Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Mam taki problem, od tygodnia biorę Yasminelle, to są moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Wzięłam pierwszą tabletkę pierwszego dnia okresu. Przez 3 dni miałam normalny okres, a ale teraz od 3 mam dziwną brązową wydzielinę. Nie wiem co to jest, czy któraś z was może już się z tym spotkała. Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Młoda położno, wiem o tym, tylko boję się, że to przez ten Flumycon... Lekarz powiedział, że nie wpływa, więc nie zabezpieczyłam się dodatkowo dzień po kuracji , a teraz boję się, że może powinnam? Co Ty wiesz o tym Flumyconie, jeśli chodzi o interakcje z pigułkami? Krwawienia jak nie było, tak nie ma... A poza tym mam pytanie odnośnie leków przeciwgrzybiczych. W ulotce pigułek jest napisane, iż wpływają na skuteczność antykoncepcji leki przeciwgrzybicze - gryzeofulwina. Czy tylko ona wobec tego, czy mamy to rozumieć, jako że wszystkie doustne leki przeciwgrzybicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haerka
Cześć dziewczyny, 1.5 tygodnia temu zaczęłam swój pierwszy blister Yasminelle. Od tego dnia nadal krwawię, ale jak widzę wiele z Was miało na początku ten sam problem. Obserwuję jednak też inne działania niepożądane - mrowienie stóp, spuchnięcie całego ciała (czuję się jakbym przytyła kilka kg, a ze względu na upały jem mniej niż zwykle), wypryski, ból żołądka, wzdęcia i ogólnie złe samopoczucie. Powinnam zgłosić się do lekarza, czy zaczekać jeszcze jakiś czas z nadzieją, że mój organizm się przyzwyczai i uspokoi? Dodam, że na wszystkie pozostałe tabletki reagowałam tak źle, że trzeba je było odstawić jeszcze przed skończeniem pierwszego opakowania. Nadal liczę na to, że z Yasminelle będzie inaczej. Z góry dzięki za radę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Młoda położno, sytuacja opanowana, krwawienie przyszło z 2-dniowym opóźnieniem;) Czy jednorazowe opóźnienie krwawienia z odstawienia jest normalne, czy powinnam mieć powody do niepokoju? Możliwe jest, że to przez te upały, inny tryb życia? Brzuch boli mnie strasznie i wszystkie objawy jakie zwykle mialam, mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmamelle ---- jakie opoznienie ? Dostalas krwawienia w 7 dniowej przerwie,wiec o zadnym spoznieniu nie ma mowy.To,ze do tej pory dostawalas tego samego dnia,to absolutnie nie znaczy nic. Jeszcze raz powtarzam,orgaznizm to nie szwajcarski zegarek.Nie szukaj problemow tam gdzie ich nie ma. Haerka --- przeczekaj.Te upaly maja tez duzy wplyw na to.Zwlaszcza na wszelkie obrzeki.Ja tez sie czuje jak napompowany balon.Jezeli przy drugim blistrze bedzie zle to skonsultuj sie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Młoda położno, dziękuję, w takim razie już nie szukam problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesa
Mam do sprzedania receptę na Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kessa a na ile sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udreczony
Witam bardzo byłbym wdzięczny z jakiekolwiek odpowiedzi. Dziewczyna bierze Cilest od 1 marca tego roku pierwsze dwa miesiące plamienie się jej normowało aż doszło do tego że w 7-dniowej przerwie zawsze dostawała go 4-ego dnia , dziś mamy 4 dzień rzekomej przerwy i jak do tej pory nic , że należę do ludzi panikujących kupiłem test wyszedł negatywny dodam że tabletki zawsze były brane punktualnie o tej samej porze plus minus 30 minut ,nie występowały wymioty ani też biegunka dlatego cholernie się martwię i obawiam najgorszego .. nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie co się właściwie dzieję że plamienia nie ma .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KESA PROSZE ODEZWIJ SIE
Prosze o kontakt moj mail anti_1987@o2.pl odkupie chetnie ta recepte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KESA proszę odezwij sie na sznaucer1@interia.pl , jestem zainteresowana odkupieniem recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Udręczony". Uważam, że nie masz powodu do obaw. O ile faktycznie Twoja dziewczyna brała tabletki regularnie i nie ominęła ani jednej.. Wiele czynników może wpłynąć na to, że okres się spóźnia: upał, stres itp...Tak jak powyżej pisała Młoda położna organizm to nie szwajcarski zegarek a na pojawienie się krwawienia jest 7 dni. Dla pocieszenia powiem Ci, że ja biorę tabletki od kilku lat i jestem żywym przykładem na to, że są skuteczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkad- prosze o kontakt
BEATKAD prosze o kontakt moj mail anti_1987@o2.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkadr- prosze o kontakt
pomyliłam login:) ale to moj mail anti_1987@o2.pl :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla88
