Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość CiązaYass
Dziewczyny ratunku!!! 10dni temu miałam przeźroczysty rozciągliwy śluz i akurat wtedy miałam "romantyczną noc", tak się zastanawiam bo śluz oglądałam jakieś 12godzin po stosunku, czy to mogł być nadal ten śluz ktory wydzielamy podczas zblizenia? W poniedziałek powinnam mieć krwawienie, a mam tylko brązowy śluz, miejscami przeźroczysty, boję się, że to krwawienie implantacyjne bo poza tym nie ma ani kropli krwi! Nosze wkladki i wyrzucam czysciutkie :/ Czy ktoras z Was może tak miała? Zrobiłam test i wyszedł negatywny ale to dopiero 10dni po :/ Umieram ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupilu odpisz
prosze bardzo o kontakt odkupie ta recepte:) anti_1987@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam pytanie. Czy jeśli jestem dziewicą to mogę brać tabletki anty? np te Yasminelle? Mam raczej nieregularny okres i prolemy z cerą.. Chciałabym temu zaradzić i może taka kuracja hormonalna by mi pomogła. Mam 17 lat... Boję się, że jestem za młoda i mój organizm źle zareaguje na te tabletki : ( Odpiszcie proszę! AHA.. te tabletki są na receptę? trochę się boję iść do ginekologa.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
weronikaxyz - Musisz porozmawiać o tym z lekarzem, nie z nami na forum, bo nie mamy takiej wiedzy i nie wiemy, czy możesz brać te hormony;) Ale jedno wiem na pewno: nie ma sensu psuć sobie wątroby i zdrowia biorąc pigułki antykoncepcyjne nie w celu antykoncepcyjnym, tymbardziej Yasminelle, które są chyba najgorszymi z możliwych. Na pewno są inne sposoby, żebyś poprawiła wygląd cery, musisz pogadać z dermatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerson
Hej ,dziewczyny , mam problem przy braniu Yasminelle , biore je po raz pierwszy w zyciu i jestem w 6 dniu , a juz zdążyłam miec bole glowy,wahania nastrojów,obolale piersi - clay czas, gdy skończyła mi sie miesiączka można powiedzieć ze dostałam ja drugi raz na chwile tak znienacka , a co jest najgorsze mam grzybice w jamie ustnej . Czy którejś sie cos takiego przytrafiło?Poradźcie co robic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie głowa nie bolała, ale zmainy nastrojów jak najbardziej, a do tego potworne mdłości, kręciło mi sie w głowie, a momentami nawet było mi słabo...:) Każdy różnie reaguje na tabletki:) Moj mężczyzna kupił mi tabletki "Asecurella" i czuje się po nich znacznie lepiej:) może one mogły by Ci pomóc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerson
Ja je biorę od pierwszej tabletki anty , i ascecurella mi nie pomaga , dzisiaj mnie przybilo do łóżka mialam 38 goraczki i bole w calym ciele jakbym miala zakwasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerson
Dodam , ze jutro ide do gina , tylko mam wątpliwości czy dalej w to brnąć i prosić o tabletki łagodniejsze ? Sama nie wiem czy to jest dla mnie , i czy nie bede sie czuła po nich tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsenka
Do Anerson Ja radzę Ci odstawić tabletki no i udać się do ginekologa. Z takimi objawami możesz sobie narobić większej biedy jeśli ich nie odstawisz. Jeżeli nie jest Ci koniecznie potrzebna taka forma antykoncepcji to może lepiej sięgnąć po inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie biore juz 14 dzien yasminelle to sa moje pierwsze tabletki anty w zyciu czy tez mialyscie takie brazowe plamienia?? lekarka powiedziala mi ze moge plamic i ze to normalne tylko kiedy to ustapi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Anerson -- Bez wizyty u lekarza sama nic nie odstawiaj. Dopiero wtedy sobie narobisz problemów. 6 dzień brania pigułek i takie skutki uboczne są jak najbardziej na miejscu, utrzymywać się mogą do 3 miesięcy i dopiero wtedy należy panikować, jeśli organizm się nie przystosuje do tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerson
Bylam u lekarza wczoraj , ale dzien przed wizyta je odstawiłam.Gin mi powiedziała ze grzybica w buzi to na bank nie od anty (to ciekawe od czego;/), ze reszta jest typowych objawów na zle przyjmowanie hormonów, a co do goraczki , i bolu w calym ciele stwierdziła ze bierze mnie grypa...Zapomniałam dodać ze mam caly czas plamienia i momentowe obfite krwawienia - jednorazowe :( Gin przepisała mi inne tabletki(tu nie mogę sie rozczytać ani znaleźć w liście dostępnych-Moutrecyrt?) i krazek nuvaring :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutinka
Nie wiem jak wy, ale ja jestem z yasminelle zadowolona. Zanim zaczęłam ja brać to poczytałam trochę opinii na forach i powiem że były różne, widać nie wszystkim te tabletki pasują. W moim przypadku tak jak napisałam wszystko jest ( i było ) w porządku. Jeśli chodzi o cenę to nie są to najtańsze tabletki na rynku, ale nie ma dramatu ( ja płacę ok. 35 zł w aptece za grosze w płocku na królewieckiej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Ja bralam Yasminelle 2 lata i tez przeszlam na krazek Nuvating i dzis moge stwierdzic,ze jest to najwygodniesza antykoncepcja, polecam Ci ja i nawet sie nie zastanawiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerson
Po wygladzie Nuvaring nie przekonał mnie o swojej skuteczności ;P Ale dziękuje za odpowiedz , przemyśle to jeszcze :)Jak na razie moj organizm musi ochłonąć po Yasminelle i ich odstawieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
U mnie pol roku musialo minac zanim zdecydowalam sie na wykupienie recepty na Nuvaring, jakos nie mogalam sie przelamac,ze bede miala cos w sobie ale teraz moge ci powiedziec, ze to jest na prawde super!Zakladasz raz na miesiac, aplikacja jest dziecinnie latwa, nie czujesz go i wyjmujesz po 21 dniach, rzecz ktora mnie zdziwila to to,ze podczas brania tabsow czesta dostawalam jakis cholernych grzybic pochwy i balam sie,ze jak bede miec cos w sobie to bedzie jeszcze gorzej, bo myslalam,ze na tym krazku beda gromadzic sie bakterie a od momentu kiedy yzuwa nuva (prawie juz rok czau) nie mialam ani razu kobiecych problemow.Jakbys miala jakies pytania to z checia odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marymary20
Sprzedam yasminelle. 40zł za opakowanie. ważne do 2015r. piszcie: marymary20@wp.pl w temacie yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytankoza 5 dni koncze pierwszy blister yasminelle i mam albo brazowe uplawy albo plamienia teraz sie nasilily?? czy to normalne?? ktoras tak miala?? kurcze nieby lekarka mowila ze moga wystrapic ale sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam po drugim opakowaniu najpierw @ a pozniej te brazowe plamienia chyba dobrze ponad tydzien - ale pozniej przeszlo - samo. mimo wszystko moze dobrze by sie skontaktowac z lekarzem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dziś dostałam yasminelle ale ze względu na bolące okresu, mam je brać od 16 dnia cyklu przez 10 dni i tak co miesiąc. Czy jeśli zacznę opakowanie tabletek, które są ponumerowane to ma jakieś znaczenie którą wezme?każda działa tak samo niezależnie która to jest?oczywiscie pewnie bede brała po kolei. 21 tabletek w opakowaniu starczy mi na 2 miesiące (każdego miesiąca 10 tabletek). wiecie coś na ten temat, ma to jakieś znaczenie w ogóle ? dzięki i pozdrawiam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda pigułka ma tki sam skład, ponumerowanie jest dla wygody i dla zapominalskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marymary20
Sprzedam yasminelle. 40zł za opakowanie. ważne do 2015r. piszcie: marymary20@wp.pl w temacie yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie , które spędza mi sen z powiek. lekarz powiedział mi (to samo zresztą przeczytałam w ulotce yasminelle), że w trakcie brania tabletek mogą pojawić się początkowo właśnie tzw. plamienia. czy jednak normalne jest, że te plamienia, to nie jak do tej pory obserwowałam, ciemno brązowa wydzielina lecz również krew (niewiele - nie można podciągnąć tego pod miesiączkę). czy wszystko ze mna ok???za 3 dni skończę brać pierwszy blister tychże tabletek i wiem, że to w trakcie 7 dni przerwy powinno pojawić się krwawienie. z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_22
Sprzedam tabletki yasminelle. Termin ważności 01-2013r. Proszę pisać na maila: olcia_22@op.pl. Cena 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_22
Sprzedam tabletki yasminelle. Termin ważności 01-2013r. Proszę pisać na maila: olcia_22@op.pl. Cena 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Biorę Yasminelle już od 19 dni i są to moje pierwsze tabletki :) Powiem wam szczerze, że są swietne :) Zero skutków ubocznych. Zaczęłam je brać w pierwszym dniu okresu i trwał on standartowo 5 dni, a potem już luzik zero plamienia i niczego innego :) Są niesamowite :) Zobaczymy jak to będzie z krwawieniem z odstawienia, bo zostały mi ostatnie 2 tabletki z blistra :) Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pooooooola
Witam Was dziewczynki ! W Piątek ok 22. wzięłam pierwsza tabletkę z trzeciego opakowania Yasminelle. Po tym w nocy doszło do stosunku z moim chłopakiem z finałem w środku. W sobotę wzięłam prawidłowo tabletkę jednak w niedziele już o niej zapomniałam. (nie wiem jak to się stało, zawsze pamiętam o tak ważnych sprawach) Zapomnianą tabletkę wzięłam dopiero dziś ok 17, teraz czekam do 22 by wziąć tabletkę z dzisiaj. W ulotce przeczytałam,że jeśli zapomniało się tabletki w pierwszym tygodniu i w tydzień przed zapomnianą tabletką odbył się stosunek to istnieje ryzyko ciąży... Czy któraś z Was dziewczynki miała taki sam problem i udało jej się uniknąć ciąży ? Czy myślicie,że ryzyko jest duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o pomoc. Mam problem. W sobote rano powinnam zaczac nowe opakowanie Yaminelle. Nie zaczelam bo nie mialam jak kupic tabletek. Czy po miesiacu przerwy moge bez obaw w dalszym ciagu stosowac Yasminelle? Kiedy powinnam zaczac nowy blister? W pierwszy dzien okresu, czy jak..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mam do sprzedania 2 opakowania yasminelle za 70 zł, termin ważności 02.2015. moje gg 22266284

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×