Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość justyna 19
hej biore juz drugie opakowanie yadminelle i na początku było wszystko ok tylko teraz bolą mnie łydki i brzuch... czy waszym zdaniem powinnam skończyc to opakownie czy przestać brac i iśc do ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Organizm potrzebuje 3 miesiecy do przyzwyczajenia sie do tabletek, podczas tych 3 miesiecy najczesciej wystepuja skutki uboczne, poczekaj do konca 3 blistra, jesli nic sie nie zmieni idz do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela120999
bore drugie opakowanie Yasminelle. otóz zauwazylam ostatnio podczas stosunku plamienia. nie byly duze ale nie wygladaly tez jak np krew z zadrapania.. czy to moze miec zwiazek z braniem tabletek tzn moga wystepowac takie plamienia w czasie stosunku czy to jakas choroba?? dodam ze mialam robiona cytologie w lutym i wszytsko bylo ok i mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania dwa nowe opakowanie yasminelle, termin ważności obu jest do .02.2015, cena 70zł, koszty przesyłki biorę na siebie. moje gg 22266284.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
To moga byc objawy nadzerki-wlasnie plamienie po stosunku, pojdz do ginekologa jesli to nie minie. Bo moze to poporstu przez ostry sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Swoją przygodę z Yasminelle zaczełam 3 miesiące temu. We wtorek kończę 3 blister. W pierwszym miesiącu cały czas plamiłam oraz bolały mnie bardzo piersi. W 2 miesiacu to ustało. Ale teraz od jakiegoś tygodnia miałam takie małe, krótkotrwałe kłucia w brzuchu. I wczoraj dostałam plamień. Lekarz przepisując mi tabletki nie zrobił mi żadnych badań. Oglądał mnie tylko na tym krześle, ale to z powodu hemoroidów. Od 18.IV bede chodzić na praktyki, i chyba nie bede miała czasu się wyrwać do lekarza. Zastanawiam się czy iść we wtorek do lekarza, ale już innego i powiedzieć mu o tych teraźniejszych plamieniach i bólu brzucha. Tylko, że nie mam nr tel. do niego, a on przyjmuje tylko we wtorki i czwartki. Jak sądzicie trzeba się wcześniej rejestrować? Bo chciałabym, aby mnie przyjął we wtorek. Ciąże raczej wykluczam, bo tabletki biore zawsze o tej samej godzinie, a w tym miesiącu raczej nie było zagrożenia ciąża. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaaaaaaaa
Witam. Mam do zaoferowania receptę na dwa opakowania. beata06@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia8893@wp.pl
na Twoim miejscu skontaktowałabym się z lekarzem i powiedziała o dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie bóle i kłucie w brzuchu to normalny objaw organizmu przystosowującego się do nowej gospodarki hormonalnej :) Ja też tak miałam :) Ja kończę już 3 blister, wszystko jak w zegarku okres i wogole samopoczucie :) A libido maxymalne :D A piersi...Widzę, że minimalnie ale jednak się zwiększyly :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Witam. posiadam tabletki Yasminelle nowe apteczne zafoliowane, po niskiej cenie 25zł,ważnośc do 08.2015. więcej informacji na natalia11@op.pl odbiór osobisty warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Witam. posiadam tabletki Yasminelle nowe apteczne zafoliowane, po niskiej cenie 25zł,ważnośc do 08.2015. więcej informacji na natalia11@op.pl możliwy odbiór osobisty warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Witam. posiadam tabletki Yasminelle nowe apteczne zafoliowane, po niskiej cenie 25zł,ważnośc do 08.2015. więcej informacji na natalia11@op.pl Możliwy odbiór osobisty warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolA1123
czesc, w tamten piatek dostalam miesiaczki i zazylam pierwsza tabletke yasminelle po czym zauwazylam, ze na drugi dzien juz nie mam miesiaczki czy to jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweee
Mnie lekarz dziś uprzedził, że w pierwszym miesiącu stosowania tabletek mogą się różne rzeczy dziać z okresem i nie trzeba się tym przejmować.Brałam jakieś 6lat temu starszą wersję Yasmin, byłam zadowolona. Teraz mam pytanko, bo nie pamiętam niestety.. w którym dniu 7dniowej przerwy dostajecie krwawienie? Bo układam grafik, żeby weekendy były miłe ;) dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierkaaawww11
sprzedam yasminelle. myszka197500@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_mala
Witajcie dziewczyny, pisze ponieważ chciałabym się popytać o pare rzeczy. Tabletki biorę od ponad 2 lat, więc można powiedzieć ze jestem weteranką :) Pisze bo może któraś z was miała podobne obserwacje. Zastanawia mnie fakt, że moje ostatnie miesiączki są coraz mniejsze... I czy to może być powód do niepokoju? Wiem, że może tak być przy braniu, ale czy to nie dziwne, że po tak długim czasie brania tabletek nagle moje miesiączki są tak skąpe? A druga kwestia, nie wiem od czego to zależy, ale zawsze dostawałam okres jak w zegarku 6 dnia od skonczenia brania , a ostatnie dwie miesiączki to jedną dostałam 5 dnia a drugą 7... W ulotce jest napisane że powinno sie dostawać tego samego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Odsprzedam tabletki Yasminelle nowe apteczne zafoliowane----25zł----- data 08.2015 Więcej informacji na natalia11@op.pl ----ODPISUJĘ OD RAZU.! Odbiór osobisty w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stickiee
