Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Indys
Tigro=====ja w takich sytuacjach zawsze dzwonie do ginekologa-on odpowie mi najlepiej.A co bys zrobila gdyby "doswiadczone" dziewczyny z internetu wprowadzily Cie w bład?Zawsze lepiej skonsultowac to z lekarzem albo poprostu przeczytac ulotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indys dobrze że jesteś:) Mam do Ciebie małe pytanko. Poradziłaś mi kiedyś, żebym połączyła opakowania ponieważ brałam antybiotyk. Tak właśnie zrobiłam. Podczas kuracji antybiotykowej (7 dni) w ogóle nie współzyłam, a 14 dni po kuracji zabezpieczałam się dodatkowo. Po raz pierwszy łączyłam opakowania i myslalam ze zgodnie z ulotka dostane krwawienia wczesniej (pod koniec 2 opakowania) ale zdziwilam sie jak dostalam 4 dnia tak jak zawsze... Problem jest taki ze krwawienie jest skąpe. Zawsze miałam obfite, a teraz krwawienie trwa od niedzieli i raz leci a raz nie. Nie wiem czy mam sie martwić. Mam dosyć twardy brzuch ale to chyba przez okres. Bardzo przepraszam, że Was tak męczę. Dzięki za odpowiedź z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Wydaje mi sie,ze to nic grozniego, ja np po polaczeniu opakowan mialam plamienia przez dwa tygodnie, po laczeniu opakowan organizm moze troszke zwariowa, ale tak jak pisalam wczesniej im dluzej bierze sie tabeltki tym wieksze prawdopodobienstwo,ze krwawienie bedzie bardziej skape.mysle,ze nie powinnac sie o nic martwic a jesli to sie powtorzy w przyszlym miesiacu to poprostu zadzwon do lekarza sie zapytaj czy to cos moze oznaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek 25
biore yasmin i nic mi nie jest nie przybieram na wadze , niebola mnie piersi ale sie powiększaja ,biore 2 opakowanie ,przy pierwszym cały czas krwawiłam a po 21 dniach prawie wogle nie miałam krwawienia ,niewiem czy to prawidłowa reakcja pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne po 2 latach przerwy. Biorę Yasminelle. I odkąd je biorę bolą mnie ciągle piersi. To minie z czasem? Nie przypominam sobie, żeby wcześniej tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne po 2 latach przerwy. Biorę Yasminelle. I odkąd je biorę bolą mnie ciągle piersi. To minie z czasem? Nie przypominam sobie, żeby wcześniej tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
ODPOWIEDZCIE MI PROSZĘ Dziewczyny mam pytanie, bo przyjmuję zawsze tabletke o 22 a o 1 w nocy wymiotowalam.... i nastepna wzielam znowu o 22 i nie wiadomo czy przez to ze wymiotowalam ta tabletka sie wchlonela do mojego organizmu... Jak myslicie czy wystarczy ze przez 7 dni nie bede sie kochala z moim chlopakiem?? Bo w ulotce jest napisane ze najlepiej przyjac dodatkowa tabletke ale przed minieciem 12h.... i ze nalezy postepowac tak jakby sie zapomnialo przyjac tabletkiii.... Poradzcie mi prosze, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
ODPOWIEDZCIE MI PROSZĘ Dziewczyny mam pytanie, bo przyjmuję zawsze tabletke o 22 a o 1 w nocy wymiotowalam.... i nastepna wzielam znowu o 22 i nie wiadomo czy przez to ze wymiotowalam ta tabletka sie wchlonela do mojego organizmu... Jak myslicie czy wystarczy ze przez 7 dni nie bede sie kochala z moim chlopakiem?? Bo w ulotce jest napisane ze najlepiej przyjac dodatkowa tabletke ale przed minieciem 12h.... i ze nalezy postepowac tak jakby sie zapomnialo przyjac tabletkiii.... Poradzcie mi prosze, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
ODPOWIEDZCIE MI PROSZĘ.... Dziewczyny mam pytanie, bo przyjmuję zawsze tabletke o 22 a o 1 w nocy wymiotowalam.... i nastepna wzielam znowu o 22 i nie wiadomo czy przez to ze wymiotowalam ta tabletka sie wchlonela do mojego organizmu... Jak myslicie czy wystarczy ze przez 7 dni nie bede sie kochala z moim chlopakiem?? Bo w ulotce jest napisane ze najlepiej przyjac dodatkowa tabletke ale przed minieciem 12h.... i ze nalezy postepowac tak jakby sie zapomnialo przyjac tabletkiii.... Poradzcie mi prosze, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza -
hej Ja wziełam 1 kurację yasminelle czyli 21, w zasadzie nie zapisane przez lekarza, a sprzedane mojej mamie z recepty przez aptekarkę, nawet nie konsultowałam tego z lekarzem tylko normalnie po 7 dniach przerwy po Yasmin zaczęłam brać yasminelle. Nie zauważyłam różnicy, współżyje z narzeczonym napeawdę często bez dodatkowego zabezpieczenia i jest ok. Przy 1 opakowaniu yasmin natomiast wypadały mi faktycznie też włosy, nie byłam świadoma, że to od tego, nawet obciełam je żeby troche odpoczęły, teraz jest ok więc yasminelle chyba są lepsze. Pozdrawiam wszystkie kobietki z rosterkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba karamba
Witam, wczoraj zaczęłam przyjmować Yasminelle (zmieniłam z Novynette, bo zatrzymywały mi wodę w organizmie) i trochę dziwnie się czuję, nie wiem czy może jestem przemęczona czy może to skutki uboczne. Tak z 30 minut po przyjęciu pigułki robi mi się troszkę niedobrze, niby nie odczuwam ciężkich mdłości, ale mam dziwne uczucie w żołądku. Poza tym kręci mi się troszkę w głowie i czuję się jakbym trochę wypiła. Czy któraś z Was miała podobne objawy po Yasminelle? Czy Wam to przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
KARAMBA KARAMBA!!!! Biorę yasminelle od 2 lat,przez pierwsze 2 miesiące przyjmowania y miałam bóle głowy,nudności i byłam senna,więc nie martw się niczym,organizm musi się przyzwyczaić do tabletek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
To forum zeszło na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
pytanie dot.picia alkoholu i obniżania skuteczności działania y,sa wg mnie banalne,czy wy kobiety jesteście normalne?Czy jest jeszcze na tym forum MŁODA POŁOŻNA?może ona wam wybije z głowy te głupoty,lub szklanka wody zamiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba karamba
dzięki za odpowiedź. wiem, że organizm musi się przyzwyczaić, ale na novynette nie odczuwałam skutków ubocznych (nawet przy pierwszy opakowaniu), więc pomyślałam, że yasminelle też jakoś strasznie nie zmieni mojego sampoczucia, a tu takie sensacje. Dziś nie odczuwam już nudności, ale troszkę mi gorąco, a w głowie kręci się mniej. Jak będzie źle, wrócę do novynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba karamba
dzięki za odpowiedź. wiem, że organizm musi się przyzwyczaić, ale na novynette nie odczuwałam skutków ubocznych (nawet przy pierwszy opakowaniu), więc pomyślałam, że yasminelle też jakoś strasznie nie zmieni mojego sampoczucia, a tu takie sensacje. Dziś nie odczuwam już nudności, ale troszkę mi gorąco, a w głowie kręci się mniej. Jak będzie źle, wrócę do novynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka47
Witam, mam do sprzedania 4 pudełka yasminelle. Sprzedam za 40zl. kontakt kasiulka47@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka87
Cześć! Proszę Was o pomoc! Dotychczas przyjmowałam Yasminelle, jednak ostatnio były święta, tabletki mi się skończyły a nie miałam czasu iść do ginekologa i po okresie nie wzięłam następnego blistra. Pytanie: czy mogę zacząć przyjmować tabletki teraz, tzn. ok tydzień lub dwa po okresie, czy raczej należy czekać do pierwszego dnia kolejnego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
kochane a macie PMS przy Yasminelle? Czy odczuwacie np. bol brzucha prze okresem? Na ile dni przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie cos za działao nie wziełas nie mogłaś nie miałas to albo zaczać brac 7 dni i dodatkowe zabezpieczenie albo przerwac i zaczac 1 dnia okresu to nie witamian c by brac jak mi sie przypomni ! osobiście jestem super zadowolona z tych tabletek 2 lata stosowania zero skutków ubocznych . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie cos za działao nie wziełas nie mogłaś nie miałas to albo zaczać brac 7 dni i dodatkowe zabezpieczenie albo przerwac i zaczac 1 dnia okresu to nie witamian c by brac jak mi sie przypomni ! osobiście jestem super zadowolona z tych tabletek 2 lata stosowania zero skutków ubocznych . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
