Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Kaarah89 tak, myślę, że byłaś wtedy zabezpieczona biorąc pod uwagę fakt, że jak sama mówisz nie brałaś tego długotrwale andzelika1207 jeśli uda mi się schudnąć z biustu i będę czuć się lepiej to mogę wydawać te 50zł co miesiąc! Tak jestem zdesperowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo chcialabym miec wieksze piersi, bo mam B , a do tego duza roznica w wielkosci miedzy jedna piersia a druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelika1207 no tak z jednej strony Cię rozumiem, ale powiększać je przez antypiguły i to w taki bolesny sposób to chyba nie najlepszy pomysł. Lepiej żeby były mniejsze, ale później jędrniejsze niż większe i obwisłe na starość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelika1207 no tak, więc głowa do góry i doceń te swoje piękne B ;) ja zrobię wszystko żeby coś zmienić. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a czy Wy robicie badania z krwi ,które sa KONIECZNE przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej?a konkretnie D-dimery i Fibrynogen (jest to na krzepliwosc krwi) raz na pol roku trzeba takie badanie robic,a ginekolodzy rzadko o nich mowią!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madx --- wszystke pochodne ampicyliny,czyli antybiotyki o szerokim spectrum dzialania mogla obnizac poziom hormonow.Augumentin do nich nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna a co Ty byś mi doradziła w sprawie biustu? Jest jakaś szansa,że wróci on do wcześniejszego rozmiaru? Z tego co zauważyłam posiadasz większą wiedzę w dziedzinie medycyny niż inne kobitki z forum, jak i ja również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt_Kejtowa --- jezeli biust 'powiekszyl' Ci sie pod wplywem estrogenow, to tak.Pod ostawieniu tabletek wroci do swojego dawnego rozmiaru. Dieta nic tu nie pomoze, chyba,ze jest to wynik dodatkowych kg. Tabletki z mniejsza iloscia estrogenow,powinny powodowac mniejsze skutki uboczne.Ja np.stosuje nuvaring z najmnijesza iloscia estrogenow na rynku,a biust i tak sie zaokraglil.Ale zadnych dolegliowsci z tego powodu nie odczuwam.Nt przy yasminelle,biust byl nabrzmialy i zwiazku z tym bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda położna - odstawić tabletek nie chcę. Ile płacisz za swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Kejt_Kejtowa --- to,ze tabletki beda mialy nizsza dawke estrogenow to nie znaczy,ze i biust bedzie mniej powiekszony.Kazdy organizm reaguje indywidualnie.I to tez jest zalezne od tego,jaki byl Twoj poziom hormonow przed stosowaniem tabletek. Nuvaring to krazek dopochwowy.Za 3 szt place ok 130 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna - aha, rozumiem. Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przeczytałam dosc sporo postów ale nie znalazłam odp na takie pytanie, biorę Yasminelle pierwszy raz, 1 tabsa zazyłam w pierwszym dniu po całym okresie! i nie wiem czy dobrze zrobilam, nie chcialam czekac calego miesiaca a do gina wybralam sie za pozno! czy to ma jakies wieksze znaczenie? tzn czy musze przez te 7 dni sie dodatkowo zabezpieczac? czy jestem chroniona od tej 1 tabletki? juz sama nie wiem.... pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
beatrycze90210 ---- cukierki kupilas ? Zdajesz sobie sprawe,ze hormony maja wplyw na funkcjonowanie calego organizmu i nie mozna ich brac wg swojego 'widzimisie'. O dzialaniu antykoncepyjnym mozesz zapomniec.Teraz i po 7 dniach tez.Wybierz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
