Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość AN_ 998
saszulek--------> Masz racje, jak najszybciej zrobic badania i sie wszystko okaze bo objawy sa niepokojące, moze bedziesz musiala zmienic tabsy lub calkowicie odstawic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Dziewczyny czy nie sądzicie ze te nasze kochane Yasminelki moglyby byc powlekane? Są w smaku okropne niczym nospa!BRRRRR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no nei mow ze ty je ssalas czy lizalas czy pogryzlas? ja je polykam odrazu i nei czuje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
bylas ciekawa smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
mogluby byc powlekane tak jak ibuprom nie?takie sliskie latwiejsze do polkniecia na sucho bez picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moootyl87
Dzięki za Wasze opinie... lubię slońce i solarium dlatego pytam a biorę tabsy od miesiąca czyli nie dlugo i dlatego moje obawy... dzisiaj wlasnie się opalałam i jak narazie jest OK;-) mam nadzieję ze nie nabawie sie zadnych przebarwień..a co do nóg u mnie wszystko jest Ok, nie bolą nie puchną, zadnych pajączkow zreszta nigdy nie miałam z tym problemow wiec mam nadzieje ze to co piszą dziewczyny o zakrzepicy mnie nie dotyczy i bez obaw bedę mogła brac Yasminelle bo toleruję je znakomicie tylko na początku meczyly mnie plamienia ale teraz już jest wporządku, ogólnie same plusy, cycuszki mi się powiększyły libido większe:-) nic tylko korzystać z życia... i Wam Drogie DZiewczątka życzę tego samego!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
mysle ze wszystko bedzie dobrze a jesli tylko cos ci wyjdzie to idz odrazu do lekarza zebys zadnych objawow nie lekcewazyla.bo moja kumpela dostala plam i wszystko ja swendzialo takie plamki dostala jakby krostki.i ez brala tablety anty ale nie te moze z tych neic nie ebdzie.to 3maj sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
O wlasnie tak jak ibuprom;0 MYslowice ---> Widze ze jestes stalą bywalką tego topiku:)Podoba ci sie u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
Przecież one są powlekane :)) tylko nie tak mocno, nawet pisze z tylu opakowania ;)) Znow jeestem senna :(( Moze wiece jak zwalczyc tą sennośc?? Poprtu kawa?? Czy moze macie jakies inne sposoby?? Po energydrinku troche mi orzechodzi ale nie na dlugo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
U mnie chlera zatrzymuja sie na języku. brrr wolalabym sliskie i slodkie tak jak np. minisiston - chyba mozna sobie trochę ponarzekac:):):) Paulinkaa19 ----> pogoda tezpowoduje ze jestesmy senni. U mnie w pracy dzis wszyscy czojemy sie senni - dodam ze pracyje z samymi mężczyznami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------------> AN_ 998 jestem stalym jak narazie bywalcem bo nudzi mi sie w pracy i siedze na tym necie i nic nie robie.ale za to tez duzo osob mi pomoglo dowiedziec sie w sprawie tabsow i na nie ktore pytania ktore dawalm i intymne i nie intymne. i polubilam to forum mysle ze tak pozostanie na dluzej. he he ale pracowac z mezczyznami jest super jak ja pracowalam to bylo super nie nudno zawsze cos sie dzialo. ta pogoda tez dzis dziala na nas ja etz senna jestem tu pada tu zas slonce tu chlodno potem goraco i nie wiadomo co i jak. ta pogoda tam wplywa na niektore z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ale i tak trza przyznac ze te tabsy sa malo powlekane powinny byc dobre jak truskawka latwa do polkniecia tak zeby sie wslizla sama a najlepiej jakby to byl jakis proszek musujacy o bardzo dobrym smaku ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
A Swoja droga to tez bym chciala miec taka prace ;)) zeby siedziec caly czas na necie w swoim interesie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
pietrucha -> wlasnie mam tak samo, tydzien do konca a ja plamie na maxa... te tabletki chyba sa za slabe zeby przesuwac okres... A szkoda, bo od innych tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 113
