Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość cen
Odsprzedam 2 opakowania Yasminelle, ważn do 2015 r., 40 zł/op., gg 2120457.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez brałam te cudowne yasminelle które miały zrobić cuda i jestem własnie w 5 miesiącu ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
dziewczyny odpowiedzcie mi na pytanie, brałam yasminelle 4 lata wszystko ok zadnych skutków ubocznych, kazdemu je moge poleciec, ale ostatnim czasem dostawałam krwawienie w trakcie blistra, mam tak już drugi mieisąc krwawienie trwało ok 1-2 dni. czy wystąpienie krwawienia w trakcie nblistra chociaz nigdy tak nie mialam moze oznaczac ze tabsy przestaja na mnie dzialać? nigdy wcxesniej nie mialam krwawienia w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12334
moze to bys spowodowane innymi czynnikami: stresem, odchudzaniem. tlko ze mialas to pod rząd przez dwa miesiace jest dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym na twoim miejscu już za pierwszym razem poszła do lekarza bo tak nie powinno byc w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontwannabe
czy jesli przy pierwszym opakowaniu nastepuje "wysyp" na twarzy, to czy pozniej to zniknie, nasili sie, czy bedzie trwal przez caly okres trwania tabletek? mam 22 lata i tabletki biore glownie po to, by pozbyc sie zmian tradzikowych (mam podwyzszone androgeny) a poki co, zauwazylam jedynie pogorszenie cery. jak dlugo odczekac na ewentualna poprawe a co za tym idzie, zmiane tabletek na inne? z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska1
DO MŁODEJ POŁOŻNEJ oraz do was dziewczyny: BIorę yasminelle od 4 lat, z mala przerwą, teraz od marca znowu regularnie,ale wykryto u mnie bakterię helicobacter-powodjąca bole min.zoładka i w związku z tym lekarz przepisał mi antybiotyk amotaks dis i metronidazol tabletki 250 mg. Oba przez 8 dni.Zaczelam brac w okresie 7 dniowej przerwy, juz wszystkie zjadlam, wyzdrowialam-;) moje pyt.brzmi czy musze stosowac przez 7 dni dodatkowe zabezpieczenie???? bo czytalam ze te leki nie wpływaja na skuteczność yasminelle-mimo,ze amotaks to antybiotyk. Proszę o szybka odpowiedz,pozdrawiam-;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrimonia
Hej dziewczyny! Byłam ostatnio u ginekolog po pierwsze w życiu tabletki-dała mi Norayę(hm,chyba dobrze odmieniłam;D). Z tego, co wyczytałam, jest to odpowiednik Yas. Tylko tylko,że na dzień dobry powiedziała mi, że ma mało czasu i zbyt wiele osób do niej czeka, więc zdążyłam się zapytać o kilka rzeczy, a dopiero teraz wpadłam na genialne pomysły, które wtedy nie przyszły mi do głowy:/. Wiem, że trzeba je zacząć brać od pierwszego dnia miesiączki-i może to jest z mojej strony jakaś głupia myśl-chcę je brać o18, bo ta godzina najbardziej mi odpowiada. I jeśli, nie daj Boże!, dostanę @ np. 15lipca o głupiej godzinie 22/23, to będzie wtedy pierwszy dzień@, tak?;/ Czyli jakbym chciała wziąć pierwszą tabletkę 16lipca o 18, to dodatkowo przez pierwszy tydzień, jak będzie okazja, to bedę musiała się zabezpieczać dodatkowo, tak? I drugie pytanie: jak będę chciała skończyć brać tabletki, to ile czasu przed ostatnią tabl będe musiała się dodatkowo zabezpieczać? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Jesli dostaniesz okres o 22/23 to masz z tego co pamietam 12 godzin zeby wizasc pierwsza tabletke-ale nie mam pewnosci, moze ten czas jest dluzszy ale nie dramatuzuj i badz dobrej mysli,ze dostaniesz ja o wczesnijszej porze:) Jesli chcialabys odstawic tabletki to bedziesz zabezpieczona do ostatniej tabletki z blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeataaa
Odsprzedam opakowanie tabletek, mam tez recepte na dwa opakowania. beata06@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
ODSPRZEDAM tabletki ----Yasminelle--- - NOWE, APTECZNE, ZAFOLIOWANE !!!----firma Bayer---------------data 08.2015-------------------------35zł--------------- Więcej informacji zapraszam na natalia11@op.pl----------------------------ODPISUJĘ OD RAZU !-------------------------- Możliwy odbiór osobisty w Warszawie KAŻDEGO DNIA-------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
ODSPRZEDAM tabletki ----Yasminelle--- - NOWE, APTECZNE, ZAFOLIOWANE !!!----firma Bayer---------------data 08.2015-------------------------30zł--------------- Więcej informacji zapraszam na natalia11@op.pl----------------------------ODPISUJĘ OD RAZU !--------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma666
Biorę Yasminelle od paru dni, to moja pierwsza w życiu "pigułka", postanowiłam brać zawsze o 20, niestety w nocy budzi mnie nieznośny ból brzucha i głowy. Biorę kropelki miętowe i nawet działają (przeczytałam, że krople żołądkowe mają w składzie dziurawiec mogący osłabiać działanie yas)... poza tym, nie zaobserwowałam skutków ubocznych, wprost przeciwnie, parę godzin po zażyciu i nad ranem dopadają mnie jakieś istne głupawki, śmiechawki :D Macie dziewczyny podobnie? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina1251
Witam. ;) Mam bardzo ważne pytanko i błagam o szybka odpowiedź. Brałam wcześniej lek Azalia , ale po nich bardzo przytyłam. Dziś pani ginekolog przepisała mi Yasminelle. I w związku z tym pytanko. Czy muszę robić tą przerwę? I czy mam ja robić cały czas , na czym to polega? Ginekolog nic mi nie mowiła o tej przerwie. Kazała wziąć od pierwszej miesiączki! Błagam o odp! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASICAOP
Ja byłam zadowolona z pigułek,bardzo schudłam z resztą polecałam je innym koleżankom i miały ten sam efekt,miałam ładniejszą cerę tylko libido spadło i trochę wrażliwsza byłam,brałam 1,5roku potem zrobiłam przerwe w czasie której zaraz zaszłam w ciążę dziś mam 5mc synka. dzis znów zaczynam brać yasminelle zobaczymy czy coś się zmieniło i czy mogę dalej brać te tabletki,czy efekt będzie odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnn
Witam, kupię dwa opakowania Yasminelle z odbiorem osobistym w Lublinie ewentualnie recepte na 2 opakowania. Pilne ! Prosze o kontakt gg: 7159940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiczkaaa
A ja mam pytanie, czy jeżeli zaczęłam tabletki yasminelle 3 dnia miesiaczki i był to poniedziałek, czyli za tydzien w poniedziałek bylam juz zabezpieczona? no niby tak, ale we wtorek zapomniałam jednej tabletki i wzielam dwie w środe. muszę znowu odczekac tydzien na pełne zabezpieczenie? bo podobno jak zapomni sie w drugim tygodniu to i tak jestem zabezpieczona. RATUJCIE bo nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _MATI_
witam wszystkie Was dzis zaczela sie moja przygoda z yasminelle jeden obiaw przyjecia sie tabletki juz za mna,chwilowo np "czuje serducho" inaczej niz zwykle..czytam Wasze wpisy i nie ukrywam troche obawiam sie "przyjaciolki yasminelle",czy owe rozne przypadlosci pojawiajace sie na samym poczatku brania mijaja?czy moze jednak nie powinnam ich brac? gdyby ktoras zWas miala chwilke to poprosze o odpowiedz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nietypowe pytanie. Brałam Yas przez 3 miesiące jakiś czas temu, odstawiłam żeby sprawdzić różnicę i zdecydowałam