Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

moja zaprzyjaźniona pani doktor odradziła mi odchudzanie chemiczne i herbatki ale czy naturalne składniki odchudzające moge brać ?? do tego mam zespół policystycznych jajników i zaczynam sie martwic czy tak długie branie tabletek mi nie zaszkodzi jest to bardzo wygodne tym bardziej ze nie plamie nie tyje nic mnie nie boi , wiec sama nie wiem :( pani dr mowila ze to się odkreci a moze u was jest taki przypadek ??? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zaprzyjaźniona pani doktor odradziła mi odchudzanie chemiczne i herbatki ale czy naturalne składniki odchudzające moge brać ?? do tego mam zespół policystycznych jajników i zaczynam sie martwic czy tak długie branie tabletek mi nie zaszkodzi jest to bardzo wygodne tym bardziej ze nie plamie nie tyje nic mnie nie boi , wiec sama nie wiem :( pani dr mowila ze to się odkreci a moze u was jest taki przypadek ??? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zaprzyjaźniona pani doktor odradziła mi odchudzanie chemiczne i herbatki ale czy naturalne składniki odchudzające moge brać ?? do tego mam zespół policystycznych jajników i zaczynam sie martwic czy tak długie branie tabletek mi nie zaszkodzi jest to bardzo wygodne tym bardziej ze nie plamie nie tyje nic mnie nie boi , wiec sama nie wiem :( pani dr mowila ze to się odkreci a moze u was jest taki przypadek ??? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zaprzyjaźniona pani doktor odradziła mi odchudzanie chemiczne i herbatki ale czy naturalne składniki odchudzające moge brać ?? do tego mam zespół policystycznych jajników i zaczynam sie martwic czy tak długie branie tabletek mi nie zaszkodzi jest to bardzo wygodne tym bardziej ze nie plamie nie tyje nic mnie nie boi , wiec sama nie wiem :( pani dr mowila ze to się odkreci a moze u was jest taki przypadek ??? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiueczka
Mam również pytanie dotyczące tych tabletek. Lekarz przepisał mi je dzisiaj. Jestem w 9 dniu cyklu. W ulotce jest napisane, że powinno się zacząć brać pierwszego dnia cyklu. Czy muszę czekać te 3 tygodnie do pierwszego dnia okresu - czy mogę zacząć już dzisiaj i też będzie w porządku? Dziubki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
A ja mam pytanie ktore bylo walkowane 1000 razy ale ugryze je nie od strony "czy" ale od "ile"... Wiemy, ze jesli spozywa sie alkohol 4 godz po tabletce to nic sie nie stanie z jej skuteznoscia...ALE czy odnosi sie to do kazdej ilosci??? Tabletki biore o 12:00 A imprezy zaczynaja sie o 19:00 wiec tabletka jest juz wchlonieta...Ale poniewaz mam mocna glowe to pije 2 butelki wina, i kilka kieliszkow ale nie wymiotuje...I czy taka ilosc tez nie obniza dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Alkohol nie osłabia działania tabletek anty - jedynie wtedy jest szkodliwe gdy zwymiotujesz - po 4 godzinach tabletka się wchłania i wtedy jest juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
1500 watpliwosci, moglabys przeczytac moje 2 komentarze do Ciebie na poprzedniej stronie? I mam jeszcze jedno pytanie: jesli 2 h po wzieciu pigulki bylam w lazience, by sie wyproznic, ale tak normalnie, jednorazowo, to to nie powoduje gorszego wchlaniania albo wydalania pigulki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Nie powoduje. Tylko ostra biegunka ewentualnie wymioty mogą spowodować że tabletka się nie wchłonie - jesli nie minęły oczywiście 4h od zazycia tabsa - jeśli zaistnieje taka sytuacja trzeba wziąć drugą tabletką z zapasowego blistra :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Dziewczyny czytam Wasze posty i poprostu rece mi opadaja...ja rozumiem,ze mozna sie zastanawac nad roznymi rzeczami ale bez przesady.Jak czytam puytania czy zrobienie kupy po wzieciu tabletki nie wplywa na wchlaniananie to mam wrazenie,ze pisza ta 15stoletnie dzieci!Skutecznosc obnizaja przedwewszystkim antybiotyki i to i tak nie wszystkie.Tabletki maja nam ulatwaic zycie a nie utrudniac!!!!!Co do alkoholu to moja ginekolog powiedziala mi,ze alk obniza skutecznosc anty ale wierzyc mi sie w to nie chce-mowila,ze poprostu tabletka moze sie nie wchlonac jak zalejemy ja alkoholem, dlatego radzi sie aby byla godzina przerwy miedzy alkoholem a tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Ale kazde ilosci? alkoholu 4 godziny po?? Bo jedna dziewczyna tutaj...pare postow dalej powiedziala, ze jej ginka stwierdzila, ze obnizaja... A ja poniewaz w sylwestra duzo pilam, w dniu nastepnym na mega kacu poczulam uklucie w jajniku...Wiec nastepnego dnia zrobilam nie wiem czemu z przezornosci test owulacyjny...W ulotce jest napisane, ze negatyw do albo jedna kreska, albo gdy ta w obszarze T jest jasniejsza...Ja mialam jasnijesza...I tego wieczora kochalam sie z chlopakiem...Nie wiem czy moge byc spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Jak poszlam pierwszy raz po tabletki to sie zapytalam ginki o alkohol, bo chcialam brac tabletki ok 19stej i mowie jej,ze wakacje ida, i ze pewnie w okolicach tej godziny bede pila alkohol to mi powiedziala zebym brala tabletki rano, bo alk wplywa na wchlanianie tabletke, tym bardziej,ze bylo to moje pierwsze opakowanie...ale ty sie nie masz o co martwic tyle godzin to luz, wiesz jakbys wypila pol litra wodki i po 2 godzinach wziala tabletke to moze wtedy mogalby sie nie wchlonac ale ja do tej pory uwazam,ze moje ginka tak mi powiedziala, bo bralam wtedy pierwszy blister swoich pierwszych tabletek, a teraz mysle,ze alk nie ma na nie wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