sprzedam recepty na yasminelle tanio stickie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Odsprzedam tabletki Yasminelle nowe apteczne zafoliowane----25zł----- data 08.2015 Więcej informacji na natalia11@op.pl ----ODPISUJĘ OD RAZU.! Odbiór osobisty w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattej
któraś z was strone wcześniej wspomniała o zakrzepicy, otóż co prawda nie ginekolog ale mój endokrynolog przepisał mi acard i kazał brac tylko do antykoncpecji, w czasie 7 dniowej przerwy nie ;d jak to stwierdził, przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Odsprzedam tabletki Yasminelle nowe apteczne zafoliowane----25zł----- data 08.2015 Więcej informacji na natalia11@op.pl ----ODPISUJĘ OD RAZU.! Odbiór osobisty w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewka_mala, ja biorę pigułki od 2 lat, okres 4 dnia od odstawienia i podobnie jak w Twoim przypadku moje okresy sa coraz krótsze...ostatni trwał 2 dni!! Z początku cieszyłam się jak szalona ale podobnie jak Ciebie naszły mnie obawy. Poszłam więc do mojej ginekolożki i ta stwierdziła że wszystko jest ok, a opóźnienie lub przyspieszenie o 1 lub 2 dni prawdopodobnie jest spowodowane dodatkowymi lekarstwami (nawet jeśli chodzi o witaminy lub jakiekolwiek suplementy których wczesniej nie przyjmowałaś a zaczęłas brać niedawno) i w moim przypadku spadkiem wagi (zrzucam parę kilo na wiosne:))..ale oczywiście najlepiej skontaktuj się ze swoim lekarzem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam takie pytanie. Chciałabym sobie przesunąc okres bo mam go zazwyczaj na weekend i chcialabym zeby byl w tygodniu. Czy moge poprostu wziaśc mniej tabletek z tego opakowania zebym miala krwawaienie wczeesniej a normalnie na 8 dzien wziasc tabletke ? Bo z tego co wiem tylko taki jest sposob chyba ze znacie inne . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omomomo
Dziewczyny,poradzcie Ostatnio skrocilam opakowanie do 20 tabletek. Zrobilam 7 dniowa przerwe, normalnie zaczelam nowe opakowanie. W drugim tygodniu zapomnialam tabletke (niedziela). Dzisiaj (sroda) mam duze plamienia/poczatek okresu. Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evepik
Hej dziewczyny. Ja biorę Yasminelle od dwóch miesięcy, wcześniej brałam Logest i Yasmin. Po pierwszym opakowaniu miałam rzeczywiście niewielkie plamienia - ale to nie była krew, tylko taka różowa, a czasem brązowa wydzielina. Teraz jest już wszystko w porządku. U siebie zauważyłam jeszcze jeden skutek uboczny - wzrost libido :D niesamowite... Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja biorę Yasminelle od dwóch miesięcy, wcześniej brałam Logest i Yasmin. Po pierwszym opakowaniu miałam rzeczywiście niewielkie plamienia - ale to nie była krew, tylko taka różowa, a czasem brązowa wydzielina. Teraz jest już wszystko w porządku. U siebie zauważyłam jeszcze jeden skutek uboczny - wzrost libido :D niesamowite... Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweee
malutka3693! Nie można skracać ilości połykanych tabletek, jeżeli chce się zachować cały czas pełną antykoncepcje. Mnie lekarz mówił i jest tez napisane w ulotce, że jeżeli chcesz zmienić termin, to możesz jedynie skrócić 7dniowy okres przerwy, natomiast nie można skracać 21dni brania tablet, ani wydłużać 7dniowej przerwy. Po kilku pierwszych Yasmilellkach czuję się dobrze i nic mi się nie dzieje. Pozdrawiam i życze wszystkim udanej anty no i zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jamam juz dosc!
gdy mialam 17 lat wykrywo u mnie torbiele i od wtedy(a teraz mam 21) ciagle jem tabletki najpierw bylo diane ale zle sie po nich czułam piotem chwie przeryw i cilest, yasmin, sindy i po kazdych albo tyłam albo cos bylo nie dac . teraz od 2 mies jem yasminelle i jak na razie jest wszytsko ok. no ale ile mozna jesc tabletki ?? gin mi pow ze dopiero jak zajde w ciaze( co prawda w tym roku nie planuje ciazy no ale wiem ze jak przestane jest tabletki to minie 2-3 mies i torbiele wróca i tradzik a tego nie chce. ) to mam 50% szans ze torbiele zniknal na zawsze. czy ktorejs z was tez tak mowila jakas ginekolog? czy to jest prawda wogole? bo juz nie wim czy zmienic gin czy nie. jeszcze mam pytanie czy któres z was w cytologi wyszla 2 grupa?? bo mi tak i pielegniarka mi pow ze konieczne jest leczenie bo jest stan zapalny a moje gin powiedziala ze to jest normalne w tym wieku ze dziewczyny czesto maja takie stany zapalne ale to samo przechodzi i nic mnie nie leczyla pod tym wzgledem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.fantazja.net.pl
Witam, Zapraszam do sklepu internetowego z rekodziełem: www.fantazja.net.pl Wiosenna odwilż cen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megaaa promocje !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×