Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość okrągła
aha i poprzedni moj post byl do pani groszek... niby doroslej, doswiadczonej kobiety... jestes swietna w swoich poradach, ale nie czas na kłotnie...wybaczam ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejehejhejehej
Nie jestem. Od tego są tabsy zeby nie byc. Nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhejej, najwazniejsze ze zrozumialas ;p Dziewczyny, nie obrazajcie sie jak male dzidzie, nie mialam na celu obrazania zadnej z was, po prostu jestem na tym forum niemal od początku i czytanie takich rzeczy mnostwo razy dobija. a co do napompowanego brzucha to wiele osob tak ma tylko nie pisze o tym co chwile, naprawde bedzie ok. nie uwazam sie za dorosła czy doswiadczona. czytam ze zrozumieniem. tyle. i prosze mnie nie obrazac pani magdziu bo ja pani nie obrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00
Co za wymiana zdan pikantno bylo dobrze ze juz jest ok. ja z takim zapytaniem do yasminellek czy robilyscie to po pierwszej tabletce tak jak pisza w ulotce a jak nie to po jakiej ilosci moge miec 99% pewnosc????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esk00
CZeść, dawno tu nie zaglądałam, a to już 2 m-c jak biorę yasminelle, i miewam sie dobrze, buźka gładka, tylko ze piersi mi urosły i czeka mnie wymiana garderoby. Co co jednoczesnego łykania yasminelle i antybiotyków to przerobiłam sytuację jakoś 2 tyg temu i grono się mi nie powiekszyło, choć brałam antybiotyki przez 7 dni. Jestem z yasminelle zadowolona. Pozdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz się na maxa wkurzyłam.. Dziewczyna.. ja pierdziele.. nie gadajcie głupot! NIE KAZDY ORGANIZM AKCEPTUJE ANTYKONCEPCJE! Widac do po skutkach ubocznych raczej.. ale są kobiety które mają naprawde koszmarny problem ze znalezieniem tabletek które będą je chronić w tych 99.9999%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelllkaaaaa
witam was!!! stosuje yasminelle od 4 miesiecy,mieisac temu nastapiło krwawienie z odstawienia ,1 dnia bylo dosc obfite ale juz nastepneło to takie plamienia brazowe,potem śluz brązowy,czy to molziwe ze plamienia pojawiaja sie dopiero po 3 opakoaniu,nigdy wczesniej nie miałam czegos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pidżamka to nie do końca jest tak. nie to ze nie przyjmuje antykoncepcji. ona jest zachowana tylko ze tabsy sie nie przyjmują w takim sensie ze dają nadmierne skutki uboczne, np olbrzymie krwawienia ze skrzepami co dzien, wymioty, itd. Moja qumpela zmieniala chyba kilkanascie razy tabsy i zadne jej nie pasowały zatem musiala zrezygnowac z tej metody, ale to nie jest tak, ze bierzec i nie czujesz skutkow a tabsy nie dzialają, nei ma tak. Jak organizm czegos nei toleruje to odrzuca = wyrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo --> co tzn pierwszego dnia ? nie czekasz az konczy Ci sie okres? czy pierwszego po okresie? Moim zdaniem mozesz miec pewnosc. i tak i tak, to Ci zapewnia producent, to czego nie sa pewni nie zamieszczali by w ulotce bo to jest Twoj argument w sądzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
@ pidzamka: Super... jak tak napisałaś to podaj: po czym stwierdzić ,ze kobieta nie jest w 99,9999% zabezpieczona ? (zapewne po ciąży - głupie to) Przecież prawie wszystkie tabletki anty mają ten sam skład - tylko różnią się stężeniem danego hormonu. Skutki uboczne nie świadczą o tym ,ze nie jest sie zabezpieczonym (wymioty, biegunka) Zresztą już mi się nie chce klepać piętnasty raz na to samo... Tabletki i tak nie dają 100 % pewności wiec mi ma się co dochodzić czy aby jest się zabezpieczonym w 34- 57- 85 a może 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 25 lat
witam dziewczyny, mam pytanko! wyrzucialam ulotke z Yasminellek i teraz nie wiem co zrobic bo wzielam tabletke 9h pozniej niz biore zawsze! poprostu zapomnialam i zamaist wieczorem wzielam rano ... :-( odpowiedzcie mi czy jestem zabezpieczona??? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 25 lat
