Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Otylia_333
Witam koleżanki, rozpoczynam branie tabletek i mam pytanie: czy podczas tej siedmiodniowej przerwy także jestesmy chronione przed ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasu
dziewczynki, pilnie zakupie paczuszke yasminelle. keia@vp.pl pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'taka_dusza'
Kochane lasecz czy wy czytacie ulotki??!! jak tak to robcie to ze zrozumieniem. tabletki dzialaja juz po 5 dniach barnia. jezeli zrobisz przerwe dobe (bo zapomnisz tableki albo uwazasz ze sie nie wchlonella z roznyc przyczyn) co ci zalezy przez 6-7 dni kochac sie z prezerwatywa? zawsze bedziesz sie bezpieczniej i swobodniej czula. biore yasminelle juz 3 lata i naprawde dobrze z nimi sie czuje w ciaze nie zaszlam mam ladna cere i nie przytylam...no chyba ze te nieszczesne piersi sa wieksze ale....coz cieszyc sie czy smucic??:P propo lekarzy to powiem ci ze babeczka moze sprawiala wrazenie nieogarnietej ale jakos te studia skonczyla wiec wie co i jak.Jeszcze jedno tabletki dzialaja w czasie 7dnioej przerwy jak tylko przez caly cykl bralas ladnie grzecznie tabletki i nie pominelas ani jednej:) to chyba wszystko zycze udanych,bezpiecznych wakacji z facetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'taka_dusza'
chcialam was jeszcze zasmucic propo raka. Otacza nas taka chemia wszedzie i jakby sie dobrze doszukac to wszystko jest 'kancerogenne'. proponuje do potraw dodawac kurkume i regularnie sie badac (piersi badania okresowe) kazdy rak jest wyleczaly jezeli tylko jest wczesnie wykryty:) pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'taka_dusza'
chcialam was jeszcze zasmucic propo raka. Otacza nas taka chemia wszedzie i jakby sie dobrze doszukac to wszystko jest 'kancerogenne'. proponuje do potraw dodawac kurkume i regularnie sie badac (piersi badania okresowe) kazdy rak jest wyleczaly jezeli tylko jest wczesnie wykryty:) pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasu
pilnie kupie paczuszke yasminelle, prosze o kontakt na keia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ondineee
Hej wszystkim, mam pewien problem i potrzebuję waszej rady:) ginekolog przepisał mi właśnie Yasminelle, czekam tylko na okres, prawidlowo powinnam mieć za min. tydzień, nie mam regularnego cyklu, w dodatku niski estradiol 15 pg/ml, przede wszystkim dlatego te tabletki. Tylko, że dzisiaj wystapiło krwawienie, często tak mam że przed się pojawia jeden taki dzien i dopiero w drugim wiem czy to właściwy okres, ale nie zawsze. I teraz nie wiem czy to zażywać, bo jeśli jutro okaże się, że jednak nie dostałam to co wtedy??? a nie chcę też czekać do następnego miesiąca.. i tak mi się to pieprzy za przeproszeniem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacjaca238463
Cześć Proszę Dziewczęta o poradę. Wybieram się na dwa tygodnie do Egiptu i mam dwie wątpliwości. 1. Tabletki (Yasminelle) biorę o 20:00. Czy w związku ze zmianą czasu mam je brać o 20:00 czasu miejscowego czy polskiego? 2. Czy w związku ze zmianą strefy klimatycznej tabletki będą działać z taką samą skutecznością? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'taka_dusza'
'wyjazd do egitu'-> powinnas brac tabletki zgodnie z naszym czasem. czyli (sadze z piszesz z Polski) zgodnie z naszym czasem.o 20. a propo dzialania w innej strefie klimatycznej zglos sie do ginekologa bedziesz pewna i spokojna a spokoj to podstawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ma do sprzedania 2 opakowania Yasminelle po 47,85 zł/op. więcej szczegółów pod nr gg 3348646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupię yasminelle ze 2 opakowania po coś ok 30 zł. Mail: indreams18@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endyvia