hej. musialam przerwac braie pigulek i i juz na drugi dzien pojawilo sie krwawienie takie male ale nie jak plamienie i to trwalo 1 dzien ale tak minimalnie i teraz juz minely 3 dni i nicCZY MAM TO UZNAC ZA OKRES?? czy on sie poprostu nie zaczal?? wiem ze jak sie bierze tabletki i robi przerwe to on zawsze jest mniej obfity ale slyszala ze trwa z 3 dni a nie 1 i to tak i "udawany" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------->Paulkaa19 ale wiesz jak to meczy? ! to ino sie tak wydaje ze jest super tez tak myslalam.siedzisz i nudzisz sie nei wiesz co robic z samym soba.ja jestem osoba bardzo ruchliwa nie emcze sie przy pracach fizycznych bardziej jak nic nei robie to mecze sie.pracowalam w barze kolo siebie i tam dostawalam po dupie ale jak nic nie robilam to normalnei dostawalam szalu i musialam cos robic.a teraz siedze i dupa mnei boli i spaniemnei bierze i tak dzien w dzien po 8h. a co tych plamien ja tez tak mialam ze nei skonczylam wszystkich tabsow i mailam plamienia poza tym jak wszielam je pierwszy raz to plamienia utrzymywaly mi sie przez 2 tygodnie bylam u 2 lekarzy i powiedzieli ze to sie unormuje wiec si enie martwcie jak macie akie plamienia.ja jeszczemialam na poczatku drugiego opakowania plamienia przez 3 dni.ureguluje sie wam to pomalu pomalu organizm musi sie rpzybadac do tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ja tez bardzo polubilam ten topikz aglądam tu co dzien bo pracuje praktycznie z komputerem, czasami doradzam jesli jestem w stanie ale przedewszystkim duzo sie od was dowiedzialam, czasami juz chcialam zadac pytanie a tu juz podobna odpowiedz:) Na tych wszystkich stronach o Yasminelkach mozna znalezc praktycznie wszystkie odpowiedzi - tzreba tylko poszperac:) Ja jestem z okolic Wawy i jest u nas bardzo bardzo cieplo i parno a mino wszystko chodzimy ospali mysle ze to pogoda. A z facetami naprawde fajnie sie pracuje i naprawde jest ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no najlepiej sie z nimi robi bo z babami to nie zawsze - nie wszystkie sa spoko a faceci to jak faceci wszystko wiadomo ;)pogoda tak na nas dziala ja jestem z gornego slaska okolice katowic i tu padalo a teraz angle slonce.to ta zakichana pogoda robiz nami to ze chce nam sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
dziewczyny ale powiedzcie tak szczerze nei boicie sie kochac do konca z partnerem biorac te tabletki? (chodzi mi czy wierzycie w to ze nie ebdzie ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
bałam się na samym początku,jak się raz spróbuje a potem pojawia się krwawienie w czasie 7dniowej przerwy to zaczynasz ufać tabletkom i nie wyobrażasz sobie innego seksu. u mnie tak było,natomiast są i takie dziewczyny,które zaufały już po kilku dniach i też nic się nie działo :) ej,bo mi na innym forum nie chcą powiedzieć,jutro 7 dzień odstawienia,w piątek musze zażyc kolejnątabletke z nowego blistra z tym,że nie będzie to jużyasminelle tylko novynette,ginekolog powiedziała,że biore tak jakbym kontynuuowała y. ale przez 7 dni mam stosować dodatkowe zabezpieczenie. czy tak ma własnie być? czy jeszcze coś powinnam wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
bałam się na samym początku,jak się raz spróbuje a potem pojawia się krwawienie w czasie 7dniowej przerwy to zaczynasz ufać tabletkom i nie wyobrażasz sobie innego seksu. u mnie tak było,natomiast są i takie dziewczyny,które zaufały już po kilku dniach i też nic się nie działo :) ej,bo mi na innym forum nie chcą powiedzieć,jutro 7 dzień odstawienia,w piątek musze zażyc kolejnątabletke z nowego blistra z tym,że nie będzie to jużyasminelle tylko novynette,ginekolog powiedziała,że biore tak jakbym kontynuuowała y. ale przez 7 dni mam stosować dodatkowe zabezpieczenie. czy tak ma własnie być? czy jeszcze coś powinnam wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz was ponkekm, ale potrzbuje rady jakie badania mam zrobic,poza oczywiscie morfologia i ATTP (tak to chyba sie zowie).oczywiscie badania robie prywatnie, wiec musze wiedziec czego chce, bo moja pani gin. jest na urlopie:)a ta noga mnie martwi:/ Je tez obecnie siedze w biurze po 8 godzin i nic, ale to kompletnie nic nie ma do roboty poza korespondencja i stwierdzam, ze mozna oszalec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
