przerwy pojawiało się krwawienie a teraz jest już drugi dzień przerwy a tu krwawienia nie widać czy powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam zapytanie bo nie uzyskalam nadal odpowiedzi :) moze mloda polozna mi cos doradzi albo inna z Was ktora miala podobny problem podczas zazywania 4 blistra yasminelle w trzecim tygodniu zapomnialam wziac jednej tabletki, tzn wzielam ja tylko ze minelo ponad 12 godzin, zamiast o 21 dnia poprzedniego zazylam ja o 11 dnia nastepnego. od poniedzialku zaczelam brac nastepne opakowania poniewaz nie zdecydowalam sie na tydzien odstawienia. w poniedzialek tez uprawialam seks i mam pytanie czy ochrona przed ciaza znacznie sie przez to zmniejszyla czy moge raczej spac spokojnie, bo nadal w tym samym stopniu bylam i jestem przed nia chroniona.pominiecie tabletki zdazylo mi sie po raz pierwszy dlatego tez mam pewne watpliwosci w tym temacie. bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek17
mam pytanie czy tabletki mogą powodowac ból żoładka, zastanawiam sie bo juz od tygodnia mam takie bole choc od soboty mam 7 dniowa przerwe a nie brałam zadnych innych tabletek, prosze o szybka odp. a co do wypadania włosów i bóli głowy to mam ten sam problem i nie mam już pojęcia jak z nim sobie radzic bo tabletkami przeciwbólowymi nie mam zamiaru siew truc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
grzywka kattt Sama min. doprowadzasz do zapychania serwera. Wiadomosc wystarczy wsylac JEDEN RAZ.Nie ma potrzeby tez odswiezania strony.Wiadomosci sie pojawiaja pozniej.Bez wzgledu na to ile razy wyslesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z bólem i napięciem piersi??? jestem po pierwszym blastrze i przez cały ten czas bolały, puchły i powiększyły mi się bardzo bodawki. To normalne? przy okazji brania tabletek musiałam uzupełnić garderobę o nowe, większe biustonosze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z bólem i napięciem piersi??? jestem po pierwszym blastrze i przez cały ten czas bolały, puchły i powiększyły mi się bardzo bodawki. To normalne? przy okazji brania tabletek musiałam uzupełnić garderobę o nowe, większe biustonosze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
Ja właśnie niedawno wybrałam sie do ginekologa i też p. doktor przepisała mi Yasminelle. To są moje pierwsze tab i strasznie sie tym stresuje czekam na okres aby zacząć zażywanie a tu chyba ze stresu i nerwów mi sie opóźnia. Już zaczynam sie martwić...a tu jeszcze czytam i czytam i jestem coraz bardziej przerażona i tak koło sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
Ja właśnie niedawno wybrałam sie do ginekologa i też p. doktor przepisała mi Yasminelle. To są moje pierwsze tab i strasznie sie tym stresuje czekam na okres aby zacząć zażywanie a tu chyba ze stresu i nerwów mi sie opóźnia. Już zaczynam sie martwić...a tu jeszcze czytam i czytam i jestem coraz bardziej przerażona i tak koło sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
Ja właśnie niedawno wybrałam sie do ginekologa i też p. doktor przepisała mi Yasminelle. To są moje pierwsze tab i strasznie sie tym stresuje czekam na okres aby zacząć zażywanie a tu chyba ze stresu i nerwów mi sie opóźnia. Już zaczynam sie martwić...a tu jeszcze czytam i czytam i jestem coraz bardziej przerażona i tak koło sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki800
cześ dziewczyny mam pytanie czy biseptol ma wpływ na tabsy..z góry dziekuje za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica312
hej dzisiaj lekarz przepisal mi Yasmin musze przejsc z Yasminelle poniewaz nie regulowaly mi miesiaczki!! teraz prosze o pomoc bo wiem ze jak sie przechodzi z innych tabletek nie robi sie tzgodnia przerwy tylko bierze sie na nastepnz dzien nowe opakowanie nowych tabletek !! to mam robic tydzien przerwy czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migocina