również prosze o kontakt :) interesowało by mnie jedno opakowanie :) Karolcia.666@interia.pl lub gg - 984021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla88
również prosze o kontakt interesowało by mnie jedno opakowanie Karolcia.666@interia.p l lub gg - 984021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę odezwij się na maila: sznaucer1@interia.pl, jestem zainteresowana odkupieniem tej recepty na 6 op Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatkadr ----> proszę odezwij się na maila: sznaucer1@interia.pl , jestem zainteresowana odkupieniem tej recepty na 6 op Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! W piątek skończyłam opakowanie Yasminelle, biorę już ponad rok i zawsze przy odstawieniu w piątek krwawienie dostaję w środę... problem w tym, że w tym tygodniu a dokładnie w czwartek rodzice mojego narzeczonego wyjeżdżają na wakacje i wracają w poniedziałek czyli idealnie wtedy kiedy ja będę miała krwawienie ;( Cóż, nie po to faszeruję się tymi tabletkami żeby teraz nie wykorzystać takiej okazji na spędzenie upojnych nocy we dwoje ;> Dlatego właśnie mam pytanie. Czy jeśli zacznę dzisiaj brać kolejne opakowanie to uda mi się uniknąć tego nieszczęsnego krwawienia w tym tygodniu? (dodam że tabletki zawsze biorę w okolicach 22:30) I czy mogę być wtedy spokojna że będę cały czas zabezpieczona? Czytałam że żeby przesunąć należy od razu zacząć brać następne opakowanie a ja wczoraj miałam już 1 dzień przerwy, dlatego zastanawiam się czy nie będzie z tym przekładaniem krwawienia żadnego problemu. Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) zastanawiam się nad zmianą tabletek, ponieważ biorę Syndi 35 - biust strasznie bolał, powiększył się o rozmiar, miałam jakieś dziwne nastroje oraz bolała mnie wiecznie głowa. Chciałabym się dowiedzieć, (szczerze - nie chce mi się wertować tych 840 stron :) ), czy cera poprawia się po ich zażywaniu i ogólnie jak się czujecie? Pozdrawiam, Kaśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) zastanawiam się nad zmianą tabletek, ponieważ biorę Syndi 35 - biust strasznie bolał, powiększył się o rozmiar, miałam jakieś dziwne nastroje oraz bolała mnie wiecznie głowa. Chciałabym się dowiedzieć, (szczerze - nie chce mi się wertować tych 840 stron :) ), czy cera poprawia się po ich zażywaniu i ogólnie jak się czujecie? Pozdrawiam, Kaśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) zastanawiam się nad zmianą tabletek, ponieważ biorę Syndi 35 - biust strasznie bolał, powiększył się o rozmiar, miałam jakieś dziwne nastroje oraz bolała mnie wiecznie głowa. Chciałabym się dowiedzieć, (szczerze - nie chce mi się wertować tych 840 stron :) ), czy cera poprawia się po ich zażywaniu i ogólnie jak się czujecie? Pozdrawiam, Kaśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) zastanawiam się nad zmianą tabletek, ponieważ biorę Syndi 35 - biust strasznie bolał, powiększył się o rozmiar, miałam jakieś dziwne nastroje oraz bolała mnie wiecznie głowa. Chciałabym się dowiedzieć, (szczerze - nie chce mi się wertować tych 840 stron :) ), czy cera poprawia się po ich zażywaniu i ogólnie jak się czujecie? Pozdrawiam, Kaśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak bo tak
Czy po tabletkach Yasminelle poprawiła Wam sie cera??? Ja bralam wczesniej mercilon, ale musiałam odstawic na jakis czas. Podczas zazywania- skora idealna. Po odstawieniu zaczely mi sie pojawiac drobne wypryski, nie jakos bardzo, takie sporadyczne. Po kilku miesiacach to sie nasililo, na twarzy, dekolcie. Zaczełam przyjmowac Yasminelle i jestem ciekawa czy sie poprawi. Biore dopieor od tygodnia wiec na razie efektow nie widac. Jak to bylo u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzb
Witam :) generalnie nie polecam nikomu Yasminelle, niedośc, ze cena do korzystnych nie nalezy to moje skutki uboczne mnie przerastały. Objawy psm mialy byc zminimalizowane, ale chyba nie u mnie. Bolące jajniki, wielkie, napuchnięte piersi, bóle głowy. Teraz przerzuciłam się na Sylvie 30 i wiekszosc dolegliwosci juz mnie opuscila :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzzb oj, to nieciekawie :/ bierzesz teraz jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzb
tak, biorę Sylvie 30 ;) jest o niebo lepiej.. Tak chwalono te tabletki, a szczerze mowiac naprawde sie przy nich troche nacierpialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulmivan
Czy jesli spoznilo mi sie krwawienie z odstawienia mam sie czym martwic? Dostalam dzień pozniej poznym wieczorem, robilam test 12 dni po ostatnnim stosunku i wyszedl negatywny, czy moge byc spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×