Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kiciii
jasminka możesz zrobić przerwę, albo połączyć opakowania. Jeśli połączysz opakowania może wystąpić plamienie, ale nie martw się tym. Jeśli zrobisz przerwę też będzie dobrze, możesz potem wybrać te 19 pigułek (żeby bezpieczie zrobić przerwę 7 dniową trzeba zjeść 17 pigułek) lub normalnie wykupić kolejne opakowanie i zjeść już je całe (czyli 21). Będzie dobrze i tak i tak, tylko zmieni Ci się dzień w którym robisz przerwę i dzień w którym zaczynasz nowe opakowanie. 1500 wątpliwości --> nie pisz głupot, nawet jak zrobi przerwę, to nie narobi sobie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciii
jasminka możesz zrobić przerwę, albo połączyć opakowania. Jeśli połączysz opakowania może wystąpić plamienie, ale nie martw się tym. Jeśli zrobisz przerwę też będzie dobrze, możesz potem wybrać te 19 pigułek (żeby bezpieczie zrobić przerwę 7 dniową trzeba zjeść 17 pigułek) lub normalnie wykupić kolejne opakowanie i zjeść już je całe (czyli 21). Będzie dobrze i tak i tak, tylko zmieni Ci się dzień w którym robisz przerwę i dzień w którym zaczynasz nowe opakowanie. 1500 wątpliwości --> nie pisz głupot, nawet jak zrobi przerwę, to nie narobi sobie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
kiciii--> to sie skonsultuj z ginekologiem to zobaczymy kto gada glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa 3 razy dziennie
Czy kawa ma wplywa na dzialanie tabletek w innym aspekcie niz powodowanie zakrzepicy? Czy w jakis sposob moze obnizyc dzialanie jesli ja jako osoba nie pijaca normalnie nagle podczas sesji pije po 3 kawy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa
Witam Mam do was takie pytanie czy przy braniu yasminelle też macie taki skąpy okres. Jestem właśnie na 4 opakowaniu i mam wrażenie że co opakowanie jest on bardziej skąpy Trwa 3 dni i tak szczerze to na każdy dzień wystarczy jedna podpaska Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa
Witam Mam do was takie pytanie czy przy braniu yasminelle też macie taki skąpy okres. Jestem właśnie na 4 opakowaniu i mam wrażenie że co opakowanie jest on bardziej skąpy Trwa 3 dni i tak szczerze to na każdy dzień wystarczy jedna podpaska Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa
Witam Mam do was takie pytanie czy przy braniu yasminelle też macie taki skąpy okres. Jestem właśnie na 4 opakowaniu i mam wrażenie że co opakowanie jest on bardziej skąpy Trwa 3 dni i tak szczerze to na każdy dzień wystarczy jedna podpaska Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
kawa 3 razy dziennie -- Nie ma wpływu żadnego!!! Koleżanka pod koleżanką kawy 3 razy dziennie (nie pamiętam nicka): ja ostatnio też mialam 3-dniowy, skąpy (no, 1 dzień leciało więcej), z tym że ja biorę ponad rok i ponoć z czasem może się taki zrobić. A na Ciebie widocznie tak pigułki działają, skracają Ci okres i sprawiają, ze jest mniej obfity, nie masz się czym martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa
Carmamelle dzięki za odpowiedź Ja ogólnie przed braniem tabletek nie miałam za obfitego okresu a teraz to już w ogóle Dodam że biorę yasminelle tylko z powodu pco niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 3 opakowania yasminell tylko bez kartoników, bo wyjezdzałam za granice, zapomniałam i chłopak mi wysyłał pocztą i sciagnął kartoniki zeby były lżejsze, a i tak nie zdazyły przyjsc na czas:(. dlatego cena promocyjna - po 35 zł (teraz ginekolog zmienił mi tabletki - temu sprzedaję;) KONTAKT MAILOWO! olenkafr@o2.pl Kraków - odbiór osobisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 3 opakowania yasminell tylko bez kartoników, bo wyjezdzałam za granice, zapomniałam i chłopak mi wysyłał pocztą i sciagnął kartoniki zeby były lżejsze, a i tak nie zdazyły przyjsc na czas:(. dlatego cena promocyjna - po 35 zł (teraz ginekolog zmienił mi tabletki - temu sprzedaję;) KONTAKT MAILOWO! olenkafr@o2.pl Kraków - odbiór osobisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 3 opakowania yasminell tylko bez kartoników, bo wyjezdzałam za granice, zapomniałam i chłopak mi wysyłał pocztą i sciagnął kartoniki zeby były lżejsze, a i tak nie zdazyły przyjsc na czas:(. dlatego cena promocyjna - po 35 zł (teraz ginekolog zmienił mi tabletki - temu sprzedaję;) KONTAKT MAILOWO! olenkafr@o2.pl Kraków - odbiór osobisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 3 opakowania yasminell tylko bez kartoników, bo wyjezdzałam za granice, zapomniałam i chłopak mi wysyłał pocztą i sciagnął kartoniki zeby były lżejsze, a i tak nie zdazyły przyjsc na czas:(. dlatego cena promocyjna - po 35 zł (teraz ginekolog zmienił mi tabletki - temu sprzedaję;) KONTAKT MAILOWO! olenkafr@o2.pl Kraków - odbiór osobisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaa
Czy jeśli popiję pigułkę antykoncepcyjną zieloną herbatą (malutkim łyczkiem), czy może ona osłabić działanie pigułki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaa
Czy jeśli popiję tabletkę małym łyczkiem zielonej herbaty, może skuteczność zostać obniżona przez taką ilość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaa
Czy jeśli popiję pigułkę małym łyczkiem zielonej herbaty, skuteczność może się obniżyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Do Jusiaa A ty czytałaś ulotke? Dziewczyno, opanuj się..... Najlepiej nic nie pijmy i nie jedzmy żeby przypadkiem nie zaszkodziło. Litości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Do Jusiaa Czytałaś ulotke? Ogarnij dziewczyno. Najlepiej nic nie jeść i nie pić na wszelki wypadek żeby "wszystko działało". Polecam nie panikować z tak błahego powodu - chociaż w tym przypadku w ogóle powodu nie ma :):) Litosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Do Jusiaa Czytałaś ulotke? Ogarnij dziewczyno. Najlepiej nic nie jeść i nie pić na wszelki wypadek żeby "wszystko działało". Polecam nie panikować z tak błahego powodu - chociaż w tym przypadku w ogóle powodu nie ma :):) Litosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaa
asterisc -- Wiem, że to może się wydawać głupie, ale trochę się niepokoję, czy jeśli kilka razy w miesiącu zieloną herbatą popiłam pigułkę, to czy się nic nie stanie, bo nie bez powodu mówią, że wodą trzeba popijać... Ale to był mały łyczek, więc nie będzie miał wpływu tak jak mówisz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaa
asterisc -- Wiem, że to może się wydawać głupie, ale trochę się niepokoję, czy jeśli kilka razy w miesiącu popiłam zieloną herbatą to czy nic się nie stanie, bo piszą zawsze, żeby wodą popijać... Nie chodzi o picie samo, tylko o popijanie małą ilością zielonej herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiaa
asterisc -- Wiem, że to może się wydawać głupie, ale trochę się niepokoję, czy jeśli kilka razy w miesiącu zieloną herbatą popiłam pigułkę, to czy się nic nie stanie, bo nie bez powodu mówią, że wodą trzeba popijać... Nie chodzi o picie, tylko o popijanie pigułki małą ilością tej herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Nie, nic Ci nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Zgadzam sie z poprzedniczka, ogranijcie sie dziewczyny i najlepiej nic nie pijcie i nic nie jedzcie!bo sie zle wchlonie.Ja juz nie mam sily tego czytac, bo rece mi opadaja.ZROZUMCIE WKONCU,ZE TABLETKI MAJA NAM ULATWIAC ZYCIE A NIE UTRUDNIAC!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazii
Witam Was :) Fajnie że jest to forum :) Mam małe pytanko do Was dziewczyny, pewnie już ten problem był poruszany ale żeby go znaleźć musiałam bym przeczytać 792 strony forum a to trochę niewykonalne. Więc skromnie proszę was o pomoc. Dokładnie to chodzi mi o pryszcze. Tabletki biorę dopiero od półtora tygodnia i mam cerę trądzikowa, leczę się na to już dobrych parę lat ale ostatnio było nawet dobrze, praktycznie zero krostek :) ale niestety jak zaczęłam brać Yasminelle to tak mnie wysypało że szok. Bolące, czerwone, krosty na policzkach, czole, szyi i w strefie T:( Czy któraś może mi odpowiedzieć na pytanie czy ten objaw minie po jakimś czasie czy niestety mam się nastawić na to że znowu będę miała zsiekaną twarz?:( Czy miała któraś z Was podobny problem? Wiem że w ulotce jest napisane że może wystąpić trądzik ale nie sądziła że z taką siłą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karahiru
Czy jednorazowe oddanie stolca godzinę po wzięciu pigułki może obniżyć jej skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karahiru
Czy jednorazowe oddanie stolca godzinę po wzięciu pigułki może obniżyć jej skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karahiru
Czy jednorazowe oddanie stolca godzinę po wzięciu pigułki może obniżyć jej skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karahiru
Czy jednorazowe oddanie stolca godzinę po wzięciu pigułki może obniżyć jej skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karahiru
Czy jednorazowe oddanie stolca godzinę po wzięciu pigułki może obniżyć jej skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×