dodam ze to była 7 tabletka z blistra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraZZZ
to nic,nie masz sie czym martwic. co prawda powinno sie brac mniej wiecej o tej samej porze ale jezeli wezmie sie tabletke w ciagu 12 godzin od ostatniej to nic sie nie stanie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wczesniej.. wystepuja skutki uboczen wlasnie takie jak wymienilas.. pewnie jeszcze jakies inne.. ale jak wymiotujesz to.. tabletka nie działa bo ją zwracasz.. czyli.. sie nie przyjeła.. czyli nie jest sie zabezpieczonym. Znajoma nie moze brac tabletek.. tylko plsterki. Moze sie tez okazac ze moze organizm potrzebowac wiekszej ilosci hormonow.. Rany.. tu nie chodzi o to zeby sie sprzeczac.. wyzywac.. ostatnio tu jakies straszne zamieszanie sie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
a ja wlasnie dostalam okres :) i mam zaczac brac tabletki... ale jestem chora i nie moge za bardzo wyjsc z domciu anie ma kto mi wykupic tabletek i sie zastanawiam czy moge wziac je jutro rano (tak zeby nie minela doba). co o btym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslsalalala
dziewczyny , koncze pierwsze opakowanie za pare dni, przez caly czas mialam plamienia a piersi to bola niemilosiernie przy kazdym dotyku :/ czy to normalne?? nie kochalam sie ze swoim facetem ale piescilismy troche odwazniej niz zawsze, cos tam moze sie moglo jakos przeniesc.. czy jestem zabezpieczina jesli mam te skuptki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurinko5 a espumisan albo no-spa obniżają skuteczność tabsów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRI
JA wzięłam pierwszą w pierwszym dniu cyklu o 11 i po jakiejś godzinie zaczął się koszmar: strasznie bolał mnie brzuch-ale to jest u mnie raczej normalne i miałam w tym pierwszym dniu aż nie naturalnie obfity okres, do tego gęsty. Przez cały dzień męczyły mie nudności, a poźniej wymioty.Zadzwoniłam do mojego lekarza i kazał odtawić mi tabletki na 6 dni i wziąć w 7 dniu cyklu,też od rana i sprawdzić jak zaaraguje organizm. W 8 dniu wziąć na noc. Mam nadzieje że to początkowa reakcja , bo nigdy wcześniej nie brałam tabletek hormonalnych. A co do okresu, to lekarz uspokoił,że powinien się wyregulować do 3 cyklu. I dodał że oczywiście jeżeli te tabletki nie będą mi odopwiadały to sobie poeksperymentujemy.Prawde mówiąc, większośc dziewczyn pozytywnie wypowiada się o yasminelle więc mam nadzieje,że jednak zaakceptuje tabletki i to w miare szybko, bo okropnie się męczyłam tego pierwszego dnia. PS. do tego miałam ochote na różne dziwactwa np.kapuste kiszoną o 21:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRI--> 11 nie jest najlepsza godzina na branie tabsow.. Zazwyczaj każdy organizm reaguje na poczatku podobnie.. ból głowy, nudności, senność.. Potem to przechodzi (ja jestem przy 5 blistrze i gorsze samopoczucie mialam tylko przy pierwszym) Lepiej brac wieczorem, bo nawet jesli zle sie zaczniesz czuc to.. HOP do spania:) A rono.. to cały dzień przed Tobą:/ Życze powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurinko------------- czyli jeśli mam ten śmieszny okres,a zostało mi 4 tabletki do końca to w 7dniowej przerwie będę zabezpieczona? ciekawe czy w ogóle dostanę okres w czasie tej przerwy.ale jak myślisz stosować jakieś dodatkowe zabezpieczenie? odpisz plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takunia
Cześć! Mam pewną wątpliwość: zbliżają się wakacje i koniecznie muszę przesunąć okres. moja pani ginekolog powiedziała, że po prostu mam zacząć kolejne opakowanie Yasminelle bez robienia przerwy, ale nie powiedziała nic o jakimkolwiek ryzyku zajścia w ciążę. czy jest to możliwe, jeśli regularnie od jakichś 3 miesięcy biorę te tabletki i teraz brałabym je o 2 tyg dłużej? czy jest jakieś zwiększone ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek
Hejka kobitki ja skonczyłam 2 opakowanie Jasminelle i jest ok nie powiem przez pierwsze dwa tygodnie poranne zwroty głowki i mdłosci jak u kobitek w ciazy ale przestało jesli chodzi o bóle nóg nic takiego nie miało miejsca ale wypryski tez przez dwa tygodnie były zncznie wieksze ale po drugim miesiacu wszystko sie unormowałoi nue ma zadnych problemów mam małe pytanko jak czesto nalezy chodzic do lekarza jesli przyjmuje sie tabletki i co ile miesiecy powinna nastapic zmiana tabletek ????????? POZDRAWIAM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek
a i jeaszcze odpowiedz na powiekszenie biustu zawsze miałam D ale teraz faktycznie stał sie taki pełniejszy jak na kilka dni przed miesiaczka tyle ze po tapsach to sie utszymyje :)) ku wielkiej radosci mojego mazczyzny a jesli chodzi o apetyt na poczatku faktycznie mniejszy przy pierwszym opakowaniu straciłam na oko około 3 kilo teraz wszysko sie ustabilizowało i jem normalnie ale te zgubione 3 kilogramy nie powracaja :)))) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdfsdf
według mnie najlepsza godzina na wzięcie tabsów to : 22 (nie 7 czy 11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 20
do pinek... .niunia do gin trza chodzic jak koncza ci sie tabletki zeby wypisal nastepne opakowania i jak sie zle czujesz i masz jakies skutki uboczne to tez wskazane jest skonsultowac sie z lekarzem.....a tabletki jak ci odpowiadaja to nie musisz ich narazie zmieniac..a co rok jesli stosujesz te same tabletki to zglaszasz sie co rok na takie powazniejsze badania do ginn...... pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja wlasnie dzis kupilam pierwsze opakowanie yasminelle,antykoncepcje hormonalna stosuje od 3 lat, wczesniej bylo novynette, harmonet i regulon. i wlasnie teraz mam przerwe i krwawienie z odstawienia po regulonie. Yasminelle zaczne brac od niedzieli, po krwawieniu. Powiedzcie mi jak z pewnoscia antykoncepcyjna? czy beda mnie chronily w pelni przez ten miesiac czy trzeba odczekac?pani w aptece powiedziala ze beda dzialac, a lekarki zapomnialam spytac(ale ja gloopiutka jestem). Noi mam andzieje ze wreszcie skoncza sie moje wszelkie meczarnie pigulkowe-potworne bole glowy, bolace okresy,przetluszczanie wlosow! i oczywiscie-przybieranie na wadze. Regulon bralam od pazdziernika i przytylam 8 kg! to strasznie duzo, ale te tabsy po prostu zmuszaly mnie do jedzenia noi zatrzymywaly wode w organizmie...Yasminelle podobno maja pomoc, abrdzo na to licze...noi mam oczywiscie nadzieje ze sa warte swojej ceny...w Tarnowie, w promocyjnej aptece zaplacilam 43 zl...odpowiedzcie prosze jak to z ta ochrona anty jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . ktoś mi zajął mój nick
Aurinko,rozmawiałam z położną (mojej ginekolog nie było) i powiedziała,żebym brała dalej tabletki,a z tymi żyłami poszła do lekarza lub chirurga,żeby mi zdiagnozowali czy to żylaki czy po prostu moje przewrażliwienie. w poniedziałek jeszcze idę na badania gęstości krwi i myśle,że na tym się skończy moje "bidolenie" ;) jedyne co mnie niepokoi to to krwawienie-niekrwawienie. po na dobrą sprawę w tym tygodniu przerwy go nie miałam a jedynie mniejsze i większe plamienia,a dziś już zaczynam drugie opakowane. mam nadzieje,że to efekt przyzwyczajania się organizmu do tabletek. pozdrawiam i życze udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaWTemacie
czesc, mam pytanie do dziewczyn, ktore zazywaja juz troche dluzej yasminelle, co z opalaniem? czy nie macie przebarwien na skorze? wiem, ze to nowe tabletki, lata jeszcze nie bylo i pewnie ciezko powiedziec jak tak na prawde sie zachowa skora. no ale kilka slonecznych dni bylo, moze ktoras z Was sie opalala w solarium. ja mam doswiadczenie z Logestem, wiem, ze po nim nie bylo problemow z opalaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraZZZ
ja biore juz od prawie tygodnia i chodze na solarium a takze kozystam z kazdej chwili na sloncu i jak narazie nic ze skorka mi sie nie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×