A tymi klociami to sie nie przejmuj, ja tez tak mam czasami,ze mnie nagle jajnik zaboli ale to nic takiego.Ostanio za to mialam jakis dziwny sluz, tak jak podczas owulacji, ciagnacy sie przezroczysty, troszke mnie to zmartwilo ale krwawienie dostalam, wiec to pewnie nic takiego, mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliowosci
Indys--> Serdeczne dzieki za odp. Ilekroc pomagalas mi nigdy nie bylo to wysmianie, a zawsze konkretna rzetelna odpowiedz. Wielkie dzieki...A powiedz mi te uklucia to tez masz czasem tak ze powiedzmy raz zakloje w przez sekunde w ciagu dnia i potem nic, czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Mam tak czasami, czasami mam wrazenie,ze mi sie cos tam rusza jak jakis obcy:)ale nie wydaje mi sie zeby to cos bylo, wiesz nam tam w sodku wszystko pracuje, wiec tochyba normalne.Robie regularnie badania, wiec pewnie juz cos by mi wykryli.To taki bol jakby ktos na sekunde mi igle wbil i przestaje.W koncu tabletakmi "oszukujemy" swoje kobiece narzady, wiec mysle,ze to nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
o wlasnie Indys...idealne porownanie z ta igla:) Mam identycznie czasami:) Ale tez czysto i ladnie wszystko wiec na razie nie ma sie czym martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
Martwi mnie jedna rzecz. Moje krwawienia przez ostatnie dwa miesiące były skąpsze, niż poprzednie. Tylko jeden dzień krwawienia i dwa plamienia brązowego. Czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że pigułki brałam prawidłowo i miałam straszne bóle podbrzusza przed krwawieniem, jak co miesiąc, czy wobec tego mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez z pytaniem tabletki biore od poltora roku.. czasami raz na kilka miesiecy zdarzaja mi sie lekkie plamienia ale teraz mialam jakies dziwne ...zaczely sie 2 dni przed tym jak mialam mniec przerwe z dnia na dzien byly coraz silniejszse i w 3 dizen przerwy jak mialam dostac to krwawienie z odstawienia i nie wiem czy to byly nadal te palmienia czy krwawienie z odstawienia ( dodAM ZE zawsze mialam sakpe miesiaczki) krwawienie z odstawenia zaczelo sie w poniedzialek a skonczylo sie w srode ( nie bylo tak jak zawsze ze konczy sie stopniowo tylko we wtorek w nocy jeszcze mialam a w srode z rana juz nie miaalam nic ) mysle tak i chyba schizuje troche poradzcie cos.. zawsze przyjmowalam tabletki nigdy nie zapomnialam itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
Martwi mnie jedna rzecz. Moje krwawienia przez ostatnie dwa miesiące były skąpsze, niż poprzednie. Tylko jeden dzień krwawienia i dwa plamienia brązowego. Czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że pigułki brałam prawidłowo i miałam straszne bóle podbrzusza przed krwawieniem, jak co miesiąc, czy wobec tego mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktula
czesc dziewczyny mam pytanie wczzoraj jak zawsze przyjelam tabletke o 18 niestety zatrulam sie czym i wieczorem okolo 23 wymiotowalam wiec mam pytanie czy nastepna tabletke mam przyjac normalne czy jest to tableka pominieta i musze wziasc dwie wielkie dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktula
czesc dziewczyny mam pytanie wczzoraj jak zawsze przyjelam tabletke o 18 niestety zatrulam sie czym i wieczorem okolo 23 wymiotowalam wiec mam pytanie czy nastepna tabletke mam przyjac normalne czy jest to tableka pominieta i musze wziasc dwie wielkie dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
kaktula--> minelo 5 godz. Tabletki nie zwymiotowalas. Normalnie lykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
kaktula -- nie musisz, pigułka się zdążyła wchłonąć. 1) Martwi mnie jedna rzecz. Moje krwawienia przez ostatnie dwa miesiące były skąpsze, niż poprzednie. Tylko jeden dzień krwawienia i dwa plamienia brązowego. Czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że pigułki brałam prawidłowo i miałam straszne bóle podbrzusza przed krwawieniem, jak co miesiąc, czy wobec tego mam się czego obawiać? 2) Jak odróżnię plamienie od krwawienia z odstawienia? Jeśli plamiłam 2 dni, ale 1 krwawiłam na ciemnoczerwono to to jest normalne krwawienie z odstawienia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 dni krwawienie pirwszy słabszy drugi obfity i trzeci słaby ja tez mam klocie w jajanikach dr mówiła ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
kobietka 8821 -- czyli to nic niepokojącego? Bo wcześniej miałam obfitsze, a 2 ostatnie takie mniej obfite były, dlatego się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 788 masz taka wiadomość jaga 28 Witam. Mam do sprzedania 3 opakowania Yasminelle. Już jakiś czas temu z nich zrezygnowałam i przeniosłam się na plastry. Termin ważności 08.2010. Moje gg 317658. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
kobietka 8821 -- czyli to nic niepokojącego? Bo wcześniej miałam obfitsze, a 2 ostatnie takie mniej obfite były, dlatego się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
kobietka 8821 -- czyli to nic niepokojącego? Bo wcześniej miałam obfitsze, a 2 ostatnie takie mniej obfite były, dlatego się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×