Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość igamag
dziewczyny, czy ktoras miala uczulenie na prezerwatywy? Czym to sie objawia? Czy jesli uzywam prezerwatyw od 5 lat i nigdy mnie nic nie pieklo ani nie swedzialo czy moge byc spokojna, ze nie jestem na nie uczulona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3nza
Dziewczyny mam pytanie! jestem po pierwszym opakowaniu YASMINELLE i dzisiaj powinnam zaczac nowe. normalnie biore je okolo 21.00 ale niestety zastalam juz zamknieta apteke. Nic sie nie stanie jak zaczne brac drugie opakowanie jutro? Prosze o odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyly9
Kupie tabletki yasminelle, najchętniej z polskiej apteki lub odkupie receptę na nie lyly9@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0
mam do odsprzedania opakowania yasminelle, gdyż muszę zacząć brać inne tabletki... kontakt gg: 11779653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!!!
dziewczyna, która niby ma do odsprzedania kilka opakować Yasminelle, a jej nr gg jest następujący 11779653, jest oszustką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_markowska
co masz na mysli? ja wlasnie dostalam od niej 2 opakowania i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala11111111
Drogie dziewczyny mam problem. Otoż w niedziele wzielam ostatnia tabletke w poniedzialek zapomnialam i wzielam ostatnia dopiero dzisiaj czyli we czwartek co mam zrobić czy bez zadnej przerwy zacząć przyjmować następne czy co pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala11111111
PRoszę was o szybką odpowiedź. W niedziele zazylam tabletkę dopiero dzisiaj we czwartek zorientowałam się że zapomniałam o ostatniej przyjełam ją dzisiaj o godzinie 17. Kiedy zacząć nowy blister czy poczekac do wtorku wtedy kiedy mialam zazyc nowa tabletke z 7 dniowa przerwa czy zaczac przyjmowac dzien wczesiej czyli w poniedziałek? A moze przyjac dzisiaj o stalej porze nastepną? i trzymac się przyjmowania od dzisiaj ? Dodam że dostalam juz okres Nie wiem co zrobic proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosińska_m
witam, niestety musze zrezygnowac z yasminelle na rzecz innych tabletek:( wobec tego mam do sprzedania opakowania, kontakt: guineveree@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys1985
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys1985
witam biore yaasminelle od 4 mies i od samego poczatku brania tych tabletek zaczełam wpadac w depresje jakies głupie mysli stałam sie nerwowa nie miełam pojecia ze to od tabletek do czsu gdy sie zgadałam z koleznka ktora tez brała te tabletki i rowniez sie czuła tak jak ja i po odtawieniu tabletek wraca do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
Justys: Miałam tak samo... najgorsze jest to, że wszyscy widzieli oprócz mnie, że dzieje się ze mną coś złego. Dopiero jak moja deprecha faktycznie nie pozostawiała wątpliwości odstawiłam Yasminelle i powoli wracam do formy. Odczułaś poprawę od razu po odstawieniu, czy stopniowo? Ja już prawie 4 miesiące od odstawienia i ciągle zdarzają mi się takie nienaturalne nastroje... ale zdecydowanie dużo rzadziej niż na Yasminelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys1985
ewa 30 ja ci powiem ze jeszcze bede brała te tableki 2 tyg poniewaz tyle mi ich zostało ale chce zmienic. moja kolezanka je odstawiła i mowi ze jest juz lepiej on nie bieze ich ok 2 mies, nie wiem czy duzo dziewczyn tak ma ale naprawde czuje sie strasznie po tych tabletkach moze na mnie tak działaja nie wiem::((nie spodziewałam sie ze tabletki az tak działaja na człowieka na jego psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
justys1985: Oj działają i to jak! Można się nabawić takich paranoi, że sam by się człowiek po sobie nie spodziewał nigdy... Z resztą - zerknij do ulotki, depresję, wahania nastrojów i spadek libido znajdziesz w skutkach ubocznych - jak byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
MLODA POLOZNO czy mogalbys zaczac dzielic sie swoimi radami na kafeteri z Nuvaringiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys1985
ewa30 wiesz co nigdy wczesniej nie brałam tabletek anty a 8 mies temu urodziłam dziecko i po porodzie przez 4 mies brałam cerazette dla kobiet karmiacych i było wszystko dobrze a jak zaczełam brac yasminelle wszystko sie zmieniło nie chce odradzac tych tabletek poniewaz nie na wszystkie dziewczyny te tabletki musza tak działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
