Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość olka222
no a mi dzis konczy sie 7 dniowa przerwa a okresu jak nie bylo tak nie ma:(:( normalnie zalamka, jednak mam jakas mala nadzieje ze to nie ciaza tylko z drugiej strony co innego??:( masakra nie przychodzi mi nic innego do glowy dlaczego nie mam okresu... tazke ja mam swieta w stresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_87
Dzięki Carmamelle za odpowiedź :) tak, znalazłam informację że ten antybiotyk osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych… w ciągu tej przerwy i tak nie współżyłam ze swoim partnerem więc się nie martwię :) a teraz tak jak napisałaś lepiej sie zabezpieczymy dodatkowo przez tydzień- to nie jest wielki problem a przynajmniej niepotrzebnego stresu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_87
Dzięki Carmamelle za odpowiedź :) tak, znalazłam informację że ten antybiotyk osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych… w ciągu tej przerwy i tak nie współżyłam ze swoim partnerem więc się nie martwię :) a teraz tak jak napisałaś lepiej sie zabezpieczymy dodatkowo przez tydzień- to nie jest wielki problem a przynajmniej niepotrzebnego stresu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
asiula_87 -- No, pewnie, lepiej się zabezpieczyć, nie będzie stresu:) Ja ostatnio brałam taki antybiotyk, który nie osłabiał i dwóch lekarzy mnie zapewniało, że nic się nie stanie z antykoncepcją, że będzie zachowana, a i tak się trochę stresowałam. Ale krwawienie dostałam normalnie, więc teraz właściwie już wierzę, że nie wszystkie antybiotyki wpływają i nie zawsze trzeba dmuchać na zimne. Oczywiście wtedy, kiedy nie ma zagrożenia:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooolcia
Witam Was Kochane Kobietki... Tak zaczęłam czytać te posty o braniu tej tabletki to aż się przeraziłam... Przeraziłam się nie samych tabletek tylko pytań jakie zajadacie (oczywiście nie wszystkich) . Przecież jesli się czegoś nie wie, to idzie się do lekarza i lekarz Cię poinformuje... Niż żyć w niepewności i domysłach... Tak jak boicie się że tabletki mogą mieć mniejszą skuteczność, to co Wam zależy dodatkowo się zabezpieczyć?! Ja biorę pierwszy raz w ogóle tabletki... I co mnie interesowało, czego się mogłam obawiać to najpierw wypytałam lekarza co i jak... Biorę drugi tydzień i jakie efekty uboczne zauważyłam to w pierwszych dniach mdłości, a do tej pory plamienie i ból niewielki piersi... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. zpomniałam 18 tabletki i przyjęłam ją po 16 godzinnym opoznieniu. Mimo że wiem co powinnam zrobić z ulotki to tak nie zrobiłam bo w oczekiwaniu na okres przez kolejny miesiac bym chyba oszalała. Więc dokonczylam te 3 tabletki i zrobilam sobie ten tydzien przerwy. Teraz jest 3 dzien w ktorym zawsze dostaje krwawienie. Co prawda zawsze dostanj gdzies tak mniej wiecej do 12 ale dzisiaj tak sie nie stalo. Moje pytanie brzmi: czy jak sie weźmie tabletke za poźno to może sie tez opoznic krwawienie? Przeszukałam rózne strony ale odpowiedzi na to pytanie nie znalazłam. Także byłam bym bardzo wdzięczna za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marz
witam CZY MOZNA STOSOWAC ŁĄCZNIE -YASMINELLE I DUPHASTON /NIEREGULARANA I BOLESNA MIESIĄCZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena22
witam Biore Yasminelle od 20 grudnia i wszystko jest ok dobrze sie czuje wszystko jest jak wczesniej ale martwi mnie jedno nie mam ochoty na seks co nigdy nie mialam z tym problemow.. dziewczyny p[omozcie to po tych tabletkach??? macie tak?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena22
witam Biore Yasminelle od 20 grudnia i wszystko jest ok dobrze sie czuje wszystko jest jak wczesniej ale martwi mnie jedno nie mam ochoty na seks co nigdy nie mialam z tym problemow.. dziewczyny p[omozcie to po tych tabletkach??? macie tak?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi555
hej ;) mam pytanko mianowicie czy biorąc Yasminelle musze lecieć dokładnie wg ych strzałek? czy moge poprostu po kolei ale nie wg strzałek? czy to zmniejszy zabezpieczenie...? i jeszcze jedno czy wszystkie tabsy mają ta samą dawkę hormonów? Z góry dziękuję!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydadzą.