się do nich wrócić. Pierwsze opakowanie poszło, problem w tym że właśnie skończyłam drugie i dopiero teraz się zorientowałam że wzięłam całe o jeden dzień za wcześnie.. i mimo, że to już trzeci dzień bez tabletki dalej brak krwawienia, do tej pory było jak w zegarku dzień po odstawieniu.. czy któraś miała podobną sytuację? kontaktowała się w tej sprawie ze swoim ginekologiem? Powinnam brać kolejną paczkę licząc jak dla tego źle wziętego blistra czy do tego poprzedniego regularnego..? proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radocha56
hej, okres spóźnia mi się już 3 tyg, dzisiaj wziełam pierwszą tabletkę Luteiny. chciałam zapytać czy jeżeli pojawi się krawienie i pierwszego dnia wezmę Yasminelle to czy będę chroniona od pierwszej tabletki? podobno nie... bo to okres specjalnie wywoływany może lepiej nic nie brać i cierpliwie poczekać na okres i wtedy będę dużo spokojniejsza. i zaprzestać stosowanie Luteiny już dzisiaj, nie brać wieczorem. dodam, że od roku regularnie miesiączkuje a brak okresu może być spowodowany moim powrotem z UK. ciąża wykluczona, 3 testy i wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreculusa
Bralam tabletki Yasminelle przez rok po czym odstawilam na 4 miesiace, po tym okresie chcialam zaczac przyjmowac tabletki od nowa. Czekalam do okresu tak jak bylo na opakowaniu(nie licze kiedy powinnam dostac z powodu odstawienia i nieregularnego okresu), mialam normalne dolegliwosci przed okresem, nie bylo pelnego krwawienia, byly jakby uplywy, wzielam tabletke z mysla ze to jest 1szy dzien, jednakze 2-go dnia juz nic nie bylo zero miesiazki boli itp. Czy jest niebezpieczenstwo zajscia w ciaze? Czy to mozliwe ze tabletki powstrzymaly krwawienie, czy to ja sie pomylilam i niepowinnam zazyc tabletki? Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****tygrysek****
Hejka dziewczyny Byłam w czwartek w ginko i powiedziałam mu o moim problemie z okresem tzn zero lecenia normalnego tylko z dwa dni straszne skrzepy czarny kolor menstruacji i bóle podbrzusza połączone z mega skurczami. Brałam do tej pory z 4 lata może troszkę więcej regularnie Yasmin i lekarz zaproponował mi, że jak skończę to co mam wykupione to zacznę brać Yasinelle bo ma mniejsza ilość hormonów!! Powiedzcie mi jak Wy przechodziłyście z tabletek na tabletki z ta normalna 7 dniowa przerwa czy bez niej?? No i czy były jakieś skutki uboczne ze zmiany Yasimin a Yasminella?? Boje się jedynie wypadania włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1989
Hej:) ja Yasminelle biorę już 5lat, lekarz zapisał mi je po pewnym zabiegu ginekologicznym w celach zdrowotnych. Początkowo miałam kilka przerw, ale w końcu mój gin powiedział, że są one zbędne... I tak minęły 3 lata bez żadnej przerwy, ale nie jestem pewna czy to tak może być. Boję się też, że po przerwie gdy znowu zacznę brać to przytyję (bo na początku brania tab przytyłam z 6kg...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgusia1984
Witam Mam do odsprzedania 1 opakowanie yasminell. Ważność do 06.2015. Zakończyłam branie pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka0022
hej dziewczyny. tez mam podobny problem. biore puerwszy blister tabletek yasminelle, w sobote (tj za 5 dni) mam zaczac 7 dniowa przerwe, a poki co caly czas mam okres:/ i nie jest to niestety male plamienie, tylko normalne krwawienie i to dosc obfite. kiedys juz bralam te tabletki, ale wtedy w czasie pierwszego miesiaca mialam jedynie brazowe lekkie plamienia, a w drugim miesiacu wszystko wrocilo do normy. Zastanawiam sie czy tym razem cos jest nie tak... Poza tym 11'go wyjezdzam na wakacje z Chlopakiem i chyba oszalalabym gdybym dalej miala okres! ;/ Nie wiecie moze czy w razie gdyby ten okres mi sie nie skonczyl, to czy jest jakis sposob na to? no i oczywiscie zebym nie musiala odstawiac tabletek any (bo same rozumiecie ze w czasie wyjazdu chce byc zabezpieczona) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gakuen