1500 watpliwosci -- ja mam. Kilka dni przed boli mnie podbrzusze, jajniki, wyskakują mi pryszcze i mam większe humory niż zazwyczaj:P w ogóle chcę zmienić pigułki, bo przy Yasminelle mam taką deprechę czasem i tak sobie wkręcam jakieś problemy, że masarka... Ale lekarz powiedział, ze jeśli tylko o humory chodzi to inne piguły mogą jezcze gorsze rzeczy ze mną robić i niewarto ryzykować. Ale przez kolejne miesiące utwierdzam się w przekonaniu, że chyba jednak warto... No, a poza tymi objawami 'okresu' w połowie cyklu jakoś albo po pierwszym tyg brania piguł bolą mnie jajniki, jak kurczę na owulację, ale póki co, nic się nie dzieje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamorous90
Hej! Ja biore Yasminelle od marca 2008 i jestem naprawde zadowolona. Kiedys mialam straszne bole menstruacyjne, a odkad biore tabsy wszystko sie zmienilo i nic mnie nie boli. PMS'a tez w sumie nie odczuwam, czasem tylko mam skoki nastroju ;) Generalnie w ogole nie czuje, ze cos biore. Naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..sugar
witam wszystich, a raczej wszystkie:) moje pytanie dotyczny tej 7 dniowej przerwy na okres miedzy blistrami. Dodam, ze skonczylam wlasnie 1 opakowanie yasminelle, i nie mialam do czynienia z innym tabletkami hormonalnymi. Otoz dostalam okresu dopiero 6 dnia przerwy, wciaz trwa i sadze, ze jutro tez jeszcze bedzie. I tu sie pojawia moje pytanie-powinnam teoretycznie jutro rozpoczac 2 blister, wiec czy mimo nieskonoczonego okresu mam go normalnie zaczac? nie wiem czy to istotne, ale ja biore te talbletki na tradzik, a nie jako antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..sugar
witam wszystich, a raczej wszystkie:) moje pytanie dotyczny tej 7 dniowej przerwy na okres miedzy blistrami. Dodam, ze skonczylam wlasnie 1 opakowanie yasminelle, i nie mialam do czynienia z innym tabletkami hormonalnymi. Otoz dostalam okresu dopiero 6 dnia przerwy, wciaz trwa i sadze, ze jutro tez jeszcze bedzie. I tu sie pojawia moje pytanie-powinnam teoretycznie jutro rozpoczac 2 blister, wiec czy mimo nieskonoczonego okresu mam go normalnie zaczac? nie wiem czy to istotne, ale ja biore te talbletki na tradzik, a nie jako antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminkaaa
Witam Was dziewczyny!Mam problem:Zamiast 21 tabletek wzielam 23 i nie wiem co mam zrobic:/Przewaznie branie tabletek zaczynalam od pn i konczylam na ndz czyli 21 tabletek,a zapomnialam,ze z ostatni blister zaczelam od sob czyli powinnam skonczyc go na pt a zamiast tego skonczylam na ndz:/czyli zjadlam 2 tabletki wiecej i nie wiem teraz,czy mam zrobic sobie normalna 7dniową przerwe czy potraktowac te 2 tabletki za duzo jako nastepny blister i dalej brac bez robienia przerwy.Prosze Was o POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
jasminkaaa-->polacz dwa opakowania nie robiac przerwy...inaczej narobisz sobie problemow w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciii
jasminka możesz zrobić przerwę, albo połączyć opakowania. Jeśli połączysz opakowania może wystąpić plamienie, ale nie martw się tym. Jeśli zrobisz przerwę też będzie dobrze, możesz potem wybrać te 19 pigułek (żeby bezpieczie zrobić przerwę 7 dniową trzeba zjeść 17 pigułek) lub normalnie wykupić kolejne opakowanie i zjeść już je całe (czyli 21). Będzie dobrze i tak i tak, tylko zmieni Ci się dzień w którym robisz przerwę i dzień w którym zaczynasz nowe opakowanie. 1500 wątpliwości --> nie pisz głupot, nawet jak zrobi przerwę, to nie narobi sobie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×