Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Genie
olensa181 Spadek wagi moze wystapic,bo yasminelle maja skladnik odwadniajacy,wiec mozesz nie zatrzymywac wody albo moga zmniejszyc apetyt.Moga tez dzialac w druga strone....A piersi? Powiekszaja sie gruczoly piersiowe,wiec piersi sa nabrzmiale co moze byc bolesne.Po odstawnieniu hormonow wracaja do swojego dawnego 'rozmiaru'.Ja po yasminelle apetyt mialam w normie,nie zatrzymywalam wody tak jak kiedys wiec i na wadzie bylo mniej kg.Piersi mialam lekko nabrzmale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena
Mloda Polożno, przeczytałam gdzieś, że prezerwatywy nawilżone srodkami plemnikobojczymi mogą doprwadzać do poronien, bo srodki te maja zły wpływ na plemniki ""Bardziej prawdopodobny jest efekt teratogenny (uszkadzajacy) na plemniki i w ten sposob na zygote i jej dalszy rozwoj"" - nic z tego nie rozumiem...jaką zygotę??? przeciez jesli uzywa sie prezerwatyw to plemniki nie przedostaja sie do ciala kobiety wiec nie ma mowy o zygocie??? - proszę napisz co o tym sądzisz, bo ja z tego co przeczytalam nie rozumiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena
Mloda Polożno, przeczytałam gdzieś, że prezerwatywy nawilżone srodkami plemnikobojczymi mogą doprwadzać do poronien, bo srodki te maja zły wpływ na plemniki ""Bardziej prawdopodobny jest efekt teratogenny (uszkadzajacy) na plemniki i w ten sposob na zygote i jej dalszy rozwoj"" - nic z tego nie rozumiem...jaką zygotę??? przeciez jesli uzywa sie prezerwatyw to plemniki nie przedostaja sie do ciala kobiety wiec nie ma mowy o zygocie??? - proszę napisz co o tym sądzisz, bo ja z tego co przeczytalam nie rozumiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrasti
Witam. Od roku biorę Yasminelle ale od jakichś trzech miesięcy mam dziwne objawy i nie wiem czy są one związane z tabletkami. Jestem bardzo osłabiona, brak mi energii, śpię w ciągu dnia. Nigdy się to nie zdarzało. Zaczynam się zastanawiać czy nie odstawić tabletek. Proszę o radę. Do lekarza wybieram się w pon ale nie wiem czy zdoła mnie przyjąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrasti
Witam. Od roku biorę Yasminelle ale od jakichś trzech miesięcy mam dziwne objawy i nie wiem czy są one związane z tabletkami. Jestem bardzo osłabiona, brak mi energii, śpię w ciągu dnia. Nigdy się to nie zdarzało. Zaczynam się zastanawiać czy nie odstawić tabletek. Proszę o radę. Do lekarza wybieram się w pon ale nie wiem czy zdoła mnie przyjąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrasti
Witam. Od roku biorę Yasminelle. Od jakichś trzech miesięcy mam dziwne objawy: jestem bardzo osłabona, brak mi energii, śpię w ciągu dnia co nigdy się nie zdarzało.Nie wiem czy nie odstawić tabletek. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrasti
Witam. Od roku biorę Yasminelle. Od jakichś trzech miesięcy mam dziwne objawy: jestem bardzo osłabona, brak mi energii, śpię w ciągu dnia co nigdy się nie zdarzało.Nie wiem czy nie odstawić tabletek. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vrasti --- Wystarczy raz wyslac wiadomosc ani tez nie odswiezac strony.Ja bym na Twoim miejscu zaczela od internisty i zrobila morfologie i poziom cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja mam pytanie czy jest jakis limit przyjmowania tabletek? znaczy chodzi mi ze np. po roku przydalo by sie zrobic przerwe ... albo w innym czasie? jak tak to na jak dlugo ? i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrasti
wiem... mam problemy z netem stąd to powtórzenie...przepraszam "forumowiczki". Młoda Położno czyli sądzisz, że to nie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nus