dziewczyny!!! zapomniałam 4 i 6 tabletki ...stosunki odbywaja się codziennie ..czy jest ryzyko ciąży?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mloda polozna - widze ze jako jedyna jestes osoba bardzo kompetentną, czy moglabys mi powiedziec jezeli skoncze 1 blister, to po 7 dniowej przerwie powinnam wziac nowe opakowanie? nie wiem co robic...... :( moj lekarz jest na urlopie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna---- a czy uwazasz ze jezeli zarzyłam tabletki pozniej niz potrzeba, ale biore je regularnie to jest taka mozliwosc? przeciez to roznica 2,3 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrycze90210 ---- to moze sprecyzuj w ktorym dniu cyklu wzielas pierwsza tabletke ? Jezeli pow.5 dnia to jest tak jak wczesniej pisalam. Jezeli do 5 d.c to zabezpieczasz sie dodatkowo przez tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna--- dokladnie zazylam ja rano 6 dnia, tzn zazylam w poniedzialek, a w nocy z niedzieli na pon konczyl mi sie okres... czyli moge w ogole nie byc zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Młoda położno, ciągle zastanawiam się nad tym, czy dobrze zrobiłam nie stosując dodatkowego zabezpieczenia dzień po zakończeniu kuracji Flumyconem. Lekarz mówił, że nie ma on wpływu, ale miałam największą dawkę, którą brałam przez tydzień i nie wiem, czy można to określić jako długotrwałe branie.. Bo w ulotce jest napisane, że bardzo mało prawdopodobne, by w dawkach do 200mg wpływał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angandara
Odkupię Yasminelle... GG: 22148295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 123
Witam! Biorę yasminelle od 10 miesięcy. Wczoraj, jeszcze przed przyjęciem ostatniej tabletki z opakowania zauważyłam plamienie, takie jak na początku "plamienia z odstawienia". Wzięłam wszystkie tabletki z blistra, dlatego zastanawiam się czym to plamienie może być spowodowane? Czy któraś z Was miała coś podobnego po dłuższym okresie brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Młoda położno, ciągle zastanawiam się nad tym, czy dobrze zrobiłam nie stosując dodatkowego zabezpieczenia dzień po zakończeniu kuracji Flumyconem. Lekarz mówił, że nie ma on wpływu, ale miałam największą dawkę, którą brałam przez tydzień i nie wiem, czy można to określić jako długotrwałe branie.. Bo w ulotce jest napisane, że bardzo mało prawdopodobne, by w dawkach do 200mg wpływał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau D.
Dziewczyny! Nie wiem od czego zacząć... Od ostatnich dwóch miesięcy czuje, że nie daje rady w mej najważniejszej podróży, jaką jest życie. Fatalne samopoczucie i niedostrzeganie choć promyka radości dosłownie w niczym, poczucie beznadziejności i bezproduktywności. Jedyne pragnienie: szybka śmierć. Nigdy nie myślałam o niej aż tak poważnie. To tak w skrócie. Wesoła kobieta w tak krótkim czasie zamieniła się w jedą wielką rozklapaną deprechę. Nie zdarzyło się nic, co by mogło wpłynąć negatywnie; studia ok, uczucia ok, dom w miarę. W związku z tym mam pytanie do Was, szczególnie tych, które miały do czynienia wcześniej z Yasminelle i je porzuciły. Mianowicie: czy takie niepozorne tabletki mogą aż tak ściągnąć człowieka w dól? Miałyście jakiekolwiek niepokojące zmiany w swoim zachowaniu bądź myśleniu? Z góry dziękuję na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, wlasnie po Yasminelle.. wpadlam w straszna depresje, a bylam beztroska dziewczyna, szczesliwa i pelna energii. Na chwile obecna juz mi troche lepiej, ale bylo strasznie. Przygnebienie, mysli o zakonczeniu zwiazku (bez zadnego powodu..), stany lekowe, ze stresu ciagle bolal mnie brzuch, schudlam bo nic nie moglam jesc, mialam klopoty ze snem.. niedawno skonczylam opakowanie i mam nadzieje ze wszystko minie, bo po prostu nie poznaje samej siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrycze90210 ---- na pewno nie bylas i nie jestes zabezpieczona. Frau D. --- to nie sa niepozorne tabletki.To sa hormony.A hormony maja duzy wplyw na funkcjonowanie oragnizmu.Wplywaja na nasz uklad nerowowy,naczyniowo - krazeniowy itp.Wplywaja na nasze zdrowie,samopoczucie,powoduja raka narzadow plciowych,moga nas zabic.Ja osobiscie przezylam koszmar zazywajac yasminelle.Koszmar z ktorego wyciagali mnie jeszcze dlugo kardiolog i psychiatra. A dla wielu kobiet, niestety sa to 'tylko' tabletki zabezpieczajace przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×