yasminelle ma ten sam skłąd w każdej tabletce. Mozna brać losowo, ale wtedy istnieje ryzyko pogubienia się (wzięłam czy nie wzięłam?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik1213
Hej dziewczyny;) Mam taki pytanie do Was, poniewaz do konca opakowania zostalo mi jeszcze 5 tabletek, a dzis rano pojawiło sie plamienie...i nie wiem co to moze oznaczać? Dodam, ze tabletki biore od pół roku i wczwsniej taka sytuacja nie miała miejsca...;( Pozdrawiam Was serdecznie i licze na odp monik1213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusss777
hejka :) chcialam sie doiedziec czy wy tez tak mialyscie czy nie bo nie wiem co jest grane;p poszlam do ginekologa poniewaz zdecydowalam sie na tabletk antykoncepcyjne, lekarz przepisal mi yasminelle. na poczatku bylam senna, niemialam apetytu jednak 3-4 dni i to minelo. zauwazylam ze powiekszyly mi sie biust co mnie ucieszylo. jednak martwi mnie jedna rzecz. zaczelam brac tabletki w pierwszy dzien okresu. okres sie skonczyl a dwa dni pozniej wystapilo plamienie i trwa juz ok.5 dni. czytalam w ulotce ze moze wystapic plamienie ale czy moze trwac tak dlugo ?;> prosze o wasze rady :) bo nie wiem co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusss777
hejka :) chcialam sie doiedziec czy wy tez tak mialyscie czy nie bo nie wiem co jest grane;p poszlam do ginekologa poniewaz zdecydowalam sie na tabletk antykoncepcyjne, lekarz przepisal mi yasminelle. na poczatku bylam senna, niemialam apetytu jednak 3-4 dni i to minelo. zauwazylam ze powiekszyly mi sie biust co mnie ucieszylo. jednak martwi mnie jedna rzecz. zaczelam brac tabletki w pierwszy dzien okresu. okres sie skonczyl a dwa dni pozniej wystapilo plamienie i trwa juz ok.5 dni. czytalam w ulotce ze moze wystapic plamienie ale czy moze trwac tak dlugo ?;> prosze o wasze rady :) bo nie wiem co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusss777
hejka :) chcialam sie doiedziec czy wy tez tak mialyscie czy nie bo nie wiem co jest grane;p poszlam do ginekologa poniewaz zdecydowalam sie na tabletk antykoncepcyjne, lekarz przepisal mi yasminelle. na poczatku bylam senna, niemialam apetytu jednak 3-4 dni i to minelo. zauwazylam ze powiekszyly mi sie biust co mnie ucieszylo. jednak martwi mnie jedna rzecz. zaczelam brac tabletki w pierwszy dzien okresu. okres sie skonczyl a dwa dni pozniej wystapilo plamienie i trwa juz ok.5 dni. czytalam w ulotce ze moze wystapic plamienie ale czy moze trwac tak dlugo ?;> prosze o wasze rady :) bo nie wiem co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Gusss777--> jasne ze jest ok wszytsko. ja tak mialam 25 dni:) luuuuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia019
Ja biorę tabletki od 21 grudnia i do dnia dzisiejszego mam plamienie:/ Natomiast mam inne pytanie. Jednego dnia zapomniałam wziąć tabletki (to był drugi tydzień brania tab.) a tej nocy kochałam się do końca… i zastanawia mnie czy może mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia019
Ja biorę tabletki od 21 grudnia i do dnia dzisiejszego mam plamienie:/ Natomiast mam inne pytanie. Jednego dnia zapomniałam wziąć tabletki (to był drugi tydzień brania tab.) a tej nocy kochałam się do końca… i zastanawia mnie czy może mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia019
Ja biorę tabletki od 21 grudnia i do dnia dzisiejszego mam plamienie:/ Natomiast mam inne pytanie. Jednego dnia zapomniałam wziąć tabletki (to był drugi tydzień brania tab.) a tej nocy kochałam się do końca… i zastanawia mnie czy może mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenaa
przeczytaj na ulotce dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka89