AN_ 998 dziękuje bardzo ;) za rade:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
saszulek --> ja jeszcze dziś robiłam czynnik krzepliwości krwi czy jakoś tak,to tam mądra pani w recepcji czy w tym punkcie pobrań powinna Ci powiedzieć. Ja dziś zostałam pokłuta i w rękę i w palca ;/ aa i bilirubinę robiłam na pewno dziś i kiedyś przy okazji prób wątrobowych (robi się je regularnie przy tabletkach,bo tabletki obciążają wątrobę). do dziewczyn z plamieniami. ginekolog u której byłam przepisała mi cyclo 3 fort i poszukałam z ciekawości w ogóle po co i na co ja to mam brać i znalazłam taki opis: "Leczenie: objawów związanych z niewydolnością naczyń limfatycznych i żylnych ("uczucie ciężkości" nóg, ból, drżenie nóg), dolegliwości bólowych związanych z żylakami odbytu. Po przeprowadzeniu badań ginekologicznych preparat może być stosowany do zahamowania krwawienia z dróg rodnych lub plamienia, wtedy gdy są one spowodowane zastosowaniem środków antykoncepcyjnych z użyciem małych dawek progestagenu lub wkładką wewnątrzmaciczną." ja akurat mam to brać ze względu na moje nogi,ale jak piszą że i na plamienia to sobie o Was pomyślałam. a czy ktoś może mi powiedzieć ja z tym przejściem na inne tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Cześć dziewczyny właśnie wróciłam od gina- chciałam dostać kolejna receptę na yasminelle ale... ludzi pełno a nie byłam zarejestrowana- więc się nie dostałam :-( Ale pani połozna która pracuje w rejestracji powiedziała mi że RECEPTĘ NA ANTY MOŻE PRZEPISAĆ RÓWNIEŻ INNY LEKARZ (pierwszego kontaktu, internista czy lekarz rodzinny) Więc poszłam do pani doktor do której jestem zapisana i przepisała mi 2 opakowania- bez żadnego problemu... Wiec po co czekać w kolejce albo płacić prywatnie jeśli mamy do załatwienia tylko receptę?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest tak, że jak potrzebuję receptę to idę normalnie do poradni ginekologicznej gdzie zawsze chodzę i tam siostra w rejestracji wypisuje mi na miejscu. Też super, bo nie musze wchodzić do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie mam jeszcze jedno pytanie do was kobietki : no bo jeśli rzeczywiście tabletki są za słabe, bo nie powstrzymują plamień czy krwawień to czy chronią nas skutecznie przed ciążą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
raczej w większości gabinetów jest tak,że przepisują dalsze recepty od ręki,choć ja wczoraj brzydko mówiąc "wryłam sie" w kolejkę z cudownym uśmiechem "ja tylko po receptę",ale musiałam swoją kartę przynieść coby pani sobie nie zapisała,że recepty mi dała. marsta --> czy czytałaś posta mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
tak,moniak mi to pisała,bo po leczeniu globulkami miałam chwilowe plamienie i miałam wątpliwości,więc ochrona przed ciąża jest,natomiast może zdarzy się tak,ze tabletki są za słabe na utrzymanie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) od 6 miesięcy zażywam yasmine i niby wszystko jest ok, ale .... miesiąc temu zemdlałam ... zrobili mi na pogotowiu badania, potem powtórzyłam u lekarza rodzinnego w przychodni - wszytsko wyszło ok, parametry zyciowe w normie dostałam skierowanie do kardiologa- też wszystko ok .... wszyscy mi wytłumaczyli, ze to był upał i ze takie omdlenie to zjawisko fizjologiczne ... ale dzis sytacja sie powtórzyła rano ... zrobiło mi sie słabo i niedobrze, usiadłam i zaczełam się wachlowac i obudziłam się leżąc na ziemi czyli zemdlałam .... dodam jeszce , że po pierwszym omdleniu dzwoniłam do mojego ginekologa, a on mi wytłumaczył, że przecież tabletki biorę juz jakis czas i nie ma to wpływu na opisane zdarzenie ... sama juz teraz nie wiem ... skoro wszytsko jest w normie ... cały czas nie daje mi to jednak spokoju, zwłaszcza, że sie powtórzyło ... czy to moze byc faktycznie od tabletek ?????? chyba wybiorę się do lekarza i porozamwaim z nim o zmianie tabletek .... dziewczyny na innym topiku poradziły mi zrobić badanie na krzepliwośc krwi tzn takie badania znalazłam na internecie Czas krwawienia i krzepnięcia Wskaźnik protrombinowy (PT) Czas kaolinowo-kefalinowy (APTT) Czas trombinowy (TT) Fibrynogen dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×