Jesli chodzi o przerwe jaką kolwiek, to ja biorę yasminelle już drugi rok i nie robiłam sobie żadnych przerw (konsultuje się w tej sprawie z ginekologiem), wręcz przeciwnie niedługo idę po recepte na kolejne opakowania tych tabletek. Co do wagi, to brałam 2 miesiące przed yasminelle diane 35. W ciągu tych 2 miesięcy przytyłam po nich 4 kg. Później miałam jakieś 2 miesiące przerwy i nie mogłam wrócić do dwojej normalnej wagi i yasminelle mi pomogły w stracie wagi. ja jestem z nich super zadowolona. jedynym minusem to zaczęłam mieć ostatnio migreny w trakcie miesiączki (mam zawsze jeden dzień migrene) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle_000 --- przy niskoskladnikowych tabletkach nie ma generalnie takiego limitu.Jezeli badania sa ok,to nie ma potrzeby robienia przerwy. vrasti --- sadze,ze takie objawy nie musza koniecznie wystepowac z powodu tabletek.Mysle,ze warto wykluczyc tez inne rzeczy.Moze to byc np.objaw anemi,hiperglikemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nus
Ja stosuje Yasminelle już drugi rok. Moim zdaniem te tabletki są rewelacyjne i nie trzeba robić żadnych przerw (mój lekarz przepisuje mi od razu 10 opakowań i ostatnio jak u niego byłam powiedział żebym się zgłosiła z wynikami badań po roku po następne) Co do otyłości, to żadnych takich problemów nie miałam, wręcz przeciwnie. Yasminelle nie odwadnia, lecz ułatwia przepływ płynów w organiźmie. Z tym zgadzam się 100%. Przed yasminelle brałam 2 opakowania diane 35- nikomu nie polecam tego swiństwa. W ciągu tych dwóch miesięcy przytyłam 4 kg. Później zrobiłam sobie 2 miesiące przerwy od tabletek i zmieniłam lekarza, który przepisał mi Yasminelle. Po nich wróciłam do swojej normalnej wagi. Jedyne co zaczeło mi dolegać od niedługiego czasu, to migrena- raz dwa razy w trakcie miesiączki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocina
biore yasminelle od tygodnia i zauważylam,że wypada mi wiecej wlosow....byc moze to nie przez hormony.ale mam pytanie czy moge brac jakies preparaty na wzmocninie?typu belissa czy skrzypo-vita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 opakowań?! Nie wiem, czy współczuć Ci, czy zazdrościć tego ginekologa...Ja mimo wszystko wolę pójść do mojej ginki co te dwa miesiące po receptę i przy okazji z nią porozmawiać, czy aby wszystko w porządku. Rok niewidzenia się z lekarzem podczas przyjmowania tabletek brzmi trochę jak szaleństwo, moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenkaa
drogie panie! czy jezeli robie sobie 7-dniowa przerwe, i po skoneczeniu tej przerwy biore pierwsza tabletke z blistra to kiedy moge zaczac uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioloookk
drogie panie! czy jezeli robie sobie 7-dniowa przerwe, i po skoneczeniu tej przerwy biore pierwsza tabletke z blistra to kiedy moge zaczac uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
molenkaa Na kazdej stronie zadajesz to pytanie i nawet nie zauwazasz,ze ktos Ci odpowiedzial.Za kazdym razem piszesz pod innym nickiem i myslisz,ze nitk sie nie zorientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
molenkaa Pozatym bierzesz ten antybiotyk czy nie? Bo od tego zalezy odp. na Twoje pytanie,na ktore razy pare dostalas juz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNETA87