justyś: Ha! Widzisz! Tylko, że Ty masz to szczęście, że bardzo szybko pokapowałaś, że coś jest nie tak i że to może mieć związek z tabletkami. Tysiące innych dziewczyn nie mają tyle szczęścia, bo objawy związane z psychiką bardzo łatwo jest przeoczyć. Człowiek sobie wmawia, że ma gorszy okres w życiu, że to stres, że przesilenie... Typowe skutki uboczne związane z krążeniem, z migrenami, z masą ciała - łatwiej jest zauważyć, bo są bardziej oczywiste. Do tego dochodzi fakt, że te same pigułki mogą różnie zadziałać na dokładnie tą samą osobę na przestrzeni kilku lat, o czym się przekonałam na własnej skórze. Brałam wcześniej przez może 2,5 roku Yasminelle i nic się nie działo niepokojącego. Potem przerwa półroczna i powrót do Yasminelle. Tym drugim razem przerobiłam chyba całą gamę skutków ubocznych oprócz zakrzepicy: było wypadanie włosów, odwodnienie, migreny, omdlenia, sucha skóra, spadek libido, a na koniec stany depresyjne i lękowe... Nie ma reguły. Korzystając z dobrodziejstw antykoncepcji hormonalnej należy bardzo uważnie przyglądać się sobie i nie wolno lekceważyć żadnych niepokojących objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodo położno lub medyku . czy to normalne że po odłożeniu tabletek ( yasminelle) i zażywaniu bromergon cykl może się przedłużyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam yasminelle po 25 zł wieksza ilosć okolo 60 opakowan po 20 zł ssiemek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka123
dziewczyny,zaczynam brac yasminelle,wczesniej nie bralam zadnych tabletek,powiedzcie mi czy moge tylko przez miesiac je zazywac ,a potem znow zaczac po wakacjach? od wrzesnia? Bo w sumie to na wakacjach i tak bede bez swojego chlopaka.No i jak to jest jesli bede np.brac tabletki w Polsce od jutra o 18 kazdego dnia,a przy wyjezdzie do USA jest róznica 6 godzin(do tyłu) więc co wtedy ? Brac je o 12 w poludnie w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
lidka123 -- Przez miesiąc nie ma co brać tabletek, bo tylko sobie namieszasz w organizmie, jak już zaczniesz brać to bierz przez dłuższy czas, Twoja gospodarka hormonalna zwariuje. Co do zmiany czasu, nie odpowiem Ci, bo nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaLuzia
Hej, chciałabym odkupić jedno lub więcej opakowań tabletek yasminelle. przedwschodemslonca@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
AnnaLuzia------to idz do ginekologa po recety, sprzedaz antykoncepcji przez internet jest nielegalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
Powiem więcej: Przyjmowanie hormonów lub innych leków na receptę bez wiedzy i kontroli lekarza jest SZCZYTEM IDIOTYZMU i POWAŻNYM NARAŻENIEM ZDROWIA I ŻYCIA! I żadne durne tłumaczenia tego nie usprawiedliwiają, że wizytę mam dopiero za ileśtam, że nie mam kontaktu ze swoim lekarzem... Bzdury! Albo trzeba dobrze planować kontrole u ginekologa albo iść po receptę na pogotowie i tam przynajmniej lekarz ogólny oceni, czy może, czy nie przepisać tabletki! A potem taka Dziumdzia jedna z drugą ma pretensje do całego świata, bo się zator zrobił nie wiadomo skąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
A poza tym - jaką gwarancję taka Bałwanica ma, że przez internet dostanie w tym pudełeczku właśnie to, co powinna? A jak jakiś dowcipniś psychopata podrobi oryginalny lek i nafaszeruje tam halucynogenów albo truciznę jakąś np.? Dioksynki? Widziała któraś jak wygląda teraz Juszczenko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olussss
Witam. Potrzebuje szybkiej porady... wiem ze to forum Yasminelle ale na forach Novynette czestotliwosc odpowiediz jes znikoma... Biore Novynette już cztery miesiace. w tamtym tygodniu zaczełam nowe opakowanie - czwarte. do tej pory b ylo wszystko w porzadku zadnych skutków ubocznych ani nic. wczsniej przez 14 miesiecy brałam Yasminelle - zmieniłam bo zaczzełam sie zle czuć. pod koniec 3 opakowania przez cały dzień miałam biegunke - zażyłam stoperan i było ok a o 20 wziełam tabletkje i już nie odwiedziałam kibelka przez dwa dni. W pierwszy dzien krawaienia znowu miałam bigunke (wtedy pprzerwa od tabsów) i znou zazyłam stoperan i było ok. tym razem moje krwawienie było minimalne, a bol brzucha znikomy - Jak nigdy od kad biory Novynette!!! no i od pierwszej tabletki czwartego opakowania do teraz towarzyszą mi mdłości z małą badź duża intensywnością, do tego podwyższona temp ciała do 37 st. ale u mnie to raczej norma prawie), nimożliwa zgaga od trzech dni, wzdecia i siusiu chodze co chwile. Jem caly czas to samo w sensie ze jakis diametralnych zmian zywienowych nie mialam. czy moze mi któras powiedziec czy tabsy mogły w jakis sposób nie zadziałać ?? seks w przerwie 7 dniowej był, do konca również;/ ale wtedy przeciez jest ochorona. boje sie ze to ciąża, brzuch mam twardy i wogole... prosze o pomoc... ps. czy Xenna lub Activia ma negatywne dzialanie na tabletki?? mi sie wydaje ze nie.... __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Kobietki... Od dwóch dni mam straszne mdłości. Kilka dni temu dostałam krwawienie z odstawienia tak jak powinnam, wszystkie tabletki brałam prawdiłowo, poza tym ostatni raz kochałam się na początku opakowania wcześniejszego opakowania, ok. 25 kwietnia. Dziś zrobiłam test - jedna kreska, brak ciąży. Czy mogę być spokojna? Dodam, że jestem nieco przeziębiona, więc te mdłości mogą być efektem złego stanu zdrowia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau D.
Carmamelle, myśle, że możesz być spokojna :) jeśli brałaś pigułki tak jak powinnaś i test po miesiacu nie wykazał ciąży więc powinno być okey :) jeśli będziesz niespokojna najlepeij iść do gina, wówczas uzyskasz 100% pewną odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam takie pytanie do was czy tabletki yasminelle można popijać kawą ?? czy to obniża działanie tabletek ?? bardzo proszę o dopowiedz na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×