Hej dziewczyny - prosze doradzcie. Jestem w trakcie brania pierwszego opakowania LESINELLE (gin mi powiedzial, ze to to samo co yasminelle - tyle ze troche tansze - to prawda?) w kazdym razie problem polega na tym ze to nie sa pierwsze tab jakie biore - podczas swojego zycia podjelam juz kilka (4-5) prob brania tabletek antykoncepcyjnych ale zawsze skutki uboczne byly tak dla mnie tragiczne, ze max wytrzymywalam 2 opakowania i przestawalam. Teraz niestety jest podobnie. Normalnie jestem osoba pogodna, mila, radosna, o bardzo pokojowym usposobieniu - odkad biore tabletki stalam sie okropnie nerwowa, drazliwa, wkurzam sie o takie pierdoly, jakie kiedys nie mialy dla mnie znaczenia, wkurza mnie to, ze nie jestem soba!!!!!!!!! Co mam robic??? Gin powiedzial, ze nie ma co podejmowac decyzji o odstawieniu jesli nie wzielam co najmniej 2 pelnych opakowan - ale jaka ja mam pewnosc ze ten stan permanentnego wkurwienia, ktory mi teraz towarzyszy minie????? CO WY O TYM SADZICIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
A moze warto sprobowac innego rodzaju antykoncepcji? Ja od dwoch lat biore Nuvaring-krazek hormonalny-i jest to dla mnie najlepsza i najwygodniejsza forma antykoncepcji!Nie mam zadnych skutkow ubocznych. Na prawde polceam. Wczesniej tez bralam tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m46
Hej dziewczyny, mam małe pytanko. Brałam Yasminelle przez 3 lata i wszystko było ok, potem miałam roczną przerwę i znowu zaczełam je brać, ale niestety chyba nie trzymają mi cyklu (w tygodniu przerwy okres powinnam dostać w poniedziałek a dostałam we środę). Czy w tym czasie jestem chroniona przed ciążą ?? Myślicie, ze ten cykl może się jeszcze unormować ? Kupiłam jednorazowo 3 opakowania i nie wiem czy mam zaczynać nowy blister czy rzeczywiście powinnam udać się do gina i poprosić o coś mocniejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Skoro dostalas krwawienie w ciagu 7dniowej przerwy to wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraza
Hej! Odsprzedam zafoliowaną paczkę Yasminell za 32zł. Zainteresowane panie, proszę o sms 793 282 846, lub meila na fraza@o2.pl. Odbiór z Centrum Warszawy. Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softec
witajcie! biorę już 7 tabletkę drugiego blistra i zastanawiam się, czy Yasminelle jest na pewno dla mnie miałam nadzieję, że poprawi mi się cera. niestety wyprysków jest więcej i więcej i nic się nie zmienia na lepsze dodatkowo bardzo wysuszyła mi się skóra. mam chyba większość niepożądanych objawów : bóle głowy, mdłości, TOTALNY SPADEK LIBIDO , suchość pochwy, rozdrażnienie i ogólnie brak sił na cokolwiek moja ginekolog twierdzi, że organizm musi się przystosować, ale jak długo mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Oragnizm potrzebuje 3miesiecy zeby przyzwyczaic sie do hormonow, wiec musisz poczekac do konca 3 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uptown_m
Yasminelle sprzedam. 35zł/opakowanie. Data ważności 06.2015r. Wysyłka priorytetem 3 dni. uptown_m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softec
3 miesiące... myśl o nich mnie wykańcza. i ten totalny brak ochoty na seks i jakiekolwiek pieszczoty! :( niezły paradoks...biorę tabletki, by kochać się bezstresowo ale jak je biorę to nie mam nawet minimalnej ochoty na sex...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar_ia@op.pl
Kupię yasminelle Kraków e-mail mar_ia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kid90