MAM TAKI PROBLEM...biorę dopiero 2 opakowanie tabletek w życiu...w pierwszym miesiącu brałam novynette ale potem lekarz przepisał mi Yasminelle...problem polega na tym że po skończeniu opakowania Novynette zrobiłam 7 dni przerwy a dowiedziałam się że nie powinnam jej robić tylko zacząć od razu brać yasminelle. ale było juz za późno.może ktoś mi powie czy pomimo tego że zrobiłam tą przerwę to i tak byłam zabezpieczona??czy tabletki przez to nie działały prawidłowo??PROSZę O ODPOWIEDź.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNETA87
MAM TAKI PROBLEM...biorę dopiero 2 opakowanie tabletek w życiu...w pierwszym miesiącu brałam Novynette, potem lekarz zapisał mi Yasminelle. Po skończeniu Novynette zrobiłam 7 dni przerwy i zaczęłam brać Yasminelle....dowiedziałam się że nie powinnan była robić przerwy tylko od razu zacząć brać Yasminelle.ale było już za późno...nie wiem teraz czy przez to że zrobiłam tą przerwę to nie byłam zabezpieczona???czy działanie tabletek przez to się obniżyło, a może w ogóle nie działają??PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNETA87
MAM TAKI PROBLEM...biorę dopiero 2 opakowanie tabletek w życiu...w pierwszym miesiącu brałam Novynette, potem lekarz zapisał mi Yasminelle. Po skończeniu Novynette zrobiłam 7 dni przerwy i zaczęłam brać Yasminelle....dowiedziałam się że nie powinnan była robić przerwy tylko od razu zacząć brać Yasminelle.ale było już za późno...nie wiem teraz czy przez to że zrobiłam tą przerwę to nie byłam zabezpieczona???czy działanie tabletek przez to się obniżyło, a może w ogóle nie działają??PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNETA87
MAM TAKI PROBLEM...biorę dopiero 2 opakowanie tabletek w życiu...w pierwszym miesiącu brałam Novynette, potem lekarz zapisał mi Yasminelle. Po skończeniu Novynette zrobiłam 7 dni przerwy i zaczęłam brać Yasminelle....dowiedziałam się że nie powinnan była robić przerwy tylko od razu zacząć brać Yasminelle.ale było już za późno...nie wiem teraz czy przez to że zrobiłam tą przerwę to nie byłam zabezpieczona???czy działanie tabletek przez to się obniżyło, a może w ogóle nie działają??PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNETA87
MAM TAKI PROBLEM...biorę dopiero 2 opakowanie tabletek w życiu...w pierwszym miesiącu brałam Novynette, potem lekarz zapisał mi Yasminelle. Po skończeniu Novynette zrobiłam 7 dni przerwy i zaczęłam brać Yasminelle....dowiedziałam się że nie powinnan była robić przerwy tylko od razu zacząć brać Yasminelle.ale było już za późno...nie wiem teraz czy przez to że zrobiłam tą przerwę to nie byłam zabezpieczona???czy działanie tabletek przez to się obniżyło, a może w ogóle nie działają??PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTOLINKAAaa
MAM TAKI PROBLEM...biorę dopiero 2 opakowanie tabletek w życiu...w pierwszym miesiącu brałam Novynette, potem lekarz zapisał mi Yasminelle. Po skończeniu Novynette zrobiłam 7 dni przerwy i zaczęłam brać Yasminelle....dowiedziałam się że nie powinnan była robić przerwy tylko od razu zacząć brać Yasminelle.ale było już za późno...nie wiem teraz czy przez to że zrobiłam tą przerwę to nie byłam zabezpieczona???czy działanie tabletek przez to się obniżyło, a może w ogóle nie działają??PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTOLINKAAaa
sory że tyle razy wysłałam wiadomość ale za każdym razem mi jakiś błąd wyskakiwał...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANTOLINKAAaa ---- wystarczylo raz wyslac.........Zajrzyj do ulotki a znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.Nie ufaj slepo kolezankom tylko zagladnij do \'zrodla\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTOLINKAAaa
gdyby było coś w ulotce to bym tutaj nie pisała...;-/jest tylko informacja jesli zmieniam tabletki na Novynette z innych....ale odwrotnej sytuacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×