Czesc Laski!mam pytanie.jezeli okres dostalam rano a pierwszą tabletke wzielam o 18.00 to w niczym to nie przeszkadza?jestem tak samo zabezpieczona?czy powinnam wziasc tabletke rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migocina
Czesc Laski!mam pytanie.jezeli okres dostalam rano a pierwszą tabletke wzielam o 18.00 to w niczym to nie przeszkadza?jestem tak samo zabezpieczona?czy powinnam wziasc tabletke rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1a2a2
Czy któraś z Was przechodziła z Yasminelle na plastry?? w ulotce jest napisane, że jak się przechodzi z tabletek to pierwszy plaster przykleja się w pierwszym dniu okresu, potwierdzacie?;-) ja jestem w trakcie 2go msc brania Yasminelle i je zmieniam, bo strasznie mnie wysypało na twarzy, ból brzucha standardowo, do tego raz wpadam w euforie, innym razem jestem rozdrażniona i płakać mi się chce:/ a do tego mam zaparcia...dlatego zdecydowałam się na plastry, żeby zółądek odpoczął....najgorsze jednak jest to, że po pierwszym msc piersi nie tylko mnie bolały, ale w jednej mi się zrobiło zgrubienie, które dalej boli!narazie mam skierowanie na USG i dopiero po tym się okaże co to jest. Niemniej jednak, chciałabym się dowiedzieć jakie były Wasze odczucia po zmianie z tabl na plastry. wiem wiem, że kazdy organizm reaguje inaczej, ale może ktoś miał podobną sytuacje. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODA POŁOŻNO CZY
HEJ CZY PICIE WAPNIA MA WPŁYW NA TABLETKI Y ??? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migocina
Czesc!mam pyt.jezeli okres dostalam rano a pierwsza tabletke wzielam o 18.00 to w niczym to nieprzeszkadza?czy powinnam wziasc ją rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migocina
Czesc!mam pyt.jezeli okres dostalam rano a pierwsza tabletke wzielam o 18.00 to w niczym to nieprzeszkadza?czy powinnam wziasc ją rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnnnnnnnnnka
dziewczyny mam maly problem.biore yasminelle od poniedzialku.najgorsze u mnie jest to ze przed okresem mam takie brudzenie gatek bardzo brazowy sluzem i mialam tak prze soote i niedziele a w poniedzialek troszke mi krewki polecialo no to zaczelam brav tabletki. wiem ze jezeli to okres to musze sie zabezpieczyc dodatkwo przez tydzien ale co jezeli to nie byl okres? a powinno wziac sie 1 tabletke podczas okresu albo pozniej .zawsze mialam problem z okresem jak nie dwa tygodznie spoznienia to miesiac itd itd...czy jestem mimo tego zabezpieczona? błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny mam maly problem.biore yasminelle od poniedzialku.najgorsze u mnie jest to ze przed okresem mam takie brudzenie gatek bardzo brazowy sluzem i mialam tak prze soote i niedziele a w poniedzialek troszke mi krewki polecialo no to zaczelam brav tabletki. wiem ze jezeli to okres to musze sie zabezpieczyc dodatkwo przez tydzien ale co jezeli to nie byl okres? a powinno wziac sie 1 tabletke podczas okresu albo pozniej .zawsze mialam problem z okresem jak nie dwa tygodznie spoznienia to miesiac itd itd...czy jestem mimo tego zabezpieczona?prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoteCek175
Migocina- skoro juz wzielaś tabletke wieczorem to bierz ją o tej samej porze co dziennie To moje pierwsze tabletki anty w życiu. Kończę za niedługo 1opakowanie i będę robić przerwę 7 dniową. Co do skutków ubocznych to tak jak piszecie : bóle żołądka, podbrzusza, zaparcia (podejrzewam ze gromadzenie sie gazów w jelitach powoduje ten ból i uczucie "nadmuchania") Strasznie nie mile uczucie, zmiany nastrojów - częsciej jestem obojętna a czasem przygnębiona. Ból piersi , jednak nie zauważyłam zeby sie powiekszyly jak u was, a szkoda..:P przydalo by sie:) No i oczywiście te plamienia.. Oby zniknely po 3 blistrach:) Ogólnie znoszę dobrze przyjmowanie hormonów:) nie zwiekszyły mi one apetytu , bo waga sie utrzymuje na tym samym poziomie. Jednak jest cos co mnie zdziwiło.. zwiększyło mi sie LIBIDO !! hehe Troche to dziwne , bo z tego co czytam to w waszych przypadkach jest odwrotnie... czy wszytsko zemna ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×