czesc dziewczyny mam takie nietypowe troche niezwiazane z tematem pytanie ale napisze tutaj bo wszedzie musze sie rejstrowac na co moj komputer mi zbytnio nie pozwala -jakis wirus czy cos. Biore yasminelle juz jakies 4 lata i zawsze mialam krwawienie z odstawienia takie srednie nie za mocno nie za slabe w wakacje jakies 2 miesiace temu bralam 2 opakowania pod rzad dostalam krwawienie pare godzin pozniej nastepnie bardzo krotko kochalam sie z moim chlopakiem doslownie chwila nie skonczyl we mnie no i nastepnego dnia zapomnialam wziac tabletki a byla to 7 z opakowania to szybko wzielam pominieta tabletke i zadzwonilam do ginekologa mojego kazal mi wziac jeszcze dwie na raz a potem wieczorem ta co mialam przyjac powiedzial ze stosunek ktory sie odbyl jest zabezpieczony no i pare dni pozniej dostalam normalne krwawienie z odstawienia takie jak zwykle bolalo i lecialo potem kolejne opakowanie i w koncu przejde do sedna. dzis dostalam krwawienie z odstawienia kolejne spoznione z 7 godzin brzuch mnie tam bolal lekko i jakies slabe to krwawienie a dodam ze nie wspolzylam od momentu poprzedniego krwawienia... czy moge wykluczyc ciaze czy jest prawdopodobienstwo ze jestem ? pewnie powinnam zrobic test jutro to pewnie zrobie chociaz nie wiem co mam myslec nie kochalam sie z chlopakiem mialam wczesniej normalne krwawienie teraz dostalam ale takie skape i troche spoznione mniej brzuch boli niz zwykle.... prosze o wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że nie ma sie co martwić, jedna zapomniana tabletka to nie taka znowu tragedia, a miałas też w międzyczasie jeszcze normalnie krwawienie także spoko, jak sie martwisz to zrób test ale wg mnie spokojnie nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kid90
dzieki Moniak takie odpowiedzi podnosza mnie na duchu zrobie test jak to krwawienie sie nie rozkreci do jutra rana a czy ktos zna kogos kto mial krwawienia z odstawienia a mimo wszystko byl w ciazy? i ile takich krwawien wystapilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Czasami sie tak zdarza,ze kobieta jest w 3miesiacu i dalej dostaje krwawienie z odstawienia, mysle jednak,ze w twwojej sytuacji ciaze mozna wykluczyc, nawet jak krwawienie jest skape to o niczym nie swiadczy, czesto jest tak,ze im dluzej bierzemy hormony tym jest ono bardziej skape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, czy któraś z was ma może ulotkę yasminelle w wersji pdf czy coś takiego? albo zeskanowaną? albo czy ktoś mógłby mi zacytować fragment ulotki tych tabletek, który wyjaśnia mechanizm ich działania? potrzebne mi to, a nie mogę nigdzie w necie znaleźć ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kid90
Moniak tam nie ma opisanego mechanizmu dzialania przejzalam ulotke co dokladnie bys chciala wiedziec? Sa informacje kiedy nie nalezy stosowac tabletek, krwawienie srodcyklowe, co zrbic jesli nie nastapi krwawienie w tyg przerwy itp. Lek yasminelle jest tabletka antykoncepcyjna i jest stosowany w celu zapobiegania ciazy. Kazda tabletka zawiera niewielka ilosc dwoch roznych hormonow zenskich, a mianowicie drospirenonu i etynyloestradiolu. Sa zwane tabletkami zlozonymi. Kazda tabletka zawiera 0,02 miligrama etynyloestradiolu i 3 miligramy drospirenonu. Potem pisze jak go stosowac z czym i w jakim celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo właśnie ostatnio rozmawiałam ze znajomą która mi probowała wmówić, że te "najnowsze" tabletki nie hamują owulacji tylko mają jakiś inny mechanizm działania, a chodziło generalnie o to, że miała sie ona zgłosić na jakieś badania lekarskie i lekarz jej powiedział by przyszła w drugiej połowie cyklu, na co odparłam, że co to za różnica skoro nie masz teraz naturalnego cyklu, no i po tym zaczeła mi tłumaczyć, że niby te jej yasminellki działają inaczej, nie umiem sobie tego jakoś wyobrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×