cześć dziewczyny, ja mam taka małą wątpliwość... Biore yasminelle już 5 miesiąc i stwierdzam, że przytyłam, piersi mi urosły i takie tam. Przytycia może i nie powinnam bezpośrednio zwalac na tableki, bo nigdy szczupła nie byłam i tak naprawde niewiele mi trzeba, że nabrać zbędnych kilogramów... No, ale mniejsza o to... problem mam taki: -zastanawiam sie, czy mogłabym pić jakieś herbatki odwadniające? (wiem, ze przeczyszczających sie nie powinno, bo utrudniają wchłanianie...) a co myślicie o odwadniających? Proszzę o komentarz. :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Dziewczynki, mam dwa pytanka. 1) Jeśli krwawienie w tym miesiącu trwało tylko 3 dni, tak krótko jak jeszcze nigdy, ale 2-giego było obfite i miałam wszystkie objawy związane z comiesięcznym krwawieniem, czy jest jakaś możliwość, że doszło do ciąży? (Żadnego błędu nie popełniłam w braniu tabletek, tylko to słabe krwawienie mnie martwi). 2) Dziś mam ostatni dzień przerwy i kochałam się do końca, jutro biorę tabletkę z nowego opakowania. Czy zabezpieczenie jakoś ostatniego dnia przerwy może spaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Dziewczynki, mam dwa pytanka. 1) Jeśli krwawienie w tym miesiącu trwało tylko 3 dni, tak krótko jak jeszcze nigdy, ale 2-giego było obfite i miałam wszystkie objawy związane z comiesięcznym krwawieniem, czy jest jakaś możliwość, że doszło do ciąży? (Żadnego błędu nie popełniłam w braniu tabletek, tylko to słabe krwawienie mnie martwi). 2) Dziś mam ostatni dzień przerwy i kochałam się do końca, jutro biorę tabletkę z nowego opakowania. Czy zabezpieczenie jakoś ostatniego dnia przerwy może spaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia019
madzialenaa dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Kochane powiedzcie mi jak to jest z Paracetamolem? Bo 40 minut po przyjeciu Yasminelle (piaty dzien pierwszego tygodnia) wzielam go ze wzgledu na silny bol glowy i nastepnego dnia byl stosunek...Rozne sa zdania na ten temat...Blagam was powiedzcie mi co madrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka89
15000 watpliwości: -paracetamol? przecież to tylko przeciwbólowe, tak? moim zdaniem nie masz się czego obawiac, ja w poprzednim miesiącu podczas 7dniowej przerwy żarłam panadol extra i ibuprom max na garście, bo miałam ostre zapalenie gardła, a lekarz przepisał mi antybiotyki, których postanowiłam nie brać, więc szprycowałam się przeciwbólowymi i orofarem max. I wszystko jest wporzadku, gardło wyleczone bez antybiotyków :D:D i yasminelle działają nadal bez zarzutów :) ____ a mogłabyś odpowiedziec mi na mój post? kawałek wyżej... proszę o komentarz kogokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka89
15000 watpliwości: -paracetamol? przecież to tylko przeciwbólowe, tak? moim zdaniem nie masz się czego obawiac, ja w poprzednim miesiącu podczas 7dniowej przerwy żarłam panadol extra i ibuprom max na garście, bo miałam ostre zapalenie gardła, a lekarz przepisał mi antybiotyki, których postanowiłam nie brać, więc szprycowałam się przeciwbólowymi i orofarem max. I wszystko jest wporzadku, gardło wyleczone bez antybiotyków :D:D i yasminelle działają nadal bez zarzutów :) ____ a mogłabyś odpowiedziec mi na mój post? kawałek wyżej... proszę o komentarz kogokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka89
15000 watpliwości: -paracetamol? przecież to tylko przeciwbólowe, tak? moim zdaniem nie masz się czego obawiac, ja w poprzednim miesiącu podczas 7dniowej przerwy żarłam panadol extra i ibuprom max na garście, bo miałam ostre zapalenie gardła, a lekarz przepisał mi antybiotyki, których postanowiłam nie brać, więc szprycowałam się przeciwbólowymi i orofarem max. I wszystko jest wporzadku, gardło wyleczone bez antybiotyków :D:D i yasminelle działają nadal bez zarzutów :) ____ a mogłabyś odpowiedziec mi na mój post? kawałek wyżej... proszę o komentarz kogokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×