Hej, mam pytanie, byłam u dermatologa, którzy przypisał mi na cerę właśnie Yasminelle, właściwe bez żadnych badań hormonalnych. Wcześniej nie brałam żadnych tabletek anty, więc jestem w tej kwestii dość mało obeznana. Później poszłam do ginekologa, który mnie opieprzył za to, że miałam tabletki przypisane bez żadnych badań. Ale mnie martwi co innego - mam przypisaną kurację na 3 miesiące przez dermatologa, a ginekolog oświecił mnie, że kuracje hormonalne powinny trwać minimum pół roku. No i jestem w kropce - czy zaczynać w ogóle tę kurację, czy nie...? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozii
Jaa kończę pierwszy blister Yasminelle i żadnych skutków ubocznych nie odczuwam... Chyba tylko trochę urosły mi piersi :D i troszkę zwiększył się apetyt, ale to nie jest żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontwannabe
ponawiam pytanie: czy jesli po drugim opakowaniu nastepuje "wysyp" krost na twarzy, to czy jest szansa, ze pozniej cera sie uspokoi? mam 22 lata i tabletki biore glownie po to, by pozbyc sie zmian tradzikowych (mam podwyzszone androgeny) a poki co, zauwazylam jedynie pogorszenie cery. jak dlugo odczekac na ewentualna poprawe, bo jesli nic sie nie zmieni bede zmuszona chyba zmienic tabletki na inne. dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikmadzi
Mam pytanie. dnia 17.07.2011r miałam ostatni okres który trwał jakieś 5 dni ( dodam że miesiączkuje nieregularnie, czasem tydzień wcześniej czasem 5 dni później). Parę dni temu byłam u ginekologa , kobieta wydała mi się trochę nawiedzona i nie bardzo rozgarnięta ale zbadała mnie i poprosiłam ją o przypisanie yassminelli. Zapytałam się jej czy można było by przesunąć mój okres, ponieważ 15.08 jadę nad morze ( a zależy mi na przesunięciu go ponieważ wszystkie wyjazdy na wczasy, imprezy , urodziny, zawsze mam okres i tym razem jade z chłopakiem i chciała bym zobaczyć jak to jest nie mieć okresu i :/ i cieszyć się z wyjazdu :) ) pani ginekolog powiedziała mi żebym zaczęła brać tabletki 10.08 ( czyli o jakieś 5 dni wcześniej niż zacznie mi się pierwszy zień okresu, i dodam że pierwszy raz będę brała tabletki ) kazała mi się przez pierwszy tydzień zabezpieczać dodatkowo prezerwatywami gdybym chciała się kochać, ale ja słyszałam że jeżeli wzięła bym tabletki tak wcześnie bo około 5 dni, to mogą one nie działać nawet po tych 7 dniach tak jak powinny. mogę zajść w ciąże a tego bym nie chciała. Co radzicie pójść do innego lekarza ( bo opinii tamtej pani ginekolog troszkę się obawiam) i zapytać się czy tamta babeczka miała racje i czy tak można zrobić czy iść na żywioł i wziąć te 5 dni wcześniej pierwszą tabletkę i zobaczyć co się bd działo. bardzo proszę o jakąś radę. może słyszałyście o takim przypadku jak tak to dawajcie znać :) z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablondi
do Radocha56 Robiłaś może test ciążowy? 3 tygodnie to już trochę jest. Co do tabletek to nie jestem w stanie pomóc bo sama używam ich okresowo,by opóżnić miesiączkę.Dopiero wykupiłam Jasminelle i muszę poczekać 4 tygodnie na początek następnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×